Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:17:45

LOGOUT.hu

Motoros topik

Hirdetni a Hardveraprón lehet, nem a topikban!

Országos motoros rendezvények

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#61151) emre válasza ath (#61150) üzenetére


emre
veterán

Már említettem, hogy célszerű lenne összedobni egy országos szerelő adatbázist...

Ha törött gépről van szó akkor még Sima Béla neve jut eszembe.
Futómű, Déczi és Csika.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#61152) V.Stryker válasza ath (#61150) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Én BP-i vagyok, de ha van valami, ami a motorblokkal, karbikkal kapcsolatos, akkor mindenképp Tasi. Ha gumis kell, vagy lánc szerelés, egyszerűbb dolgok, akkor elviszem ide a Motorrad-hoz.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#61153) Archer válasza emre (#61140) üzenetére


Archer
őstag

Hogy most ennek mennyi értelme van, az egy dolog, de ügyes a csávó nagyon, nem egy elveszett ember a műhelyben.

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#61154) runner 125 válasza V.Stryker (#61149) üzenetére


runner 125
nagyúr

Figyelem majd az eseményeket, Moszkitóval szoktam privátban is kontaktálni, majd csak jelzi, ha lesz valami gurulás.

Általában dolgozom szombaton is (van h előre.. ), így sajnos sok esetben kiesik egy egy hétvége.
Viszont a győrújabráti szezonnyitón és a szombathelyin is ott leszek többedmagammal. Ugyan nem holnap lesz, de jó előre tervezni, gyertek le. :)

Győrújbarát, május 7.

Szombathely, április 9. (bár ez még nem tuti, csak az előzőkből kiindulva gyanítom ezen hétvégére rakják)

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#61155) SirKero


SirKero
őstag

Nem tudom "vót-e má" de ötletes szerintem. Kíváncsi lennék,hogy kézi működtetésű vagy bizonyos sebesség alatt nyílik záródik :U [link]

[ Szerkesztve ]

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#61156) asvald válasza SirKero (#61155) üzenetére


asvald
senior tag

ez ha kinyílik 120nál nem szívesen lennék a csávóka helyébe :D

A rossz szándékkal mondott igazság, többet árt, mint bármely hazugság!

(#61157) Archer válasza SirKero (#61155) üzenetére


Archer
őstag

Ez az ilyen bömösösöknek kell, akik lusták letenni a lábukat ;] Kézi működtetésű amúgy, látszik a videón.

[ Szerkesztve ]

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#61158) asvald válasza Archer (#61157) üzenetére


asvald
senior tag

Hát igen ! kicsit kezdenek a motorosok is elkurvulni !(tisztelet a kivételnek )
Bakker ,Én könyékig szoktam olajos lenni ,de a kezemet nem mostam le , ha egy kenyeret vagy egy zsömlét haszeltam szerelés közbe , legalább az olajból könnyebb volt megállapítani mi volt a problem meg aztán jobban csúszott !
Persze nem igénytelenségből ,csak, ha jött a heuréka, kárnak pazaroltam volna az ultra-dermet :C

[ Szerkesztve ]

A rossz szándékkal mondott igazság, többet árt, mint bármely hazugság!

(#61159) Archer válasza asvald (#61158) üzenetére


Archer
őstag

Tudom, hogy létezik ilyen gyári megoldásban egy-két bálnán (most meg nem mondom, melyiken, Goldwing talán) de egy ekkora motorra minek? Ha nehéz neki a motor, vegyen olyat, ami az ő súlycsoportja, ha meg tényleg csak azért, hogy ne kelljen "még ilyennel is fárasztania" magát, üljön inkább egy tempomatos, automata váltós kocsiba, mindenki jobban jár.
Ultra dermnél amúgy nincs jobb :K :DDD

[ Szerkesztve ]

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#61160) runner 125 válasza SirKero (#61155) üzenetére


runner 125
nagyúr

Erről ez jut eszembe:

Ha nem mozgássérült az ember, teljesen értelmetlen az egész.
Egyébként kézi működtetésű, a gáznál kavar valamit (el is veszi a kormányról a kezét..)

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#61161) mm89 válasza SirKero (#61155) üzenetére


mm89
őstag

Van egy csávó aki lábak nélkül motorozik pályán. Neki vannak ilyen kerekek felrakva. Nem lehet hogy ez ilyen rokkant cucc?
Ha a lustaság vezérelte akkor :O

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#61162) Bogyó bá' válasza Archer (#61157) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Az azoknak a pénzes, de pechjükre mélynövésű műmájereknek kell, aki azért vesz - nem neki való - BMW GS ADV-t vagy hasonlót, mert az a menő. Ugyan fel-/leszállni nem tud róla, egy lámpánál megborulna, de neki az kell, mert így mindenki látja, hogy ő "valaki". :W

Ezek vesznek spéci Touratech ültetőszettet, félmillióért alacsonyított ülést is, stb. Ahelyett, hogy megkeresné a neki megfelelő vasat.

[ Szerkesztve ]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#61163) Yoshida


Yoshida
aktív tag

Kicsit fotel fizikáznék:

November elején tankoltam utoljára a motorba, és kb. negyedig van most a tank. Meddig áll el ez a benzin? Elég ha hozzátankolok, vagy tegyek bele "megromlás gátlót"? Persze mindig húztam, hogy elmenjek tankolni, most meg jó hideg az idő...

Tavaly úgy 3 hónapos benzinnel kutya baja volt arra emlékszem. (viszont volt januárban olyan idő, hogy egy egész tankot ki tudtam motorozni belőle, így két tankkal egész telet ki lehetett húzni, nem öntöttem semmit hozzá, most lehet ez nem jön össze)

(#61164) emre válasza Archer (#61153) üzenetére


emre
veterán

Hát ha országos szinten tényleg csak ez a 4-5 név kerül elő akkor valóban semmi értelme.

De ha például lerobbansz az ország másik felén mihez kezdesz?
Hazatelefonálsz hogy jöjjenek érted utánfutóval?
Komolyan kérdeztem, erre kinek milyen koncepciója van?

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#61165) tboldi válasza mm89 (#61161) üzenetére


tboldi
nagyúr

Jobb kézfeje biztos nincs. Lehet, hogy a lábával is van valami tényleg. :F

szerk.: Most már az is biztos. :)

[ Szerkesztve ]

(#61166) ath válasza tboldi (#61165) üzenetére


ath
senior tag

nála tényleg mennyire igaz a nincs lehetetlen, csak tehetetlen hozzáállás. :R

emre, V.Stryker köszi!

(#61167) FIREBLADE78 válasza mm89 (#61161) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Te mönnyé síelni ;] esik a hav?

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#61168) #79335424 válasza emre (#61164) üzenetére


#79335424
törölt tag

Felhívok valakit a helyileg legközelebbi MC -ből és megkérdezem, hogy tudna -e segíteni. Eddig még működött és persze fordítva is. A szűkebb kör pedig más kategória. Ha közülük kerül bajba vki, akkor azonnal indulás van, akár az ország másik végébe is. De, szerencsére ez ritka. Nálunk ez a "koncepció". :)

(#61169) mm89 válasza FIREBLADE78 (#61167) üzenetére


mm89
őstag

Tegnap jöttem haza, ma melóban vagyok.
Első két nap nem, de utána végig esett a hó. Jó volt.
Megkockáztattam egy lánykérést is az egyik hegycsúcson :) igen lett a válasz :))

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#61170) #79335424 válasza mm89 (#61169) üzenetére


#79335424
törölt tag

WOW! Gratulálok!

(#61171) Topiccsendőr válasza Bogyó bá' (#61162) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Ezeknek az embereknek ajanlanam a BMW egykori 164 cm magas (vagy mely) Dakar pilota peldajat.
Gaston Rahier
Tessek rakeresni, nagyon intenziv elmeny egy nagy enduro mellett latni allva.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#61172) Topiccsendőr válasza Yoshida (#61163) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Hol van tarolva a motor, es milyen motor?
Karbi, injektor?

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#61173) Bogyó bá' válasza Topiccsendőr (#61171) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Az "átlag" BMW-tulaj annál jóval kényelmesebb. :)

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#61174) Archer válasza Bogyó bá' (#61173) üzenetére


Archer
őstag

Triumph-fal csak óvatosan, van nekik egy 675 Daytonájuk is :D

[ Szerkesztve ]

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#61175) mm89 válasza #79335424 (#61170) üzenetére


mm89
őstag

Köszönöm szépen :)

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#61176) BoB válasza tboldi (#61165) üzenetére


BoB
veterán

Azért látszik magyar fórum, mozgássérültnek készült mankókerekekről az emberek egyből arra gondolnak hogy azért kell neki mert lusta, meg nem tud motorozni ;]

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#61177) Xaels válasza Bogyó bá' (#61173) üzenetére


Xaels
félisten

A Ducatisnak miért van egy láb a kezében? ;] Egyébként a Triumph a 3hengereseivel nem olyan pocakosoknak való.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#61178) Topiccsendőr válasza Bogyó bá' (#61173) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Inkabb atlag motorosrol van szo. Alapvetoen senki nem akar tul sok energiat feccolni dolgokba.

Bar most belegondolva felfedezheto nalad nemi vonzalom a bmw fele. Tuti van valami poszter a garazs melyen, a sorhatosrol, vagy az r1200 gs rol. :D
Mindig savazod, epp ezert lefogadom, ez nalad a kognitiv disszonancia. Amikor lefikazunk egy baromijo szilikoncsocsost hogy aah nem kene, nem igazi no. Holott meg se lehetne nekunk :)
Persze ne vedd komolyan tulsagosan. :D
Szerintem egy ferfi eleteben el kell jonnie a nagy onismereti megvilagosodasnak, van aki rajon, h a fiukat szereti, van aki a bmw t.

Bogyo! Otthon, nezz bele a furdoszobatukorbe, es mondd bele. En egy beemves vagyok!
Utana jobb lesz. Lesznek akik nem fogadnak el, de legbelul nyugodtabb leszel. :)

[ Szerkesztve ]

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#61179) Yoshida válasza Topiccsendőr (#61172) üzenetére


Yoshida
aktív tag

Teremgarázs, de földszinti, és néhány helyen ilyen zsaluzia szerűen kivágott oldala van, azon át szellőzik. Kinti hőmérsékletnél 3-5 fokkal szokott melegebb lenni ott. 2008 FZ6 inj.

(#61180) Bogyó bá' válasza Topiccsendőr (#61178) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

:)) Nem szívelem a BMW-k (autós és motoros egyaránt) tipikus tulajdonosi körét. A sztereotípiákat viszont imádom, hisz mindig van valós alapjuk! :P

szerk: nekem semmi bajom a szilikoncsöcsökkel, kikérem magamnak! :DDD

[ Szerkesztve ]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#61181) emre válasza Bogyó bá' (#61180) üzenetére


emre
veterán

nem is igaz

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#61182) Topiccsendőr válasza Yoshida (#61179) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

A 95 os ioyen kornyezetben nalam siman birt haromnal tobb honapot, de a tank az rozsdasodni tud. Nem tudom azota mennyi az etanoltartalom stb. Sztm nem lesz gond.
Tobb evekre lerakott injektoros motornal inkabb anrozsda a legnagyobb problema, nem a benzin.

A 100 as benzint most tesztelem, mielott kijottem, elfelejtettem az aprilia karbijat leereszteni. Ez augusztusban volt, egy huzatos feszerben van a motor.
Beszamolok a topicban h beszoptam-e.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#61183) tboldi válasza BoB (#61176) üzenetére


tboldi
nagyúr

Én régebben is figyeltem az ilyesmire, és segítek is a mozgássérülteknek, de most, hogy már kb. fél éve mankózok (mostanra már eldobhattam volna, de közbejött egy fémtörés...), úgy veszem észre, hogy empatikusabb vagyok, mint eddig. :)
Az már más kérdés, hogy - sajnos - a többség felém nem az. :U

[ Szerkesztve ]

(#61184) #79335424 válasza Topiccsendőr (#61178) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ez tetszik, de megértem bogyo112 ellenszenvét is. Az igazi, klasszikus BMW az R sorozat, ami alapvetően hibás konstrukció egy motorkerékpár esetében, mert nem lehet normálisan odahelyezni a lábtartót, ahol egy rendes motoron annak lennie kéne. ;]

[ Szerkesztve ]

(#61185) Bogyó bá' válasza #79335424 (#61184) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Nevetni fogsz, "majdnem" BMW-s lettem a nyáron: a kis 125-ös után a Suzuki GS500-on, Kawa ER5-ön, Honda CB500-on kívül az öreg BMW F650-eket is számításba vettem, mert sok jót irkálnak róla a Népítéletben, és találtam is pár olcsót. A rondasága (élőben is körül csodálhattam egyet Pakson: csúnyább mint a fényképek alapján gondoltam volna :N ), és az undorító hangja (rotakapa, nincs rá más kifejezés) eltántorított teljesen. Na, meg a magassága miatt a rossz derekammal nem bírtam rá segítség nélkül felülni... :B

Sajnos a lábtartóval kapcsolatban pont fordítottak az elvárásaim mint neked: kipróbáltam Virago 250-et, 535-öt (utóbbiba szerelmes voltam sokáig :B ), az én rossz derekammal képtelenség akár 5 percig is ülni rajtuk (pont a fájós helyen terhelődik), nem hogy egész napokat csavarogni a nyergükben. Vérzett a szívem, de így lett Suzuki nakedem. Ezen - óránkénti cigiszünettel - 5-6 órát is elvagyok egy nap.

A BMW-sekkel kapcsolatos viszonyomról: még a kis 125-össel kirándulgattam az országban mindenfelé, én szoktam előre köszönni minden szembe jövő motorosnak (feltűnően, jól láthatóan), és hát még a Harley-sok legalább 90%-a is viszonozta mindig, a "menő" BMW-sek közül általában bőven kevesebb mint a fele. Ők valahogy mindig éreztetik, hogy egy "más kasztba" tartoznak. Tisztelet a kivételnek, mert nagyon rendes tagokat is ismerek ilyen márkájú motorral.

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#61186) V.Stryker válasza Bogyó bá' (#61185) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

a "menő" BMW-sek közül általában bőven kevesebb mint a fele - Ne vedd magadra. Ez csak azért van, mert azok 90% mind újgazdag, makett motoros, aki divatból ült fel, viszont motorozni nem tud és csak azért nem int vissza mert nem meri elengedni a görcsösen szorított kormányt. :DDD

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#61187) Bogyó bá' válasza V.Stryker (#61186) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Látod, pont emiatt a 90% miatt pikkelek rájuk, amit Persu is jó érzékkel kiszúrt... :)

1000-es Yarisomban autózva pont ugyanígy "imádom" a 4 kerekű BMW, Audi, Merci tulajokat is (remélem főnököm nem olvassa a fórumot :DDD ), mikor index nélkül cikázva "taposnak" el mindenkit.

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#61188) polimorf válasza V.Stryker (#61186) üzenetére


polimorf
tag

Van bmw-s ismerősöm aki évekig kuporgatott a motorjára, hogy meg tudja venni. Tehát nem újgazdag a srác, és nagyon jól tud motorozni, sőt még inteni is mindig int mindenkinek.
Van olyan ismerősöm is aki a goldwing mellé vett egy méregdrága bömöst is, na ő nem szokott integetni, de ő tényleg gazdag.
Ezt csak arra mondom, hogy butaság álltalánositani. Én nem tekintek egy bmw-sre rem potenciális ellenségként mert azok közt is van ilyen is meg olyan is, akár a Hondások vagy a Suzukisok között is.

Már nem a tükröt nézem, hanem a következő kanyart. A tükörben már csak a mult van. A kanyar után a jövő!!!

(#61189) #79335424 válasza Bogyó bá' (#61185) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nekem csak egy BMW -s cimborám van, aki egy utolsó, szemét, ......
Elmentem hozzá a barátnőmmel. Ez a mocsok meg rákezdi:
-Hallom, hogy nősülni készülsz. Gratulálok!
-Ugye, hogy a BMW a legjobb motor a világon?
Hogyan válaszolnál, miközben hanyatt dőlve, mozdulatlanul ülsz a székében, kitömött, zsibbadó pofával és közben ez a piszok, egy visító fúróval túrkál a szádban?
Tényleg aljasok ezek a BMW -sek! :)

[ Szerkesztve ]

(#61190) Bogyó bá' válasza #79335424 (#61189) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Ez kemény! :DD

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#61191) V.Stryker válasza polimorf (#61188) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

90%-ról beszéltünk, meg amúgy is poénkodtunk. Természetesen nem lehet általánosítani, mert pl Suzuki GSXR tulajból sem ismerek egyetlen normálist sem. :) Igaz, nem ismerek egyet se... Ja, de. Egyet. Az a tavaly úgy összetörte magát, hogy szó szerint szívószállal itta a sört a motoros találkozón a tolószékben ülve.

De egy biztos. Hogy a "szerényebb" motorokon ülők sokkal empatikusabbak, mint a zsír új macsi gépeken ülő népek.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#61192) Topiccsendőr válasza Bogyó bá' (#61185) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Az egyebkent egy rotax blokk, amit meg bimotaba is raktak tobbek kozt. Meghozza a supermonoba. Nekem tetszett az a motor. A bomos. Valami aprosagert behoztak hozzank, (indexrele) a tulaj aki elmeletileg beemves volt, hogy is jellemezzem... Etz s volt inkabb. Azt meselte, h o nem bizik ebben a motorban, vmi van vele, most is, es hogy nem mer elmenni bulgariaba. Inkabb egy pannonival vagy etz vel menne, mert azok megbizhatoak, nem ugy mint a mai szarok. Meg azok jo motorok. Nah hat ez az, amikor valaki foggal korommel ragaszkodik vmi fassaghoz :D

Az integeteshez meg hozzatennem hogy az utat kene figyelni, nem a masik motorost. Ne integessunk kenyszeresen
Csak ha gyokkettovel megyunk es kihalt minden. Ergo varosban nem.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#61193) V.Stryker válasza Topiccsendőr (#61192) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Na, látom németbe te is béjemvés lettél. :DDD

Amúgy a formával kapcsolatban... Biztos annyiért sírta vissza az ETZ-t , mert ahhoz ha kellett talán hozzá tudott nyúlni. Míg egy BMW-vel ott rohad meg az út szélén.

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#61194) Bogyó bá' válasza Topiccsendőr (#61192) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Jóvanna, mindenki másképp hülye: én például így... :B

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#61195) Topiccsendőr válasza V.Stryker (#61193) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Neem, en nem vagyok semmilyenes. :)

Annak a szerencsetlennek elobb fog a keze lerohadni, mint az a motor. Lehet h elmegy etz vel oda meg vissza, ugy hogy csak haromszor cserel megszakitot, az ut szelen, utana hatbaveregetheti sajat magat, h milyen ugyes, es nem fogott ki rajta a technika. Azzal a rotaxszal meg meg se erezne a turat. De mindegy :)

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#61196) V.Stryker válasza Topiccsendőr (#61195) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Kivancsi lennék, hogy jobb nyersanyagból gyártva, mennyire lettek volna tartósak ezek a régi gépek. Vagy konstrukció függő inkább?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#61197) #79335424 válasza V.Stryker (#61196) üzenetére


#79335424
törölt tag

Is-is. Az ETZ alapvető hibái sztem:
-Nyeregváz. Kár volt elhagyni a Trophy, ETS után a bölcsővázat. A felfogatás helye még az ETZ blokköntvényén is megvan.
-Elferdülő blokk. Az előző hibából adódik, plusz rossz blokktartó konstrukció.
-Tákolt váltó. A 4 -gangost toldották meg egy oldalfogazott 3. fogaskerékkel. A gyenge anyagminőség miatt lekopnak az oldalkörmök sarkai és ettől elkezdi dobálni a harmadikat.
-Műanyag perselyes lengővilla. Gyenge.
-Oldalsztender az amúgy is gyenge lengővilla végén. Elnyomja.
-Alulméretezett lánc. Kb. a 80ccm -es Japánokon van ilyesmi méret.
-Szigeteletlen elektromos csatlakozók és nevetséges féklámpakapcsoló. Folyamatos kontakthibák.

[ Szerkesztve ]

(#61198) Grillo válasza Bogyó bá' (#61173) üzenetére


Grillo
senior tag

Ha a Triumph szintjén vagyok, jár a Boneville ingyér? :DDD

(#61199) tboldi válasza Grillo (#61198) üzenetére


tboldi
nagyúr

Nekem az jutott eszembe, hogy eddig hondáztam, és a testalkat is nagyjából stimmel (bár lehet, hogy a ducatishoz közelebb vagyok). Ha egy átlag suzukis így néz ki, akkor a kinézett GSX-S1000-en hogy festenék? :D

(#61200) #79335424 válasza tboldi (#61199) üzenetére


#79335424
törölt tag

Őszinte, vagy udvarias választ vársz? :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.