Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:17:45

LOGOUT.hu

Motoros topik

Hirdetni a Hardveraprón lehet, nem a topikban!

Országos motoros rendezvények

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#115001) z123456789 válasza JóGéza (#114988) üzenetére


z123456789
addikt

(#114988) JóGéza
Nem, ez annyira nem bejövős forma. :)

(#114989) persuader
:DDD

(#114992) persuader
"En ugye mindenkepp a 2T iranyba foglak tolni, izlesedtol fuggetlenul :D"
Jóóó, érdekel a 2T, főleg akkor már lenne tapasztalatom 2T-vel is a 4T mellett. :K
A postás vonal az a két monkey motorka? TW + RV?
TDR: Fuh, ez tényleg kurva csúnya... Hagyjuk a dakar bajnokait, méltatlan vagyok hozzájuk. ;]
Na! A két aprilia bejövős, az RX csak 50-esben van?
"Soha ne nezd meg a profilkepeket." :C Nagyon régóta így használom a facebookot. :D

DT-re mindig is vágytam fiatalabb koromban. Mindenki azzal baszatta a faluban (meg a szomszéd faluban is), csak nekem volt rohadás simsonon. :((( :DDD Úgyhogy az is tetszik.

Annyira hülye vagy... Uccsó mondat. :DDD :DDD :C

Ja, nagyjából érzelem vezérelve azokat néztem amik tetszenek. :D Fogalmam sincs, melyik könnyen szerelhető, vagy sem. Igazából annyi elvárásom van vele szemben, hogy minél olcsóbb legyen az alany, és majd idővel a kezem által működésre bírjam. Pl láttam ma egy 600-as KLR-t vagy mit. Dugattyú, lánc kapufa. Ilyennek is nekiállnék. :DDe hogy valami konkrét is legyen, az ilyen kezdetleges kinézetű, kereklámpás, oldschool terepmotorok is tetszenek.

(#114996) hugi0
Ez a tiéd? Mi ez?

(#114997) persuader
Baszki! Ki ez az állat? Csak nem te? :D

[ Szerkesztve ]

(#115002) Micsurin válasza z123456789 (#115001) üzenetére


Micsurin
nagyúr

0:40-től az dupla amit a gixxer és a cibi kapott nem volt gyenge. :DDD :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#115003) Topiccsendőr válasza z123456789 (#115001) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Nem, a postas vonal az a cg, sr, ybr ami nekem sem bejovos, de olcson lehet valoban helyretenni.
Az rv es tw az a homokfuto szeruseg. olyasmi blokk, mint az xt125, csak (sztm) jol nez ki. 125 4T-nek neki se kezdenek terepre. Az rx bol csak 125 ost ajanlanam, igazabol ez ala a ccm ala nem mennek semmikepp. nyaron nagyobb kinalat van. Ebbol a kategoriabol lehet olcson szart venni, amire ha meg rakoltesz egy vagy ket vetelarnyit, akkor egy teljesen jo motorod lesz.fb csoportokban nagyobb a kinalat belole, mint aprohirdeto oldalokon.
Ha nagyobb 4T ben gondolkodsz, ott az arak elegge el tudnak szallni, mire osszehozod ugyanazt, amit egy lelakott 2Tbol, es lehet, hogy egyaltalan nem rentabilis, tehat abbol a penzbol mar egy karcmentes nagyendurot tudtal volna venni, mire a vegere ersz. Szoval szart csakis olcson szabad venni, es kerdeses a vegosszeg.

Ugy szoktam, hogy eloszor listat csinalok a cserelendo alkatreszek listajarol, kopo fogyo, es enduroknal azonnal serulo dolgokat: huto, valtokat fekkar, megnezem a nagyobb felujitasoknal is szukseges alkatreszeket, dugattyu, gyuru, szelepek arait. Ezutan latod, mennyi penzt kell kolteni, milyen forgatokonyvnel. Persze ilyen idos, olcso motoroknal akkor is beszophat az ember mondjuk egy olyat, mint a legendasan nem elromlo suzuki dr350 nel, hogy a veztengely csapagyazasa teljesen beragodott, ami egy furat az alu ontvenyben, igy javithatatlan, es egy egesz hengerfej ontvenyt kell venni ~ 600e ert, mivel mindnek ez a baja, igy bontott sehol sincs. Ez nagyon jellemzo szokott lenni egy-egy tipusra. Ezert szoktak szabadulni toluk fillerekert.
Ha idod vegtelen, akkor persze lehet varni egy jo vetelre bayen, es talan ki lehet hozni olcsobban, de akkor tenyleg nagyon sokaig fog tartani az egesz.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#115004) Biqci


Biqci
aktív tag

[link] Nem tudom volt-e már, én csak most találtam rá. Egy valódi elmebeteg... :Y

"For those about to rock" - "azok számára, akik sziklani készülnek" - Google Translate ... Én már nem iszom, lehet alkoholista lettem... Peter Griffin

(#115005) Micsurin válasza Biqci (#115004) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Hmm Kerem a Hero videót vártam elsőre... :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#115006) Biqci válasza Micsurin (#115005) üzenetére


Biqci
aktív tag

Az sem semmi egy fickó :D

"For those about to rock" - "azok számára, akik sziklani készülnek" - Google Translate ... Én már nem iszom, lehet alkoholista lettem... Peter Griffin

(#115007) jacis válasza Biqci (#115004) üzenetére


jacis
nagyúr

Amikor a gyalogos mellett ment el ott még nekem is összeszorult a zabszem... :B
Amúgy rossz nézni annyira sokat kockáztat.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#115008) KrAt válasza Biqci (#115004) üzenetére


KrAt
veterán

2:43-nál valami kék villogó tükröződik, rajta volt vajh'?

szerk: leírás, nem, "mögötte" volt.. egy ideig..

[ Szerkesztve ]

(#115009) djeperto válasza jacis (#115007) üzenetére

Ki tudja mi van a táskájában, azért szökik e a rendőrök elől ;]

Írja is:
Jemand Z1K1 éve
Frequently Asked Questions: Why do you ride like that? - Check my right mirror at 1:21

[ Szerkesztve ]

"there are more jacks then one at the fair..."

(#115010) Biqci válasza jacis (#115007) üzenetére


Biqci
aktív tag

Pont most néztem meg mégegyszer és még mindig fogom a fejem... :D

KrenAtesz:
Igen, erre gondoltam én is, valószínűleg kergették :D

"For those about to rock" - "azok számára, akik sziklani készülnek" - Google Translate ... Én már nem iszom, lehet alkoholista lettem... Peter Griffin

(#115011) etnies válasza jacis (#115007) üzenetére


etnies
senior tag

Bízzunk benne, hogy előbb döglik meg, mielőtt megöl egy vétlen közlekedőt.

Az ilyen embereknek orvosi kezelés alatt kellene állnia.

"önmagam hite vagyok magamban"

(#115012) Topiccsendőr válasza Biqci (#115004) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Milyen jo hangja van annak a crossplannek gyorsvaltoval, nyitott csovel

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#115013) Geresics


Geresics
addikt

KTM 890 Duke R

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#115014) Micsurin válasza Geresics (#115013) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Jaja, ki is váltotta belőlem az adj fel egy lottót holnap érzést... :DDD

mod.: azért az a kipufogó elfért volna a blokk alatt. :B

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#115015) zgospel válasza Geresics (#115013) üzenetére


zgospel
őstag

Papíron nagyon a Street RS-hez közeli a cucc. Kíváncsi vagyok nagyon a karakterére meg az üléspózra. Mondjuk azzal a 14 literes tankkal messzire nem fog menni :D Hazai ára van már?

https://www.flickr.com/photos/zpapa/

(#115016) Biqci válasza Topiccsendőr (#115012) üzenetére


Biqci
aktív tag

Ja, tetszik nekem is, nagyon komoly így ez a technika...

"For those about to rock" - "azok számára, akik sziklani készülnek" - Google Translate ... Én már nem iszom, lehet alkoholista lettem... Peter Griffin

(#115017) Topiccsendőr válasza Micsurin (#115014) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Aah, egy olyan rendszerre ranezek, es szurja a szemem, hogy mennyit veszit igy a hatekonysagbol.
Marpedig a kipufogonak hosszunak kell lennie.

Nezz ra barmelyik alapbol rovid, underbelly motor versenyvaltozatara.

Meg a ktm rc8, ami a feltalaloja volt ennek, az is lecsereli, ha kell a loero.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#115018) jacis válasza Biqci (#115010) üzenetére


jacis
nagyúr

Megnéztem még pár videóját. Ez a srác egy őrült :N
Viszont az MT10 egy jó alany ehhez. Nagyon vad az a gép.
Ha jól emlékszem a Dodor mondta a tesztelés során, hogy a rövid áttételezés miatt nagyon gyorsan kerékre áll.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#115019) #31733248 válasza etnies (#115011) üzenetére


#31733248
törölt tag

Elég valaki, aki kidugja az autó orrát, hogy sávot váltson... Remélem, amikor meghal, nem visz magával senkit. A motorját viszont elfogadnám... :D

(#115020) hugi0 válasza z123456789 (#115001) üzenetére


hugi0
őstag

Aprilia SX125 (Rotax 122) - ha lesz szezon . . . eladsra kerul, jelenleg a garazsban pihen.
Egy Yamaha WR250X az utodja. Tavaj ev vegen vettem, es ha nem lenne mar 2 hete ez a "Kiraly", mar meglenne a 3000. kilometer.

[ Szerkesztve ]

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#115021) csongi válasza #31733248 (#115019) üzenetére


csongi
veterán

Igazi szerv donor.
Nah ilyen videokat tiltanam a youtube helyeben.
Tudatos szabaly be nem tartasa. Sajnos sok fiatalt meg inspiral:(.

(#115022) z123456789 válasza Biqci (#115004) üzenetére


z123456789
addikt

Ja, volt már. Nem normális. És igen. Rendőr üldözte. Legalábbis a múltkor erre jutottunk.

(#115020) hugi0
Tényleg, már emlékszem. Szépek. :)
GPR kipufogóm van nekem is. :K

[ Szerkesztve ]

(#115023) csongi válasza Topiccsendőr (#114997) üzenetére


csongi
veterán

Alacsony fordulatu alolterhelesbe nem fog tonkre menni az mar biztos. :).
Szep etap volt.

(#115024) z123456789 válasza Topiccsendőr (#115003) üzenetére


z123456789
addikt

Ja, bocsi, erre meg akkor most válaszolok.
Na, 2T vonal jó lesz. Érdekel is, meg 4T-m már van. Az RX 125-ből linkelnél egy konkrét képet, csak hogy tudjam egyre gondolunk-e. :D Azt tudom, hogy te tudod, mire gondolsz, magamban nem vagyok biztos. :R És akkor meg is van a kiszemelt példány.
Illetve a facebook csoportok melyek lennének? Szart akarok olcsón venni, abszolút ez a célom. :D

(#115025) Shin Chen


Shin Chen
tag

Szerintetek mennyire lesz most nehézkes eredetvizsgát és átírást összehozni?
Az eredetvizsgát még talán ki tudom bulizni ismerősökkel, de mondjuk ügyfélkapun meg lehet oldani a kormányablakos történetet?
Szerk: Ezen kívül van más teendő ?

[ Szerkesztve ]

"A tudomány az vagy hülyeség, vagy az elit trükkös módszere az egyszerű emberek átverésére."

(#115026) zgospel válasza Shin Chen (#115025) üzenetére


zgospel
őstag

Az eredetvizsgát nem tudom, de a kormányablakos ügyintézés kb egyszerűbb mint volt. Nagyjából senki nem vesz mostanában autót, csomó kapacitás felszabadult a gépjármű ügyintézésnél. Korábban bármi miatt próbáltam időpontot foglalni okmányirodába, mindig csak 2 héttel későbbre tudtak adni. Két héttel ezelőtt amikor valami más ügyben hívtam őket már másnapra is tudtak időpontot adni és alig lézengtek az épületben.

https://www.flickr.com/photos/zpapa/

(#115027) etnies válasza zgospel (#115026) üzenetére


etnies
senior tag

Akkor reméljük most feldolgozzák a backlogot is.

"önmagam hite vagyok magamban"

(#115028) Shin Chen válasza zgospel (#115026) üzenetére


Shin Chen
tag

Akkor végül is egyszerűbb most mint valaha :B
Remélem április végére le tudom zongorázni.
(hogy aztán a garázsban álljak egész nyáron?! :O )

"A tudomány az vagy hülyeség, vagy az elit trükkös módszere az egyszerű emberek átverésére."

(#115029) Geresics


Geresics
addikt

#MotorosVandor
Hatalmas köszönet jár az itteni tagoknak is, akik már az elejétől fogva velem tartottak! Ti vagytok a legszuperebbek! Köszönöm NEKTEK! :R A szívem minden színe örömmel dobog! 🤗
❤️ - Aprilia Pegaso Trail
💚 - Kawasaki KLX250
🧡 - KTM 1190 Adventure

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#115030) rayoliviero válasza Shin Chen (#115025) üzenetére


rayoliviero
veterán

Kötelező biztosítást kell először kötni, a kötvényt szokták kérni az eredetvizsgán és átírásnál is nézték.
Ha az megvan, akkor eredetvizsga, majd átírás, melyek összesen 2-3 óra hosszánál nem vettek el több időt soha nekem.

(#115031) Topiccsendőr válasza z123456789 (#115024) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

ez az RX125
Ez lenne a 90 es evekbol. forditott villa, hatso gazos rugostag, 34 es karbi, kipufogo vezerles, kb 115kg, allitolag 34 loero, a 140 km/h-t megfutja. de ez a rotax 122 essel. van rotax 123 is belole, nezd meg ennek a szimpatikus olasz terepmintas nadragot huzott allapolgar igenyes videojat, hogy mi var rad :D

Ez az ETX125
129kg, 28 as karbival, RX hez kepest korai evjaratoknal nincs kipufogo vezerles, mas hengert kapott, mint az RX, nagy homaly, hogy hany loero, a neten nagy hulyesegek vannak


[link]

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#115032) Topiccsendőr


Topiccsendőr
addikt

es az eredeti reklam az also jura felso triaszbol :D

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#115033) #81556480 válasza Topiccsendőr (#115031) üzenetére


#81556480
törölt tag

Szerintem a legjobb választás ebben a kategóriában az rx 125. Mind erőben és futóműben. Régen javítottam ilyeneket, kimegy a világból még ha szét is ütik. Nekem CRM 125 volt szettuningolva. Az NSR blokkja van benne másik kukactengelyel. Az is jó de csúnyább, gyengébb és ritkább. Nekem is csak azért volt mert 160pollini hengerrel, nagyobb karbival meg rengeteg finomsággal odavert rendesen.(na meg nekem supermoto volt)

Én a ráncfelvarrott rx-eket nézegetném a fiatalabb szériából.

Ez az etx valami marha ritka széria lehet, mert nekem a régi idomos ugrott be elsőnek. Ez az rx idomzatu csak valami átmenet lehetett mert én úgy emlékszem hogy az etx az rx elődje.

Jelenleg két 50-es rx is van a családban amiket szoktam javítani. Azok is jók, de persze korban hozzá illő embernek.

[ Szerkesztve ]

(#115034) Micsurin válasza #81556480 (#115033) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Azok aranyáron mennek néha. :D

@geresics: akkor most kéne leiratkoznia a topik lakóknak és rokonoknak?! :D :P

@persu: jaj a teljesítmény mert a Duke890 nem lesz utcán így is úgy is elég disznó? :D Ezt átlag Józsinak gyártják akinek van rá zséje ő meg nem fog megérezni 5 ló eltérést. :B

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#115035) #81556480 válasza Micsurin (#115034) üzenetére


#81556480
törölt tag

A rendszámos megbízható régi rx olyan túlárazott mint a drz :D

Régen is az volt.

(#115036) Topiccsendőr válasza #81556480 (#115035) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Igen, pl gyarias allapotu six days-ert 3000€- el akarnak kerni :D ennyi penzbol azert van alternativa, hogy ne egy szartartaly kis 2T re ulj ra. En nem is ertem ezt. Ezek csak gepek. Ha ugyanannyi penzert jobbat vehetsz, miert szopatnad magad? :D

Az en kornyekemen etx-ek vannak tulnyomo reszt, 800-1500€ ert mennek, eleg oszintenek neznek ki javareszt.
Kulonbseg meg, hogy itt mindegyik papiros.

Sztm ez az RX lakossagi valtozata, mert csomagtarto, meg minden felesleges dolog lehet rajta.

Ha nem talalkoztam volna ennyivel, en sem ismernem, mert magyarorszagon az RX ek vannak tulsulyban.

[ Szerkesztve ]

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#115037) #81556480 válasza Topiccsendőr (#115036) üzenetére


#81556480
törölt tag

Ja miért, te hol vagy?

(#115038) Varoz válasza rayoliviero (#115030) üzenetére


Varoz
őstag

Eredetvizsgára nem kell! Átíráshoz kell, meg ahhoz, hogy ne legyen mabisz díjas. :D
Eredetvizsgáló vagyok, azért tudom.

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#115039) #81556480 válasza Varoz (#115038) üzenetére


#81556480
törölt tag

Ez nem lehet állomás függő? nekem is elkérték a biztosítást eredetvizsgán tavaly novemberben.

(#115040) Micsurin válasza #81556480 (#115039) üzenetére


Micsurin
nagyúr

3 éven belül 2 motor + 2 autó* és sose kérték el csak az okmányban a biztosításról a csekket.

*mindig elfelejtem a Golfot, 4 hónap alatt jöttem rá nincs nekem türelmem öreg és ritka motoros cuccal foglalkozni. :DDD

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#115041) Varoz válasza #81556480 (#115039) üzenetére


Varoz
őstag

Nem, max hülyék hozzá. :D
Csak az okmányirodában kell a kötvény.

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#115042) #81556480


#81556480
törölt tag

ja, én is így tudtam, mégis fontoskodtak már a műszakin is. Nem volt biztositás, ezért rá kellet írni a vizsgalapra milyen utánfutóval érkezett a motor

(#115043) veze


veze
őstag

nekem ápr 11 én lejár a műszakim, de ha jól értelmezem vígan motorozhatok tovább egészen addig ami ki nem hirdetik a rendkivüli helyzet végét, ami most ugyebár korlátlan időre megszavazta a országgyűlés viktornak tehát akár egész nyáron is tarthat, sőt a következő választásokig is akár :D
Müszakilag nincs probléma a vizsgaztatassal , bármikor átmenne , csak nincs lepapirozva ugyebár 11-e után...

[ Szerkesztve ]

(#115044) tboldi válasza veze (#115043) üzenetére


tboldi
nagyúr

A helyzet megszűnését követően még lesz 15 nap türelmi idő.

Nekem a diákigazolványom járt le tegnap, nem kértem időben új matricát, bár valszeg ebben a félévben már nem is lesz rá szükségem. :D

(#115045) rayoliviero válasza Varoz (#115038) üzenetére


rayoliviero
veterán

Nálam mindig kérték.

(#115046) hugi0 válasza rayoliviero (#115030) üzenetére


hugi0
őstag

Kizart dolog, hogy egy meg ki nem fizetett jarganyra ami nincs a tulajdonomban biztosatast kossek.
Majd ha kideul, hogy nem mokolt a jargany, majd akkor lehet tovabb lepni.
Es ezert tamogatom azt, hogy ne a vevo fizesse az eredetiseg vizsgat.
Mokolt a jargany azt en bukom a penzem az elado meg rohog a markaba ?
Nem, Nem ! . . es Nem !

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#115047) Shin Chen


Shin Chen
tag

Ahh igen a kötelező... azt is meg lehet kötni online igaz? Most átporgettem egy legjobb ajánlat keresőt, csak nem véglegesítettem, majd ha éles lesz a helyzet.
Aznap mikor megvan az adásvételi megcsinálom.
Lehetőség szerint egyúttal azonnal az eredetvizsgával kezdenék, aztán ha az megvan ügyfélkapuval letudnám a többit.
De ez még úgy két hét :(
Köszönöm! :R

(#115046) hugi0
Leinformáltam, első tulaj, végi szervizelt karbantartott, eredeti cuccaival adja. Tényleg gondosnak tűnik, kicsit hihetetlenkedek is.
Attól még ugyan úgy zsákbamacska (raptor sportdob+k&n sportlégszűrő ki tudja mennyire ette meg a motort terepen.) majd az idő és a lefutott km megmondja mi a helyzet, most már nem szívesen fordulok el a vételtől.

[ Szerkesztve ]

"A tudomány az vagy hülyeség, vagy az elit trükkös módszere az egyszerű emberek átverésére."

(#115048) tboldi válasza hugi0 (#115046) üzenetére


tboldi
nagyúr

Ha nem kötsz az adásvétel pillanatában kgfb-t, fedezetlenségi díjat kell minden nap fizetned, amíg meg nem teszed (igaz, nem olyan nagyon sokat, csak párszáz Ft naponta).
De a megkötés után sem kell egyből fizetned a biztosítónak, asszem 60 napod van rá, szóval ha közben kiderül, hogy valami nem kerek a járművel, akkor érdekmúlás címszóval visszamondod.

(#115049) hugi0 válasza Topiccsendőr (#115036) üzenetére


hugi0
őstag

"ennyi penzbol azert van alternativa, hogy ne egy szartartaly kis 2T re ulj ra. En nem is ertem ezt. Ezek csak gepek. Ha ugyanannyi penzert jobbat vehetsz, miert szopatnad magad? :D"

Valoszinusitheto a valasz:
Mert ezeknek a fiataloknak max A1-van a zsebukben.
Cserebe ezek a fiatalok mindent bevetnek, hogy egy 2T 125 (160) ccm-bol kihozzanak kozel 30-35-40 pacit.

tboldi:
A mocit penteken kora delutan vettem, mire hazahoztuk mar semmi nem volt nyitva.
Hetfon elso dolgom volt munkaba menet elott.
2 honappal kesobb jott a 280Ft befizetnivalo.

[ Szerkesztve ]

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#115050) Geresics válasza hugi0 (#115046) üzenetére


Geresics
addikt

Pedig sajna nem Te határozod meg a dolgok menetét, hanem az egy rögzített folyamat:
1. kinézed a motort,
2. odamész, megnézed, tetszik
3. megállapodsz az eladóval, írtok adásvételit, kifizeted
4. kötsz rá biztosítást online, elhozod (ezt a kettőt sokan felcserélik, azonban, ha lábon hozod el, és út közben balesetet okozol, akkor nincs érvényes biztosításod!)
5. átíratod a nevedre
5.1 eredetvizsga
5.2 okmányiroda

Ha pedig arra számítasz, hogy az eredetvizsga bármilyen turpisságot is leleplez, akkor el kell keserítselek, kb. semmit nem ér, tudok autóról, amiről átírás után jóval derült ki, hogy lopott volt... :W

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.