Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:17:45

LOGOUT.hu

Motoros topik

Hirdetni a Hardveraprón lehet, nem a topikban!

Országos motoros rendezvények

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#127001) Xero válasza tboy93 (#127000) üzenetére


Xero
nagyúr

Nekem is kb 30-60 perc kozott van odaerni, de az odavezeto ut is elfogadhato a Tinnye-Uny-Epol vonalon.
Nagyon jo, hogy a Bajna feloli reszen nagyon szepen belathatoak a kanyarok, a necces reszen pedig kimondottan hasznos a sok vitat keltett zold csik. Nekem segitett. :K

(#127002) tboy93 válasza Xero (#127001) üzenetére


tboy93
nagyúr

Jó kis Epöl, Steve Jobs kedvenc magyar faluja volt az fix :D

(#127003) bajnokpityu


bajnokpityu
félisten

Reménykedtem hogy ma du végre langyi gumival végre nem pörög ki a hátsó. Odehogynem. KB minden harmadik elozesnel városban. Kerdes, hogy másik gumival is csinálná? Ennyi csúszka sztem felére redukalja a gumi élettartamot. Puhább gumi talán megtapadna?

Megvettem már az m7et, de úgy voltam vele, hogy amíg magazodunk elég lesz a road4is..

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#127004) Xero


Xero
nagyúr

Nekem is technikai kerdes. Gyari lanc log mit a teve toke. Nem mertem ra, de boven 3 centi tul van szerintem, tegnap tunt fel. Ha normalis uj gepeknel, akkor nekiallok pocsoreszni vele (nincs hatso emelom...) mert zavar, ha nem akkor viszont ugyis viszem elso szervizre es raszolok, hogy hello.

(#127005) Somatom válasza Xero (#127004) üzenetére


Somatom
veterán

Új láncnál normális. Az elején megnyúlik, aztán beáll, keveseket kell utánaállítani és amikor újra megindul a nyúlás akkor van oda. Nekem legalábbis ez a tapasztalatom.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#127006) Xero válasza Somatom (#127005) üzenetére


Xero
nagyúr

Koszi! Akkor nekiesek majd a kis kezemmel! :)
Sosem volt dolgom uj motorral, szoval minden vicc uj. :)

(#127007) Somatom válasza Xero (#127006) üzenetére


Somatom
veterán

Új, láncos motorom utóljára a 250 -es ETZ volt, 87 -ben. De, új láncot cseréltem már párszor japánokon.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#127008) Burt1793 válasza bajnokpityu (#127003) üzenetére


Burt1793
veterán

De nem a J300-zal, ugye? :Y

(#127009) doddencs


doddencs
senior tag

Fc-moto.de oldallal milyen tapasztalatok vannak, érdemes onnan rendelni? egyelőre ott találtam legjobb áron cardo packtalk duó változatot.

(#127010) tboldi válasza doddencs (#127009) üzenetére


tboldi
nagyúr

Egyszer rendeltem tőlük egy Dainese kesztyűt, nem volt probléma.

(#127011) Lomha 8V válasza doddencs (#127009) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Onnan nyugodtan, ismerősi körben rengetegen vásárolnak ott.

(#127012) bajnokpityu válasza Burt1793 (#127008) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Nem, az csak 6fok alatt tudja elforgatni, kanyarban, pici sebessegnel.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#127013) runner 125 válasza bajnokpityu (#127012) üzenetére


runner 125
nagyúr

Nem is értem min csodálkozol. :D Az utcai motor gumik 99,9%-a nem 6 fokos aszfaltra lett fejlesztve.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#127014) djeperto válasza doddencs (#127009) üzenetére

Szia.

ITT nézd meg

3x vásároltam tőlük, 1 nap alatt itt van a 15 eur postával.

"there are more jacks then one at the fair..."

(#127015) tboy93 válasza runner 125 (#127013) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nekem Michelin Pilot Road 4-em van, meglepően jól elvoltam vele 2 fokban is. Persze nyilván ilyen hidegben nem csutkagázon megy az ember, de teljesen biztonságosnak éreztem a gumit.

(#127016) doddencs válasza djeperto (#127014) üzenetére


doddencs
senior tag

Néztem, de drágább is, na meg out of stock minden.

(#127017) djeperto válasza doddencs (#127016) üzenetére

Akkor FcMoto, nem volt gond

"there are more jacks then one at the fair..."

(#127018) r859 válasza doddencs (#127016) üzenetére


r859
csendes tag

Csatlakozom, fc-moto-nál többször is rendeltem, mindig rendben volt.

(#127019) dellfanboy


dellfanboy
senior tag

ugy latom igy 2021 aprilis vegere a suzuki megtanulta, hogyan kell 'szep' fejidom/lampaidomot gyartani ezres gepre:)) [powereddesigned by yamaha] ;]

[ Szerkesztve ]

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#127020) tboy93


tboy93
nagyúr

Tegnap elszantam magam es rendeltem vegre egy hatso kerek emelot a vashoz, ha mar nem szereltek ra a mernokok kozepsztendert. Talan igy nem fognak hulyenek nezni a szomszedok, hogy miert tologatom korbe korbe az udvarban a motort :DDD

Btw eleg esemenydus hetvege volt, penteken haver ment neki egy parkolo autonak (leallt a motor lassu balos kanyarban), szombaton ocsemnek ment el a fofek munkahenger es beallt csutkara a hatso fek az ut közepén, aztan fater vagodott el egy soderos szakaszon zárásként :(

[ Szerkesztve ]

(#127021) LógaGéza válasza tboy93 (#127020) üzenetére


LógaGéza
addikt

Láncolajozást én úgy szoktam, hogy leállítom a motort oldalsztenderre, majd a motor középvonalától hátrébb keresek egy stabil pontot, ami elbírja a motor súlyát, és ott egy autósemelővel ráemelek annyit, hogy éppen elemelkedjen a hátsó kerék a földtől. Biztos nem ideális, de működik :)

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#127022) tboy93 válasza LógaGéza (#127021) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nincs kedvem ilyesmivel vacakolni, meg esélyt sem akarok adni neki, hogy véletlenül feldöntsem. 11k + posta egy ilyen emelő.

(#127023) Xero válasza tboy93 (#127022) üzenetére


Xero
nagyúr

Detto igy vagyok vele. Ma hivtam Karasnat, hogy bejelentkezzek elso szervizre, ra is kerdeztem a lancra. Szerintuk nem kellene nyulnia ennyit 1000 alatt, de raneznek. Azert biztos ami tuti ma ha lesz idom elszaladok emeloert es motul kenoanyagert. Sosem tudhatom mikor jon el a lanccsere. Lehet nagyon cibalom es hamarabb eszem majd. :DDD

Azzal indokolom a dolgot, hogy ugyis akartam tank padet es ott pont van atlatszo. :D

Tenyleg hulye kerdes. A motul C2 - C4 viszonylatban csak annyi a difi, hogy az factory az feher? Probalnam a legjobbat tartani itthon.

[ Szerkesztve ]

(#127024) runner 125 válasza tboy93 (#127015) üzenetére


runner 125
nagyúr

Egy degeci lakos szerint a CB -10-ben sem bírja erőből elrúgni

jégen. ;]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#127025) tboy93 válasza runner 125 (#127024) üzenetére


tboy93
nagyúr

:'(

mondjuk ebből legalább nem könyököl ki a hajtókar ;]

(#127026) Micsurin válasza runner 125 (#127024) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Az jó mert nekem nem gyári áttétel mellett fehér aszfalton 30-40-nél elteszi az S22-őket is. :DDD
edit.: hátul az a +4 fog baromi jó ötlet volt azóta érezhetően több benne az élet. Annyira vicces, hogy végre van itthon egy motor ami teljesen rendben van most meg nem volt időm vele menni lassan egy hónapja és előreláthatólag májusban se lesz. :W

tboy93 Este válaszolok. :) Jazzt cipeljük egész nap... volt lakatos vizit meg kipufogós. Kiderült, hogy rondábbnak tűnik az az ív hátul mint amilyen valóban a helyzet. Minden igaz a lemezt is kitudják húzni ami miatt a bal hátsó lámpának van egy durván 1-2mm-es ívtörése.(mikor belénk tolattak 1 éve...) Kíváncsi leszek végül hol és mennyiért fogjuk otthagyni. :DDD

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#127027) tboy93 válasza Micsurin (#127026) üzenetére


tboy93
nagyúr

:R

(#127028) tboldi válasza Micsurin (#127026) üzenetére


tboldi
nagyúr

Én valszeg ezen a héten hozhatom el az enyémet az SV Autócentertől. Elvileg sikerült szerezniük bontott alkatrészeket egy pont ugyanolyan donorról, amire sikerült kiharcolnom 0 avultatást a biztosítótól.

Mondjuk a lámpától félek egy kicsit, hogy rosszabb lesz, az eredeti gyakorlatilag hibátlan, teljesen mattulás és karcmentes volt, de legfeljebb veszek saját kezűleg egy gyári újat és kicserélem.

(#127029) Topiccsendőr válasza Xero (#127023) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Dehogynem kell. Az elso 1000 km en nyulik a leggyorsabban.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#127030) Geresics


Geresics
addikt

Jön az Husqvarna E-Pilen! :Y :C

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#127031) yodamastah válasza bajnokpityu (#127003) üzenetére


yodamastah
őstag

Van nyomatékod bőven, jóhogy elforgatja. Road4 egy széles tartományra (hideg, meleg, száraz/vízes) optimalizált "4 évszakos" sporttúra gumi. Tmaxon nekem egész jól bevált. Főleg hidegebb meg vizes időben. De szárazon a maximális tapadása tuti gyengébb mint egy (sokkal puhább) sport guminak. Cserébe el is megy 2-3x annyit.

Ha nem tetszik cseréld le a francba. Nem taxis vagy hogy mindent a végéig el kell koptatni :)

(#127032) etnies válasza yodamastah (#127031) üzenetére


etnies
senior tag

Road 5 is hasonló, ha nagyon akarom, akkor a DL-el is megtudom kicsit csúsztatni a közepét. A széle viszont ragad, mint a rágó, így viszont bírja a pályázást is, egy Budapest-London úton nem kopik kockásra.

"önmagam hite vagyok magamban"

(#127033) bajnokpityu válasza runner 125 (#127013) üzenetére


bajnokpityu
félisten

nem a 6 fok alatti elforgatós dolog itten a lényeg, az jóhogy.

hanem, hogy amikor a road4 tegnap, 16 fokban kapott közepes gázt, már azt sem birja ki az esetek harmadában, és inkább elpörög. és ahogy Yoda is sugallja, ne arról szóljon már a közlekedés, hogy állandóan résen legyek, mikor akar velem kib*szni a gumi.

illetve a dolog másik fele az az volt, hogy ha a road4 gyakran pörög el, akkor gondolom a normálistól sokkal jobban kopik is ezen a konkrét motoron. És hogy mi a tippetek, ha puhább gumira cserélek, ami talán kevesebbet pörög el, lehet, h mégis birhatja jobban?

ha 4ezret elmegy az M7, azzal én már maximálisan kibélkülök. sztem ezzel a motorral a road4 se birna többet.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#127034) tboy93 válasza bajnokpityu (#127033) üzenetére


tboy93
nagyúr

Milyen motoron van amugy? 4 ezrenkent gumit kene cserelnem dobnek egy hatast az fix...

(#127035) Xero válasza Topiccsendőr (#127029) üzenetére


Xero
nagyúr

Nekem is ez tunt logikusnak, de majd lesznek szivesek ok beallitani ezek utan, en meg majd meozom, kesobb pedig allitgatom en magamnak. Mar van szep allvany. :K Ramertem es boven 4 centi folott van a logasa.

Azert biztos ami tuti letisztitottam es jol megkentem a lancot. Lehet picit tul is toltam, de majd lekopik. :D Persze annyi eszem nem volt, hogy pucolas elott alategyek valamit, igy tolhattam ki a helyerol, majd moshattam fel es pucolhattam a gumit. Sebaj... gyoker vagyok :P

[ Szerkesztve ]

(#127036) bajnokpityu válasza tboy93 (#127034) üzenetére


bajnokpityu
félisten

anno az f2 és az f4 CBRen is ennyit ment el az M1 hátul, amikor kb nulla lett középen a minta.
speed triple most.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#127037) mokus1 válasza bajnokpityu (#127036) üzenetére


mokus1
addikt

Mi az az m1 meg m7?

Nekem michelin 2ct a cb600-ason, de nem szeretem. Kanyarban rengetegszer nem tapad meg normálisan.

(#127038) fattyu válasza tboy93 (#127034) üzenetére


fattyu
veterán

:D nekem is ez a normális. már hogy 4k egy gumi.

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#127039) Micsurin válasza mokus1 (#127037) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Sportec m7rr lesz szerintem.
Ezzel sokat szemeztem tavaly de nem volt 140/70 sehol raktáron csak m9 lett volna de azt azért már egészen arany árban mérik. :U

edit.: kizárásos alapon a másik meg a Sportec M1.

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#127040) mokus1 válasza Micsurin (#127039) üzenetére


mokus1
addikt

Ez ennyire fasza? Bár még mintám rengeteg van, de néha gondolkozom rajta, hogy lehet jobb lenne egy puhább keverék... Utálok úszni a kanyarban :D

(#127041) tboy93 válasza bajnokpityu (#127036) üzenetére


tboy93
nagyúr

Csak azert kerdem, mert nekem tok jo a Road4. De igy ertheto, kozel 2x annyi lohoz mar nem feltétlenül jo ugyan az a gumi.

(#127042) Sys85 válasza Micsurin (#127039) üzenetére


Sys85
veterán

Az M9 aranyáron?
Bmw-re hátra 180/55R17 való,abból az M9 RR 54410ft,a mostani Road 5 GT-m meg 60587ft ugyanazon gumisnál.Ha a Metzeler aranyáron van,akkor a Michelin mi? :)

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#127043) tboy93 válasza fattyu (#127038) üzenetére


tboy93
nagyúr

Keveset mentek vagy evi 2-3 garnitura gumit megesztek? :D

(#127044) Micsurin válasza Sys85 (#127042) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Nem néztem más méretet azt tudom nekem az m7 és az m9 közt 1 éve közel 30k különbség lett volna szett szinten. :U

A Battlaxok meg még az M7-től is érezhetően jobb áron voltak és kopp kopp de 10k km alatt meglepően szépen teljesítettek ha a hátsó nem kapott volna egy defektet talán még be is fejezte volna ezt a tavaszt és valamikor nyáron kérte volna a cserét.

Michelint nem nagyon veszek előzőn sem volt nem barátkoztunk össze se az Active-el ami rajta volt anno se a PR3-al ami meg ismerős azonos motorján volt, nem volt stabil élmény.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#127045) fattyu válasza tboy93 (#127043) üzenetére


fattyu
veterán

volt ilyen is olyan is.

régi speedes korszak: 15-17k egy szezon. szett elkopott 4. volt fent.

most két motoron oszlik a terhelés és nem is megyek annyit már. 12 órás munkanapok után nem vagyok már ott agyban.

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#127046) GTVili válasza tboy93 (#127041) üzenetére


GTVili
tag

Hát nem tom'... nekem is Road 4 volt fent, és most is azt vettem... nem volt gondom vele, bár az is igaz,hogy gumitól függetlenül észnél kell lenni a kanyarban... :DD

(#127047) bajnokpityu válasza tboy93 (#127041) üzenetére


bajnokpityu
félisten

nem a ló a sok, a 2500as fordulaton 90Nm + elég rövid áttétel fintora.
[link] mérföldben mér itt, de amúgy tényleg tök furin rövidek. anno az F4 110 fölött volt egyesben. ez meg ezres létére 100at nem éri el.

[ Szerkesztve ]

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#127048) GTVili válasza bajnokpityu (#127047) üzenetére


GTVili
tag

Ha van köbcenti, hiába az alacsony fordulat.... :B

(#127049) tboy93 válasza bajnokpityu (#127047) üzenetére


tboy93
nagyúr

Jo, igy mar mindent ertek :D

(#127050) tboy93 válasza fattyu (#127045) üzenetére


tboy93
nagyúr

Hat en azert nem szivesen vennek egy szezonban 4x90e-ért gumit :/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.