Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:17:45

LOGOUT.hu

Motoros topik

Hirdetni a Hardveraprón lehet, nem a topikban!

Országos motoros rendezvények

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#113001) csongi válasza Zin (#112996) üzenetére


csongi
veterán

Mindent.
Elso teleszkop, motor, valto, lehajtas olaj.
Huto, fekfolyadek.
Persze ha szamlaval igazolt a csere meglete, es meg nem esedekes akkor nem kell.

(#113002) z123456789 válasza Topiccsendőr (#112994) üzenetére


z123456789
addikt

Kormány szerntem kicsit elment, meg a váltókar. Amúgy szerencsére semmi komoly.

Így-így. :D :D

(#113000) boogie84
Közel, s távol nem volt senki, és semmi akinek villoghattam volna, max a nyulaknak. Meg örültem, hogy pocsolyákkal megküzdött. :D

(#113003) boogie84 válasza z123456789 (#113002) üzenetére


boogie84
veterán

Jobbulást! ;)

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#113004) tboldi válasza z123456789 (#112993) üzenetére


tboldi
nagyúr

Üdv a kripliklubban! ;] :DDD

Jobbulást!

(#113005) #31733248 válasza gonger (#112999) üzenetére


#31733248
törölt tag

Arra én is kíváncsi lennék, hányan választják a tömegközlekedést csak azért, mert a rakpart le van zárva... :N

(#113006) etnies válasza #31733248 (#113005) üzenetére


etnies
senior tag

Én szoktam tömegközlekedni amikor otthon vagyok még akkor is, ha a családban 3 autó és egy motor is rendelkezésemre áll.
A budapesti tömegközlekedés nem olyan rossz szerintem.
Szóval igen, vannak olyan emberek akiknek ha sok kellemetlenséget okozunk az egyéni közlekedés nehezítésével, a tömegközlekedést választja.

"önmagam hite vagyok magamban"

(#113007) gonger válasza etnies (#113006) üzenetére


gonger
senior tag

2001 óta élek a városban, azóta hétköznap melóba tömegközlekedéssel járok 99%-ban, mert tényleg gyors. Közel a 40-hez már sokszor zavarnak az emberek, így 2019-ben újra motorra ültem, most késő ősztől kora tavaszig tömegközlekedés, ezen kívül robogó, vagy hétvégi nagybevásárláshoz, család mozgatáshoz autó. A rakpartot használom hétköznap is (motorral is jól járható) és hétvégén is.
Ha nyáron kocsival gyorsan át akarom magam verekedni a városon, akkor ott megyek, gyerek hátul tud bámészkodni, szép útvonal. De ha lezárják szombat hajnalban, én akkor is ki akarok majd menni a családdal a szabadba, vagy az anyósékhoz, így nem fogok gyerekkel, kisbiciklivel, pelenkás táskával, a hátamon villamosozni a MÁV pályaudvarra, ha otthon áll az autó. Nyilván ha meg a plázába megyek héderelni (nem megyek, csak a példa kedvéért) akkor meg nem a rakpartot használom. Szerintem tök kultúráltan megcsinálták a nevezetességek környékén a zebrákat, ki van szélesítve a járda, nem gondoltam, hogy a japó túristáknak attól lesz szexibb szelfizni a parlamenttel, ha ezt az úttesten állva tehetik meg. Miközben a rakparti szakaszok nagy terhelést vesznek le a belvárosi utcákról és még így is tűrhető bp-i viszonylatban a használatuk, ezt igazolja hétvégéken a waze útvonaltervezése is.

[ Szerkesztve ]

(#113008) etnies válasza gonger (#113007) üzenetére


etnies
senior tag

Persze, célszerűség választja ki a közlekedési eszközt.
Én is megyek kocsival, ha a tömegközlekedés valamilyen valós okból nem opció. A kényelem nem az nálam.

"önmagam hite vagyok magamban"

(#113009) emre


emre
veterán

#nemlopott

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#113010) Geresics válasza emre (#113009) üzenetére


Geresics
addikt

:DD :C

Volt már ilyen egyszer, arról kiderült, hogy kamu volt (részletekre már nem emlékszem, de talán szivattak valakit?)...

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#113011) runner 125 válasza Geresics (#113010) üzenetére


runner 125
nagyúr

Őszintén, ez h lenne már igaz.. :) meg egyébként is, manapság a legprimitívebb brazil is tudja h a lopott járművet nem a' interneten kell pénzzé tenni. Másfelől az összes olyan egyértelmű "jel" benne van, amiből a józan ész már csak 1 mellett is azt diktálná, h lopott a motor..
Harmadrészből amire nem figyelt a vicces kedvű user, az a helyesírás megléte..
Szeretett népcsoportunktól, a fajukra oly jellemző fonetikus írásmóddal minimum hasonlóan összerittyentett tartalmas hirdetést látnék:

eladó nemlópot herli dévitszon kika meka ful eksztrás fehér gumis sok krómos kulcs papirok nincs

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#113012) Geresics válasza runner 125 (#113011) üzenetére


Geresics
addikt

Erről full egyértelmű, hogy kamu, de poénnak jó. :)
A múltkori sokkal autentikusabb, hihetőbb volt, és még az általad (jogosan) kifogásolt hiányosságot is tartalmazta :D

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#113013) Micsurin válasza Geresics (#113012) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Kezdjük úgy van rajta rencám. :DDD :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#113014) Mentolka


Mentolka
senior tag

Sziasztok,
Tudtok mondani sor3 hengeres túragépet A Triumph Tigeren, és a Yamaha Traceren kívül?

(#113015) Ferdzsoo válasza Mentolka (#113014) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Egy 1250-es banditból szedd ki a 3. gyertyát. :DDD

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#113016) vlevi válasza Mentolka (#113014) üzenetére


vlevi
nagyúr

(#113017) etnies válasza Geresics (#113012) üzenetére


etnies
senior tag

Egyértelmű, hogy kamu, semelyik Harley nem megy 90.000 km-t, nincs olyan messze Alsóörs.

"önmagam hite vagyok magamban"

(#113018) energy4ever válasza Mentolka (#113014) üzenetére


energy4ever
addikt

Yamaha Niken GT tura kategorias? Ha igen, az sor hamras...

(#113019) KrAt


KrAt
veterán

Persu! Itt a tökéletes alkalom egy RC30-ra :D [link]

[ Szerkesztve ]

(#113020) Topiccsendőr válasza KrAt (#113019) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Kosz, mobilen volt mar fenn moriwaki zero vx7 is, potom 50 ezer kornyeken. Nem vettem meg, mert nincs helyem. :D
Inkabb megepitem F bol.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#113021) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Csak meghozták. :D

Már csak az időnek kéne javulnia... :DD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#113022) csongi válasza Micsurin (#113021) üzenetére


csongi
veterán

Jeee!!

(#113023) zgospel válasza Micsurin (#113021) üzenetére


zgospel
őstag

Örvendeztesd meg a szomszédokat némi gumifüstöléssel és egykeróval, csak hogy tisztában legyenek az új helyzettel :D

https://www.flickr.com/photos/zpapa/

(#113024) Micsurin válasza zgospel (#113023) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Hmm... A rajta lévő LaserTec szett úgy is kb arra jó már csak. :DDD Amúgy már megszokták azt is ha motorral megyek van 6:30-kor egy pár perc morgás amíg kaput nyitok zárok stb sose volt probléma jó a viszonya az utca népének egymással. Sőt volt, hogy mikor 6:50 felé indultam szóltak faternak a szemköztiek mikor látták őt reggel lehet a gyerek késett vagy valami gondja volt. :D Élni és élni hagyni mi is toleránsak vagyunk ők is... :)

Szerintem ez nem jön fel kerékre a csaffadt 57 pónival. :D

Nem fogom buzerálni a dobot rajta jó az a gyári egész szép vele a hangja, igaz mint ha egy hurkatöltő lenne rajta... :D

csongi én is így reagáltam ha már megrántottak ma Dimaton legalább ennyi öröm forrásom legyen ma. :DDD

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#113025) Geresics válasza Micsurin (#113024) üzenetére


Geresics
addikt

Minden utcában van valaki, akit közösen utálnak. Ha nem tudsz róla, akkor Te vagy az! ;]

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#113026) tboldi válasza Geresics (#113025) üzenetére


tboldi
nagyúr

Minden utcában van valaki, akit közösen utálnak. Ha nem tudsz róla, akkor Te vagy az! legalább egy Jazz. ;]

Bocsi, ez nagyon szar lett. Csak próbálom valahogy kicsit nyugtatgatni magam. Az imént rátámadtak a szüleimre sniccerrel. :(

[ Szerkesztve ]

(#113027) Micsurin válasza Geresics (#113025) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Jó tudni. Pedig általában jóban vagyok a néppel ha kell segítek is míg 3 autó volt számtalanszor közölték nyugodtan álljak eléjük a golffal ha nincs helyünk. Tuti a gumim akarták stikában kiszúrni. Vagy az alis VW szelepsapkák lelopni. :D

@tboldi az a vicc ez lassan igaz...Miiiivaaan!?!? :Y

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#113028) z123456789 válasza boogie84 (#113003) üzenetére


z123456789
addikt

Köszi, szeirntem már csak pár nap. A hétvégi jógát már nem mondom le. :DDD

(#113004) tboldi
Naaa! Mi nem hullottunk darabokra. :D
Köszi. :R

(#113026) tboldi
Mi a szar? Hol, Móváron? Átmenjek, megkeressük őket?

(#113029) tboldi válasza z123456789 (#113028) üzenetére


tboldi
nagyúr

Írok privit neked is.

(#113030) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Tourmax szimmering vállalható? Kicsit enged a balos telo. Holnap kikapom őket.

Fékolaj csere pipa. Hűtőfolyadékot olajat cseréltek. Villa és a fék maradt rám tárcsák szinte újak nem sok lehet bennük. :DD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#113031) Lomha 8V válasza tboldi (#113026) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Baszki, ne már. Remélem elkapták a ge*it.

Micsurin: Tourmax nekem bevált, az All Balls gyártja.

[ Szerkesztve ]

(#113032) Czimby válasza Lomha 8V (#113031) üzenetére


Czimby
addikt

A Tourmax japán az All Balls meg Amerikai nem? :F

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#113033) Lomha 8V válasza Czimby (#113032) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Jogos, bocsánat, 4Ride-ra gondoltam a Tourmax helyett. Amúgy én úgy tudom, hogy az All Balls és az almárkái valójában kínaiak (KML Bearings).

(#113034) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Köszi szépen! :R

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#113035) etnies válasza Micsurin (#113021) üzenetére


etnies
senior tag

Csak a fotó kedvéért ültél rá vagy tényleg kesztyű nélkül mentél ebben a hidegben? :N

"önmagam hite vagyok magamban"

(#113036) Geresics


Geresics
addikt

Mennyire vált be a bokorugró? Megmutatom miért lett #WeekendWarrior a neve! ;)
Kawasaki KLX250 - Ride or Die

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#113037) Micsurin válasza etnies (#113035) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Ráröfentettem és megfordultam vele a környező 2-3 utcában. Nem akartam úgy átvenni, hogy nem csekkoltam le újra.

Nyáron is min rövid szárú kesztyűt veszek amikor mentem decemberben motort nézni akkor is vittem csizma+kesztyűt. De nem akartam most erre a kb semmire berohanni kesztyűkért a garázsban meg nem volt per pill semmi. :)

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#113038) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Mielőtt holnap potyára szétszedem a karbit... a (fő)fúvókákon van jelölés a méretét illetően?

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#113039) Topiccsendőr válasza Micsurin (#113038) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Van.
Melyik motor karbija, es miert kell szetszedni?

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#113040) Micsurin válasza Topiccsendőr (#113039) üzenetére


Micsurin
nagyúr

CB500 a hűtlen sárga észhez tért hagytam ketyegni és kicsit átjárattam 100-assal a durrogás elmúlt pont mint ahogy jött.

Semmi problémája nincs csak mivel PC32C-s a vázszám ő gyárilag 25Kw-ra fojtva jött ki Hondáéktól (a szívócsonk már rég nem a gyári fojtott...) megszeretném nézni a fúvóka méretét + a rugó hosszát megmérem. A fojtottban 1 centivel hosszabb a rugó és 122-es helyett 125-ös főfúvóka van. Majd egy szinkron mert tutira kelleni fog.

alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""

Jan 24.-től Feb 10-ig tanszünet van szeretném megcsinálni azt a pár apróságot amit kell... nem bármilyen "hihetetlen" kereskedőtől vett motor garanciával és mégsem hibátlan. De van benne fantázia. :DD
És most várom lassan a kövezést is, hogy mégis mire készülök.... :DDD :DDD

Valószínű a rugóval kezdek ahhoz könnyen hozzáférek ha a mérete stimmel az az a rövidebb van benne akkor a kérdés/téma le is van zárva.

Ugyan azárt van benne hosszabb rugó mint mikor pl a Kawa megfúrja a tolattyút? Hogy ne alakulhasson ki akkora vákuum?

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#113041) Micsurin válasza Micsurin (#113040) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Mármint akkor megy tutira szinkronra ha cserés a rugó és a fúvóka. Most mint az óramű úgy ketyeg. Az más kérdés tippre ebben nem lesz már "semmi" a próbakörön nagyon meggyőzően lépett. :DDD

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#113042) Topiccsendőr válasza Micsurin (#113040) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Ha nagyobb a rugo, nagyobb az ero, amivel ossze kell nyomni, tovabb lent marad a tolozar, azaz jobban fojtja a hengert, de a tolozarat azert is kell lent tartani, hogy hirtelen gaznal ne lassuljon le a gazoszlop annyira hogy ne tudjon eleg benzint felvenni.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#113043) Micsurin válasza Topiccsendőr (#113042) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Köszönöm! :) :R

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#113044) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Ezek az árazások csodásak... Tourmax szimeringek 2400Ft, a porvédők még 7500... :DDD

Benéztem Unixba hátha van valami egyben jó áron, BiTubo szimering szett 11k + porvédők 7k oké szia hello. :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#113045) Topiccsendőr válasza Micsurin (#113044) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

A gyari honda szimering+porvedo ahogy nezem 30€
Es az kb 4-6 evig birja. Gondolkodnek ilyen utangyartott arak mellett az oem alkatreszek vetelen.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#113046) DZs válasza Micsurin (#113021) üzenetére


DZs
senior tag

Szép darab! Szabad kérdezni, mikori évjárat?

(#113047) Micsurin válasza Topiccsendőr (#113045) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Köszi teljesen jogos a gyárit nem mertem nézni miután generátor tekercs stb-nek megnéztem az árát. :DDD

Lehet azt kéne beszaladok a Wilkerbe lehet mennyibe vesztegetnék ott lehet még lenne polcról is. :)

@DZs '97-es, az első olaszban gyártott évjárat. Ami nem látszik a műanyagok közül a lánckerék / vízpumpa takaró műanyag a baloldalt kopott és repedt az cserés. De azt sikerült orvosolni. :K

Egész sikeresen lezárva az első félév akkor most február 10-ig jöhet pár apróságnak a rendbe tétele mindkét motoron, egyik marad a másik meg mehet tavasszal a húspiacra. :D

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#113048) etnies


etnies
senior tag

Ha esetleg most akarna valaki Rukka nadrágot venni, ezért az árért még hazaküldetni is megéri. Sajnos az én méretemben nincs :(

[ Szerkesztve ]

"önmagam hite vagyok magamban"

(#113049) Nikaré


Nikaré
őstag

Hi!
Robogó, nem rendszámos vásárláskor milyen adásvételit szükséges?
Lehet venni valahol?

(#113050) runner 125 válasza Nikaré (#113049) üzenetére


runner 125
nagyúr

Google első találat. Motorkerékpár adás-vételi minta.

A rendszám részt szimplán ki kell húzni.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.