Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:17:45

LOGOUT.hu

Motoros topik

Hirdetni a Hardveraprón lehet, nem a topikban!

Országos motoros rendezvények

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60651) Bogyó bá' válasza kcsa (#60648) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Hidd el, hogy még akkor megnéztem: :R
- a nekem tetsző darabokból nincs rám való (vagy vélhetően rám való) méretből készlet.
- nincs meghívóm, vevőkártyám - soha nem vásároltam náluk, ez az akció meg "zárt körű". :F

[ Szerkesztve ]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#60652) kcsa válasza Bogyó bá' (#60651) üzenetére


kcsa
veterán

Adok én neked vevőkártyát, ha csak ezen múlna :)

Mindenesetre benézni érdemes, ha nem veszel semmit akkor is, látod élőben amit előtte csak katalógusban. És a katalógusfotó mindig szebb, mint a valóság sajnos.

(#60653) Bogyó bá' válasza kcsa (#60652) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Bameg, most tudtam igényelni vevőkártyát a honlapjukon, tegnapelőtt és tegnap nem sikerült. Thanx, holnapig meggondolom! :R

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#60654) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Sokan odavannak a shox-ért, én nem tudom miért. Még tavaly elmentem amikor az akciók voltak. Hát annyi minőségtelen sz@rt, ami ott van... .50k alatt csak sitt van. A shox-hoz képest az imet is lényegesen jobb cuccokat árul az olcsóbb kategóriában. Drágán jót árulni, abban meg nincs kunszt. :D

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#60655) Ferdzsoo válasza V.Stryker (#60654) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Shoxról nekem is ez a véleményem olcsó, de a minőségéhez képest még így is drága.... :U

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#60656) -Mosquito- válasza V.Stryker (#60654) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Pl a saját márkás Ventex nyári nadrág/kabátban van eső membrán is plusz annyi zseb van, hogy a 2x annyiért árult Macna nyári cucc elbujhat mellette. Dane, Macna, Difi ezek nem rossz cuccok. Imet? Ott van még az a kecseg eladó? Spool dzsekit vettem ott vagy 7 éve.

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#60657) kcsa válasza V.Stryker (#60654) üzenetére


kcsa
veterán

A sajátmárkások zöme tényleg gáz adott áron, én is így gondolom. De akciók környékén a márkások (a harmadszor említett kabátom is ilyen volt, azóta még olcsóbb :( :) ) is olcsulnak néha.

Shox azért jó, mert minden árkategória egy helyen, bár a márkaválaszték szűkös. És közel van. Nekem :DDD

A Ventex dzseki tényleg jó vétel amúgy, bár elesni nem szeretnék benne, gondolom azonnal ronggyá szakad. De munkába járáshoz használom, arra megfelelőnek tartom.

Szerk.: igazi lowend kabátom volt kettő a mofakerből (ők forgalmazzák Rush-M), ott legalább az ár arányban van a minőséggel :)

[ Szerkesztve ]

(#60658) V.Stryker válasza -Mosquito- (#60656) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Most rá akarsz beszélni erre a Ventex-re? :)

Imet - nem tudom melyikre gondolsz, de az egyik öreglány az kecseg...az pasas rendes. De ők se a szivem csücske.

kcsa: melóba járáskor meg nem lehet elesni mi? ;]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#60659) kcsa válasza V.Stryker (#60658) üzenetére


kcsa
veterán

Nem hát, nem engedi a cég. A lelkemet. :D

De ha gondolod, kifejtem hogy mire gondolok :P

(#60660) -Mosquito- válasza V.Stryker (#60658) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Nem, dehogy is. Csak azt akarom érzékeltetni, hogy a nyári Shox Ventex nadrág/kabát 33eft kapsz eső membránt rengeteg zsebet mig ez a Macnaban 76eft-ba kerül nix eső membrán sok zseb. Ennyiért megdöglesz nyáron a melegbe a Ventexbe míg Macnaba nem. Szóval ár/érték arányban jo/bb a Shox, főleg akcióval megfelelve. Ok, csodát ennyiért ne varjunk ennyiért.
Pasira gondoltam.

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#60661) V.Stryker válasza -Mosquito- (#60660) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Mondjuk egy Ventex-et nem vennék. Esetleg ha nagyrobogóznék, de mégiscsak egy kicsit nagyobb motorral járok.
Meg miért lenne jobb ár értékben, ha pont nyáron rohadok meg benne? Marhára nem vigasztalna rajta a sok zseb, amibe épp folyik az izzadtság. :)

A Superzone-nál ki van írva, hogy akció minden cordura kabátra, de basszus, hogy mettől meddig, hogy hogy vannak nyitva, vagy egy normális oldal normális képekkel vagy leírással... :W Áááá... POnt ezért nem megyez az euromotorhoz se...

kcsa: Bakkér tényleg, mofaker....de kár hogy megszüntek. Tök olcsón volt minden robogókhoz.

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#60662) Bogyó bá' válasza V.Stryker (#60661) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Miért mondod, hogy megszűntek? [link] [link]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#60663) V.Stryker válasza Bogyó bá' (#60662) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Ja tényleg... volt egy másik motoros bolt BP-en a Nagykőrősin, szinte velük szembe... Összekevertem. :B

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#60664) Xaels válasza V.Stryker (#60661) üzenetére


Xaels
félisten

Igen én is így vagyok, hogyha egy bolt nem képes egy épkézláb webfelületet felmutatni ahol a termékekről rendesen lehet tájékozódni, akkor az kiesik sokszor a listáról.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#60665) V.Stryker válasza -Mosquito- (#60660) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Őszintén szólva eddig egy "bolt" volt, ahol úgy éreztem mindig, hogy jól jártam és a pénzemért azt kaptam amit vártam, sőt többet... ez minden esetben Louis-os cucc volt.

Most nézegetem is ezt a Fastway Summer és ezt a Plus Racing Air -t, de lehet meg kéne nézni élőben is őket.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#60666) kcsa válasza Xaels (#60664) üzenetére


kcsa
veterán

Szintén zenész. Bár néha elgondolkozom, hogy én vagyok-e túl koceka :D

(#60667) Czimby válasza V.Stryker (#60661) üzenetére


Czimby
addikt

A zone kb mindíg nyitva van este 8-ig...

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#60668) Bogyó bá' válasza V.Stryker (#60665) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Az első: nem vízálló zsebek, nincs termobélés. Jó az neked? :F

(#60669) V.Stryker: jóvanna. :B
Azt hittem, Te is a 10-35 fokos tartományt akarod lefedni egy garnitúra gönccel, mint én.

[ Szerkesztve ]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#60669) V.Stryker válasza Bogyó bá' (#60668) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Nem kell thermo bélés.... a meleg ellen kell védelem. Esőruhám meg van.... Én az esetek 99%-ban fennálló 35 fokos melegben való motorozáshoz keresek kabátot, nem a maradék 1%-hoz. :B

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#60670) V.Stryker válasza Bogyó bá' (#60668) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Nekem tavasz-ősz-tél -re van ruhám....Elvileg layer 3-ast vettem... de nyáron se a nadrág se a kabát nem használható. Tavalyi, még újjnak is mondható. :)

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#60671) -Mosquito- válasza V.Stryker (#60661) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Ezt akkor tudod csak meg amikor megveszed és használod a két terméket. Legtöbb ember az árat nézi és azt gondolja,hogy ez tuti jó. Annyit ér/ne is a Ventex ha szürke/piszkos fehér lenne. Nem kéne leírni az ilyen nyári szerkót valaki több 1-10eKm túrát csinál meg benne.
Szuperzone: Na ha Shoxból 4-5 Xl kell ott 6-7Xl is kellhet ami jó lehet. :D Mofaker még létezik ott,nem?Mofaker

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#60672) FIREBLADE78 válasza V.Stryker (#60670) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Hány kg vagy? 200? 4 xl úr isten

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#60673) V.Stryker válasza FIREBLADE78 (#60672) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Most miről is beszélünk? :U

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#60674) BoB válasza V.Stryker (#60673) üzenetére


BoB
veterán

Mit nem értesz azon hogy ledagadtoztak? :DDD

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#60675) -Mosquito- válasza FIREBLADE78 (#60672) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Zsenikém,csak egy példát hoztam fel..

Bob:
;]

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#60676) kcsa válasza FIREBLADE78 (#60672) üzenetére


kcsa
veterán

Nem vettél még ruhát magadnak? :P

(#60677) V.Stryker válasza kcsa (#60676) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Vasúti árokba nem kell ruha. ;] Az nem minősül közúti forgalomnak. :DDD

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#60678) pityaa23


pityaa23
senior tag

Hú de elkapott a motorozhatnék. Eddig motor és jogsi nélkül nem volt ilyen gondom, de ez valami rettenet.. :D Elmentem ma is és megnézegettem, megfogdostam. Mikor lesz már tavasz.

(#60679) V.Stryker válasza pityaa23 (#60678) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

De hát miért nem mentél egy kis karikát? Nincs hó, se fagy, se eső, hogy ne lehessen menni. Én pl. holnap elő is veszem. :)

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#60680) pityaa23 válasza V.Stryker (#60679) üzenetére


pityaa23
senior tag

Áhh karbis, benzin leengedve, meg olajcsere is volt, szépen le van mosva, akksi is kivéve, nem akarom összecseszni egy gurulásért. :) Na meg folyamatosan iszunk a családdal, nem igazán kéne motorra ülni. :D

[ Szerkesztve ]

(#60681) V.Stryker válasza pityaa23 (#60680) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Ja,, így fel vagy mentve. :)

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#60682) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Valaki ismeri a Wintex márkát? Lehet ismerősnek lenne egy komplett bőr ruhája kedvező áron ilyen márkából...

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#60683) canniball válasza V.Stryker (#60661) üzenetére


canniball
nagyúr

A Superzone oldala valóban nem a legtökéletesebb, sokkal több minden van nálunk mint ami a honlapon található; épp ezért érdemesebb személyesen bemenni. Az akció meg kb. "folyamatos".
A nyitvatartási idő viszont kint a főoldalon. :F
Az Euromotor oldala szintén valóban hagy kívánni valót maga után, viszont eddig mindig megtaláltam amit kerestem; ezen felül bár sokszor nem jártam náluk de úgy tapasztaltam segítőkészek és van rendes raktárkészletük.

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#60684) FIREBLADE78 válasza kcsa (#60676) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

De. Kb fél éve. Jó,hogy reá jössz

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#60685) FIREBLADE78 válasza canniball (#60683) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Illetve a keszeg seggű 32-es csaj is iszonyat jó nő. Hú de imádtam. Kell nekem. Az sem érdekelne,hogy öregebb :)

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#60686) kcsa válasza FIREBLADE78 (#60684) üzenetére


kcsa
veterán

Nem arra gondoltam, hanem arra hogy ahány gyártó, annyi méret (lásd feljebb a 6xl-es kalandomat)

(#60687) FIREBLADE78 válasza kcsa (#60686) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Jah. Persze. De 6 xl? Olyan van? Omg

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#60688) akos727 válasza V.Stryker (#60682) üzenetére


akos727
senior tag

Igen, apámnak van teljes bőr ruhája tőlük, R1-en használja.

(#60689) kcsa válasza FIREBLADE78 (#60687) üzenetére


kcsa
veterán

És hiányzott 10 centi, hogy összeérjen a hasamon. Ezen már én is röhögtem kínomban.

(#60690) FIREBLADE78 válasza kcsa (#60689) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Gyúrni kéne miszter :D
A sumo nem számít sportnak

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#60691) Bogyó bá' válasza FIREBLADE78 (#60690) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

De a sakk igen! :))

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#60692) FIREBLADE78 válasza Bogyó bá' (#60691) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Ha 10 kgos bábúkkal játszák

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#60693) Topiccsendőr válasza FIREBLADE78 (#60692) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

T3 ban van hasonulas, jatsz+jak
azaz jatsszak.
szakmai artalom bocs.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#60694) FIREBLADE78 válasza FIREBLADE78 (#60692) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Leszarom

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#60695) vlevi


vlevi
nagyúr

Jövő nyárra.

http://hegylakok.hu/2015/12/hirek/romania-autopalya-erdely

Szerda este 19 órától megnyílik a dél-erdélyi autópálya Temesvár-Lugos szakasza – közölte szerda a román Autópályák és Országutak Országos Társasága (CNADNR). A 25 kilométeres pályaszakasz a gyorsforgalmi út két – már korábban átadott – szakaszát köti össze, így a Csanádpalota-Nagylak határátkelőhelytől 142 kilométert lehet autópályán haladni Erdélyben. Az autópálya mostantól a Temes megyei Traian Vuia településig tart, onnan 104 kilométert kell országúton haladni Déváig, ahol ismét rá lehet kanyarodni a dél-erdélyi autópálya korábban megépített szakaszára. A Transzfogarasi-hágó látképe a felső parkolóból Az útszakasz átadásával tehermentesülhet a Maros völgyén haladó E68-as országút Arad és Marosillye (Ilia) közötti szakasza. A Brassó vagy Bukarest felé tartó nemzetközi fuvarozók ugyanis eddig ezt az utat vették igénybe a Temesvárt is érintő hosszabb útvonal helyett, amelynek csak kis szakaszát lehetett autópályán megtenni. Ennek köszönhetően a pályán gyorsabban, míg országúton nyugodtabban lehet motorral megközelíteni Erdély csodás tájait, beleértve az általunk is bemutatott Transzfogarasi-hágót, illetve Zetelaka környékét. A Motorostúra: még könnyebb elérni a Transzfogarast bejegyzés először a Hegylakók jelent meg.

-- gReader Pro

(#60696) -Mosquito-


-Mosquito-
őstag

Változások a megyei matricarendszerben. [link]
Hamarabb ki lehet érni Transzfogarasra.. :D [link]
Shox akció vevőkártyásoknak. Akinek tetszik valami az jó ha nyitásra megy oda! Ma arra jártam beugrottam,tömegnyomor volt. :DDD [link]

[ Szerkesztve ]

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#60697) V.Stryker válasza -Mosquito- (#60696) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Transfogarast többször megjártad? Igazából az érdekelne, hogy mellette ugye még ott van a Transalpina is... arra voltál? Az úgy jó lehet,hogy egyiken fel, a másikon le?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#60698) -Mosquito- válasza V.Stryker (#60697) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Most ugye csak viccelsz vagy a memóriámra vagy kíváncsi?? :DDD 2hónapja beszéltünk erről amikor ki akartál menni.. [link] , [link]

[ Szerkesztve ]

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#60699) V.Stryker válasza -Mosquito- (#60698) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Na b+, tényleg kevesebbet kell innom.... :W Persze, emlékszem, csak hiányérzetem volt a kitárgyalást illetően. :D

Igazán összeveszhetne már velem a feleségem,hogy felkapjam a vizet és itt hagyjam,hogy elmenjek megnézni. :D

Ma is voltam a városba és nem nagyon fáztam. MOndjuk 100 felett a cipzárnál éreztem kicsit a cugot, de nem volt vészes, főleg,hogy ugye a városba nem is lehet sehol 100-al menni. :D

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#60700) Bogyó bá' válasza -Mosquito- (#60696) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Csesszék meg, már a Mecsekbe is fizetősen tudok menni? M9... Vagy kerülhetek alkalmanként 50-100 km-t. :W

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.