Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:17:45

LOGOUT.hu

Motoros topik

Hirdetni a Hardveraprón lehet, nem a topikban!

Országos motoros rendezvények

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#128001) LógaGéza válasza Topiccsendőr (#127999) üzenetére


LógaGéza
addikt

Elvileg egy 40-es lyukfúróval kell nekiesni, és ki lehet venni ezeknél - vagy mi az, ami itt kiesik belőle?

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#128002) Micsurin válasza LógaGéza (#128001) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Ezek abszorpciós(?) (mindig keverem a kettő megnevezését...) dobokban gyárilag síkban elvan tolva 2-3 cső köztük lemezzel / perforált lemezzel lezárva, hiába vágod ki a végét sosem lesz meggyőző hangja csak fazék nem éri meg hidd el.

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#128003) tboy93 válasza Lomha 8V (#127989) üzenetére


tboy93
nagyúr

& Micsurin & Geresics & TBoldi & GTVili & martonx & LogaGeza

:R

(#128004) Debilon válasza tboy93 (#127988) üzenetére


Debilon
addikt

ebben már van dőlésszenzor :D

grat a döntéshez :)

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#128005) runner 125 válasza tboy93 (#127988) üzenetére


runner 125
nagyúr

1 előnye volt az új deal-nek. Ha nem tetszik az üléspóz a blokkot még átrakhatod belőle a CB-be. :D

Grat. :)

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#128006) tboy93 válasza runner 125 (#128005) üzenetére


tboy93
nagyúr

Az üléspozi k.jó :) Jöttem vele haza 150km-t, egyáltalán nem volt fárasztó. Sportosnak néz ki, de egyáltalán nem hasalós. Tök egyenes háttal lehet rajta ülni. A térdszög sportosabb, de pl. öcsém YZF-R 125-éhez képest ez egy abszolút túramotor.

A csutka kormányt szoknom kell, teljesen máshogy kell irányítani ezt a motort mint az előzőt.

Más: múltkor felhoztam itt a biztosítás témát. CBF500-ra, B1-re küldtek nekem 45k-s ajánlatot. Most kötöttem a CBR500-ra A0-t 15.300Ft-ért :U WTF :D

(#128007) Topiccsendőr válasza LógaGéza (#128001) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Ez nagyon paraszt, gyakorlatilag tonkre teszed a gyari kipufogot. En legalabbis nem csinalnek ilyet.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#128008) LógaGéza válasza Topiccsendőr (#128007) üzenetére


LógaGéza
addikt

El is engedtem akkor, köszönöm :R

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#128009) #56573440 válasza ot93 (#127976) üzenetére


#56573440
törölt tag

Vagy sokkal inkább marushin 889 [link]

(#128010) Xero válasza tboy93 (#127988) üzenetére


Xero
nagyúr

Gratulalok! :C
Szerintem is jol dontottel. Ha megengedheted magadnak, akkor ki kell fizetni a nyugalmat. :)

Majd a Bodis dobrol leszel szives meselni. :D

(#128011) tboy93 válasza Xero (#128010) üzenetére


tboy93
nagyúr

Majd a Bodis dobrol leszel szives meselni.

Nekem nagyon tetszik. Kivitelezésre is illik a motorra szerintem és a hangja is szép. Nem tolakodó, nagyon kultúrált. Alul kicsit bubogós, felül meg szépen megjön a hangja, de sehol sem fülsüketítően hangos, egyáltalán nem zavaraó hosszú túrázás alatt sem. Megmutatom szívesen, de a sor4 alatt azért másképp szólhat :) Egy-egy gázfröccsel viszont fel tudom hívni magamra a figyelmet a budapesti dugóban, ami szerintem jól tud jönni.

(#128012) Fáraó


Fáraó
őstag

(#127981) Micsurin

Műanyagos

link

A nyitvatartása hektikus (kb. 9 - 15:30), a kiírt telefonon nem tudtam elérni, de nagyon szép munkát aad ki a kezei közül.

[ Szerkesztve ]

VIGYORRRGAZMUS.....

(#128013) Lomha 8V válasza Fáraó (#128012) üzenetére


Lomha 8V
addikt

"A nyitvatartása hektikus (kb. 9 - 15:30), a kiírt telefonon nem tudtam elérni"

Ez miért van vajon, hogy minden jó szaki ilyen? :DDD

(#128014) Micsurin válasza Fáraó (#128012) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Köszi! :R

Csak rendesen csinálja meg. :D Mert ez itt újra elfog repedni angol srácok közölték ha csak ragasztjuk bevágás nélkül akkor 1 max 2 szezon és megint reped... a hűtő ahogy rezonál a gumitartóban szépen átadja az oldalidomnak. :(((

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#128015) palfitom válasza tboy93 (#127988) üzenetére


palfitom
félisten

Jó döntés, szép motor, gratula!

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#128016) HoaryFox válasza tboy93 (#127988) üzenetére


HoaryFox
őstag

Grat az új paripához! Sok balesetmentest vele :C

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#128017) tboy93


tboy93
nagyúr

Köszi srácok! :R

Egyébként szürreális élmény volt megvenni a vasat.

Bp.-től 160km-re egy pici faluba kellett érte menni, konkrétan az út elfogyott alólunk. Amikor befordultam az utcába ahova a GPS vitt, azt hittem eltévedtünk. Ilyen fél sávnyi sáros kátyús valami, amit útnak nem neveznék, jobbra erdő balra tanya szerű képződmények. Begurulok az utca közepéig majd a címen látok egy vatta új Ford Mustangot a kertben a csirkeól mellett. Az ól mögött a fészerben meg egy John Deer fűnyíró traktor.

Mondom ilyen nincs.

Előjött a tulaj, meg a családja. Nagyon egyszerű emberek voltak, bevallották, hogy ők nem nagyon értenek a gépekhez, ezért felvitték Pestre a Honda Dreambe a motort amikor eljött a szerviz ideje. Valami CNC-s cégük van, gondolom onnan a Mustang.

A srác még nem engedett felülni senkit a gépre, a próbakört nagy izzadtság volt összehozni. Mondtam neki, hogy nekem bármilyen feltétel jó, adok előleget, vagy írhatunk kölcsönadási szerződést, esetleg odaadom egyben a vételárat a borítékban. Sehogy nem tetszett neki, csak az utcába akart elengedni, ahol 5km/h-nál gyorsabban fizikai képtelenség volt végigmenni ezzel a motorral. Végül az apja győzte meg, hogy adja oda egy körre, én meg letettem nála a vételárat, de állítólag végig tördelte a kezeit amíg vissza nem értem.

A végső sokk az volt neki, amikor megalkudtunk és fixálódott hogy elhozom a gépet. Onnantól csak kukán ült a sarokban és a tényleges adás vételt kénytelen voltam lebonyolítani a szüleivel. Esküszöm amikor eljöttem még kb. haragudott is rám a srác :DDD

(#128018) runner 125 válasza tboy93 (#128017) üzenetére


runner 125
nagyúr

"A végső sokk az volt neki, amikor elmondtam ezek után, hogy az előző motoromat hogy kukáztam nullára pár másodperc alatt" .

Aszittem ez jön.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#128019) tboy93 válasza runner 125 (#128018) üzenetére


tboy93
nagyúr

Na jólvan most már :P

Valószínűleg, ha azt elárulom, nem adja el nekem :DDD

(#128020) mokus1 válasza tboy93 (#128019) üzenetére


mokus1
addikt

Adásvételi után kellett volna mondani. :))

Gratula és a réginek mi a sorsa? Azt nem láttam.

(#128021) zgospel válasza runner 125 (#128018) üzenetére


zgospel
őstag

:DDD :DDD :DDD

https://www.flickr.com/photos/zpapa/

(#128022) bajnokpityu válasza runner 125 (#128018) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Első autómat így vették meg.kifizettek, majd mondják 19eves lanyuknak kell Daewoo tico után. Mondom miért utána? Egy hete árokba borult vele... Sok észre vall..

Ui én is gratulálok! Nagyon szép!

[ Szerkesztve ]

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#128023) Topiccsendőr válasza Lomha 8V (#128013) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

A rosszak is ilyenek. :D

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#128024) Lomha 8V válasza Topiccsendőr (#128023) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Áh, akkor szerencséd volt velük, mert engem a rosszak mindig rögtön tudtak fogadni egy kis kókányra. :DDD

(#128025) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Szerintetek mennyire lesz idén megszállva egyébként a Mátra?
Motoros sünik nem izgatnak csak az NKH zavarna. :D Ők már belekötnek, hogy nem homológ a dob hiába megy át a mérésen. :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#128026) Ursache válasza Micsurin (#128025) üzenetére


Ursache
senior tag

egyszerűbb hungaroringezni, vagy esetleg euroringezni.

https://www.youtube.com/watch?v=eIri9YLHpOg

(#128027) Micsurin válasza Ursache (#128026) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Szép és jó csak ahhoz kéne lássak stabilan annyival előre, hogy rámerjek tervezni. :))
Itt meg borulna a nyári gyakornoki pozi, nem opció. :D :W

De nem egészen értem a pálya, hogy váltaná ki a délutáni gurulásokat. :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#128028) runner 125 válasza Topiccsendőr (#128023) üzenetére


runner 125
nagyúr

Odani.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#128029) Ursache válasza Micsurin (#128027) üzenetére


Ursache
senior tag

Nem mondom, hogy én nem tervezek felmenni a Mátrába, de farkasodúra számítok :D

https://www.youtube.com/watch?v=eIri9YLHpOg

(#128030) ot93 válasza Lomha 8V (#127986) üzenetére


ot93
senior tag

Akkor neked volt matt is? Vagy honnan van ez az infó?
Az a baj, hogy a legtöbb szín amit kinéztem az matt :U

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#128031) Micsurin válasza Ursache (#128029) üzenetére


Micsurin
nagyúr

...akkor kicsiszolom és bevarrom a gyári dobon a kirohadt részeket 1-es pálcával. :DDD :DDD :DDD

Csak a Delkehez nincs ABE-m még a fék és kuplung karhoz is van, de ehhez a mocihoz már nem gyártanak gyak papíros dobot. A hazaiak meg közölték, hogy belegravíroznak nekem E jelet persze, műbizonylat? Az nincs de üt bele E jelet. :DDD :W

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#128032) zgospel válasza Ursache (#128026) üzenetére


zgospel
őstag

Egyszerűbb????!!

Lassan az angol királynőhöz könnyebb bejutni, mint a Hungaroringre egy nyílt napra.
Idén már csak 15 fő van egy csoportban, szóval így lakossági tempó mellé gyakorlatilag van 15 hely a bronz csoportban ami rendelkezésre áll, aztán osszuk el a 100+ jelentkező között. Amikor még évekkel ezelőtt 50 fő volt egy csoportban a max, akkor is 10-15 perc alatt elfogytak a helyek.
Ja és tavaly még 5 menetet kaptam, idén 4-et látok az árban. Szóval ha szerencséd van, és nincs piros zászló, akkor 4x20 percet tudsz motorozni, amiből a fel és levezető köröket levonva kb 4x16 perc élménymotorozás marad, összesen épphogy 1 óra. Köszi.
Már ha a 15 hely egyikét sikerül egyáltalán bezsebelni. Nem lehetetlen, de páran már scriptet írtak rá, mások 9:59-től másodpercenként nyomkodják a CTRL+F5-öt, aztán nekik sem feltétlen sikerül.
Ja és minderre általában havi 1 alkalmunk van :D

Euroring: covid előtt gyakorlatilag minden második nap motoros nap volt, elég volt odatelefonálni, akár még aznap is, hogy mennél motorozni, és mehettél. Most meg van heti fix 2 nap, kedd és szombat, oszd be. Előre kell regisztrálni, csak online. Hogy a többi napon mire használják a pályát, vagy épp üresen pang, azt nem tudom.
Szombatonként tulajdonképpen telt ház van, de pár hete volt kedden egy haver, és akkor épp fullon voltak aznap is.

De lehet hogy csak én vagyok túl borús... :U

https://www.flickr.com/photos/zpapa/

(#128033) Lomha 8V válasza ot93 (#128030) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Az enyém matt fekete volt eredetileg és egy idő után a festése mintha megolvadt volna. Gusztustalan volt hozzáérni, minden beleragadt. A boltban ahol vettem, mondták, hogy több ilyen panasz is érkezett. Kaptunk egy elég nagy kedvezmény kupont másik sisak vásárlására, de én nem vettem. Szeretem ezt a sisakot, ezért egy délután leültem és módszeresen lepucoltam alkohollal az egészet. Most sima műanyag kinézete van, de nem ragad és engem igazából nem érdekel.

(#128034) Ursache válasza zgospel (#128032) üzenetére


Ursache
senior tag

Atyaisten! :Y arra utaltam, hogy ott is megnézik, hogy nem-e folyik valami a mocidból, de gondolom, hogy most ilyen-olyan kipu, vagy rendszámtábla szöge :P

Akkor majd a motogp pálya :C :C

https://www.youtube.com/watch?v=eIri9YLHpOg

(#128035) Micsurin válasza Ursache (#128034) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Én már tényleg nem értem te mire akarsz utalni vagy mit akarsz mondani. :DDD :W

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#128036) Ursache válasza Micsurin (#128035) üzenetére


Ursache
senior tag

minden legyen gyari es nincs gond. eleg sok remiszto razziat hallottam mar a Matrabol :R

https://www.youtube.com/watch?v=eIri9YLHpOg

(#128037) Burt1793 válasza Ursache (#128036) üzenetére


Burt1793
veterán

A kopott gumival mi a helyzet? Tapad mint az atom, tavalyi évjárat, de nincs rajta fél mm minta... pénteken jön rá az új a műszaki miatt, ezért most még csapatom neki, alig van benne 7 ezer km. Az első még 70%os. :Y

(#128038) ot93 válasza Lomha 8V (#128033) üzenetére


ot93
senior tag

És ez melyik évjárat volt? Hátha azóta javítottak rajta.

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#128039) palfitom válasza tboy93 (#128017) üzenetére


palfitom
félisten

Érdekes sztori. :)

#128018 runner 125
:K :DDD

[ Szerkesztve ]

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#128040) Lomha 8V válasza ot93 (#128038) üzenetére


Lomha 8V
addikt

2017 végén vettem, azt hiszem. Rá kell kérdezni, hogy vannak e még ilyen panaszok.

(#128041) lumpy92 válasza Lomha 8V (#128040) üzenetére


lumpy92
aktív tag

2015-ös Marushinom matt festéssel, ugyan ez. Mattot semmiképpen ne vegyetek Marushinból.

"never send to know for whom the bells tolls; it tolls for thee"

(#128042) tboy93


tboy93
nagyúr

Ti vennétek gyári honda fékbetétet? 21k előre és 21k hátra az oem honda a '17-es cbr500-hoz. 40 ezer km-t bírtak a gyáriak, ami elég jónak hangzik. Gyári tárcsához kb a legjobb megoldás nem?

(#128043) Micsurin válasza tboy93 (#128042) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Mindenbe Lucast tettem eddig sose volt rájuk panaszom, ennyiért fixen nem vennék gyárit... :DDD

Ursache attól félek akkor abba is hagyom... láttál te már 2000 előtti japán nakedet gyári kormánnyal pl? Keskeny szűk hulladék... :DD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#128044) Ursache válasza Micsurin (#128043) üzenetére


Ursache
senior tag

Nekem a z750-emen is alig volt gyári cucc: nem gyári lánc, nem gyári festés :U :C

Vicc amúgy "ez" a köhém rendelet.

Jól van, persze, a herélt dobokat, meg a sok ökröt vegyék ki, de hogy mégis naponta látok olyan motorost, akinek véletlenül lecsúszott a gumipók a rendszámtáblára.. nekem meg aliexpressről jött az indexem, húha.

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=eIri9YLHpOg

(#128045) Lomha 8V válasza lumpy92 (#128041) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Én is hallottam már, hogy más gyártmányoknál is problémás a matt festés. Persze a boltban rögtön az volt az első kérdés, hogy mivel pucoltam. Rögtön Te vagy a hülye.

(#128046) Topiccsendőr válasza tboy93 (#128042) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Igen. A gyari betet- tarcsa a legjobb paros altalaban kopas szempontjabol, es a legjobb kompromisszum is a fekhatas tekinteteben.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#128047) tboy93 válasza Topiccsendőr (#128046) üzenetére


tboy93
nagyúr

Fékfolyadékból nem találtam gyárit. Elvileg dot4 kell. Sima motul dot 3&4 jó szerinted?

(#128048) Topiccsendőr válasza tboy93 (#128047) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Barmi jo bele, csak 2 evente legyen lecserelve mindig

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#128049) tboy93 válasza Topiccsendőr (#128048) üzenetére


tboy93
nagyúr

Azt én elég komolyan veszem, autóban és motorban is cserélem 2 évente :K

(#128050) Topiccsendőr válasza tboy93 (#128049) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Annyi, hogy nezd meg a nedves forraspontjat a motulnak, es nezz egy olcso dot4 nedves forraspontot melle, mert lehet a motul rosszabb.
Es akkor inkabb vedd a nem olyan nagy nevu fekfolyadekot.
A dot4 motulnal talalkoztam azzal, hogy eleg rossz ez az ertek, es inkabb vettem masik gyartoet, amelyik minosegre jobb volt, es olcso is.

[ Szerkesztve ]

Nem menekülsz a csendőrség elől.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.