Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:17:45

LOGOUT.hu

Motoros topik

Hirdetni a Hardveraprón lehet, nem a topikban!

Országos motoros rendezvények

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#145001) Zsírkrétamen válasza bacus (#144995) üzenetére


Zsírkrétamen
senior tag

Ezt esetleg meg tudnád majd nézni? Mert ha nem tudja, akkor ez is kiesik, várhatom majd az X4-et :DDD
Osmo-t nem veszek, az is egy lencsés, ott a Hero 9, ugyan azt tudja.
Másodlagos terv, ha nem rezegne ennyire a motor, vagy ki tudnék találni a kormányon valami jobb felfogatást, akkor veszek egy Hero 7-et ami vehetne bármit, a sisakon meg maradna a Hero 9.

Mentolka: Bocsi, azért sem reagáltam rá, mert bár olcsóbb, mint az X3, cserébe gyengébb is a képe. Ha már váltanék, akkor felfele képminőségben is, nem lefele. Minden esetre egy jó kamera, jobb mint az X2 (árban kb ott van), de nem jobb mint az X3.

(#145002) macilaci78 válasza vihartigris (#145000) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Sajna későn jött szembe. ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#145003) bacus válasza Mentolka (#144999) üzenetére


bacus
őstag

Az régebbi és talán ezért rosszabb is, messze nem olyan jó a stabilizátor, az akkuidő, a szerkesztő szoftver (viszont bárki letöltheti, míg az insta rögtön serial nr kér).

Nem vagyunk egyformák, sztem az insta jó, meg kell mellé a dji oa 4 :D. Ha mindez megvan, már csak rengeteg idő kell.

Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

(#145004) bacus válasza Zsírkrétamen (#145001) üzenetére


bacus
őstag

"Ezt esetleg meg tudnád majd nézni?"
Mit szeretnél pontosan tudni? single lens módban nem tudok 4k60 fps-t kiválasztani, 3,6K60fps van.

Ezzel szemben a 360as módban van 4k60fps, meg 5,7K30fps.

Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

(#145005) Zsírkrétamen válasza bacus (#145004) üzenetére


Zsírkrétamen
senior tag

Akkor ezt nem értem pontosan :B "körbe 5.6K- ha már a normál torzításmentes képet kivágod belőle az csak fullHD"

(#145006) Jakab66[hun]


Jakab66[hun]
senior tag

Túl az ezres szervizen már tudtam egy nagyobbat kerülni. Mattighofen - Hallein - Rossfeld Panoramastrasse - Hallstatt - Mondsee - Mattighofen.

Gipsz Jakab

(#145007) bacus válasza Zsírkrétamen (#145005) üzenetére


bacus
őstag

Próbálom megfogalmazni. 5,6K a teljes gömbfelszín, amit két lencsével rak össze. Na most amikor a végén szerkeszted, és nem ilyen "mini planet" szerű képet szeretnél, akkor ugye vágsz ki a teljesből, kvázi "digitálisan zoomolsz". Amikor a "normál" torzítás mentes szelethez érsz, az kb a fullHD felbontás.

Ahhoz, hogy az ilyen 360as kamerákból kiszedj egy "normál" látószögű kamera képet, ami ténylegesen 4k, ahhoz még sokat kell várj, mert szerintem ahhoz 20+k felbontású rögzítés kell. Itt már rengeteg tárhely fogy, még lassúak az sd kártyák, hogy ezt kiírják, és még ki tudja milyen problémák vannak. Tehát normál látószögű akciókamera (130-170 fok között vhol) és ez 4k120 fps is akár, vagy ilyen mindentlátó 360-as, kompromisszumokkal.

Single lens módnál van többféle látószög, akkor a beállított keretet veszi 4K-ban, gondolom a stabilizátor miatt akkor jól jön, hogy 5,6K ból vágja ki a stabil 4k képet. DE itt nincs 60fps, csak 30. Ha lejjebb veszel a felbontásból, akkor lesz 60fps is.

Egyébként miért kell 60fps? Normál videózásnál nem ad hozzá vagy bele akarsz lassítani?

Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

(#145008) vihartigris válasza bacus (#144995) üzenetére


vihartigris
őstag

Az osmo actiont hogy rögzíted a sisakon?

bármi reciproka a semmi

(#145009) bacus válasza vihartigris (#145008) üzenetére


bacus
őstag

Tele van a net videóval, árulnak különféle cuccokat, van ami szíjjal, van ami ragasztva van, stb. Ami az OA-ban sokkal jobb mint bármelyikben, hogy van egy mágneses gyors kioldó talp amiről a kamera 1 mp alatt eltávolítható, nem kell csavarozni, stb.

Én speciel odaragasztottam egy íves talpat, amihez csatlakozik az OA gyors kioldó alja.
de ha aliexpressen rákeresel a "chin mount" szóra ott sok megoldás van.

Az előző sisakomra még a gyurmázható epoxi ragasztóval rögzítettem egy talpat, az is bevált. Sőt a fiam sisakjának a tetejére tettem ilyet, gokartozásnál az is bevált.

Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

(#145010) vihartigris válasza bacus (#145009) üzenetére


vihartigris
őstag

A sisakon lévő kamera tömege, rosszabb légellenálása mennyire zavaró?

bármi reciproka a semmi

(#145011) bacus válasza vihartigris (#145010) üzenetére


bacus
őstag

150 felett ne forgasd a fejed :D

Arra jobban kell figyelni, hogy a ruházatba ne akadjon bele, mert én jártam úgy, hogy nem tudtam hátranézni rendesen, mert a kabát gallérba vhogy beakadt. Viszont ilyet már sikerült a bukósisak csattal is kamera nélkül, a tépőzárak össze tapadtak onnantól minden fejfordítás nehezített volt, amíg meg nem álltam megigazítani.

Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

(#145012) pakfong válasza vihartigris (#145010) üzenetére


pakfong
tag

Semennyire. A légellenállás is inkább csak nagy sebességnél (160 felett) volt nekem észrevehető, de nem mondanám zavarónak.
Motortól és üléspozíciótól függ, hogy hogyan érdemes felragasztani az állra. Lehetőleg minél közelebb legyen a sisakhoz.
De nekem is inkább az volt zavaró, amit bacus ír. Gyakran nekicsaptam a kamerát a vállamnak, vagy akár a mellkasomnak.

A fórumon ha nem reagálok a kérdésedre, írj pm-t. | Königssee: https://www.youtube.com/watch?v=vjuWUe6Rz6s

(#145013) Chrys_ válasza bacus (#145011) üzenetére


Chrys_
addikt

2017-ben így oldottam meg :D

(#145014) bacus válasza Chrys_ (#145013) üzenetére


bacus
őstag

És mennyi szúnyog/egyéb is választott téged meghalni. :D Te ezen még kilátsz?

Én is az alsó állásba rakom a plexit, így a bogárvédelem az elég kaki, de ez már sok. :), ilyenkor én megállok letakarítani, illetve nem ilyenkor, sokkal hamarabb.

Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

(#145015) Chrys_ válasza bacus (#145014) üzenetére


Chrys_
addikt

Sötétedéskor voltam úton hazafelé, érkezés előtt már meg kellett állnom néhányszor takarítani. Durva volt, kopogtak rendesen :D

(#145016) Pttypang válasza bacus (#145014) üzenetére


Pttypang
veterán

Szemuveges emberek tobbsege ezzel meg lazan megy tovabb.

Everybody lies.

(#145017) vihartigris válasza Pttypang (#145016) üzenetére


vihartigris
őstag

Ahogy mondod.

bármi reciproka a semmi

(#145018) Pttypang válasza vihartigris (#145017) üzenetére


Pttypang
veterán

Nekem az iroda miatt ugrott be parszor, hogy letakaritsam, mert eleg furan nezett ki a rovarpakkos plexivel a buko a szekrenyem tetejen az open officeban.

Holnap be is kene ugranom az euromotorhoz, mondjanak valamit a plexi huzatra, valamit csinaljanak vele, mert igy nem lehet hosszu tavokat lenyomni vele konkretan.

Everybody lies.

(#145019) neutron23 válasza Chrys_ (#145013) üzenetére


neutron23
csendes tag

Jó súlya lehetett ennek a kamera setupnak.. :D engem tuti zavarna, nem nagyon tudom testre sehova rakni a kamerát, mindenhol marhára zavar.

(#145020) ß3NC33


ß3NC33
tag

Sziasztok!

Tanácsot szeretnék kérni tőletek!
Le szeretném cserélni az mt07 traceremet. Sajnos nem kényelmes a 192cm-es magasságomhoz. 2 évig húztam rajta, de már nagyon kényelmetlen.
És ha már csere, szeretnék egyel nagyobb kategóriát is és picit más stílusú motort. Elég csapongó voltam, már a bmw s1000xr-nél jártam, de nagy nehezen lebeszéltem róla magam, hogy ez túl erős nekem..
Most az mt09-et szemeltem ki, ma voltam is egy szalonban megnézegetni, így kényelmesnek tűnt, ha jövő héten is jó idő lesz, el tudom vinni majd egy tesztkörre is.
Végülis a kérdésem az lenne felétek, milyen motort ajánlanátok 100-120LE környékén, ami azért megbízható, elférek rajta normálisan, jó lenne, ha jó hangja lenne. a 2hengeres mt07.. hát picit gyengusz, újként megállna 6M körül, de használt sem probléma(ha meg még olcsóbb, annál jobb :) )

Amire használom: legtöbbször 1-1 napos kirándulás, szerpentinezgetés és majd a jövőben terveznék picit hosszabb túrát is, horvátországba pl.

Ha van vmi ötletetek, tanácsotok, ne tartsátok magatokban! :))
Köszi

(#145021) V.Stryker válasza ß3NC33 (#145020) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

BMW GS :) Ehhez a magassághoz tökéletes lesz. Minden másban meg alapból az.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#145022) vihartigris válasza ß3NC33 (#145020) üzenetére


vihartigris
őstag

Triumph Tiger 900, 1200-kat megnézném.

bármi reciproka a semmi

(#145023) palfitom válasza ß3NC33 (#145020) üzenetére


palfitom
félisten

+1 a GS-re vagy a Tiger-re. Olvass utána alaposan az MT-nek, mert találni róla negatívumokat!

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#145024) dellfanboy válasza ß3NC33 (#145020) üzenetére


dellfanboy
senior tag

ktm 890 smt

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#145025) bajnokpityu válasza vihartigris (#145022) üzenetére


bajnokpityu
félisten

1050 nem volt Tiger ből?

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#145026) ß3NC33


ß3NC33
tag

Köszi az eddigi válaszokat!
Viszont a kicsit sportosabb, naked vonal szerintetek felejtős? Ezért is néztem ki az mt-t.
Triumphokat nézegettem már, főleg a street triple :)

(#145027) martonx válasza ß3NC33 (#145026) üzenetére


martonx
veterán

Nekem a Street Triple nagy álom, javaslom, hogy próbáld meg!

Én kérek elnézést!

(#145028) Fáraó válasza ß3NC33 (#145026) üzenetére


Fáraó
őstag

Kawasaki Z1000SX a sportosabb vonalért.

VIGYORRRGAZMUS.....

(#145029) macilaci78 válasza ß3NC33 (#145026) üzenetére


macilaci78
nagyúr

MT09 sem felhőtlen, 196 centimmel. A váltó elérte a vádlimat egy kényelmesen letett lábnál, amikor csak terpeszben támasztottam. A forró váltó...
A szomszéd étterem egyik futárja szaladgál vele, ő hozta ki a rendelésem, szintén magas srác, neki megfelel. Én épp rövidnadrágban voltam az üléspróba alkalmával. Csak a garázsszinten tettem egy kört.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#145030) Biqci válasza ß3NC33 (#145026) üzenetére


Biqci
aktív tag

Nekem Street Triple van, de én 168 magas vagyok, de így is majdnem talpalni tudok. A te magasságoddal valahogy nem adja, legalábbis nem tudom elképzelni. De azért ülj rá és magad dönts el. Maga a motor az olyan, mint egy bicikli, semmi súlya, iszonyatosan jó. Életem legjobb döntése volt megvenni :D

"For those about to rock" - "azok számára, akik sziklani készülnek" - Google Translate ... Én már nem iszom, lehet alkoholista lettem... Peter Griffin

(#145031) vihartigris válasza bajnokpityu (#145025) üzenetére


vihartigris
őstag

Lehet, hogy volt, nem vagyok nagy Triumph Fan.

[Vót]

bármi reciproka a semmi

(#145032) crocy válasza ß3NC33 (#145026) üzenetére


crocy
tag

ha MT09-hez ragaszkodsz, checkold az SP verziot. allitolag azzal a csomaggal sokkal jobb es megeri a felarat.

(#145033) bacus válasza V.Stryker (#145021) üzenetére


bacus
őstag

Nem való a GS mindenkinek.

Utána meg jönnek az ilyen unalmas túrák. Egyébként insta360-al készült..

Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

(#145035) vihartigris


vihartigris
őstag

Eltűnt egy pár hozzászólás.
?

bármi reciproka a semmi

(#145036) zgospel


zgospel
őstag

Köszönöm ismét mindenkinek aki anno az értelmetlen hisztijével elüldözte geresicset mint topikgazdát.
Úgy néz ki most ha megemlítem egy motoros topikban hogy egyébként árulom a motorom link meg minden egyéb konkrétum nélkül, akkor kapok egy ilyet: :D :D Nem linkeltem, nem tukmáltam, se nem konkretizáltam hogy melyik oldalon és miről ismerni fel a hirdetést, tehát nem tudom mit sikerült itt hirdetésként minősíteni.
Mellé leírtam még a tapasztalatomat az MT-09-cel, és hogy a Street Triple mire nem való és inkább mire igen, meg hogy egy parádés motor.

Illetve mikor lett ez egy szakmai topik? Azt hittem ez egy IT-s fórum off topikja :D

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/zpapa/

(#145037) Chrys_ válasza zgospel (#145036) üzenetére


Chrys_
addikt

túltolták

(#145038) palfitom válasza zgospel (#145036) üzenetére


palfitom
félisten

A sértettség beszél belőled. Ha megemlíted valakinek, hogy neked van eladó, hátha érdekli, akkor az egyenlő a hirdetéssel, ez így tök korrekt és egyértelmű.
A tapasztalatokat megosztani pedig üzletelés nélkül is lehet, és pont erre való a fórum. :K

Szerk: nagyjából minden szakmai topik, ami nem hirdető és nem lokál.
Egyébként az itteni Összefoglaló pont így kezdődik:
"Motoros topik
Hirdetni a Hardveraprón lehet, nem a topikban!"

[ Szerkesztve ]

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#145039) ß3NC33 válasza crocy (#145032) üzenetére


ß3NC33
tag

Köszi srácok a hozzászólásokat, bár nem lett könnyebb a döntés :DDD
Ami amúgy a Triumph ellen szól,hogy BP-en van csak kereskedő, mindig feljárni oda Sopronból annyira nem lenne buli..

Egyébként nem ragaszkodom az mt-hez, de egyelőre ez tűnt a legkevésbé komprumisszumosnak.

[ Szerkesztve ]

(#145040) zgospel válasza palfitom (#145038) üzenetére


zgospel
őstag

Ez nem szakmai topik, hanem közösségi, aminek régi aktív tagja vagyok. Nem nepperkedem. A hozzászólásom nem hirdetés volt, és az információtartalma kb tízszeresen túlmutatott azon a tényen, hogy épp hirdetem a motorom. Ami egyébként minden motoros életének velejárója (kivéve a csendőr, mert ő csak vesz).
Azt hiszem egy közösségben belefér az, ha valaki megemlíti, hogy épp mi történik a járműparkjával. Engem pl érdekelt, amikor anno geresics is leírta, hogy gondolkozik a KTM eladásán, hogy mi lesz helyette, stb. Most ez csak egy példa, de pár tagot ismerek innen személyesen is, másokat meg nicknévről régóta, úgyhogy igen, érdekelne engem is ha valaki úgy dönt, hogy eladja az aktuális motorját :U Nem a hirdetés meg az üzlet miatt, hanem mert a témához tartozik.

https://www.flickr.com/photos/zpapa/

(#145041) vihartigris válasza zgospel (#145040) üzenetére


vihartigris
őstag

Egyetértek a hozzászólásoddal.
Az, hogy egy mondatban említést tettél arról, hogy eladó a motorod, az még nem hirdetés (szerintem). Sem motor adatok, sem ár nem szerepelt a mondandódban.
És akkor elérkeztünk egy pontosítandó, jól megfogalmazandó kérdéshez: mi minősül hirdetésnek?

bármi reciproka a semmi

(#145042) macilaci78 válasza zgospel (#145036) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Aláírásba betehetsz bármit, hirdetés linkjét, megnevezést, árat is.
Hirdetni csak az Aprón és lokál topikokban lehet és hát nem véletlen a kávé topik is lokál gyűjtőben van...

Mi zavar? Hogy szabályt szegtél és szóltak érte, vagy feltételezed, hogy valaki jelentette az érintett hsz-t? :U

#145040: Én sem értek egyet mindennel, ilyen-olyan kegyektől meg is szabadítottak, mert volt véleményem, amit le is írtam és a tetejébe még nem is másítottam meg.
Igazad van, a különböző teljesítményszintek közötti felskálázás miatt a motorbirtoklással jár a cserélgetés, adás-vétel. Olyan ez, mint a cipő: viselni kell valamennyit, hogy kiderüljön, kényelmes-e.

vihartigris: Ez a kérdés nagyon sokszor és sokáig szerepelt a topikgazdák workshopján. Van egy szűk kör, a moderátorok, házigazdák, köztük sem teljesen egységes a nézőpont. Az ő munkájukat segítik a topikgazdák, aki számossága már százas nagyságrend.
Gyakorlatilag minden gyűjtő topikban heti rendszerességgel fordul elő hsz, ami hirdetés miatt kerül moderálásra. Autó, router, apu topik, stb.
Egyfelől gáz a dolog, mert a szemszögedből nézve ártatlan dolog, másfelől így (a fórumra) nem szoknak ide a jófogáson és facebook-on szocilazálódott hirdetők elárasztva például az apuka csoportot gyerekülésekkel, babaruhákkal.
Az is vicces, hogy a szakemberkereső topikban nem lehet szakembert ajánlani. Sosem láttam olyan szakemberkereső hozzászólást, amire érkezett volna konkrét ajánlás. Persze priviben lehet, elhalmozták ajánlatokkal a kérdezőt. És mindezt annak ellenére, hogy azért van jónéhány szakember, sőt, jó szakember a topikban, aki amúgy aktív, segít. És persze van olyan is, aki azt a tanácsot adja, hogy nyálazd meg az ujjad, mielőtt a fázist keresed. ;]

[ Szerkesztve ]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#145043) zgospel válasza macilaci78 (#145042) üzenetére


zgospel
őstag

Ha tényleg hirdetni akarnám valóban betenném az aláírásba és mindenféle hozzászólást irkálnék ide az évtized üzletének reményében. Tisztában vagyok a szabályokkal, láthatod hogy nem tegnap regisztráltam a PH-ra :U
Nem szegtem szabályt, szimplán valakiben túltengett a szorgalom és átsiklott a hsz maradék 90%-án ami az MT-09-cel és a Street Triple-lel kapcsolatos.

Most már 7 hozzászólás szól arról, hogy árulom a motorom, ellenben az eredeti 1 említéssel, cserébe az MT-ről és a Streetről nem derült ki semmi. :C

https://www.flickr.com/photos/zpapa/

(#145044) bacus válasza zgospel (#145036) üzenetére


bacus
őstag

"az értelmetlen hisztijével elüldözte geresicset"
Szerintem senki nem üldözte el, elment, mert többen rászóltak, hogy túlbuzgó. Ha valaki, akkor ő aztán gerlilla módon reklámozta régen a yt csatornáját, nem csak itt, hanem mindenhol.
De megértem geresicset is, több topikba én sem írok, pont hasonló okok miatt.

Egyéb iránt egyetértek veled, az a mondat, hogy "eladó a motorom", ez még nem hirdetés szerintem sem, de én se topikgazda nem vagyok, se moderátor.

Van olyan topik, ahol segítséget kértek (mint szakember), felajánlottam, hogy én segítek, de nekem ez a munkám. Még más szóba se került, de már jött a figyelmeztetés. Nem csak ilyen ejnye bejnye, hanem kaptam egy néhány perces kitiltást is :D. Nos, azóta nem ajánlgatom magam, majd megoldják mások ingyen.

Ez ilyen, elfogadtad a szabályokat, néha áthágja vki, az orrára koppintanak.

"Most már 7 hozzászólás szól arról, hogy"
Majd jön vki és törli, ha meg nem, elfér itt.

[ Szerkesztve ]

Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

(#145045) vihartigris válasza zgospel (#145043) üzenetére


vihartigris
őstag

Megint megpróbálom megkérdezni.
765-ös a Street?

bármi reciproka a semmi

(#145046) dellfanboy válasza vihartigris (#145045) üzenetére


dellfanboy
senior tag

az biza

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#145047) vihartigris válasza macilaci78 (#145042) üzenetére


vihartigris
őstag

"Ez a kérdés nagyon sokszor és sokáig szerepelt a topikgazdák workshopján. Van egy szűk kör, a moderátorok, házigazdák, köztük sem teljesen egységes a nézőpont."

Akkor már éppen ideje lenne ezt egyszer normálisan megfogalmazni, leírni.
Ilyen esetben nem elfogadható, hogy az egyik törlésre jogosult így gondolja (büntet), a másik pedig úgy gondolja (hagyja).

bármi reciproka a semmi

(#145048) zgospel válasza vihartigris (#145045) üzenetére


zgospel
őstag

Igen, 765 RS.
Nem láttam hogy korábban kérdezted volna :B

Röviden annyi lett volna a mondandóm lényege, hogy 1 napos csapatásokhoz élhető, de nyilván nem egy túramotor. Bár vannak akik évi 20-30 ezret beleraknak, meg túragumira cserélik a Supercorsát, csak nem tudom miért :)
A felszereltség alapján és a gyártó szerint is inkább sportmotor.
Több tulajtól is hallottam és én is csak megerősíteni tudom, hogy ha csak 1 motorom lehetne akkor az a Street Triple lenne. A legtöbb téren megállja a helyét, emiatt sehol sem kimagasló, viszont a felszereltsége elég magas, könnyű, jó a vázgeometria, magas az összeszerelési minőség, nagyon precízen működik és úgy is használható.

Nem azért ajnározom mert ilyenem van, hanem azért lett ilyenem mert ennyire jó. Vétel előtt még a Tuono V4 és a GSXS1000 volt nálam képben, azokat is precíz műszereknek éreztem, de a Street alacsonyabb tömege nagyon sokat számít, meg hát a kinézete is nagyon bejön. Motor és ahhoz kapcsolódó holmik vételénél egyébként is a kinézet az elsődleges szempont :DDD

szerk: ja és mentem MT-09 SP-vel is, mert először azt akartam venni, de óriási csalódás volt. Teljesen más kávéház, bár a blokkja és az alacsony tömege szinte ugyanolyan jó annak is, de ennyiben ki is merül. A kérdező szempontjából szerintem az sem jobb.

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/zpapa/

(#145049) vihartigris válasza zgospel (#145048) üzenetére


vihartigris
őstag

Azért nem láttad a kérdésem, mert amikor éppen írtam a kérdést akkor törölték a hozzászólásokat. :K

bármi reciproka a semmi

(#145050) Pocee


Pocee
senior tag

Pont volt redditen,hogy brit tudósok bebizonyították,hogy a besúgók,előszeretettel létesítenek erkölcsileg vitatható indokolatlan nemi kapcsolatot női felmenőikkel,de nem ritka,hogy a férfival...

Beszarás mit ki nem kutatnak... :U

Mr.Brightside

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.