Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:17:45

LOGOUT.hu

Motoros topik

Hirdetni a Hardveraprón lehet, nem a topikban!

Országos motoros rendezvények

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21001) ALI_G válasza vendingo (#20998) üzenetére


ALI_G
veterán

basszus, mit ettetek? jobbulást!

(#21002) vendingo


vendingo
veterán

Valami helyi specialitást ettünk páran. Sertès+gomba +sajt... Most nyammogom a száraz kiflit ès tervezgetem a holnapi 1200 km-es utat amit egy seggel le kell nyomnom. Lehet szegeden megalszok akkor csak 850km-et nyomok. Cifra egy út lesz, de a nagzrèsze pályán. Pènzem alig van, most utaltak 50 ezret, de mivel hètvège van nem kaptam meg. +1 nap szállás nem fèr bele szerbiába, hogy megpihenjek. Kicsit fosok az úttol, meg amúgy is. :-(

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#21003) Xero válasza vendingo (#21002) üzenetére


Xero
nagyúr

Western Unionnal nem lett volna jobb a dolog?

(#21004) vendingo válasza Xero (#21003) üzenetére


vendingo
veterán

Már mindegy. Amúgy se bírom elhagyni a hotalszobát.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#21005) ALI_G válasza vendingo (#21002) üzenetére


ALI_G
veterán

Biztositás nincs? Annak fedeznie kellene az ilyet.
Szerbián végig pálya van pestig. Szegeden vannak olcsó szálláshelyek.

(#21006) vendingo válasza ALI_G (#21005) üzenetére


vendingo
veterán

Van biztosításom, de nem akarok kavarni. Szeretnèm minèl hamarabb letudni a távot. Elèggè esemènydús volt, majd otthonról írok beszámolót. Reggel olyan szarul voltam, hogy majdnem felhívtam a biztosítót hogy vigyenek haza a motorral együtt, de jobban lettem szerencsère.

[ Szerkesztve ]

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#21007) HUfantom válasza vendingo (#20998) üzenetére


HUfantom
őstag

Jobbulást!

“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.” --- Grand Master Oogway

(#21008) alvaro válasza Bogyó bá' (#20999) üzenetére


alvaro
senior tag

Gratulálok az újabb elvégzett munkához (én nem mernék ennyire belemászni) és érdekes darab :D

Vendingo: jobbulást!

[ Szerkesztve ]

(#21009) Dexar007


Dexar007
veterán

Hali,
motorvásárlás előtt állok, már egy ideje nézegetem a hirdetéseket.Yamaha XT660 érdekel elsősorban,de egyszerűen nincs választék. 800ezret szánnék rá a dologra,jó lenne ha ebben az átíratás is benne lenne,mert utána még biztos minimum egy 100-ast rá kellene költeni.Most van fent egy 650-ért aminek repedt valamelyik idomja,plusz van egy apró lyuk az ülésen.Ami nem is zavarna,mert úgyis át szeretném fényeztetni+ húzatni az ülést akármilyet is veszek.
Mit tanácsoltok?

Give me your cum,bull!

(#21010) HUfantom válasza Dexar007 (#21009) üzenetére


HUfantom
őstag

XT600R-t szeretnél venni.
Ha 800-at szánsz rá, abból 50 az átírás. 100 a javítás fényezés ülésáthúzás, akkor már csak 650 marad. Ebből nem fog kijönni a motor. Ha a 800-ba csak az átírás férjen bele akkor 750-ig lehet nézelődni. Hasznaltauton van 3 motor ami abba a szegmensbe esik. Esetleg van egy XT600X is 7-kiloért. Mindhez valami jó-barát szakival kéne menni. :)

“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.” --- Grand Master Oogway

(#21011) Dexar007 válasza HUfantom (#21010) üzenetére


Dexar007
veterán

660R-t szeretnék venni. :) Vagyis enduro legyen,nem pedig supermoto.
Használtautón van egy 650-ért.: ez a repedt burkolatos +lyukas üléses.
Van egy 700-ért 100 ezer km-rel.
Egy 750-ért amelyik csúszott egyet az oldalán + erősen kérdéses 14.000 km. :)
Aztán következő már 900.
Már legalább 1 hónapja nézegetem egyébként,volt fent egy 720-ért egész korrekt állapotban,de 1 hét alatt elvitték,az is 2005-ös évjárat volt 35.000 km körül.

Give me your cum,bull!

(#21012) Archer válasza vendingo (#21002) üzenetére


Archer
őstag

Uhh, jobbulást és kitartást! :( Én Németországban jártam így, valami majonézes halas istenegere volt, inkább nem részletezem... Tejes, gombás ételekkel nagyon vigyázni kell.

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#21013) Steven válasza vendingo (#21006) üzenetére


Steven
addikt

jobbulást...magyar pálinka nem segített volna?

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#21014) Daywalker válasza vendingo (#20993) üzenetére


Daywalker
addikt

Ez már csak ilyen. Nekem is volt, hogy tutira akartam menni uccso nap h hazafele ne legyen gond, de nem jött be. Jobbulást.

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#21015) Daywalker válasza Steven (#21013) üzenetére


Daywalker
addikt

Iszik vagy vezet? :DDD

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#21016) Buster17


Buster17
addikt

Motorikusan egy olasz vagy japán a strapabíróbb? Most gondolok az Aprilia Pegaso Strada-ra és a Yamaha MT-03-ra. Ugyan ez a blokk van a XT660X -ben is.

Olvastam a neten ilyen vélemény írásokat és az XT nél egy panaszt sem olvastam (MT-ről nincs) és a Pegasonál olvastam azért ilyen elektromos meghibásodásokat.

Amúgy a Japán vagy az Olasz alkatrészek a drágábbak?

[ Szerkesztve ]

(#21017) DonThomasino


DonThomasino
veterán

Vettem egy régi talán 2006 os MT bukót.
Azt hallottam, hogy mostanában tudnak jót csinálni régebbn is így volt ez?
EZ az MT márka jőnevű gyártó vagy hulladék?

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#21018) polimorf


polimorf
tag

Sziasztok!
Segítség kellene.
Honda deauville 650 évj:2001.
Most fogok szeimeringet cserélni az első teleszkópokba és sajnos nem tudom, hogy pontosan mennyi olajat kell öntenem bele ha valaki tuja a pontos mennyiséget kérem segítsen ebben.
Előre is köszönöm!

Már nem a tükröt nézem, hanem a következő kanyart. A tükörben már csak a mult van. A kanyar után a jövő!!!

(#21019) Bogyó bá' válasza polimorf (#21018) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Nézz szét itt, hátha találsz manualt!

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#21020) zsolt19900


zsolt19900
őstag

amennyiben szeretnék egy kicsit jobb központi rugós-tagot a gs500 ba tenni, akkor a hosszára és az átmérőjére kell figyeljek és hogy esetleg ha rá van rögzítve ilyen gázos valami, akkor hogy az elfér-e?

láttam jujtubon ilyen videót, ott még a műanyag sárvédőből is ki kellett faragni egy kis részt, mivel úgy adta ki a szög a beépítésénél... most ilyen vállalható dolog

sokkal másabb lesz a motor úttartása?

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#21021) ALI_G


ALI_G
veterán

Tegnap felhívott egy érdeklődő a hondára és amikor mondtam hogy 32.000 km van benne, akkor köszönte szépen és lerakta, az mi? :D épp hogy be van járatva :)
elég rossz sztereotípia, hogy ennyivel már lelakott egy motor. Ha tudnám, hogy használni fogom, akkor biztos hogy nem adnám el. Fasza kis motor, csak ajánlani tudom ezt a tipust.

(#21022) zsolt19900 válasza ALI_G (#21021) üzenetére


zsolt19900
őstag

lehet, hogy azért rakta le, mert ennyi biztos nem lehet benne és vissza van tekerve :( - ő ezt gondolta

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#21023) Integra válasza ALI_G (#21021) üzenetére


Integra
titán

tudod, van a motoroknál is egy mágikus km határ, autóknál ez magyar módi szerint 75e km.. motoroknál, mert az kisebb és csak 2 kereke van, valszeg valahol 7-8e km körül kell legyen :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#21024) tutis válasza DonThomasino (#21017) üzenetére


tutis
őstag

Ha 2006-os tényleg, akkor inkább a polcra tedd fel , ne a fejedre..

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#21025) alvaro válasza Integra (#21023) üzenetére


alvaro
senior tag

Dehogy, minden használt motor 20 ezer :DDD

(#21026) Bogyó bá' válasza alvaro (#21025) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Az enyémben is annyi volt! :))

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#21027) alvaro válasza Bogyó bá' (#21026) üzenetére


alvaro
senior tag

4.5 évesen az enyémben is :DDD Most meg 7 ezer - mert ötjegyű az órája :DDD

(#21028) Topiccsendőr válasza ALI_G (#21021) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Az mi?
Az egy csodavaro paraszt, aki miatt mukodik a visszatekeres.
Az ilyenek bsszak szet a piacot a csodavaro hozzanemerto gondolkodasukkal.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#21029) molnarpeter válasza DonThomasino (#21017) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Az MT Revenge pl. jól véd - méghozzá olcsón-, de amit vettél, szerintem is nagyon régi lehet.

(#21030) Djuree válasza ALI_G (#21021) üzenetére


Djuree
félisten

80.000km-ig ezekhez hozzá se kell nyúlni :U 32k-val még gyári állapotú ha vigyáztak egy motorra...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21031) zsolt19900


zsolt19900
őstag

nézegettem ebayen ilyen mini indexeket, és láttam, hogy egyes típusokhoz -motor típusokhoz- árulnak mellé mini index adaptert.... gondolom azt a célt szolgálja, hogy befedje a gyári index felfogatása utána maradt űrt.
Mindenképp érdemes ilyent venni, ha esetleg a saját motoromhoz nem is találtam, hogy árulnának?

Ezek a mini indexek "balesetveszélyesebbek" mint a gyári "bumfordíbb" indexek, vagy ezeket is időben és jól észreveszik a közlekedés többi résztvevői?

Olyannal szemezek, aminek füstös/sötét a burája, gondolom abban sárga az izzó, és van rajta E jelzés (nem ilyen kínai páreurós darab)

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#21032) Daywalker válasza zsolt19900 (#21031) üzenetére


Daywalker
addikt

Én is szemezgetek ezzel, engem is érdekelnének a válaszok :K

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#21033) zsolt19900 válasza Daywalker (#21032) üzenetére


zsolt19900
őstag

itt néztem ki ezt vagy ha nagyon gázos a sötét búra akkor pedig ezt

ez pedig az a kis adapter lenne, ami elvileg elfedné a gyári index után tátongó nagyobb lyukat

igazság az, hogy nem szeretnék a "szépség" "jampiság" oltárán akkorát bukni, hogy esetleg ne vegye észre -tökmindegy mikor éjjel vagy nappal- közlekedők valamelyike a jelzésemet

mert ha egy kicsivel is több figyelmet igényel az ilyen index észrevétele, akkor inkább maradok a sárga burásnál.... arra gondolok, több figyelem alatt, hogy pl keresnie kell a sárga izzó helyett, hogy na most vajon ennek hol is van az indexe.... de ez megfordítható úgy, is -és talán így a helyes- hogy: ha nem látom, hogy indexel akkor keresnem sem kell, hogy hol kellene észrevegyem egyáltalán, hogy villog ez a motoros :)

tudom picit nyakatekert, de láttam már egy két olyan balesetet, ami ebből adódott

[ Szerkesztve ]

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#21034) Dexar007 válasza Integra (#21023) üzenetére


Dexar007
veterán

Én 40.000 km-rel adtam el egy 125-ös DT-t, bontatlan blokkal több mint valószínű. Vagy legalábbis én biztos nem nyúltam hozzá,pedig 30ezerrel vettem. :)
Az XT-ket viszont 50.000-ig nézegetem,nem várom el,hogy 8000 legyen benne. ;]

Give me your cum,bull!

(#21035) Daywalker válasza zsolt19900 (#21033) üzenetére


Daywalker
addikt

Hasonló nálam is, csak sárga búrásat néztem, szintén E jelzéssel. Az nem zavar. hogy sárga, meg a vizsgán sem kötekednek akkor. Csak az bizonytalanít el, hogy nem tudom mennyire látható kevésbé a kisebb (konkrétan ez) méretű index. Mondjuk ez amiket mi kinéztünk, még istenes méret, van olyan, ami tényleg csak három LED. Nem cserélném le, mert szeretem a gyári megoldásokat, viszont a gyári böhöm nagy és baromi ronda.

[ Szerkesztve ]

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#21036) zsolt19900 válasza Daywalker (#21035) üzenetére


zsolt19900
őstag

jaja, ez sem olyan nagy :) az amit én néztem pont fele akkora mint a gyárim :) nagyjából le is mondtam a fekete burásról, szerintem elborult ötlet lenne :)

ezek a sárgák észrevehetőek szerintem, egyik barátomnak is ekkorka van és én mindig látom, ha elkezd indexelni....

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#21037) #25954560 válasza zsolt19900 (#21031) üzenetére


#25954560
törölt tag

nekem is ledes pici van. a fenyereje gyakorlatilag ugyanakkora mint a gyari hagyomanyos izzose. teljesen jo. talan tuzo napsutesben feltunobb a regi a merete miatt, de sima napfenynel mar a ledes is jol eszreveheto.

(#21038) zsolt19900 válasza #25954560 (#21037) üzenetére


zsolt19900
őstag

akkor jó, én halogént szeretnék, lehet hogy a ledesítés elmarad, nem tudom.... vagy inkább úgy csinálom, hogy egyenlőre halogén aztán majd abba ledes égő

vettem -sajnos- egy nagyon nagyon univerzálisat, aminek full bakelit volt mindene, na az nem gyerebe filinges volt, vissza is küldtem :( azért kell most vadásszak másikat

a tiedében, ha kiég egy led akkor az egész indexet cserélni kell, vagy pl -ha forrasztással ugyan- de cserélhetőek a ledek?

láttam ebayen komplett "egységcsomagot" ellenállásostul mindenestül.... mennyire kell félni ezektől az olcsóbb csomagoktól? érdemesebb drágábba beruházni, vagy kb egy kutya?

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#21039) #16741888


#16741888
törölt tag

Sziasztok!

Egy negatív élményemet osztanám meg veletek. Csinálom a nagy A jogsit. Sikerült szerintem (remélem) az ország legalja autósiskolájába befizetnem.... Nem írom egyelőre a nevet mert még nincs meg a jogsim utána fogom...

Én kis naív azt gondoltam hogy a motoros oktatás is kicsit hasonlóan működik mint az autós oktatás. Oktató+motor, kifizetett órákért cserébe nézi mit csinálsz javaslatot tesz hogyan jobban stb.

Hát itt nem ez történik, 25 ember 1 oktató... első alkalommal, 2 percben nem hazudok 2 percben elmondta hogyan működik a motor, oszt menjé hülyegyerek... olyan mint a bicikli... Nekem szerencsém van, mert én befizettem a Safety Hungary alap képzésre, nekem semmi új nem volt, tökéletesen éreztem magam már az első alkalommal is... de itt voltak emberek akik életükbe nem ültek váltós motoron...

Következő a pálya... Kértem legalább mondja el hogy kell? Képembe röhög, hát nézd meg a többieket ahogy ők csinálják, úgy kell... Oktató kb telibeszarja ki mit művel, ja hogy szart tanulok meg? Az nem érdekli... Hogy mire kell figyelni? Le van szarva.

Tegnap egy másik oktató volt, elzúg a csaj a pálya túloldalán, "ahol fát vágnak ott hullik a forgács", visszafordul beszélget tovább.

Ma éppen műszaki oktatás alatt zúgott egy csaj, gázfröccs, megpördül a motorral, konkrétan lerepül róla, elfekszik a földön... Oktató eközben műszakit magyaráz, odanéz, konstatálja hogy fekszik a csaj, majd magyarázgat tovább... Látja nézzük felkel e a csaj vagy van e valami baja, erre undorító gusztustalan módon, megjegyzést tesz hogy akkor ez most tényleg ennyire érdekes... mi a szart nézünk? "hát csak hogy fel tud e állni"

Én nagyon ritkán érzek ilyet de az ilyen patkány férget, legszívesebben csizmával megrugdosnám... és nagyon gondolkodom rajta hogy feljelentem őket a faszba ha meglesz a papírom.

Nekem ebből nem lesz bajom, mert én Safety Hungary fan lettem, és végigjárom a rendszerüket... de ez a sok szerencsétlen aki egy ilyen iskolába szerez papírt... egészen elképesztő. Értem hogy nem itt kell megtanulni motorozni, de azért az alapvető képességeket azért el kéne jól sajátítani...

(#21040) Bogyó bá' válasza #16741888 (#21039) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Nem semmi a dolog, én teljesen egyedül voltam (mint tanuló) + az oktató. Rutinpályán és forgalomban is. Nem volt társam. (A1/ B125, Kalocsa, másfél hónappal ezelőtt)

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#21041) Pocee válasza Integra (#21023) üzenetére


Pocee
senior tag

Apámtól átvett C-s merciben,ami 2006-os, tegnap fordult(vagyis nem fordult mert digitális) át az óra 400.000-en.
Semmi baja,az elötte lévő C-sben ami 2003-as volt 456.000-el lett eladva,kicsit olcsóbban mint az aktuális piaci ár,de gondolom ez érhető,de a vevő megértette,hogy nincs becsapva,nincs tekerés nincs trükk.
Szal az a 75.000 km amolyan szalonautó lenne. :D

Mr.Brightside

(#21042) Integra válasza Pocee (#21041) üzenetére


Integra
titán

igen, de a magyarnak ez a szám a magic number, mindegy, hogy 3 vagy 15 éves :DDD ja, és persze töretlen legyen és a színe is stimmeljen, első tulajtól.. :))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#21043) Dexar007 válasza Integra (#21042) üzenetére


Dexar007
veterán

töretlen. ;]

Give me your cum,bull!

(#21044) Pocee válasza Integra (#21042) üzenetére


Pocee
senior tag

persze értem én, és értetlenül állok elötte,hogy mindenki csodát szeretne és amikor úgy érzi megvette kiskilóméteres újautóját furcsálja,hogy motorgenerálra kell vinnie...pedig fűtöttgarázsbantartottnemdohányzóhölgytulajtól van...pont ezen mérgelődtem,hogy ha most el kéne adnom a CB-t senki el sem hinné hogy 2008as létére 7600km van benne... :U inkább el sem adom,kapják be(mondjuk amúgy sem akartam ;] )

[ Szerkesztve ]

Mr.Brightside

(#21045) vendingo


vendingo
veterán

Reggel 5 kor indultam ohridből. Belgrád óta szakad az eső. Vettem kuton saválló kesztŭt ami vízâlló, de kurvahideg. 1150 km-t vezettem idáig, de 60 km-el a cèl előtt feladtam. Most várom, hogy hazavigyenek. Holnap jövök vissza a mocièrt. Ennyi... kikèszültem..... soha többet 1000+ Km. De ezt már egyszer megfogadtam...

[ Szerkesztve ]

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#21046) Topiccsendőr válasza zsolt19900 (#21020) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Sztm a pimpelesek arat rakd felre, es vegyel egy jobb motort, ha ennyire nem felel meg ez. :D
Szogelni akarod a blokkot, a futomuvet... Kovetkezo a fek vagy a vaz lesz? Nem erdemes. Ez egy a bol b be motor.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#21047) Topiccsendőr válasza Pocee (#21044) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Hozzaerto elhiszi. Latszik rajta.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#21048) zsolt19900 válasza Topiccsendőr (#21046) üzenetére


zsolt19900
őstag

jaj nem szeretnék én szögelni semmit a kis drágámon, csak kérdezem és ötletelek :D

az a bizbasz amit ebayen dzsanáztam megvitattuk hogy rossz :D felesleges, a rugós tagon állítva jobb lett, csak gondoltam hát ha jobb lehet picivel és ha sikerül elcsípnem egy normális darabot olcsón, akkor miért ne :)

bajom nincs vele, váltás meg majd oly' 1-2 év múlva lesz szerintem

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#21049) #25954560 válasza #25954560 (#21037) üzenetére


#25954560
törölt tag

nem lattam meg ledet eloregedes miatt meghalni. tularammal, meg megfelelo mechanikai behatassal persze ki lehet vegezni. szoval nem tekintenem elsodleges szempontnak h 'mi van ha kieg'. kicsi az eselye. elobb fog megfakulni, letorni, leesni, megfaradni, eloregedni az egesz lampatest :)

(#21050) Djuree válasza vendingo (#21045) üzenetére


Djuree
félisten

az durva, nem tudom jobban vagy-e már, de jobbulást! akkor a vége nem úgy alakult ahogy kellett volna :( egy seggel 1000+km sztem lehetetlen. főleg pályán, ott be is alszol és az halál. mi nyáron 600km-t mentünk pályán egy seggel, na az is halál volt, torkomszakadtából üvöltöttem a kedvenc számaim, mert nem sok híja volt hogy bepunnyadok. aztán kiderült haver is ezt csinlta :DDD megálltunk a végén már 50km-enként, de ott már az se segített...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.