Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:17:45

LOGOUT.hu

Motoros topik

Hirdetni a Hardveraprón lehet, nem a topikban!

Országos motoros rendezvények

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60601) Ferdzsoo válasza V.Stryker (#60600) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Ezt nem is lehet, mert szerintem minden egyes márkának más a méretezése. Sokszor még márkán belül is eltérő. Ezért try before buy. :)

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#60602) V.Stryker válasza Ferdzsoo (#60601) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Persze, hogy felpróbálom, de azért a használt hírdetéseknél jó lenne legalább körülbelülre szűrni.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#60603) ath válasza V.Stryker (#60602) üzenetére


ath
senior tag

megnéztem a berikemet, 56-os. 190+ vagyok, nyúlánk, kb 90-95 kiló között.

(#60604) V.Stryker válasza ath (#60603) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Köszi, ez az én matekomat kicsit alátámasztja. :R Akkor nekem is hasonló méret kell.

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#60605) Czimby válasza ath (#60603) üzenetére


Czimby
addikt

Akkor jó sűrűk a csontjaid, nekem ezekkel a paraméterekkel az 58 épphogy jó :DDD

Arlen Ness ruhából, igaz 1 részes, lehet az is szamít

[ Szerkesztve ]

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#60606) Czimby válasza V.Stryker (#60600) üzenetére


Czimby
addikt

A shoxos ruhákból 2 mérettel nagyobb kell mint a normálakból kb... MINŐSÉG! :))

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#60607) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Felni csíkot kitől ajánlott venni?

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#60608) polimorf válasza FIREBLADE78 (#60607) üzenetére


polimorf
tag

Aki jobb áron adja :D

Már nem a tükröt nézem, hanem a következő kanyart. A tükörben már csak a mult van. A kanyar után a jövő!!!

(#60609) Bogyó bá' válasza V.Stryker (#60604) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Na, ehelyett a matekolás / találgatás helyett szeretnék mindenképpen új holmit, boltból, felpróbálva. Inkább olcsóbb, hitványabb minőségű cucc legyen, de tökéletesen passzoljon rám. Ezt meg a használtnál nem tudod megcsinálni... :(

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#60610) Something_ válasza V.Stryker (#60595) üzenetére


Something_
őstag

180 cm, 103 kg-ra nekem Alpinestarsból a 60-as kabát lett a jó vastagabbnak mondható gerincprotektorral és 58as rövidített gatyával. Dainese kabátom is 60-as, viszont bzi szabása van, rövidebb a hossza.
Most lefogytam 97 kg-ra, remélem jó lesz a kabát.

(#60611) ath válasza Czimby (#60605) üzenetére


ath
senior tag

nekem kényelmes, még a forcefield protektor is elfér :)

(#60612) FIREBLADE78 válasza polimorf (#60608) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Konkrétan more

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#60613) V.Stryker válasza Something_ (#60610) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Na, most jól összezavartál. :DDD F.szom, jó lesz a tavalyi cucc. :)

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#60614) BoB


BoB
veterán

Bőrt pályára, szerpentinezni meg német autópályázni szoktam felvenni, túrára csak cordura. Vinné a fene a bőrt amikor sétálgatni kell egész nap. Hidegben aláöltözni nem igazán lehet, ha meg igen, akkor az meg azt jelenti túl nagy az illetőre.

Na meg amúgy bőrből alapból nem vennék olyat aminek nem kivehető a bélése.

Szóval bogyó felhasználási szokásait figyelembe véve +1 cordura.

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#60615) Bogyó bá' válasza BoB (#60614) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Egész este ilyen témájú cikkeket vadászgatok, olvasgatok, és igen, erre a meggyőződésre jutottam én is: bármennyire is pofás az a kinézett bőrkabát, az én céljaimra muszáj egy szellőzős, bélésekkel 4 évszakossá tehető cordura kabátot venni, hozzá illő, vele összecipzározható nadrággal együtt. Egyelőre még kutatok, nézelődök, pár motoros boltba el is kell mennem személyesen, megnézni felpróbálni párat. :O

De azért egy kicsit vérzik a szívem, nagyon ment volna a motorom fényezéséhez is:

szerk: ez kivehető termobéléses!

[ Szerkesztve ]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#60616) #79335424 válasza Bogyó bá' (#60615) üzenetére


#79335424
törölt tag

Szerintem az összecippzárazás fölösleges. A lényeg az, hogy a nadrág derékban bőven érjen fel a kabát alá. Illetve, van egy olyan lehetőség is, hogy a kabátban van egy rejtett pánt, amit a nadrágon kívül, át tudsz vinni a feneked alatt és elöl visszapatentolni a kabát aljával. Mint egy hózentahó, ami lefelé húz. A Beringekben szokott lenni ilyen.

(#60617) BoB válasza #79335424 (#60616) üzenetére


BoB
veterán

A régi hk-s mikádó bélések is ilyenek (voltak), bogyó szerezz inkább egy olyat, nem fázol fel ;]

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#60618) -Mosquito- válasza Bogyó bá' (#60615) üzenetére


-Mosquito-
őstag

"De azért egy kicsit vérzik a szívem, nagyon ment volna a motorom fényezéséhez is."

Wtf?? Nem a motorhoz kell/ene öltözködni,hanem inkább az legyen a cél,hogy célszerű/kényelmes számodra megfelelő gönc legyen amit hordasz. Ez a dzseki teljesen felesleges számodra!

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#60619) Bogyó bá' válasza -Mosquito- (#60618) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Ha az első mondatomat is olvastad, akkor látod: túltettem magam rajta. De egy pillanatra beleszerelmesedtem, na! :B

(#60620) V.Stryker: +1! Ez engem is érdekelne! (A Shox-os négy évszakos garnitúra is majdnem 60k együtt, ha van ennyiért sokkal jobb, akkor én is arrafelé mozdulnék...)

[ Szerkesztve ]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#60620) V.Stryker válasza -Mosquito- (#60618) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Ha már témánál vagyunk, akkor javasoltál annó jól szellőző túra ruhát, talán olyat mint a tied. Linkelnéd ha megkérlek? Visszakerestem privinél is, itt is, de nem találtam meg. Arra emlékszem, hogy szürke és darabonként 30k körül voltak.

bogyo112: Nem te mondod mindig, hogy öreg vagy már a csajozáshoz? :DDD

Amúgy nekem ez volt az első évem és arra jutottam, hogy talán kicsit mese ez a több régetű ruha, ami nyárra is télre is jó... mind tudjuk,hogy sehol az életben nem érvényesül ez, mert ami mindent tud, az semmit se igazán. Én arra jutottam,hogy kell egy ruha dögmelegbe, ami igazi nyári, szellőző, de jó, minőségi. És kell egy, ami átmeneti időbe, tavaszra-őszre és béléssel télire is jó.
Nekem ilyen sok zippzáros szellőzős a kabátom és elvileg télire is jó, mert béléses, de ebből a tavasz, ősz, tél ami igaz. Szellzők ide vagy oda, érzem is, hogy jön be rajta a cug, mégis folyt szó szerint az izzadtság, pedig nem vagyok izzadós. Szóval én két rend cuccra szavaznék. :B Persze mindent nem lehet egyben, de ez van.

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#60621) Bogyó bá' válasza V.Stryker (#60620) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

"Nem te mondod mindig, hogy öreg vagy már a csajozáshoz?"

Erről egy cimborám mondása jutott eszembe: "Impotens az, aki akar, de nem tud. Én már nem is akarok..." :))

Komolyra fordítva: akkor télinek (össze sározni.. ) marad az ócska cuccom, és tavaszra-nyárra-őszre keresnék jól szellőző, kánikulában is elviselhető ruházatot. A mostani nadrágomnak és a kabátomnak semmilyen szellőzője nincs, az anyaguk viszont dupla rétegű, így már 25 fok felett is bele lehet rohadni. A 35 fokról ne is beszéljünk... :W

[ Szerkesztve ]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#60622) #79335424 válasza V.Stryker (#60620) üzenetére


#79335424
törölt tag

Baráti kapcsolatok miatt nekem nem is illene mást hordanom, mint Beringet, de az az igazság, hogy majdnem mindegyikkel elégedett voltam. Csak az oldalt cippzáros nadrág volt kevésbé vízhatlan és a cippzárt is cserélni kellett. De, azt meg én erőltettem, pedig elmondták e hibáit. A többi Bering cuccom viszont jól vizsgázott.

(#60623) V.Stryker válasza #79335424 (#60622) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Hacsak nincs barátod, aki negyedáron adja neked a Beringet, akkor ezt nem értem. :D

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#60624) -Mosquito- válasza V.Stryker (#60620) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Nekem tavasz-őszre van egy BF Akito Dessert Evo nadrág 3/4-es kabát kombó. [link] Itt még a Rainers kabátot/nadrágot nézném meg. Nyárra van egy Macna Silicum nyári motoros nadrág és Mugen Race. + van még egy régi játszós Shox Thunder kabát/nadrág.
Egy szettből szeretnéd megoldani akkor A-Pro , Macna , Plus Racing Tour/Racer/Tecno kabátokat nézném meg.

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#60625) #79335424 válasza V.Stryker (#60623) üzenetére


#79335424
törölt tag

Szart akkor sem hordanék, ha olcsón jutnék hozzá, mivel az egészségemről van szó. A minőséget viszont meg kell fizetni. Nyilván, olyan kedvezményt kapok, amennyiért máshol nem tudnék ilyen minőségű ruhát venni. De, ha nem lennék elégedett a Bering -gel, akkor inkább mást vennék akkor is, ha drágább. Így már érted?

(#60626) Bogyó bá' válasza -Mosquito- (#60624) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

A Desert Evo kabátban nincs gerincprotektor? :F
(Sajnos én meg "teknőspáncélt" nem vagyok hajlandó hordani... nincs az az isten. :N )

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#60627) -Mosquito- válasza Bogyó bá' (#60626) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Az nincs,bármelyik motoros boltban vehetsz bele.
Itt nézzél csak körbe..[link]

[ Szerkesztve ]

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#60628) Bogyó bá' válasza -Mosquito- (#60627) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

De van neki kialakított helye? Mert akkor maximum átteszem a mostani Kushitaniból.... :F :R

Csodaszép az a cucc, de a kabát meg a hozzá való nadrág nem jön ki 100k-ból! :O

[ Szerkesztve ]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#60629) Topiccsendőr


Topiccsendőr
addikt

Vajon a 749s jobb, mint a sima 999? Megiscsak nitrites villa. Vagy ha egy arban van a 05 zx 10 el, akkor ne inkabb azt vegyem? Vagy gyujtsek meg egy kicsit melle es vegyem az olajzabalos sc59 es hondat? Vagy ennyiert inkabb rc8, hisz annak feke is van legalabb. De akkor mar a sima factory rsv is jo csomag. Viszont ebben az arban ott a k5 gsxr 1000 is. Nem beszelve ha kicsit mellerakok az rc8 nak, mar crossplane r1 is lehet belole.
Uramisten, most mi legyen?
Shoeit vegyek vagy hjc t melle... Vagy vallaljak be egy arait? Hisz tele a piac hamis rx7 el olcson. Mi van ha atvernek?

Gondoltam enis hozzaszolok az eddigi temakhoz.. Sikerult? :DDD

[ Szerkesztve ]

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#60630) -Mosquito- válasza -Mosquito- (#60627) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Természetesen,van neki helye.

Persu:

Ház körüli gurulásokhoz mindegyik jó. ;]

[ Szerkesztve ]

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#60631) Bogyó bá' válasza -Mosquito- (#60630) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

A dunaújvárosi címet kösz, ide valamelyik nap el is fogok menni. Addig a dolog elnapolva! :R

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#60632) Topiccsendőr válasza -Mosquito- (#60630) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Foleg ha a haz korul versenypalya van. :)

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#60633) Bogyó bá' válasza -Mosquito- (#60630) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Na, akkor most egy hosszabb lélegzetű bárgyú (vagy legalábbis elsőre annak tűnő) kérdés, mondjuk az Akito Desert Evo kabáttal és nadrággal - annak használatával - kapcsolatban. Előre is elnézést kérek Persutól meg egyéb gyengébb idegzetű topiktársaktól érte :)) . Azért nem privátban írom, mert hátha a válasz esetleg más (szintén kezdő) motorost is érdekelhet, aki velem együtt szintén ruhavásárlás előtt áll.

Tehát vesz az ember egy ilyen holmit, aminek külön kivehető a vízálló membránja, és szintén külön kivehető a termobélése. Feltételezett élethelyzet: hosszú túra nyáron, társakkal, qrva meleg kánikulában. A ruházatban természetesen egyik bélés sincs benne, szellőzők nyitva, az összes bélés a dobozban elpakolva hátul. Na, most szépen belefutok egy masszív zivatarba, apró szemű, hűs jégesővel körítve. ;]

Ilyenkor megállok az út szélén, villámgyorsan gatyára vetkőzök, elő ásom a béléseket, beszerelem a kabátba és a nadrágba, és gyí tovább? Vagy mi a dolog "üzemszerű" menete? :F :Y

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#60634) vlevi válasza Bogyó bá' (#60633) üzenetére


vlevi
nagyúr

Esőruha. Az kisebb helyen elfér, könnyebb felvenni. És mivel az egész kabáton kívül van, még a szelet is fogja, és nem fog sz***á ázni a kabát, nadrág. Szép rikító sárga színben, és akkor még látszol is a ködben.
Szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#60635) Bogyó bá' válasza vlevi (#60634) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

OK, de akkor minek a hiperszuper lélegző membrán, azt mikor használom? :F

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#60636) #79335424 válasza Bogyó bá' (#60633) üzenetére


#79335424
törölt tag

Az, hogy a csomag legtetején tartasz egy kabáthordáshoz méretezett, kétrészes!!! esőruhát, valamint esőkesztyűt és esőcsizmát. Kesztyűből csak a gumi a jó, csizmából viszont nem szabad gumit venni, mert lefosod a bokádat, mire az út szélén felhúzod. Dzsekiből létezik olyan, aminek egy nagyon vékony kapucnia van, amit a bukó alá tudsz felhúzni és ettől a nyakadnál nem fog végigfolyni belül a víz. Az ilyen dzseki drágább, de megéri és nagyon sokáig jó. Nadrágból viszont inkább évente vegyél egy olcsót, mert a drága sem húzza sokáig és nincs annál szarabb, mint amikor menet közben tocsog a zacsi a vízben.

(#60637) -Mosquito- válasza Bogyó bá' (#60635) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Megvan a túra, időjárást fürkészed serényen. Ilyenkor eldöntöd, hogy beteszed-e a bélést/eső membránt vagy nem. 1, Mondjunk nem de menet közben elkap az eső. Nem fogsz bélést szerelni a kabátba, hanem esőruha, lehetőleg kétrészes ezt gyorsan fel tudod venni. + ha nagyon fázol illetve mennyire áztál el akkor beteszed a bélést/membránt. 2. Bent van minden. Ez akkor van amikor xar az idő hűvös/esik, fázós vagy stb és menni kell akkor nincs mese.
Én tavasszal teszek be mindent amikot Tirolba megyünk mert mire oda érünk elég változatos az időjárás és a körülménye is. Kb 2hete mentem egy velence karikát nem használtam a bélést sehol. Függ még motortól (szél/eső védelem) meg a vezetőtől is.

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#60638) Grillo válasza Bogyó bá' (#60633) üzenetére


Grillo
senior tag

Nekem van egy cordura nyári, hálós kabátom, és egy tavasz-ősz között használható, béléses cordura kabátom. Az előbbi Shox féle legolcsóbb, Ventex. Van ebben is kivehető vízálló bélés, na azt kivettem első nap, és azóta sem volt benne. Dobozban ott van mindig, de ha olyan helyre mentem, ott volt a dobozban a másik kabát, ami bélés nélkül is elég jól bírja a vizet, főleg a Scarabeon (valamilyen Modeka, olyan 35k volt). Ez viszont jó olyan 5-6 fokig is megfelelő aláöltözőkkel, meg a béléssel (meg kicsit fogynom kéne, és akkor férne még alá).
Ha túrázol, nem fogsz hirtelen olyan időjárásba kerülni, vagy csak nagyon kivételes alkalommal, hogy ne látnád legalább néhány perccel előre. Annyi meg elég az átöltözéshez, akár bélés berakásához, akár esőruha felrakásához. Annyi mindenképp az esőruha felé tolja a dolgot, hogy azt utána leveszed, berakod a dobozba, alatta meg elvileg száraz, de mindenképp viselhető állapotban ott a kabát. Ha a bélést kiveszed, akkor viszont a kívülről vizessé vált kabát lesz rajtad, ami nem épp kellemes.

Egyébként nekem az a tapasztalatom, hogy a vastagabb kabát is jó mindent kinyitva, még 25-30 fok körül is, pedig a robogón sokkal kevésbé ér a szél, mint téged. Persze mindez városban nem működik, de országúton, főleg, ha tudom, hogy órákig megyek, vagy akár egész nap, sztem nem kérdés, mit érdemes viselni.
Most augusztusban, ezekben a hőségriadós időkben viszont a hálós is rámrohadt, volt alatta egy vékony pamut hosszú póló. Ott már meg kellett állnom, mert kezdtem szédülni, pedig én bírom az egybe menetet jó 2 órát simán.

[ Szerkesztve ]

(#60639) #79335424 válasza Grillo (#60638) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nekem eddig a legdurvább az volt, amikor nyáron, Madridból átmentem a barátnőmhöz Alicanteba. 400Km a semmi közepén, rekkenő hőségben. Tulképp egész viselhető volt, de ahogy a városba értem, rögtön ledobtam a dzsekit.

(#60640) Grillo válasza #79335424 (#60639) üzenetére


Grillo
senior tag

Érdekes volt, mert július elején voltam tréningen, akkor a délutáni forróságban a rutinpályán simán elvoltam beöltözve, míg mikor mentem Balatonra augusztusban, ugyan abban a cuccban tényleg muszáj volt megállnom inni, lefelé is, meg vissza is, mert éreztem, hogy baj lesz.
Mondjuk tény, hogy a tréningen 20-30 percenként volt vízszünet.

(#60641) #79335424 válasza Grillo (#60640) üzenetére


#79335424
törölt tag

Én is megálltam egy kúton és vettem két, másfél literes vizet, mert elég rémisztő volt a táj. A nagy, sziklás, kies, poros semmi, amerre a szem ellát. Sehol egy árnyék. Ha vmi baj lett volna a motorral, akkor ott döglök szomjan. Persze, nem volt gond, símán letoltam a távot, meg pár nap múlva vissza, Madridba.

[ Szerkesztve ]

(#60642) V.Stryker válasza -Mosquito- (#60637) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Merre felé mentél? Ausztráin vagy a szerbeken át? Motorral szabadon lehetett járni, parkolni?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#60643) Ferdzsoo válasza Bogyó bá' (#60635) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Nem használod. Eső ellen a cordurára is kell húznod esőruhát, csak a hideg ellen jó a membrán. Egy normális esőben a cordura is hamar átázik. Ezért nincs a cordurának nagy előnye a bőrrel szemben. Szvsz.
Kétrészes esőruha, meg csizmára tutyi, csomag tetelyére aztán ha olyan hideg lenne azt akkor is felhúzhatod nagyon sokat melegít.

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#60644) Bogyó bá' válasza Ferdzsoo (#60643) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Köszönöm a tanácsokat mindenkitől. A bőrrel a legnagyobb gondom, hogy az igazán jó darabok (perforált, ami kánikulában is legalább elviselhető) számomra megfizethetetlenek. Használtat nem szeretnék, mert a régi göncömmel is méretproblémába futottam, a velem azonos magasságú és testsúlyú (de valószínűleg más testfelépítésű) sráctól vaterázott Shox nadrág számomra túl hosszú lett (a térdprotektor lent lógott a fenében, semmit nem védve), a Kushitani kabát az pont jó volt rám (mintha rám öntötték volna), de időközben felszedtem 2-3 kilót, így meg béléssel-aláöltözővel már igen szűk, kényelmetlen lett. A legnagyobb baja mindkét holminak az volt (azon kívül, hogy szép lassan ronggyá koptak rajtam), hogy vastag, dupla anyagúak, és sem a nadrágon, sem a kabáton semmilyen szellőző nem volt kialakítva, így már 30 fokban kegyetlenül bele tudtam főni menet közben is, de szó szerint hőgutáig, rosszullétig. Most a legnagyobb dilemmám az, hogy vagy megnézem, és ha tetszik akkor megveszem a már linkelt Shox "négy évszakos" holmit összesen 60k-ért (ennyi pénzem van összesen), vagy az egész vásárlást elnapolom, megpróbálok még két-három hónap alatt gyűjteni egy kis pénzt, és beruházok - az egyébként piszokul tetsző, de sajnos 100 ezer forint fölött kóstáló -, Mosquito topiktárs által is hordott Akito Desert Evo cuccba. Pár napja tudom, hogy Kalocsán nem régen nyílt egy kis motorosbolt, ők a Shox-ot forgalmazzák viszonteladóként, és elvileg van is náluk ilyen, tehát legalább a kidolgozását, minőségét meg tudom nézni, ha nincs is rám való méretben felpróbálásra készleten. A Desert-Evo - azon kívül, hogy neves gyártó minőségi terméke - piszok jól is néz ki ebben a színben. Tudom, ennek nem kellene fő szempontnak lennie, de hadd legyek egy kicsit piperkőc:

[ Szerkesztve ]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#60645) -Mosquito- válasza V.Stryker (#60642) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Szlovénia Bled Mangart Timmelsoch fele akartam volna menni. Ez kb 950km 10-11h lett volna. Ilyenkor viszont még nem takarítják le Timmelsochot. Így osztrák fele mentünk autópályán majd Salzburgnál le itt egy jó nagy adag eső elkapott, úgyhogy vissza autópályára. Innsbrucknál elált így Kühtai felé mentünk.

Bogyo:
BF Akito cucc fekete és acél szürkés színben van.

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#60646) vlevi válasza Bogyó bá' (#60644) üzenetére


vlevi
nagyúr

Szerintem mostmár ne kapkodd el, tavaszig még van esély valami akciózásra, vagy valahol, egyszerkétszer felvett, méretprobléma miatt eladó öltözékre.
Tedd el a rá szánt pénzt jó mélyre, és reménykedj, hogy nem emelkednek nagyot az árak májusig.

(#60647) -Mosquito- válasza -Mosquito- (#60645) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Lemaradt.
Persze lehet parkolni motorral. Trafira kell figyelni/vigyázzni.

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#60648) kcsa válasza Bogyó bá' (#60644) üzenetére


kcsa
veterán

Nézd, értem hogy az én véleményem nálad nem sokat számít (ezt minden sértődés nélkül :) ), de tényleg nézd már meg amit korábban linkeltem - a holnapi akciót.

Elég sokat jártam a shoxba amíg szép lassan feltöltődött a ruhatár, még ősszel is vettünk kollégámmal együtt (neki) egy komplett ruházatot, de a sajátmárkás cuccok egyrészt szanaszéjjel vannak méretezve (ezt leírtam már párszor: a 120 kilómmal együtt is viccesnek érzem hogy a 6XL-es shox kabát cipzárja össze sem érinthető), másrészt nem kiemelkedő az ár/érték arány. Szerintem.

A Macna dzseki amit említettem, szenzációs ezért az árért - a lowend korábban használt kabáthoz képest mindenképpen. Múlt héten voltam eredetiségvizsgálaton két faluval odébb, és szinte meg sem éreztem. Persze ez nem táv, de érezhető a különbség a gagyihoz képest azonnal. Ha felveszi az ember az áruházban egy olcsóbbik után, rögtön érezni az árkülönbséget: magas nyak, masszív bélés, tényleg nem annyira beleizzadós mint az "ócsó", nagy fényvisszaverő a hátulján, sok és használható zseb. Mondom ezt úgy, hogy soha a büdös életben nem akartam ennyit költeni kabátra.

Ja persze, cserébe lehet hogy holnap fel kellene gurulni pöstre, ezt értem hogy fáj, de na. Van minden méret, és minden típus, azonnal megnézhető és megvehető módon, kártyás fizetés miegyéb. Ami a helyi kisboltban ritkán jön össze így együtt.

Persze csak azon lehet segíteni aki hagyja, ha már kitaláltad hogy a négyévszakos shoxot fogod venni, kár is pörögni a témán.

No offense, sokat gondolkodtam hogy beírjam-e egyáltalán, de nem bírtam tartani a p.fám :)

(#60649) zsolt19900 válasza Bogyó bá' (#60644) üzenetére


zsolt19900
őstag

akkor én is "segítenék" picit :)

én úgy voltam a ruhazattal, hogy bementem a helyi boltba felprobaltam egy közép áru kabit, tetszett volt rajta mellkasnal, kézen asszem háton is szellőző, volt benne vall könyök protektor meg a háton valami szivacs amit protektornak csufoltak és tetszett megvettem és máig jó.

Nadrágbol is majdnem a legolcsobbat vásároltam, protektrorok a helyükön nagyon frankó, hogy nem farmer van rajtam és ezen is vannak szellőzők és tök jól elvoltam benne.

egy esoruha természetesen még elfért volna a pakkban, azt majd idővel beszerzem

szóval tuti jó a bőr ruha de én elvoltam az alap motoros öltözetben

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#60650) Xaels válasza Bogyó bá' (#60644) üzenetére


Xaels
félisten

A márkás cuccot. Az valószínű kibír több szezont is. Na meg tényleg jobban néz ki :K

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.