Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:17:45

LOGOUT.hu

Motoros topik

Hirdetni a Hardveraprón lehet, nem a topikban!

Országos motoros rendezvények

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42001) Kolondrum válasza Something_ (#41998) üzenetére


Kolondrum
félisten

Ezt már kifejtettem máshol is mit gondolok erről. Ha teheted te dolgod. :R

(#42002) Archer válasza Ferdzsoo (#41999) üzenetére


Archer
őstag

Hozzá kell tenni, hogy a youtube elég rendesen butítja a videókat, hiába HD (legalább is a sima mezei usereknek, ha valami "csókos" tölt fel, ott nem) mert amúgy a 3 Black tényleg elég jó videókat csinál. Viszont a Sony sem gyengébb sokkal, ha egyáltalán gyengébb, meg ott van képstabilizátor. GoPro-nak egyedüli nagy előnye a Sonyval szemben, hogy ebayen rengeteg féle utángyártott kiegészítő van hozzá, Sonyhoz meg többnyire csak a gyári cuccok jó drágán (bár itt is folyamatosan bővül a kínálat). Az biztos, hogy 130 ezreket nem adnék a GoPro-ért, mert annyit nem ér.

[ Szerkesztve ]

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#42003) Kolondrum válasza Archer (#42002) üzenetére


Kolondrum
félisten

Butítja hát, de nagyon. A lekódolt felvétel meg a Yt közötti ég meg föld. Ha ki kéne emelni mit csinál akkor azt mondanám kockázza a felvételt.

(#42004) Xaels válasza Archer (#42002) üzenetére


Xaels
félisten

Leírtad a lényeget. A GoPro nem rossz termék de durván túl van becsülve, pláne árban.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#42005) -Mosquito-


-Mosquito-
őstag

Szuper idő van,aki teheti menjen gurulni! :)

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#42006) Type-R válasza Archer (#42002) üzenetére


Type-R
őstag

A GoPro iszonyt népszerű, főleg az USA-ban, annak ellenére, hogy a konkurencia jóval többet kínál, mint pl képstabilizátor, beépített GPS, jobb akkumulátor. Ennek ellenére viszik, mint a cukrot, ami valószínűleg a jó marketingnek köszönhető, és talán a rengeteg kiegészítőnek.
A saját videó szerkesztője egyszerű, de szerintem az átlag felhasználó igényeit kielégíti, aki többre vágyik, az meg tud venni valami komolyabbat.

Én nyáron vettem egy Hero 3+ Silvert, az USA-ból hozattam tesómmal, így kevesebb mint 75000Ft volt.
Az itthoni árak ehhez képest az egekben vannak. Maximálisan meg vagyok elégedve a képminőséggel, egyedük az akkumulátort tartom kicsit kevésnek, de ezen lehet segíteni.

A Hero 4 Silver nekem is tetszik, de szerintem az LCD kijelző sokat ront a fogyasztásán, főleg úgy, hogy a Hero 3 is kb 2-2,5 óra anyagot tud felvenni egy töltéssel 1080p-ben.

(#42007) Archer válasza Type-R (#42006) üzenetére


Archer
őstag

Nem mondtam, hogy rossz, csak túlárazott. Szerintem a 3 Black képminőségénél nincs szükség jobbra egy pár perces "élményvideó" összevágásához, több múlik a készítő kreativitásán. Persze akinek van 150-160 ezre a 4 Black-re, annak hajrá, én inkább elmotorozom azt a pénzt vagy kétszer felgumizom :)
Jah arról ne is beszéljünk, hogy nagyjából a 3 Black/ 4 Silver minőséget megkapja az ember durván fele annyiért a Sony AS30 formájában :DDD

Egyébként a JVC második generációs kamerája sem lehet rossz.

[ Szerkesztve ]

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#42008) Something_ válasza Archer (#42007) üzenetére


Something_
őstag

Ha fele annyiért tudja az AS30, akkor ki a fene vesz GoPro-t tényleg kétszer annyiért? 60e az MM-be és ha tényleg tudja azt, amit a GP, akkor nem értem, hogy miért kerül annyiba..

(#42009) Xaels válasza Something_ (#42008) üzenetére


Xaels
félisten

A GoPro olyan szinten összeolvadt az akciókamera fogalmával mint az iPad a tabletével. Sokan azt sem tudják, hogy van más is, aki meg divatból akar ilyesmit az egyből ahhoz nyúl amit mindenki ismer.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#42010) Type-R válasza Xaels (#42009) üzenetére


Type-R
őstag

erről van szó
ha valakinek mondod, hogy vettél egy akció kamerát, akkor 90%, hogy azt kérdezi, hogy gopro e
ez is egy divat termék, ami kicsit túl van árazva

(#42011) fattyu válasza Something_ (#42000) üzenetére


fattyu
veterán

mobius

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#42012) .mf válasza Archer (#42002) üzenetére


.mf
veterán

/off

"(legalább is a sima mezei usereknek, ha valami "csókos" tölt fel, ott nem)"

Nyilván. Előtte odatelefonálnak Eric Schmidtnek, ő meg mondja, hogy persze, simán átprogramozzuk az algoritmust, ötven fejlesztőnek és húsz tesztelőnek két heti meló, de a két szép szemetekért mindent.
:W
Arra gondoltál már, hogy aki ezzel komolyan / munka-szinten foglalkozik, az talán már kitapasztalta, hogy milyen bemeneti formátummal, milyen kódolással és annak milyen finomhangolásaival, milyen bitrátával és milyen felbontással lehet adott képminőségi szinteket elérni? Meg hogy a különféle promo-videók mögött mennyi, hivatásosok által végzett utómunka van? Hiába látszólag ugyanaz az eszköz, teljesen más is lehet a feldolgozott eredmény.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#42013) Xaels válasza .mf (#42012) üzenetére


Xaels
félisten

Azért van némi igaza. Azok akik sok videót töltöttek fel, aktívak és betartják a szabályokat azoknak több lehetőségük van. Egyébként x264-et nem szereti, Mpeg4-el kell próbálkozni.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#42014) Archer válasza .mf (#42012) üzenetére


Archer
őstag

Arra gondoltam, hogy akinek már van valamilyen "minősítése" feliratkozók száma vagy látogatottság alapján (amit nyilván nem kötnek a megtekintők orrára), annak nem butítja annyira a rendszer a feltöltött videóit, mint Béla118-nak, aki feltölti a hétvégi Simsonozásról a HD tartalmat, de a kutya sem nézni, akkor meg minek foglaljon annyi helyet a szerverükön. Ismerek több GoPro-s arcot is, meg tudom, hogy milyen nyers videókat készít a kamera, és akárhogy próbálgatták a bitrátát, tömörítést, stb-t, köszönő viszonyban sem volt a feltöltött videó a gépen lévővel. Pedig pár éve csinálják már.
Nem gondoltam, hogy a két szép szememért nekem aztán minden jár, ennyire ne nézd már a másikat hülyének.

Viszont pl. a több milliós nézettségű szutyok celeb klippeknél a HD valóban HD közeli...

[ Szerkesztve ]

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#42015) Kolondrum válasza Something_ (#41998) üzenetére


Kolondrum
félisten

(#42016) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Motorhoz is vettem. Eddig nagyon tetszik. :)
[link]
Ez egy kabát amúgy.

[ Szerkesztve ]

(#42017) .mf válasza .mf (#41955) üzenetére


.mf
veterán

Muhaha. Tipikus. Pénteken megérkezett a bukóm, hétfőn leárazzák...
Ha valakit érdekel: leges-legutolsó darabok most már 80 helyett 64 EUR

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#42018) Xaels válasza .mf (#42017) üzenetére


Xaels
félisten

Mit lehet erről a bukókról tudni?

[link] remek reklám.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#42019) .mf válasza Xaels (#42018) üzenetére


.mf
veterán

A gugli és az internet korában ilyet kérdezni :P
Röviden: üvegszálas ÉS napszemüveges (nagyon ritka kombináció, sajnos)
Gugli második és első találatai: ADAC-teszt, magyarul Totalbike-on
Hátrányának mondják, hogy szemüvegeseknek nyom; de én nem tapasztaltam, igaz a fejem hosszú-keskeny, tehát valószínűleg fejforma-függő is; azt, hogy zajos (a tesztben a többi is); és hogy bár van rajta karcálló réteg, a plexi könnyebben karcolódik; valamint hogy a szellőzés csak enyhe.
Előnye: jó a védelem, üvegszál + napszemüveg, két nyitható szellőző, pinlock-hely, dupla-d, stb; és ez az ÁR, majd' harmada, mint amikor az ADAC teszt készült, míg a többi ellenfele nem csökkent ennyit; szóval ez most már a <25k árkategóriában nyújt ~60k árkategóriás védelmet és funkciókat.

Gondolkozom, hogy rendeljek-e még egyet... A fejformámra hosszban és mélységben jó az L, de szélességben nem, kicsit tudom oldalra a fejemen mozgatni. Aztán ha puhulna a szivacs, lehet, hogy mégjobban. Sajnos mindenféle sisakkal így vagyok, nem egy konfekcióméret a fejem sem.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#42020) Something_ válasza .mf (#42019) üzenetére


Something_
őstag

Ha rendelsz, akkor szólj, jöhet nekem is egy piros fekete.

(#42021) Xaels válasza .mf (#42019) üzenetére


Xaels
félisten

Én a te tapasztalataidra voltam kíváncsi. Azt, hogy egyes oldalak mit írnak nem mindig lehet készpénznek venni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#42022) .mf válasza Xaels (#42021) üzenetére


.mf
veterán

Mivel már a motor elrakása után érkezett meg, így sajnos sokat nem tudok mondani... :(
Viszonyítási alap egy HJC ZF9 amit még 2009-be vettem, szintén üvegszálas, azok közül az egyik olcsóbb darab (akkor volt asszem 32k).
Összerakás, anyagok, illesztés nem mindenütt tökéletes, de bőven korrekt ezért az árért. Nekem leginkább a szíj nem tetszik: széles és merev (még?), így nehezebb átbújtatni, és nyelésnél kényelmetlen a nyaknak. A HJC-n 1-2 centivel előrébb volt és szögben is előrébb állt, kényelmesebb.
Látótér széltében u.a., de vertikálisan a ZF9 kicsivel többet tudott. A különbség a napszemüveg rése.
Napszemcsi nagyon hasznos, de ilyen hűvösben könnyen párásodik; viszont mivel nem csak on-off, ezért lehet köztes állásba is rakni, akkor kevesebb lehelet és pára jut rá.
Apropó pára: ez mintha kicsit könnyebben párásodna (mindkettő párásodott, de ez hangyányival gyorsabban, talán a gyengébb szellőzés miatt - ld köv); de legalább van rajta pinlock-előkészítés (igaz a fóliát nem adják hozzá)
A ZF9-nél az áll kicsit levegősebb, mindkét értelemben: távolabb volt az állrész, és az állnál a légterelő is sokkal szellősebb volt: az hálós, ez meg lyukas. Továbbá ott van kétoldalt egy-egy külön nyitható beömlő a száj-térhez, míg itt a beömlők hátrébb vannak és a fejhez vezetnek; de ebben is bőven kaptam levegőt zárt rostéllyal és szellőzőkkel.
Motor nélkül kb. ennyit tudok róla mondani.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#42023) Xaels válasza .mf (#42022) üzenetére


Xaels
félisten

Köszi. Továbbítom engedelmeddel ismimnek, ő keres sisakot. :R Nekem Shark S600 van és marad még egy darabig.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#42024) .mf válasza .mf (#42022) üzenetére


.mf
veterán

Mégvalami: az RSX párnája körbe nyaknál nagyobb de puhább (szűkebbnek néz ki, de nem nehezebb belebújni), és a többi párnája is kicsivel kényelmesebb anyag.
Meg ami meglepő: mintha könnyebb lenne, mint a napszemüveg nélküli ZF9 :Y
Pedig az ADACtól magas védelmi pontokat kapott, tehát nem azon spóroltak...

HGabor: nehéz kérdés... A fejtetőnél jól fog. Erősen rázva a fejem mozdul csak kicsit meg. Ha nem lapulnak ki a párnái, akkor pont jól fog ez is. Jobban passzol, mint a régi, igaz az már 5 évet és 40k km-t kiszolgált. Ha vennék még egyet, akkor az egyiket el kéne adnom, ami a magyar aprók újként eladott használt és esett bukói mellett macera meg bukó.
De ha lesztek rá ketten (Xaels ismerősével), tudok segíteni, úgyis sok pénz áll a paypalomon amit másképp felvenni elég veszteséges.

Xaels: az akció csak 16-ig tart, és valszeg már csak az utolsó darabok vannak.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#42025) Xaels válasza .mf (#42024) üzenetére


Xaels
félisten

Megkérdezem, nem tudom mikor tud válaszolni. Most dolgozik.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#42026) Archer válasza .mf (#42017) üzenetére


Archer
őstag

Elég jó vétel, biztos rárepülnék ha nem most jött volna meg a második sisakom. Szimpatikus az is, hogy nem 20-25k hozzá egy csereplexi.

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#42027) Xaels


Xaels
félisten

Nincs valakinek USA-ban ismije aki a közeljövőben jön haza?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#42028) Kolondrum válasza Xaels (#42027) üzenetére


Kolondrum
félisten

Sztem ha lenne nem MO-ról írnánk. :))

(#42029) boogie84


boogie84
veterán

Tudom, hogy nem apróhirdetéssel kellene jönnöm, de itt egy kihagyhatatlan ajánlat!

Volt osztálytársam eladja a 7500Km-t futott 1000RR-t! Valós km, én is mentem vele. Tulajdonképp új a motor! A Yoshimura ki sem volt bontva a zacsiból.

[link] 100%-is megbízható az ember. Nem a pénz miatt adja el, hanem mert nincs használatban a motor.
Az én 600F motoromat is tőle vettem, hibátlan, Honda!

Ha eladnám a mostanimat akkor erősen gondolkodnék rajta! Ne hagyjátok ki! Aki megteheti és illik hozzá a motor!

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#42030) Xaels válasza Kolondrum (#42028) üzenetére


Xaels
félisten

Attól még, hogy valamelyik ismim kint lenne én még csóró maradnék :DDD Londonban van több is. Csak felb@szott, hogy Amazon-ról rendelve lett volna tök jó árban egy ejtőernyős bakancs, csak dupla annyiba fájt volna majdnem mire ideér. 7.500.- szállítás + 9.500.- TAX :O

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#42031) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Ezt nevezem agyament öngyilkos száguldozásnak. Arról nem is beszélve a másik arc mennyire fel van öltözve. :DDD Tutti amcsik. :) LINK
Amikor 0:50 körül visszapakolja 2-be a hátam is végigborsódzik. ááááááááá :Y
Agyament őrültek, de big respect, nempicit tudnak motorozni... :K

bob.:a kontinens a lényeg :DDD

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#42032) BoB válasza Ferdzsoo (#42031) üzenetére


BoB
veterán

Brazília.

Ebből én nem látom hogy hű de tudnak motorozni. Húzni mindenki tudja, nagy kanyarok nincsenek. Nem felvágásból, de én is megyek így pedig nem vagyok profi.

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#42033) Xaels válasza Ferdzsoo (#42031) üzenetére


Xaels
félisten

270Mph? ;]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#42034) -Mosquito- válasza Ferdzsoo (#42031) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Minden marha tudja a gázt húzni. Gondolom pályázni nem szoktak,mert ott kanyarok is vannak. :(((

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#42035) Archer válasza Ferdzsoo (#42031) üzenetére


Archer
őstag

inkább mondanám pl.

[ Szerkesztve ]

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#42036) fattyu válasza Ferdzsoo (#42031) üzenetére


fattyu
veterán

na ezért kéne még 60-80 paci :D

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#42037) .mf válasza Ferdzsoo (#42031) üzenetére


.mf
veterán

"Agyament őrültek, de big respect, nempicit tudnak motorozni... :K"

Ezek?? Ugyanazt a videót néztük? Ezek full gyökerek, és nem tudnak motorozni, csak a gázt húzni. Nincsenek rendesen beöltözve. Össze-vissza váltogatnak (pl. amikor kanyar elején már eleve magas fordulatról levált tiltásba, nem tud jó ívet választani, aztán balról előzi a belső sávban haladót, centikkel, miközben a szélső sáv üres volt). Szarul előznek. Sodródnak az ívről. Leszorítják egymást, centikre előznek, amikor üresen áll a sáv mellettük. Kanyarban végig leállósávban. Full gyökerek. Ezek fikarcnyi respectet nem érdemelnek. Hozzájuk képest a Ghost Rider is egy úri vezető volt. :(

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#42038) Ferdzsoo válasza .mf (#42037) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Én laikusabb szemmel néztem, term. nem kell őket versenyzőkhöz hasonlítani...
Tökmás forgalomban keménynek lenni, meg egy üres versenypályán ahol nem zavar az égvilágon semmi és semmi kiszámíthatatlan nem történik. Szerintem a forgalomhoz kétszerakkora bráner kell mint az üres pályához... ezért a respect.
A versenyzők technikáznak ők meg az életükkel játszanak, így nem azért van a respect mert annyira tudnak motorozni (bár én még állítom hogy elég jól tudnak), hanem mert ezt egyáltalán meg MERIK csinálni.
Mert éppeszű ember ezt nem csinálja.

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#42039) Kolondrum válasza Ferdzsoo (#42038) üzenetére


Kolondrum
félisten

Kiléptek a szürke hétköznapokból 4 percre vagy vagy alapon.

(#42040) -Mike- válasza boogie84 (#42029) üzenetére


-Mike-
addikt

Szép motor, ha tavasszal még meg van neki akkor visszatérhetünk rá. :)

(#42041) DigitXT


DigitXT
félisten

Nem néztem meg az inkriminált videót, de aki a forgalomban "keménykedik",
nem csak a saját életével játszik! Ezt nem kéne elfelejteni. (Nem jár respekt.)
Szvsz ha egy ilyen kamerás idióta miatt meghal valaki, másképp látnátok.:F
Bárki lehet öngyilkos, csak másokat ne vigyen magával (akik épp arra jártak).

(#42042) .mf válasza Ferdzsoo (#42038) üzenetére


.mf
veterán

Lol? Látom nagyon nem vágod Ghost Ridert, Turboridert és társaikat, ajánlom gugli barátunkat... Ők ennél sokkal durvábban tolták (igen, forgalomban), de legalább ex-versenyzők voltak, tudtak is motorozni, nem pedig csak a gázt húzni miközben egy ívet nem bírnak tartani, mint a videóban. Turborider mégis meghalt egy balesetben.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#42043) Ribi válasza .mf (#42037) üzenetére


Ribi
nagyúr

Főleg ha telibeverik véletlen 1:18-nál azt a biciklist. Mondjuk egy kanyarban találkoznak vele ahol nem tudja kikerülni.

(#42044) Ferdzsoo válasza .mf (#42042) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

De vàgom őket nemegy német riportot néztem meg róluk.
Számomra hasonló kategória mindkettő. :)
Öngyilkosjelöltek. :DDD

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#42045) spammer válasza Ferdzsoo (#42038) üzenetére


spammer
veterán

Közúton nem kell keménynek lenni. Ha kicsi a pöcse valakinek és mindenáron bizonygatni akar, húzzon le egy pályára és ott ölje meg magát. Másokat nem kell veszélyeztetni (vagy rosszabb esetben meg is ölni). Az ilyen idióta barmok miatt van egy rakás baleset. De azért jó, hogy saját nevükkel felrakják a szarjukat a jutyúbra, kár, hogy a rendőrség az ilyenekhez nem kopogtat be utána.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#42046) Bogyó bá' válasza spammer (#42045) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Aki hülye....

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#42047) DigitXT válasza Bogyó bá' (#42046) üzenetére


DigitXT
félisten

Nem irigylem. Mondjuk erősen el van túlozva a belassítások kommentárja.
Kihúzatta indulásnál, és felgyorsult 90-re: te jó ég...! Piroson átment? Ami
abban a pillanatban váltott. Ja, senkivel nem fordult még elő. Körültekintés
nélkül előz? Akkora a sebességkülönbség, hogy simán "beugrik" jobbról a
másik motoros mellé: szabálytalan, de nem sok veszélyes volt benne. Na,
az építkezésen kilóhússzal, az már "véleményes", főleg, hogy rossz az út.
Ott kesztyű nélkül, a friss jogsijával, agresszív stílusban: Darwin díjas picit.

Összességében messze nem olyan állat. Legnagyobb bűne a gyorshajtás.
(Az abszolút és a relatív. Mindkettőt büntetik, utóbbit csak ha elpotyogsz.)

(#42048) Something_ válasza DigitXT (#42047) üzenetére


Something_
őstag

Aztapicsa, ennyire be tud rázni a kormány? Kell egy kormánygátló vazze, mert ezt megfogni nagy mutatvány.

(#42049) DigitXT válasza Something_ (#42048) üzenetére


DigitXT
félisten

Ez is egy szempont.:D De őszintén megmondva nem kellett
volna azt az úthibát 120-szal levenni, akkor nincs baj...:R

(#42050) fattyu válasza DigitXT (#42049) üzenetére


fattyu
veterán

+1 egen. építkezés 30as tábla... bittos véletlen rakták ki. hülye majom megérdemelte...

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.