Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:17:45

LOGOUT.hu

Motoros topik

Hirdetni a Hardveraprón lehet, nem a topikban!

Országos motoros rendezvények

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#116001) ath válasza Czimby (#115999) üzenetére


ath
senior tag

azért az elég komoly változtatás. -1/+2 még éppen jó közútra, annál többet szerintem nem szabad.
[link] 17-42 a gyári, 16-45 itt is túl erős váltás. 16-44-nél jobban nem változtatnék. plusz meg kell nézni a mostani lánc egyáltalán elég hosszú e.

(#116002) Topiccsendőr válasza rayoliviero (#116000) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Hiaba is rantanad felfele :D
Az elso villa kirugozasaval kell felvenni kerekre, nem izombol, meg gazzal, szoval... :D

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#116003) rayoliviero válasza Topiccsendőr (#116002) üzenetére


rayoliviero
veterán

Na, eddig ezt nem tudtam. :D

(#116004) imrufo válasza rayoliviero (#116000) üzenetére


imrufo
tag

Hali!
Szerintem az R6 fogaskerekei nem kompatibilisek a Gixxerrel.
A hátsó lánckeréknél 3 fog különbségtől hosszabb lánc kell.
A kisebb első lánckerék jobban zabálja a láncvezető gumit.
A km óra csalni fog, nem is keveset. Kell hozzá egy SpeedoHealer, ha közúton közlekedsz, és azt akarod, hogy jól mérjen az óra.
Szóval egy egyszerű leáttételezés belekerülhet 50-100 rugóba.
(amúgy én 16-43, vagy 17-45re váltanék, ha a gyári 17-42)
Ha mindez csak az egykerekezés miatt kell, akkor meg tök felesleges kiadás.
A 750-es egyesben, kettesben is jön kerékre gázra is, meg kuplungra is.
Valószínűleg túl alacsony fordulaton próbáltad, ha nem jött...

(#116005) rayoliviero válasza imrufo (#116004) üzenetére


rayoliviero
veterán

Szia!

Nekem azt mondta, hogy kompatibilis.
Akkor van hátránya rendesen. Gyorsulás szempontjából is jó lenne.
A km óra nem kevés csalás az mennyi lehet a gyakorlatban? Mondjuk 100 km/h-nál.

(#116006) imrufo válasza rayoliviero (#116005) üzenetére


imrufo
tag

Legyen igaza a szerelőnek, de szerintem az R6-ra 520-as szett kell, a Gixxerre meg 525-ös.
Mindegy, ezt majd kimatekozzátok. :)
Nekem a gyári 17-39 helyett 17-43 van a motoron. Ezzel 100-nál 120-130 körül volt, 200-nál olyan 260 körül, a végsebesség meg kb 330 volt :DDD ami amúgy 270. Plusz a megtett kilométerek is jobban pörögnek.
Amúgy meg nem történik akkora csoda, mint ahogy az ember elképzeli. Jobban megindul a gép meg minden, kellemes is, de pár nap alatt úgy megszokod, hogy azt se tudod milyen volt gyárilag. :DDD

(#116007) Czimby válasza rayoliviero (#116000) üzenetére


Czimby
addikt

Mert ha egyformán változtatsz geometrialig helyén marad minden, nem változik a tengelytáv előre vagy hátra.

Plusz nem kell a lánc hosszával se variálni.

Jah akkor érthető miért azt ajánlotta, attól szabadulna...
Bár nem hiszem jó lenne r6 lánckerék gixerrre :DDD

Amúgy tudsz kerekedni vagy most kezded a próbálgatást?
Kuplunggal még a 600-is feljön, szóval a teknikád nem az igaz.

A csuklasztás még 7000-nél elcsukod a gázt majd újra rádod(teló kirugozósával egyszerre) fel kell jönnie.

A szerelő hülyeséget beszélt a hátsó lánckerék kialakítása egy yamshával sem egyezik, az első is csak a TDM-el ha minden igaz.

[ Szerkesztve ]

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#116008) Czimby válasza ath (#116001) üzenetére


Czimby
addikt

Mivel nekem nem a közút volt elsödleges ezért jó volt, sőt.
De figyelmeztettem, hogy ne lepődjön majd meg.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#116009) Micsurin válasza imrufo (#116006) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Vagy vesz egy Sigma mérőt és felteszi... :D A sigma motoros órája 299-ig képes mérni.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#116010) rayoliviero válasza Czimby (#116007) üzenetére


rayoliviero
veterán

Okes, rendben.
Most probalgatom. :D Láttam egy YouTube videót és ott azt mondtak, hogy a kuplungot gyorsan nem szabad kívágni, lassaban kell kiengedni. Kösz a tanácsokat. Majd kipróbálom.
Hat akkor ezt rosszul mondta. És nem mondta, hogy a km óra ilyen sokat fog csalni. Ami jó nagy szívás. Ramsozni amúgy nem akarja a fogaskereket, pénzt se kér ilyen dolgokért, csak minimális munkadíjat, mert az ő is ingyen kapta. Szóval azért akarta azt, hogy ne fizessek érte fölöslegesen, ne kelljen boltban megvennem. Nem az a lehúzós szerelő.

imrufo: Ha nem történik nagy csoda, akkor annyit nem ér az egész. Több a szivas miatta.

[ Szerkesztve ]

(#116011) Czimby válasza rayoliviero (#116010) üzenetére


Czimby
addikt

Csak egy pillantra kell belehúzni a kuplungba(nem is kell tövig behúzni a kart) és közben gázfröccsöt adni.
Ezt ki kell kísérletezni mikor mennyire indul meg az eleje fölfelé.
(Ha így veszed fel annak kurvajó hangja van :DDD )

A becsuklasztós kíméletesebb a kuplungkosárral és lánccal szemben,
ott még jobb ritmusérzék kell és neked is bele kell kicsit rántani.

A lábad legyen a fék fölött és ha sok a keró lépj bele a fékbe, hogy ne csapjon hanyatt.

Jah meg ne mássz rá a tankra, csússz hátra az ülésben.

És a lényeg vegyél egy DRZ-t vagy hasonlót azzal tanulj meg, mert egyszerűbb és ha esetleg törik sokkal olcsóbb. + a szántásban puhább hemperegni mint az aszfalton azt mondják :))

Én se tudok kerekezni amúgy...
Kismotorral orba-szájba csináltuk, nagymotorral nem erőltettem.
Volt supermotóm azzal mondjuk minden gyorsításnál emelkedett a kerék, biztos valami futómű baja volt :DDD


Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#116012) rayoliviero válasza Czimby (#116011) üzenetére


rayoliviero
veterán

Okes, köszi a tanácsokat.

Ma ezt láttam meg Marketplace-en :DDD :

Ezek közül van értelme valamelyiknek? A fokozat kijelzot azt valószínű megveszem. Gondolok még a Power Commanderre és a sport legszurore. Ez utóbbi kettő mennyit dob a teljesítményen? Sportkipufogo az van a motoromon (Yoshimura).

[ Szerkesztve ]

(#116013) Czimby válasza rayoliviero (#116012) üzenetére


Czimby
addikt

Egy dob nem sokat ad az erőhöz.(2-3paci)
A pacik a rendszertől jönnek.(Lemömlőtől)
Ha teszel teljes rendszert akkor van értelme igazán a commandernek meg szűrőnek is.
Azt, hogy mennyit hoz tippelni lehet, de 8-10 ló jó eséllyel összejöhet.

Ami fontosabb, hogy a középtartományban ettől nagyobb teljesítmény növekedés is lehet és ugye általában ott használod a gépet. Ráadásul a motor reakciói is pozitív irányba változnak.

Ehhez viszont profi padolás kell, szóval AGO vagy Végh Jani. Ami még kb +50e Ft

JAh a sportszűrőt majd gyakran kell takarítani(max:3000Km) mert ha telítődik retekkel utána már szépen engedi be a motorba a dzsuvát...

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#116014) rayoliviero válasza Czimby (#116013) üzenetére


rayoliviero
veterán

Akkor ezek kilove.

Most beszéltem egy ismerősömmel. Azt mondta, hogy nyomásmérést érdemes csinálni a hengerekben, ha jó injektor szinkron, ha nem szelephézag ellenőrzés. Ezekre 30-at mondott, ha csak injektor szinkron akkor 10000 Ft.

Kettesben hatezernel gáz vissza és racsutkaztam, semmi. Kuplungot is behuztam közben, úgy is próbáltam, semmi. Vagy én csinálom rosszul, vagy a
motor esetleg nem lehet legyengülve? Ez merült fel bennem még. Gyorsulni amúgy nagyon gyorsul. De összehasonlítási alapom az nincs, mivel előtte 250-es volt.

[ Szerkesztve ]

(#116015) Czimby


Czimby
addikt

Ha valaki valahol belefut ilyen GiPro ATRE fokozatkijelzőbe kérem szóljon!
Csak ATRE érdekel és piros vagy sárga kijelzős! (S01 tipus tehát Suzuki-hoz)

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#116016) energy4ever válasza rayoliviero (#116014) üzenetére


energy4ever
addikt

Nalam ha 1-esben megyek tiltason, es ugy rakom kettesbe kuplung nelkul, akkor megemeli az elejet. Pedig csak 125-os. Epphogy nem lehet 1-esben, es 2-esben csak gazzal felemelelni, belekell kuplungolni.
A 250-est sem tudtad felvenni egykerekre? :F

(#116017) jacis válasza fattyu (#115979) üzenetére


jacis
nagyúr

Milyen motor?

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#116018) rayoliviero válasza Czimby (#116015) üzenetére


rayoliviero
veterán

A fokozat kijelzot pont eladta a listából, az érdekelt volna engem is.

energy4ever: A 250-es sport túra volt. Gsx 250 Accross. Az szerintem nem az az egykerekezos motor. :D Azt nem is próbáltam.

[ Szerkesztve ]

(#116019) Czimby válasza rayoliviero (#116014) üzenetére


Czimby
addikt

6000 kevés 7000 fölött csináld.
Amikor bekuplungolsz a fordulat 10 körülire felugrik nem?

De inkább nem biztatlak nehogy pofára esés legyen belőle.

Injektor szinkron??? Azt takarítani kell max.
Szívócső szinkron lesz az amire gondol.

Hullámzik az alapjárat, hogy szinkronizálni akar?
Mert ezeknél már kb csak alapjárat környékén számít a szinkron.

Ha nem ismert az előélet mindenképp kell szelephézagot ellenőrizni,
ha cserélgetni is kell lapkákat meg megcsinálja a szinkront is akkor kb reális a 30e.

Gyertyák, fékfolyadék, hűtőfolyadék megvolt már?
Teleszkóp olaj és simmering csere? Porvédő repedezett már?
Ezek kb a nagyon alapok így vásárlás után.

Érdemes megnézni az automata vezérműlánc a láncfeszítőt is, ill a lánc állapotát.

Bár nekem a te szerelőd kicsit sántít ha ilyeneket mond ne haragudj.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#116020) Czimby válasza energy4ever (#116016) üzenetére


Czimby
addikt

És közben visszaengeded a gázt vagy csak áthúzod a váltót?

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#116021) Czimby válasza rayoliviero (#116018) üzenetére


Czimby
addikt

Nekem csak ez a fajta kellene a régi nagykijelzős ATRE és csak piros v. sárga.
Szóval ha látok kéket vagy már nekem van majd szólok.De sajna évente 1-2 db fordul csak elő. Te is szólj légyszi ha találsz.
(Esetleg jó lehet a G2 kis kijelzős is de ATRE legyen)

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#116022) energy4ever válasza Czimby (#116020) üzenetére


energy4ever
addikt

Persze. Ha nem engedem vissza, full merev a valto. Felfele nem kell neki kuplung.
Majd megprobalom ezt is felvenni, ha mar ugyis gyarilag fokozatkijellzos, ugy meg latszodni is fog. :K

Tegnap volt rola szo, mennyit megy, es mennyit csalhat az ora.
120-at irt max ora szerint, Geo Tracker GPS alapjan pedig:

Kerek 10.000ren ment ennyivel, 12.500nal tiltana. Ora szerinti 145os veg igy kijon.

(#116023) Czimby válasza energy4ever (#116022) üzenetére


Czimby
addikt

Ok én ezt én tudom, csak furcsálltam, hogy ilyen fickós. :))

Azt mutasd meg légyszi, hogy mennyi a vége, mert arra nincs garancia, hogy kiforogja a legnagyobb fokozatot. A 145-6 az kurvasok, de ha összejön akkor le a kalappal.

[ Szerkesztve ]

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#116024) energy4ever válasza Czimby (#116023) üzenetére


energy4ever
addikt

Hidd el, enis kivancsi vagyok a vegere, de nem veletlenul hasznalom ugy, hogy gyorshajtasi tablazat adatain belul maradjak.
Majd felviszem egyszer autopalyara. Ott 130as szakaszon GPS alapjan buntetes nelkul is kitudom forgatni teljesen(mar ha tenyleg kitud.)

(#116025) rayoliviero válasza Czimby (#116019) üzenetére


rayoliviero
veterán

Már nem emlékszem, hogy felugrott-e. Ma rossz idő van, hétvégén kipróbálom.

Ő egy másik szerelő, Nyíregyházán. :D Az állandó debreceni szerelőm nem tudna csinálni szinkront, mert nincs hozzá cucca, nem is javasolt ilyet.
Igen, az előélete nem ismert, ezért gondoltam ezeket, nekem jutott eszembe. Azt olvastam a neten, hogy bizonyos km után injektor szinkron és szelephézag ellenőrzés szükséges. De nem pont erre a típusra írták.

Szívócső szinkron, erről most hallok először. :B Az pontosan mi lenne?

Az alapjárat max csak hangra ingadozik minimálisan talán. Fordulatszámmérőn fixen.

Gyertya most volt cserélve, olaj és összes szűrő is. Fekfolyadekot meg nem csereltek, hűtőfolyadék az rendben a szerelő szerint. Teleszkopot is rendben találta.

(#116026) Czimby válasza energy4ever (#116024) üzenetére


Czimby
addikt

Amugy motort kurvanehéz bemérni trafival,
Volt, hogy igazoltattak és jött egy motoros kb 50-70m-ről tudták csak bemérni a 3 lábúval.
Meg ugye elől nincs rendszám :DDD És nem fordítják utánad a technikát.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#116027) Topiccsendőr válasza energy4ever (#116022) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Egy 15 loeros barmi nem tud 140-el menni.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#116028) Czimby válasza rayoliviero (#116025) üzenetére


Czimby
addikt

Olyan nincs hogy injektor szinkron, karbi meg szívócső szinkron van.
Hogy minden henger egyformán kapjon levegőt alapjárat környéken és egyenletesen járjon a motor. A szinkronteszter egy nagyon-nagyon alap dolog a motorszereléshez...

Talán tölts le egy service manualt és abban benne van mikor mit kell ellenőrizni/cserélni.

Cserélted le a fékfolyadékot is elől/hátul, nyergek legyenek eltakarítva rendesen stb.
A hűtőfolyadékot gondolom ránézésre megmondta jó-e :DDD
Attól, hogy a tágulásiban szép a folyadék a rendszerben még lehet egy nagy rozsdás okádék ha nem volt cserélve... És idehaza nem szokás, pedig az keni a vízpumpát is.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#116029) Topiccsendőr válasza Czimby (#116028) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Ha nagyon kotekedni akarunk, olyan sincs, hogy karbi szinkron :D fojtoszelep szinkron viszont van, mert mindket fajta keverekkepzesnel fojtoszelep van, amit allitunk, nem karbit, nem injektort, nem szivocsovet.
Egyebkent sok ertelme valoban nincs, csak az alapjarat lesz tole szep. Amint megnyilik a fojtoszelep, mar nincs hatasa semmire.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#116030) Czimby válasza Topiccsendőr (#116029) üzenetére


Czimby
addikt

Hallod, más meg azért b*szott le hogy ne mondjam fojtószelep szinkronnak mert az a kocsiknál van.(Mármint folytószelep)

Én sose tanultam a szerelést csak rám ragadt a garázsban, meg a service manuálokból. (Ezért jobban is vágom az angol kifejezéseket, throttle body :DDD )

De legalább meg tudom csinálni amit kell, meg azért gondolom nem full hülyeségeket beszélek mint 1-2 "szerelő" :))

[ Szerkesztve ]

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#116031) Micsurin válasza Topiccsendőr (#116029) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Persu a kihajtótengelyen mekkora holtjáték engedélyezett? Van valami ökölszabály? Nincs gyári tolerancia megadva. Be és ki 2mm-t mozog a tengely mint eddig viszont ma lánccsere közben észrevettem mintha le-fel lenne a tengelynek egy ~1mm-es kis kottyanása. (Hyo)
Kezdjünk aggódni és malacperselyt pakolni egy széthúzásra? Szerelőm 60-80-at mondott ha csapágyat kell cserélni. Teljesen reálisnak tűnik.(+10-15 eur árfolyamtól függően még a csapágyak + tömítések, főtengely is kapna akkor új csapágyakat just in case )

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#116032) csongi válasza Czimby (#116030) üzenetére


csongi
veterán

És mint mondanak, a motornál mi van? Pillangó, meg lepke szelep? Vagy folytatlan szelep? :D
Mi a különbség a két járműben lévő alkatrész szerepe között? Kérdezd meg tőle.
El kell engedni az ilyet. :)

(#116033) Topiccsendőr válasza Czimby (#116030) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Hat jah, igazabol, ha megerti az ember, mirol van szo, tokmindegy.
Fojtoszelep, mert ezzel fojtod meg a benzinmotorokat, es ezzel szabalyzod a feltolteset a hengernek. Mindegy, hogy auto, vagy motor. Ez lenne a mennyisegi szabalyzas.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#116034) Topiccsendőr válasza Micsurin (#116031) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Semennyinek nem kene ott lennie.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#116035) Micsurin válasza Topiccsendőr (#116034) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Vagyis mindenképpen széthúzós... De jó... :D :C

Az első megérzésem volt a jó, hogy inkább egy GS faternak is és ne tartsuk meg a sárgát... Már mindegy, ha ez is meg lesz csináltatva megint ott tartunk, hogy nem éri meg eladni... :DD :W

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#116036) RAiN91


RAiN91
őstag

Sziasztok

Érdekelne valakit egy XS-es Shark Skwal 2 bukó 46e Ft-ért? (itthon kerek 100k az ára) Szeretnék rendelni egyet, egyik angliai webshopban ennyiért vannak leakciózva, ha 2-t veszek akkor megtudjuk felezni a postát :)

(#116037) Topiccsendőr válasza Micsurin (#116035) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Vagy a masik lehetoseg, hogy szarsz bele, es megy tovabb evekig.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#116038) Micsurin válasza Topiccsendőr (#116037) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Ez most komoly? :DDD :DDD És akkor... ez most a te szádból? :DDD

Ott kezdődött a dolog, hogy lánckerék csere meg kicseréltem a szimeringet + az O gyűrűt meg a hüvelyt ha nem engedett volna / nincs lánccsere észre se veszem még. Nem morog nem zörög terhelésen se, és állványon se.

A motornak már a nyugdíjas évei jönnek tekintve apum fogja használni. :)

Lazább lánc feszességet és szarni bele akkor?

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#116039) Geresics


Geresics
addikt

Ha valaki szeretné frissíteni az összefoglalóban a motorjáról a képet, akkor linkeljétek be a képet a szokásos módon, és szívesen frissítem! Néhány kép már biztosan idejétmúlt, de természetesen új képeket is szívesen beteszünk, vagy épp törlünk ha már nem aktuális, szóval hajrá! :)

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#116040) Topiccsendőr válasza Micsurin (#116038) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Biztos nem koltenek 80e forintot egy olyan motorra, aminek az erteke nem nagy, es az ebayen 60-90e kornyeken van blokk hozza.
En nem olnek bele egy perc energiat sem, de ez az en matekom. Ha meg valami korulbelul kuriozum oldtimer lenne, nagyobb ertekkel, vagy kotodnek hozza. Jah nem, en nem kotodok egy motoromhoz sem.
En ilyenkor hasznalom tovabb ugy, ahogy van. Ennyi motornal, ami nekem van, valahol meg kell fogni a penzt. :D

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#116041) Micsurin válasza Topiccsendőr (#116040) üzenetére


Micsurin
nagyúr

De várj már sanszos, hogy ez ebben az állapotban vegetálva még egy jó darabig el fogja húzni a belét? Max cserélgetni kell a szimeringet?

Volt aki a csoportban csak akkor húzatta szét mikor már széthullott a csapágy... végül is ez is egy megoldás. :DDD

Ránéztem az ebayre nincs bontott blokk 1db-ot találtam szállítással 250k. :DDD

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#116042) Czimby válasza Topiccsendőr (#116040) üzenetére


Czimby
addikt

Vagy fogja kiszedi a vázból keres valaki aki olcsóbban megcsinálja pl egy lelkes kezdőt aki most jött ki a MAMI suliból vagy hasonló. De akár neki is lehet állni otthon, ha nem sikerül még mindig viheti szerelőhöz.

De pl Esztergomban ott a Sziklai aki a Prop-Tech-nél szerelt sokáig, ő elég jó áron dolgozik.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#116043) Micsurin válasza Czimby (#116042) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Ott kezdődik a gond, hogy lassan nincs szerelő aki a Hyusongokat vállalja.

Hmm Egom? Köszönöm sanszos, hogy ismerem haverom a GS-t másik meg az F650-et egomba hordják valakihez és baromi elégedettek. És valahogy mindig alacsonyabb a cehkjük mint az enyém. :DDD

Az itthon szedjük szét az asztalon opción is erősen agyalunk egyébként... :D

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#116044) jacis válasza Czimby (#116028) üzenetére


jacis
nagyúr

Egy alublokkos motornál is lehet rozsdás az elhasználódott hűtőfolyadék?

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#116045) Topiccsendőr válasza Micsurin (#116041) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Nemet ebayen van, kulonben nem irtam volna ezeket az osszegeket. Vagy ez 250 es?
Fogalmam sincs meddig birja. Mint mondtam, en szarnek bele, de ne vedd tanacsnak, nem vallalom ha szethullik :D
Inkabb otthoni szetszedesen gondolkodnek en is.

[ Szerkesztve ]

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#116046) Micsurin válasza Topiccsendőr (#116045) üzenetére


Micsurin
nagyúr

250-es. A 650-est még szaros bottal sem piszkálnám meg. Azért a blokkért, hogy még másolni sem tudnak rendesen lángoló korbácsot érdemelnének a koreaiak. :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#116047) Czimby válasza jacis (#116044) üzenetére


Czimby
addikt

Igen, láttam már K5 gsxr-ből barna trutyit lejönni.
Mert a zigényes tulaj sosem cserélet hiszen az örök :W :DDD

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#116048) Topiccsendőr válasza Micsurin (#116046) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Haaat jah, 250est egy egesz motort veszel jelenleg 350€ ert, magyarorszagra szallitani kb ugyanennyi, szoval nalam meg mindig a nem eri meg :D
En nem ilyenbe feccolnem a penzt, de kulonbozoek vagyunk, en meg minden motort atepitenek a pcsaba, szoval nem biztos, hogy ram kell hallgatni.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#116049) imrufo válasza rayoliviero (#116010) üzenetére


imrufo
tag

Mivel nekem is le van áttételezve, azt mondom van értelme. Annak nincs értelme, hogy csak az egykerekezhetőség miatt beleforgass bármennyi lóvét, mert a motorod anélkül is tudja. Csak gyakorolnod kell.
Ha mégis leáttételezed a vadat, én a helyedben kezdenék egy foggal kisebb első lánckerékkel, oszt annyi. Láncvezetőt jobban fogja enni, de nem vészesen. Pl nem 20ezer alatt kopik el, hanem 17ezer alatt.
Ha belevágsz, és érdekel, adok hozzá ajándékba egy SpeedoHealer-t. A régebbi tipus, de amit kell, azt tudja. :) Szerintem a K3 750 kompatibilis a TL-el...

(#116050) Micsurin válasza Topiccsendőr (#116048) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Hol? Dobj már egy linket kérlek egy 2004-2005-ös ezüst vázasról. Felőlem lehet szarrá tölt villa nélküli példány. Ha valóban lehet 100k-ért egy blokkot szerezni amint ez a szarság elmúlik megyek ki a blokkért, ott helyben kiszedem azt hozom haza.

Az más kérdés az életben nem papírozom szerintem le a motorszám változást itthon amilyen jó a rendszer...

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.