Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:17:45

LOGOUT.hu

Motoros topik

Hirdetni a Hardveraprón lehet, nem a topikban!

Országos motoros rendezvények

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#61601) BoB


BoB
veterán

Elvonási tünetek nem megfelelő kezelése :DDD : [link]

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#61602) #79335424 válasza Bogyó bá' (#61596) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ez nem ilyen egyszerű. A HD -nál más oka van az összefűzhető szíjnak. A gyárit ugyanis nem egyszerű lecserélni. Az enyémen kerék ki, lengővilla ki, primer olaj le, primer dekli le, komplett primer hajtás főtengely fogaskerekestől, kuplungostól le és utána lehet hozzáférni a szíjhoz. Megfelelő szerszámokkal és rutinnal másfél óra alatt megvan, de az út szélén.... Az ideiglenest meg csak be kell fűzni. Elég egy a csapatnak a túrán. Összedobtuk rá a lóvét és probléma letudva. Egyébként nincs a gyárival sok törődés, 80 ezrenként csere és ennyi. Nincs fújkálás, koszolás. Az erejéről annyit, hogy oda kell figyelni a feszességére, mert ha túlfeszíted, akkor kinyírja a váltócsapágyat. 100 lóerőig símán jó a gyári szíj, fölötte kell extrás. Egy nagy ellensége van, a kavics. Azok a műmájerek szoktak ráb. -ni, akik ledobják azt a csúnya, "fölösleges", gyári, műanyag szíjvédőt.

[ Szerkesztve ]

(#61603) Topiccsendőr válasza #79335424 (#61602) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

A hd n a primer es a szekunder hajtas is szij ugye?
Gondolom a szekundert konnyebb cserelni. Lehet erre gondoltak.

A buellrol tudsz valamit egyebkent?
Barmilyen info. Xb 12, xb9.

[ Szerkesztve ]

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#61604) emre válasza Topiccsendőr (#61603) üzenetére


emre
veterán

A primert könnyebb cserélni ami a főtengely és a váltó között van. A szekunder ezen belül van.

[link]

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#61605) #79335424 válasza Topiccsendőr (#61603) üzenetére


#79335424
törölt tag

A HD egy Lego. Gyárilag egy duplasoros lánc a primer, de lehet szíjas is, csak akkor szárazkuplungot kell felrakni. De, létezik fogaskerekes átvitel is. Azért zűrös a szekunder cseréje, mert belül van a meghajtó szíjkerék és kívül a kuplung, aminek a kosarán fut a primerlánc.

A Buell Sportster alap. Annál teljesen más az elrendezés. A kuplung a bal oldalon van, a szekunder viszont a jobb oldalon. Annál egyszerű a csere. A Buell -nek a rákfenéje az, hogy a kívül van az aluváz és abban van az olaj. Egy kisebb perec is eredményezhet vázcserét. Gyári technológiával nem javítható.

emre:
Ez nem HD blokk. Olyan, de nem az.

[ Szerkesztve ]

(#61606) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Rendkívül érdekes, hogy itt minden motor legyen az honda, yamaha, kawasaki, suzuki stb az átlag 30.000km-t futott. Van olyan kereskedés ami pár ezer km eltéréssel csak ennyit futott motorokat árul. Ez de jó! :DD

(#61607) zsoltee10 válasza Kolondrum (#61598) üzenetére


zsoltee10
addikt

Túlbonyolítod az egészet. :N

Alkudozásról annyit, hogy amikor eladtam motort és elkezdtek keményen alkudni komolytalan kifogásokkal, elhajtottam a pcsába. Mondta, hogy gondoljam át, és csörgessem meg. Mondtam neki, hogy neked pajtás semennyiért se eladó. :N Egy 2,5 millás motorból nem lehet alkudni 500eFt-ot.

Amikor vettem, akkor az előre kinézett típusból a kínálat felső harmadából választottam. Autóra is igaz, sose a kínálat alját és a legolcsóbbat érdemes keresni. Elvileg megvan a típusod. Beütöd a keresőbe, van bőven. Veszel egy tizenpár ezret futott jószágot 2008 utánról és mindenki boldog.

(#61608) Kolondrum válasza zsoltee10 (#61607) üzenetére


Kolondrum
félisten

Túl ám! :))
Ne úgy képzeld el sokat, mondjuk tele tankkal viszem el, pl annyival olcsóbb, vagy az eredetvizsga árát fizesse ki valami minimális. Útána egy doboz, egy platni, bukógomba,olaj, szűrő, motoremelő,ponyva,parkoló bérlés egy vagyon lesz, ja és nem öltöztem fel. Azaz ha kicsit enged nekem már jó lesz.

(#61609) Something_ válasza Topiccsendőr (#61600) üzenetére


Something_
őstag

Nekem baromi sokat eszik az autóm. Motor viszont tényleg jó vétel volt annó :D Igaz, ismerős is hazudott első körben, hogy nem esett vele, aztán kínai idom van rajta. De lefosom, legalább nem sajnálom.

(#61610) Topiccsendőr válasza Something_ (#61609) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

meg kinyomta sziloval a kuplungdeklit.:D

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#61611) Kolondrum válasza Something_ (#61609) üzenetére


Kolondrum
félisten

Ismi? Valaki akit ismersz? Aztán ennyiben maradt?

(#61612) emre válasza #79335424 (#61605) üzenetére


emre
veterán

Nem kétlem az állításod. Vedd úgy hogy csak egy szemléltető ábra.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#61613) Something_ válasza Kolondrum (#61611) üzenetére


Something_
őstag

Még vásárlás előtt derült ki, Yamaha World-be rakatta be a motort, ott néztem meg és a world-ös srác egyből elmondta.
De úgy voltam vele, hogy még így is megéri, asszem 700k volt (850 felett volt berakva a kereskedésbe), lehet kicsivel több, kapott egy fékolaj és olajcserét, friss műszakit (eladó fizette a műszakit), aztán kapott előre, hátra új gumit és letoltam vele 10.000 km-t nagyobb hiba nélkül. Asszem két kisebb hiba jött elő, idézőjelbe hiba. Hiányzott az olajsapka O-Gyűrűje, így egy meleg pályanapon könnyezett, jól be is fostam. A másik hiba pedig, hogy hamar elfosta magát a napi számláló resetelő gombja, de ahogy olvastam rr fórumokon ez "típushiba", megfáradnak.

Meg még azon a pályanapon (Persu nézte, én csak sápadoztam), amikor néztük, hogy miért könnyezik, akkor derült ki, hogy a dekni ragasztva van, vagyis pasztázva vagy mi (remélem nem sziló:D), mivel borult a motor és cserélték a deknit.

Azóta csak az általános dolgok voltak, most voltam vele szervizbe, ezek lettek rajta megcsinálva:
Szelep ellenőrzés, korongozni nem kellett: 10,000,-
Légszűrő, cserével együtt: 9,780,-
Teló szimm. olaj, munkadíj: 37,500,-
Olajcsere, Motul 7100 + szűrő 14,000,-
Első fékolaj csere, légtelenítés: 3,000,-

Tavaly még volt egy hűtővízcsere és olajcsere.

Ergó így szerintem jól jártam és ha azt nézzük nem a felső szegmensből választottam, így tudom cáfolni azt is, hogy nem feltétlen szar az olcsóbb árszegmensben lévő motor. Nyilván nem hibátlan motor, de 2005-ös, nem hibátlant kerestem, mert tudtam, hogy olyan ritka vagy nincs vagy 2x ennyibe kerül. Mást lehet elriasztott volna, hogy estek vele, plusz kínai idom. Így legalább nem féltem annyira. Nyilván bennem van a majré, hogy nem kéne nagyot esni, mert munkába járásra is használom, így ha kocsival kell jönnöm az plusz heti 30e lenne.

A másik példám az autóm. 3 éve vettem, 1,3 milláért. Fél napot volt fent a hahu-n, kereskedő rakta fel, mert beszámította valami 0 km-es autóba, azon sokat keresett, ezen elvileg nem annyira, de meglepődött, hogy fél nap alatt 10en hívták fel, de gyorsba lecsaptam rá.
Elmentünk, rákötöttük szgépre, asszem 2 hibát állapított meg a 2 "szakértő" akiket vittem magammal, ebből az egyiket cseréltettem (hűtő, ez volt kb 25k, nissins), a másik pedig a szervó hangja, hogy búg, lehet hamarosan be fog halni (ezt állapították meg 2013-ban), azóta ugyanolyan hangja van.
Elvégeztem az átlagos szervizeket, futómű, szűrők, olaj, stb és "hibátlanul" használtam az autót a mai napig.
Nyilván egy 1999-es autó már baromira nem új, elkezdett rohadni, javíttatni kellett, de ez benne van a pakliban.
Egy típushiba jött elő 3 év alatt, az zsebbenyúlós volt, de ez a BMW által is elismert hiba volt, csak sajnos kifutottam a garanciaidőből, így asszem olyan 150k volt a javítása (3-4 BMW szerviz 350-450e-et mondott rá). (hátsó híd egy részen megrepedt a karosszériánál)
Most árulom az autót 1,7-be, nyilván nem fog ennyibe elmenni, 1,4-1,5, de ahhoz képest, hogy 3 év alatt a legtöbb jármú hasznát ára jelentősen csökken, így én elégedett vagyok viszonylag.

Szóval reálisan kell állni a vásárláshoz és ki lehet fogni.

[ Szerkesztve ]

(#61614) StoneBridge válasza BoB (#61601) üzenetére


StoneBridge
senior tag

Az igen... :DDD

Én tegnap traffic riderezéssel kezeltem a tüneteket. :D

Marx halott, Lenin halott, és én sem érzem túl jól magam...

(#61615) Bogyó bá' válasza StoneBridge (#61614) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Én meg azzal, hogy az előbb - két hónap állás után - kiástam a fáskamrából a kislányt, és némi gyors ellenőrzés után beröffentettem. PRI-be tekert benzincsappal is csak 3. kísérletre sikerült beindítani, ezek szerint a benzin kezdett belerohadni az úszóházakba. 3 perc után fokozatosan visszatoltam a szívatót, így nagyon szép az alapjárata, remélem kidolgozta amit ki kellett. Most azon filózok, hogy munkakerülő legyek-e :B , és ebéd után (munkaidőben persze) elmenjek-e egy 50 km-es karikára. A gondolatától is felvillanyozódtam, de f*s*k tőle, hogy főnökeim pont akkor fognak keresni mail-ben vagy telefonon (távmunka...). De már nem nagyon bírom tovább, hétvégére meg mifelénk nem mondanak szép időt... :F

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#61616) dellfanboy válasza Bogyó bá' (#61615) üzenetére


dellfanboy
senior tag

vidd a laptopot, telot allitsd jo hangosra aztan ha csorog megallsz. :K

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#61617) fattyu válasza Bogyó bá' (#61615) üzenetére


fattyu
veterán

headsetre fel lehet venni sisakot :D megállsz visszahívod

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#61618) Bogyó bá' válasza fattyu (#61617) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Urak! Ez már felbujtásnak számít! :))

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#61619) Horvi válasza Bogyó bá' (#61618) üzenetére


Horvi
őstag

Ha meg a munkáltató pártján állnánk és azt mondanánk maradj otthon akkor meg űznél minket tűzzel vassal ;]

Hello darkness, my old friend...

(#61620) Something_ válasza Bogyó bá' (#61615) üzenetére


Something_
őstag

Ha benned van a bugi, akkor indulj el! Ahogy Fattyu mondja, headset, hallod, hogy csörög és gyorsan visszahívod, hogy éppen nagyon benne voltál a melóban :D
Ha meg azonnali dolog kell, akkor mond meg, hogy lefagyott a szar fos géped vagy elment az áram, kb 25 percet mondott a szolgáltató :D

(#61621) Horvi válasza Something_ (#61620) üzenetére


Horvi
őstag

Csak nehogy a főnök is olvassa a PH-t ;]

Hello darkness, my old friend...

(#61622) ujskodas válasza Bogyó bá' (#61618) üzenetére


ujskodas
tag

Ez komoly? +2 fokban, ködben, szitáló esőben van kedvetek motorozni? 15 ( inkább 20 ) fok alatt a gondolattól is megfagyok.
:(((

Vagy én lakom az ország szarabbik részén, máshol már nyomul a tavasz?

[ Szerkesztve ]

Az ostoba hitelt ad a szóbeszédnek.

(#61623) Kolondrum válasza Something_ (#61613) üzenetére


Kolondrum
félisten

Laza kis éjszakai műszak alatt igen sok infot találtam egy motor sorozatról. Már nem sok kérdés van a témában, csak alap feltétel, h mehessek vele. Még ki kell deríteni, hogy mi volt a gyari lánc X évjáraton és milyen a gyári fektarcsa. Azt kiderítettem, hogy 50.000km-el még a gyári él és virul ha nem nyúzták feleslegesen. Láttam olyan motort ami szép volt, de az az évjárat nem azzal a színnel lett gyártva. Vajon miért? Megin írt egy bolt, menjek el nézzem meg adnak gart, ki lehet próbálni! Milánóbol jött...
Hahu-n van olyan motor ami éltűnik és pár nap múlva visszajön magyar papírral drágábban. Ez sem tetszik.

(#61624) Topiccsendőr válasza Bogyó bá' (#61615) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

nem. a benzin ha elkezd belerohadni azt nem inditod be. egesz egyszeruen a benzinszint nem volt jo, es meg kellett varni, mig normalis lesz mindket karbiban.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#61625) ujskodas válasza Kolondrum (#61623) üzenetére


ujskodas
tag

Mert szerinted ingyen helyezik forgalomba Magyarországon?

Az ostoba hitelt ad a szóbeszédnek.

(#61626) Kolondrum válasza ujskodas (#61625) üzenetére


Kolondrum
félisten

Nem, de a kalkuláció szerint forgalomban helyezi és még sulyos pénzeket rászámol. Mondjuk ha a korábbi adatok helyesek akkor meg van a reg adó, tudod a kraftot miegymást, ki lehet számolni. Össz mondjuk 100k, de ő 130-al adja többért.

[ Szerkesztve ]

(#61627) ujskodas válasza Kolondrum (#61626) üzenetére


ujskodas
tag

Mert vette a fáradtságot és elintézte a sorban állást, szarakodást helyetted. Szerintem.

Az ostoba hitelt ad a szóbeszédnek.

(#61628) Topiccsendőr válasza Kolondrum (#61626) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

ha a piacon ez a legjobb ertek-ar, akkor mar megint miert szamolgatod az o hasznat? ne a masik ember hasznat nezegesd, hanem hogy a piachoz kepes hol van az a motor. ezzel kene foglalkozni, mert te vasarolni akarsz, nem gyulolkodni, irigykedni, jol mondom?
korabban lertam, ez nem errol szol. de ha ennyre fillerbaszo a hozzaallas, menj ki es hozz be magadnak egyet, meg tekerd vissza sajat magadnak az orajat.
ha meg egy szep allapotu hibatlan motor kell, ott a szalon. ha nem engedheted meg magadnak, akkor ne rugozzunk mar ezen, mert nem a vilag a hulye, hanem te nem akarsz alkalmazkodni, tehat t csinalod magadnak a problemat. annyira egyszeru vasarolni valamit, es sokan annyira megbonyolitjak maguknak az eletet.

[ Szerkesztve ]

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#61629) kcsa válasza Kolondrum (#61626) üzenetére


kcsa
veterán

Ha ezért az ügyintézésért 30k-t számol fel, azt még ki is fizetném. Tudomásom szerint két nap szabadságot simán rá lehet számolni, idő, üzemanyag, nyugtató.

(#61630) Kolondrum válasza kcsa (#61629) üzenetére


Kolondrum
félisten

Nekem lenne aki papíroz, pár ezerért. Persze jobb ha alapból magyar papíros és még egyszerűbb a dolog.
Sok moci nem itt van hanem xxx km-re! Ha oda 2x el kell mennem,mert nem hozható el azonnal, az egy vagyon! Igen én ezeken is fenn tudok akadni. :))
Gyakorlatilag újat akarok használt áron! :DD

[ Szerkesztve ]

(#61631) Topiccsendőr válasza Kolondrum (#61630) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

de az ugye atment, hogy amit akarsz, az nincs?
a piac torvenyei alapjan ezt sosem fogod megtalalni. kerlek nyugtazd, hogy ezt felfogtad, es meg tudsz birkozni a valosaggal. megsem azt kell beadjam hogy valojaban neger no vagy.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#61632) Kolondrum válasza Topiccsendőr (#61631) üzenetére


Kolondrum
félisten

Persze! Kompromisszumot kell kötni!

(#61633) ujskodas válasza Topiccsendőr (#61631) üzenetére


ujskodas
tag

:R

Az ostoba hitelt ad a szóbeszédnek.

(#61634) Bogyó bá'


Bogyó bá'
nagyúr

...66,7 km lett, ja és tök koszos a motorom.... :B

(#61622) ujskodas: +15 fok, verőfényes napsütés, de brutális szél. Qrva jó volt! :DD
(#61624) persuader: indítás előtt legalább 10 percig volt PRI-be csavarva, mégis zehernyézett kicsit... :F

[ Szerkesztve ]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#61635) Topiccsendőr válasza Bogyó bá' (#61634) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

meddig koszorulted? teljes szivato volt?

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#61636) Bogyó bá' válasza Topiccsendőr (#61635) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Mindig teljes szívatóval indítom hidegen, gáz nélkül. Elsőre 8-10 mp-et köszörültem, egyet sem pöffent. Másodikra (8-10 mp) már pöffent vagy 3-4-et, de nem maradt "járva" Harmadikra azonnal beugrott, de egy fél percig nem volt szép hangja, mintha egyhengerezett volna. Aztán kicsi melegedés után, visszatolt szívatóval a szokott szép hangon muzsikált, és vette is a fordulatot.Csak azért lepett meg, mert amúgy nagyon könnyen indul mindig. Akksit előtte töltöttem (nem volt lemerülve, az Aldi-s automata 5 perc után lekapcsolt).

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#61637) asvald


asvald
senior tag

Hy!

Valaki tudna ajánlani valami jó olajat a tuareg 600 -ba, mert döntésképtelen vagyok ,és már indítanám :))

[ Szerkesztve ]

A rossz szándékkal mondott igazság, többet árt, mint bármely hazugság!

(#61638) mm89 válasza StoneBridge (#61614) üzenetére


mm89
őstag

Az utóbbi napokban én is csak a tableten motoroztam. De ma! Végre kerültem egyet a városban. Nem fáztam viszont szerintem izomláz lesz a vigyorgó-izmaimban :DD
Egy barátommal mentünk, majdnem ég, órát a városban de ő is azt mondta, hogy hihetetlenül jól esett neki :)
:C :C :C
Jah, ez Szeged, napsütés, 10 fok.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#61639) Kolondrum válasza Bogyó bá' (#61636) üzenetére


Kolondrum
félisten

Erről kérdezd azt akinek volt ilyen.
A nem beindulást kér dolog befolyásolja: A tárolási hőfok és, hogy ott mennyit áll. Persze alap, hogy az akku úgy kerül bele, hogy maxra van töltve. Vannak trükkök amivel mondjuk 2 hét -1 fokban is azonnal beindul, csak korábban kell lemenni hozzá. Volt a varázs hőfok ahol már nem azonnal indul be és ha neked kint áll akkor lazán ebben vagy. Épp a teker teker beindul határon vagy. Van az amikor teker teker teker és semmi. Gurulva 100 méteren 2-esbe is igen nehezen. Ha garázsban kellemes 20 fokon áll ahogy azt a könyv leírja feltételekkel akkor úgy indul hónapok után is mintha egy percet sem állt volna.
Én a kora őszi, kora tavaszi időkben lementem előző nap este, hogy kellett volna és melegre járattam, mert tudtam, hogy az másnap reggel megkímélt a bajtól.

[ Szerkesztve ]

(#61640) Bogyó bá' válasza Kolondrum (#61639) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Fűtetlen fáskamra, reggel úgy +5 fok lehetett. Az akkut soha nem veszem ki belőle, havonta egyszer a helyén töltöm. Pontosan 2 hónapot állt, teli tankkal.

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#61641) Something_ válasza mm89 (#61638) üzenetére


Something_
őstag

Nagyon komoly lett ez a PS4-es motoros játék, akinek van, próbálja ki, 4 rongy a store-ban :D
DriveClub Bikes Honda CBR 1000RR Fireblade SP

Belsőnézetes vazze, amikor kanyarodok, akkor én is dőlök a kontrollerrel a kanapén :D

(#61642) Kolondrum válasza Bogyó bá' (#61640) üzenetére


Kolondrum
félisten

Nekem is így állt a végén kb. Akkuról meg annyit, hogy leírásban szerepel, hogy 10mA áramot vesz ki belőle a motor úgy, hogy áll és kulcs sincs benne. Mivel volt fesz mérőm pontosan tudom, hogy a hideg és ez a kis fogyi elég hamar arra a pontra meríti az akkut, hogy ha gyaszatolni kell akkor visszaüt. Mondjuk 1 hét után. Az a kis kraft csökkenés fog neked hiányozni, hogy beinduljon. Nincs dinamizmusa az önindítónak. Biztos tudod milyen amikor tekeri és pöffen egyet egyet. Nem tudom neked van e villany ha beindítod, de az még nagyobb halál az akkunak.
Nem szereti a hidegen ennyi.

(#61643) mm89 válasza Something_ (#61641) üzenetére


mm89
őstag

Jól néz ki, bár se ps4,se időm nincs ilyesmire :)

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#61644) Kolondrum


Kolondrum
félisten

[link] - Profik!

Grillo! Nem tudom, de meg pisszenni nem mernék ott oldalt.

[ Szerkesztve ]

(#61645) Grillo válasza Kolondrum (#61644) üzenetére


Grillo
senior tag

Vajon oldaldobozként utazva együtt kell dőlni a sofőrrel? :DDD

(#61646) fattyu válasza Something_ (#61641) üzenetére


fattyu
veterán

valósághoz meg fizikához nem sok köze van.

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#61647) Something_ válasza fattyu (#61646) üzenetére


Something_
őstag

Lehet belevágnám a tv-be a kontrollert, hogyha szimulátor lenne :D De még így messze a legjobban kivitelezett motoros játék, plusz baszom jól néz ki.

De amúgy 0 fizika, mint az összes többi autós játék.

(#61648) Topiccsendőr válasza Bogyó bá' (#61636) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Ez biztos nem benzintrutymo.
Ha gyenge az akku, akkor valoban tud olyat csinalni, h a gyujtas miatt nem indul be, mert tul lassu a fordulatszam, de ez csak szar akkunal fordul elo. A te esetedben siman kicsapodik a benzin a szivocso falara, plusz az egyhenger a kulonbozo uszoszintek miatt van.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#61649) canniball válasza Topiccsendőr (#61122) üzenetére


canniball
nagyúr

persu & Somatom!
Miután mint írtam anno párszor volt szerencsém betolni a Simsont, meg haverom a múlt nyáron a döglődő akku miatt tologatta a VFR750-t azt hittem minden motor gond nélkül betolható. Most már legalább tisztában vagyok vele, hogy újabb technológiánál ez nem igazán működik! :R

(#61128) V.Stryker!
Tavaly volt egy kétrészes "videó-sorozat" Motorozz ésszel! címmel. Illetve pár évvel ezelőtt úgy rémlik az origo készített egy többrészes sorozatot, melyekben egy volt (?) versenypilóta magyarázta el az alapokat, de azt most akárhogy keresem nem találom.

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#61650) Bogyó bá' válasza Topiccsendőr (#61648) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Bármilyen egyéb teendőm van? :F Ha jobb idő lesz, akkor egy teljes tank, szűrő, benzincsap és úszóház takarítás tervbe van véve, meg az ezer éves benzincsövek cseréje is.

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.