Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:17:45

LOGOUT.hu

Motoros topik

Hirdetni a Hardveraprón lehet, nem a topikban!

Országos motoros rendezvények

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70001) FIREBLADE78 válasza canniball (#69999) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

És ha a gyárit herélem ki? Ki mondja meg,hogy nem eredeti minden? Habár múltkor volt a szerelőmnél egy mindent tudó készülék és épp h a határon belül volt pár érték.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#70002) Xaels válasza FIREBLADE78 (#70001) üzenetére


Xaels
félisten

Szürke Gandalf... Hülye kérdésre, hülye válasz...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#70003) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Holnap garba vissza a kabát, meg van a garlevele. Meg is mutatom miből van rajta 668db:
[link]
[link]
[link]
[link]

Szerintetek? Szerintem simán garis. Nincs 3 hónapos.

[ Szerkesztve ]

(#70004) doc válasza Kolondrum (#70003) üzenetére


doc
nagyúr

nagyon durva, foleg az utolso kep :Y
milyen csodalatos marka ez? :F

(#70005) Kolondrum válasza doc (#70004) üzenetére


Kolondrum
félisten

Plus Roller Piros XL a neve.

Xaels! Belül meg nyúlik az anyag ami a protektorokat tartja és attól tartok hamarosan elenged. Már eleve a tépőzárakat nagyon óvatosan kell oldani.

De még mutathatok 16x ennyi szakadást gyengülést, leendő szakadást. Még csak nem is kicsit rám és csak használom semmi extra.

[ Szerkesztve ]

(#70006) Xaels válasza Kolondrum (#70003) üzenetére


Xaels
félisten

Garis. Simán nem hagytak rá az anyagra varrásnál. Tipikus hiba.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#70007) FIREBLADE78 válasza Xaels (#70002) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Lássuk a hülye választ zsákos úr :DD

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#70008) mm89 válasza FIREBLADE78 (#70007) üzenetére


mm89
őstag

Ez volt a válasz :) : Gandalf mondja meg.

Én holnap megyek műszakira. Már telefonban elmondták, hogy csak gyári kipuff, vagy E betűs de akkor +3000 mert be kell jegyezni a forgalmiba. Szerencsére E-s, és van dbkiller is.

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#70009) laccczka válasza D1Rect (#69947) üzenetére


laccczka
tag

Az A1 akciósan mostanság olyan 30 akárhányezerben állna meg.

Feree13:
ez esetben inkább az idővel spórolnák illetve persze kényelmesebb lenne utazni is és nem kell senkihez, semmihez igazodni. Úgy, hogy a munkáltatóm fedezi az utazásom egy részét így havi 10.000 HUF bukóban vagyok. Ha átállnék motorra a munkáltató által adott összeg bőven elég lenne az üzemanyag költségre plussz maradna havi 10 db ezresem a motor fenntartására. Tulajdonképpen erre az összegre irányult az eredeti kérdésem, hogy elég lenne-e havonta.

Archer:
Igen, hasonlóan tervezem a nem motoros hónapokat(november-március)

geresics:
Az a probléma, hogy a többi típus nem jön be. Mi a véleményed a 200-as VAN VAN-ról?

SymbianOS:
Igazad van, nem tudom milyen lesz egy 125-sel közlekedni. Most is csak a szükség visz rá. A leelőzésekhez hozzá vagyok szokva mert bicajjal túrázom és tudom milyen érzés amikor egy türelmetlen gk meg akar hágni :D . Attól, hogy jogkövető állampolgár vagyok aki megpróbálja betartani a szabályokat(esetünkben a KRESZ, sebességhatár) meg tudlak érteni amikor valaki a 90 helyett beáll mondjuk 70-re. Ilyenkor én is olyat mondok, hogy Isten csak kötőszó a mondatban.

canniball:
Ha motort veszek akkor hosszú távra tervezek, így meg csak új éri meg.
Bár az is előfordulhat, hogy nem lesz elég a 125-ös (amire TI is felhívjátok a figyelmemet) és kevesebbet bukok egy használttal. :U

bogyo112:
Kicsit én is így érzek. Mi lesz ha egyáltalán nem nekem való a motorozás?
Inkább bukjak egy 30-ast mint 100+ ezer forintot.

Végezetül mint tapasztalt szakértők mit szóltok a B tervemhez?

"...mert a víz melegebb mint a hőmérséklet..." egy ismeretlen zseni értekezése a víz felett lévő ködről.

(#70010) Debilon válasza laccczka (#70009) üzenetére


Debilon
addikt

bár nem nekem szólt a kérdés, de a 200-as VAN VAN nem fog beleférni a A1-be a 12KW miatt, mert tudomásom max 125 cm3 és 11 kW a határ

de szerintem is minimum A2 amit érdemes, hiába vagy hozzászokva hogy a biciklivel folyton letolnak stb. motorral azért más lenne, országútra minimum 3-400 ccm, főleg ha forgalom is van rajta és nem vidéki mellékút

[ Szerkesztve ]

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#70011) Xaels válasza laccczka (#70009) üzenetére


Xaels
félisten

200-as VanVan. 1,5M-ért kicsit drága gyártón belül maradva is.

SR400 nagyon nem ér 2,2M-t.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#70012) kisninja válasza laccczka (#70009) üzenetére


kisninja
őstag

Ha ennyit tervezel motorozni Tedd le az A-t nem buksz vele semmit, hidd el nem bánod meg. Illetve
azt a vizsgát nem veszik el. Minimum valami 400 as 500 as kellene azt nem hajtod szét, és megy is. Tavaszól őszig ott lesz a széles mosoly ha olyan motort veszel. Én is 0 a tudással 750 est vettem. Nem bántam meg és nem is vagyok azért már olyan fiatal se. Én hobbinak vettem.

powered by: ®MAJORMÜVEK®

(#70013) Kolondrum válasza kisninja (#70012) üzenetére


Kolondrum
félisten

De ha valakit nem fog úgy meg akkor megette a fene. Jön egy kis hideg nem ül fel, költeni kell
. Hát abból látni ahogy hozzááll. Nem bántás ,de te azzal a fejjel mondod amit ahogy te látod, valakit nem fog meg. Én pl a kocsival vagyok úgy mint a kolléga a motorral. A 20 éves swift jó lenne csak ne legyen drága és elvigyen A-ból B-be, de motorra kiadtam 5-6x annyit mint a fenti autó ára lenne.

[ Szerkesztve ]

(#70014) Geresics válasza laccczka (#70009) üzenetére


Geresics
addikt

Nem ismerem ezeket egyáltalán, de azt látom, hogy 11LE helyett ez már 16LE, ami határozottan életképesebb! (Az Inazuma 24LE...) :U
Stílusról, ízlésről vitatkozni felesleges, van akinek ez jön be, van akinek a pályagépek, és van, akinek az endurók. Ami nekem nem tetszik, az a 6,5 literes üzemanyagtank! Biztos alig eszik, de azért lehetne nagyobb is, pláne, hogy Neked egy utad 120km!
Ráadásul a 200-as ára már majdnem 1,5MFt! Annyiért azért már bőven van választás, más gyártóknál is! Ha jól tévedek, pl. a BMW G310 is csak 1,6MFt lesz, és az 34 LE ! Tudom, hogy tök más stílus, de azzal már nem csak túlélni lehet, hanem jót motorozni is! :K De a többi gyártó is biztos kínál valamit már ilyen áron, én sajnos nem ismerem a teljes kínálatot...
A Yamaha, amit linkeltél már sokkal jobb volna, ha nem kérnének érte irreálisan sok pénzt (2,1-2,2MFT!) :Y

Csak azt tudom mondani, hogy szánd rá az időt, és menj el, próbálj ki több motort! Ülj rá, vezesd, akár használt változatban is! Ekkora beruházást hosszú távra tervez az ember, és ha most rosszul döntesz, akkor annak hosszú ideig iszod a levét! Épp ezért mindenképp megéri az a pár nap, amit beleölsz a mászkálásba!

Az, hogy ki mennyire gyorshajt, téged ne érdekeljen. Én sem vagyok egy "táblabálványozó", de aki betartja a KRESZ szabályait, arra még olyankor sem mondok csúnyát, amikor épp sietnék. Apám, aki 50 évig vezetéssel kereste a kenyerét (és a mienket egy ideig), azt mondta nekem, amikor 98-ban leraktam a jogsim: "mindig annyival menj, amit Te biztonságosnak érzel! Ha valaki gyorsabban akar menni, ne hagyd, hogy belehajszoljon a nagyobb tempóba! Ha menni akar, úgy is elmegy amint tud, Te legfeljebb segítsd a biztonságos előzésben!" Szerintem tök igaza volt. Annyira még sosem siettem, hogy ne érjek oda...

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#70015) canniball válasza Kolondrum (#70003) üzenetére


canniball
nagyúr

Jártam már én is így egy nadrággal, igaz csak egy helyen volt rajta ilyen de az nagyobb volt pedig szinte nem is használtam. Visszavittem, keresztkérdés nélkül mondták hogy anyaghiba, gari. Hajrá!

laccczka!
Nem is tudtam hogy van 200-as VV is. Viszont ha A2 akkor már tényleg inkább korlátlan, nem hiszem hogy sokkal drágább lenne de később ha megtetszik a dolog még jól jöhet.

Továbbra is azt mondom első körben nézz inkább használtat. Ha később úgy gondolod nagyobb kell akkor nem buksz sokat, ha pedig elégnek ítéled akkor még mindig ráérsz később egy újra beruházni.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#70017) kisninja válasza Kolondrum (#70013) üzenetére


kisninja
őstag

Tudom és igazad van de szerintem aki motorra ül az szeretetből teszi. Nem A ból B be arra ott a suzuki.

powered by: ®MAJORMÜVEK®

(#70018) HSM válasza Bogyó bá' (#69979) üzenetére


HSM
félisten

Épeszű oktatók először kismotort raknak alád nagymotoros jogsinál is.

(#69998) runner 125: Átérzem. Én is jártam így a robogóval. Konklúzió +1. :R

(#70009) laccczka: Ez is csak 16LE. Én elfelejteném, ami nincs legalább 25 körül, de ideális inkább 40-50 lenne. 16 nagyon kevés. Lassú, erőtlen, az autósok meg sokszor idegbetegek, nem árt, ha előre is tudsz menni, nem csak a fék van vagy az árok.

Ami az anyagiakat illeti... Használtan az új VanVan árának bő harmadából már kapni már pl. GS500 Suzukit, na, egy olyat el tudnék képzelni erre a feladatra. ;)

(#70019) demars


demars
addikt

Üdv!
Egy kis infóra lenne szükségem. Bontott motorokkal, motor alkatrészek (használt) forgalmazásával foglalkozó cég vagy bolt érdekelne. Néznék a paripámra fehér index búrát, sokat dobna rajta. Esetleg ha valaki tud bontás alatt álló cbf600 s -ről az kérem ne tartsa magában.
Köszönöm

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#70020) -Mike- válasza demars (#70019) üzenetére


-Mike-
addikt

Ebay.com

(#70021) Yoshida


Yoshida
aktív tag

[link]

Ez meg mi: "...viszont néhány órával később Dunlopot diszkvalifikálták a versenyről, szabálytalan vezérműtengelybütyök bevonat miatt"

Ki vizsgálja, és hogyan? :) és mit számít a bevonata? Gondolnám hogy egy versenyt kibír bármilyen bevonattal...

A folytatása se gyenge:

"Mivel más választása nem maradt, magánúton vásárolt még kedden egy másik blokkot Robin Appleyard egykori versenyző, jelenleg csapattulajdonostól, szerzett egy magángépet két pilótával, és átrepítette a blokkot Man-szigetre. Az új motor összeszerelése kedd este kezdődött, éjjel tizenegykor már a fékpadon próbálták, de Dunlop így is csak fél négykor került ágyba a versenynap hajnalán." (majd ment egy második helyet, pár napra rá meg pálya csúcsot döntött :) )

(#70022) Kroni1 válasza Kolondrum (#70005) üzenetére


Kroni1
veterán

Ez egy fos, gariban kérd vissza az árát, ne engedd hogy csak cserét ajánljanak fel, mert azzal nem leszel beljebb.. Sztem tegyél hozzá még ugyanennyit és vegyél egy márkás cuccot. Ha sokat használod megéri.

(#70023) Kolondrum válasza Kroni1 (#70022) üzenetére


Kolondrum
félisten

Na azt mondták megmutatják a beszállítónak a hibát, elhoztam hordom mert fizu előtt vagyok és azt javasolták ne cseréljük, mert ilyen futással amit én meséltem nekik nem fogja bírni, mit ajánlatok? Az amit ajánlottatok milyen lehet? Szinte bármit megszereznek és akkor erre ráfizetnék.

(#70024) V.Stryker válasza Kolondrum (#70023) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Nyakig bőrt! ;] :DDD

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#70025) pityaa23 válasza Kolondrum (#70023) üzenetére


pityaa23
senior tag

Én most vettem nemrég A-PRO márkájú túrakabátot, meg hozzá gatyát. Minőségre eddig kifogástalan, igényes varrások, látszik, hogy nem szar anyagból van. Az üzlet tulajdonosának is ahol vettem ilyen van, gondolom megtehetné, hogy vesz akármit, de neki is megfelelt. [link] Szürke színben vettem. Lecipzározható az eleje, vele együtt a karod alja és az egész háta. Akkor tiszta háló az egész. Rosszabb időben vissza, van szélálló bélés és thermó is. Mondjuk én még melegben sem szedtem szét teljesen, csak lehúztam a cipzárt.

Hosszított nagy zsebes: [Turatek]
Rövidebb derekú: Aerotech

(#70026) BoB válasza pityaa23 (#70025) üzenetére


BoB
veterán

Ugyanilyen van nekem is már 3 éve, meg vagyok elégedve vele. A modularitása miatt jó ugyanúgy hidegben mint plusz negyvenben.

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#70027) Kolondrum válasza pityaa23 (#70025) üzenetére


Kolondrum
félisten

Az ára miatt ki van zárva. Erre előre hónapokkal kell készülnöm, nem 2 hét múlva mert jeleztem h rossz. MAx 40k lehet és csak kabát.

[ Szerkesztve ]

(#70028) pityaa23 válasza BoB (#70026) üzenetére


pityaa23
senior tag

Na ez akkor jó hír, hogy ha nem burkolok benne, kibír 3 évet is akár. :-D

(#70029) vlevi


vlevi
nagyúr

Motorozz.hu-ról :

A ktm beerősített terepképességben,gázlómélységben,pakolhatóságban.
Gonoszok szerint megbízhatóságban is. :))

(#70030) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Fejlemény! Olyan dologra tudok ráfizetni ami a louis-nál elérhető. Onnan mit ajánlatok? 40-45k-ig kabát.

(#70031) doc válasza pityaa23 (#70028) üzenetére


doc
nagyúr

egy normalis ruha sokkal tobbet is kibir
az en nadragom/kabatom mar 3-4 eves, van bennuk 40ezer km, es semmi bajuk, leszamitva a nem kis szamu bogartetemet meg az ut porat :D

(#70032) Bogyó bá' válasza doc (#70031) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Ha vigasztal: a kosz csak egy darabig ragad, utána már kopik! :))

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#70033) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Már hetek óta megjött a töltés visszajelzőm, meg van a biztifoglalat, a vezetékezés minden, DE a kapcsoló nincs. Egyszerűen nem kapni olyat ami esztétikus nem gány, motorhoz illő darab. Az meg a másik, hogy mindegyik nagy és nem fér el sehol. Találtam egyet 7 rongyért, de egy sima kapcsolóért ami vízálló nem adok ennyit. Most azon agyalok felszerelem, de a kormányon egyeőre csak össze lesz sorodva a két vezeték aztán majd kialakul a kacsoló, de ez már igazi gány lenne. Nem fér össze a motor küllemével. :))

(#70034) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Ez?

Textil kabát - Tourmaster dzseki
A Textil hosszú kabát 600 D Heavy Duty poliészter anyagból készült.
Airvent cipzár elöl és hátul.
Vízálló cipzár az ujjaknál
3 M fényvisszaverő az első és hátsó oldalon
Zsebek elöl és hátul.
Mesh thermo bélés belsejében használt további Membrán.
Védőfelszerelés: Protektor a váll, könyök és a gerinc résznél a maximális biztonság érdekében.

[link]

Nem tudom már kikerülni jövő héten le kell cserélni mert jeleztem.

Már arra is gondoltam ,hogy veszek valamit csak nyárra erre a 45 fokra.

Ezt meg csak úgy! [link]

[ Szerkesztve ]

(#70035) Something_


Something_
őstag

650 euros kabat 2 szezon utan. Elegge elkeserito.

(#70036) canniball válasza Something_ (#70035) üzenetére


canniball
nagyúr

Mindenki kabát-gondokkal küzd? :F
Mi lelte? Úgy néz ki mintha kidörzsölte volna valami.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#70037) Grillo válasza Something_ (#70035) üzenetére


Grillo
senior tag

Mer úgy mentek, mint a zállatok... :DDD

(#70038) Daywalker válasza Something_ (#70035) üzenetére


Daywalker
addikt

Nem értem, mit sírsz :)) Használod rendszeresen, ezért kopik. Semmi sem tart örökké, teljesen mindegy, mennyibe került. Ezért rossz a fehér bőr, mert azon minden meglátszik, egyébként meg újra be lehet színezni, ha zavar, és akkor olyan lesz, mint az új. Btw, az ilyen drága cuccokat az újgazdagoknak találták ki, akik kétévente úgyis újat vesznek, mert már nem divatos, nem megy az új motorhoz stb. Kb. pont leszarom, hogy kopott a kabát. Most motorozunk vagy divatozunk?

[ Szerkesztve ]

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#70039) laccczka


laccczka
tag

Július végén szabadság címszó alatt egy hetet töltök a Dunántúlon.

Tervezem, hogy minél több márkakereskedést felkeressek a motorok élőben való megtekintése végett
Így még is csak könnyebb ráizgulni egy adott típusra mint a netet böngészve. ;]

Nagyon köszönöm mindenkinek a segítségét, tanácsát, észrevételét! :R

Sok mindenre ráirányítottátok a figyelmemet amin amúgy simán átsiklottam volna. :K

üdv.
laccczka

"...mert a víz melegebb mint a hőmérséklet..." egy ismeretlen zseni értekezése a víz felett lévő ködről.

(#70040) Geresics válasza laccczka (#70039) üzenetére


Geresics
addikt

Aztán majd ne felejts el írni, hogy mire jutottál! :D

Amúgy Dunántúlon merre? Elég nagy területet fed le! :DDD

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#70041) Something_ válasza canniball (#70036) üzenetére


Something_
őstag

Ez nem uj dolog, ez fokozatosan kopott be, ahogy a tankhoz er. Csak gondoltam Symbinek megmutatom, hogy nem csak a 26e-es kabat hal el :D

Daywalker: bar csak motoroznank :D a heten sem fog osszejonni palyanap, de akkor kovetketo heten megoldom valahogy a melot, ugy is en vagyok a fonok :D csak majd irj, hogy mit tudtal lefixalni.
Amugy a draga ujgazdag kabatra meg reagalnek, hogy olyan jol szellozik es olyan komfortos, hogy mindig azt hiszem nincs behuzva, pedig nyakig fel van.

[ Szerkesztve ]

(#70042) Kroni1 válasza Kolondrum (#70034) üzenetére


Kroni1
veterán

Ez a másik PLUS tourmaster kabát amit linkeltél szintén ugyanolyan gagyi érezni már amikor felveszed, hidd el, én is próbáltam asszem a Biker13-nál, de azonnal otthagytam.
Én kiverném náluk a balhét, és visszakérném az árát!!! Ha jól tudom 6 hónapon belül jogod van hozzá, és akkor nem kell a louis-os sz@rok közül választanod, mehetsz más boltba is.. Persze nem mondom, hogy 40-ért könnyen találni fogsz jobbat, sőt! Én mikor futárkodtam ugyanilyen köröket jártam, vittem vissza mindent ami 1 hónap alatt kipurcant a napi használattól, és be kellett látnom, hogy a drága kabát hosszútávon mindig olcsóbb!

A Dainese bőrruhám 5 évesen úgy tudtam eladni, hogy makulátlan volt, szinte alig buktam rajta.. Az előző kordura kabátom 10 évet kibirt!!! A mostaniban nincs még sok km, de kb. egy éves kutatás, és majdnem a teljes magyar kínálat felpróbálása után tudásra, és minőségre a legjobban ez tetszett: Spyke Pathfinder WP
Elég konkrét elképzelésem volt, hogy minek kell megfelelnie, és ez maradéktalanul minden igényemet kielégiti. Igaz a kabát nem volt annyira olcsó, akciósan kifutó típusként 125ezer helyett 90ezer ft körül volt, de ha ez is kibír annyit mint az előző (remélem) akkor az évi 9e ft-ot jelent, és egy olyan kompromisszummentes kabátom van, amit tudok használni hidegben, melegben, esőben, stb... Megjegyzem nem azt mondom, hogy legyünk sznobok, és ész nélkül vegyük meg a legdrágábbat, pl. egy BMW Rally ruhát közel félmillió forintért, (egyébként az a ruha például az én igényeimhez sokkal kevésbé lett volna megfelelő) hanem hogy legyünk tisztában azzal hogy a kabáttól mit szeretnénk, és azzal is, hogy a ruhán nem szabad spórolni, a márkás gyártók cuccai a legtöbb esetben nem véletlenül drágábbak!

pityaa23: Az A-PRO-t tavaly ősszel én is próbáltam a Motoroázisban, nekem is egyik befutó volt, tetszettek a szellőzési lehetőségek, tök jó nyári kabátot is lehet belőle csinálni! Szóval én Symbi-nek is minimum ezt ajánlanám!!!
A tulaj amúgy nagyon rendes volt. Már majdnem megvettem de mondtam neki, hogy ha a pénz nem számít akkor megvenné-e vagy tudna-e jobbat. Erre elmondta, hogy ez max középkategória, a Clover amit még forgalmaznak az jobb anyagból késziti a kabájait, de olyat jelenleg nem tud adni.. Tavasszal jött a Clover de az meg nem tetszett és 100ezerért olyat nem veszek, ugyhogy végül is a Spyke lett az A-Pro helyett, és egyenlőre nagyon nem bánom.

[ Szerkesztve ]

(#70043) canniball válasza Something_ (#70041) üzenetére


canniball
nagyúr

Ja hát ha direkt koptatod akkor mit csodálkozol... :DDD

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#70044) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Most végeztem a motor mosással és lánc tisztítással. Fasza volt sötétben telefon vaku mellett.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#70045) laccczka válasza Geresics (#70040) üzenetére


laccczka
tag

Amint van valami úgy is kikérem a tanácsotokat.

Balatonfűzfő lesz a basic camp de lesz lehetőség arra kalandozni amerre jólesik(Bp., Veszprém, Székesfehérvár vagy akármi) :D

"...mert a víz melegebb mint a hőmérséklet..." egy ismeretlen zseni értekezése a víz felett lévő ködről.

(#70046) Something_ válasza FIREBLADE78 (#70044) üzenetére


Something_
őstag

Koszonjuk, hogy megosztottad velunk. Helyedben elgondolkodnek egy blogban, igy tobb emberhez eljutna.

(#70047) -Mike- válasza Something_ (#70035) üzenetére


-Mike-
addikt

Le kéne fogyni és akkor nem kopna a hasadnál. ;]

(#70048) Geresics válasza Kroni1 (#70042) üzenetére


Geresics
addikt

úúú, azt a kabátot én is néztem magamnak! Egyetlen egy tulajdonsága miatt: ez az egy típus az országban, amiben van hely kialakítva ivózsáknak! De már nem kapni... Ez mondjuk szerencse, mert ennyi pénz a világon nincs összesen! :DDD

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#70049) FIREBLADE78 válasza Something_ (#70046) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Csak annyira érdekes,mint a kopott kabátod.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#70050) Geresics válasza Geresics (#70048) üzenetére


Geresics
addikt

Ja, amúgy nekem ez az A.R.C. Battleborn az álmom, és csak 150$ az ára! Egy baj van: csak az USA-ban árulják! :O

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.