Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:17:45

LOGOUT.hu

Motoros topik

Hirdetni a Hardveraprón lehet, nem a topikban!

Országos motoros rendezvények

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30001) vendingo válasza Bogyó bá' (#30000) üzenetére


vendingo
veterán

Én az új gumit mindig lemosom szappanos vízzel+gyökérkefével, ha megszáradt csiszolópapírral átdörgölöm.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#30002) Kolondrum válasza Bogyó bá' (#30000) üzenetére


Kolondrum
félisten

Ma én irigyellek. :R

(#30003) BoB válasza Bogyó bá' (#30000) üzenetére


BoB
veterán

Lol az új gumival még nyáron is óvatosan kell menni amíg le nem kopik az a valami róla ami azért kerül rá a gyártási folyamat során hogy ki lehessen venni az öntőformából a gumit. Mint sütésnél a zsír hogy ne égjen oda a hús.

Amúgy meg boldog karácsonyt, mindenkinek sok locsolót :DDD !

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#30004) Bogyó bá' válasza vendingo (#30001) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Na, ezt nem tudtam. Akkor le fogom mosni én is valamelyik nap... :R

(B)(#30002) SymbianOS:(/B) Én úgy értettem, hogy Gyöngyösre elmentél...

[ Szerkesztve ]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#30005) Kolondrum válasza Bogyó bá' (#30004) üzenetére


Kolondrum
félisten

Persze elmentem közel 80Km-t a nyálkába, hogy mehessek pár kört Gyöngyösön. :DDD Majd tavasszal.

(#30006) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Játsszunk olyat, mint anno suliba. Húzunk egy üveggömböl és akit húzok annak adok ajándékot. Én egy pár méregdrága gumit kérek előre jelzem. Én max tankpaddal tudok jönni, csóró vagyok. ;) Fúú anno ez mennyire gáz dolog volt, hamar be is szüntették. 1x a leggazdagabb gyerek a legcsóróbbat húzta és fordítva. :DDD

(#30007) BoB válasza Kolondrum (#30006) üzenetére


BoB
veterán

Ilyen nálunk nem volt de az is szar volt hogy mindig végigkérdeztek mindenkit milyen ajándékot kapott.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#30008) zsolt19900


zsolt19900
őstag

nálunk is volt kártyahuzogatás, de mindenki elcserélte, vagy a legjobb barátjára, vagy a szerelmére, vagy az épp kinézett csajára, vagy a leggázabb osztálytársnak senki sem akart adni, a puncsos a tanárnőnek stb.

ohjaj régi szép iskolás évek :D

amúgy megvan a három kiszemelt típus: vagy v-strom lesz, vagy bandit, vagy gixxer :D tudom jó tág a kiszemelt témakör, de legalább ennyire leszűkítettem, azt hogy melyik lesz a befutó a február-márciusi időszak dönti majd el a fejemben

[ Szerkesztve ]

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#30009) #25954560


#25954560
törölt tag

Boldog Karacsonyt :D

(#30010) Kolondrum válasza #25954560 (#30009) üzenetére


Kolondrum
félisten

Ha ha ha! Jó messze kerültél innen aztán mégis ide írsz? :DDD
Nem tudsz eljönni velük egy karikára sem. :(

Erre nem igazán tudok mit mondani. Őszinteség itt?
Szép helyre költöztél és csak ilyen motorod van? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#30011) #25954560 válasza Kolondrum (#30010) üzenetére


#25954560
törölt tag

nem tunik oszintenek az oromod :D

ja, messze. de itt topikban a venek tanacsa meg azert ismer :)

[ Szerkesztve ]

(#30012) Kolondrum válasza Kolondrum (#30010) üzenetére


Kolondrum
félisten

Baszki még ma sem tudom elővenni a rendes stílusomat. :W Pedig van! :R

(#30013) #25954560 válasza Kolondrum (#30010) üzenetére


#25954560
törölt tag

nem ertem a kerdest.
engem minosit a motor vagy lenezed a gs-ed miatt? :DDD
egyebkent a valasz egyszeru: egy 10eves yzf600 is boven tobbet tud, mint en.

(#30014) Kolondrum válasza #25954560 (#30013) üzenetére


Kolondrum
félisten

Megnéztem streeten ahol laksz és nem vág egybe a motorral. Nagyobbra jobbra számítottam. Ennyi. :R

Köszönöm szépen! :R Valami k nagy legyen 150 feletti pcival és vagy 150Nm-el. Az úgy illik a környezetbe.

[ Szerkesztve ]

(#30015) #25954560 válasza Kolondrum (#30014) üzenetére


#25954560
törölt tag

rendben, jovore megorvendeztetlek valami jobbal :)

(#30016) Kolondrum válasza #25954560 (#30015) üzenetére


Kolondrum
félisten

Te mióta nyomod a motor témát? Csak unalmamba érdeklődöm.

(#30017) BoB válasza #25954560 (#30009) üzenetére


BoB
veterán

Elmész a pics@ba! :DDD

Boldog karácsonyt :)

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#30018) #25954560 válasza Kolondrum (#30016) üzenetére


#25954560
törölt tag

nemtom pontosan, eleg keson kezdtem. tan tiz eve. de max 12. vagy 15.

bob:
koszi :DDD
csak azert nem posztolok rendszeresen kepeket, nehogy daywalker kitiltson :)

[ Szerkesztve ]

(#30019) TayRol válasza #25954560 (#30009) üzenetére


TayRol
veterán

Jelenleg nehezen tudnalak elkuldeni melegebb éghajlatra. :D

(#30020) Kolondrum válasza #25954560 (#30018) üzenetére


Kolondrum
félisten

Értem, akkor már tudod hogyan kell megüli a paripát és merre van az előre.
Miért tiltana ki? ;] Szelíd házigazda, vannak sokkal vérmesebbek is.

(#30021) #25954560 válasza Kolondrum (#30020) üzenetére


#25954560
törölt tag

igen, tudok lovagolni is, de hogy jon ez ide? :DDD
nem vagyok nagy palyamuvesz, kukucson meg kecsoringen boldogan de tudatlanul csalinkaztam parszor. es voltam tanfolyin is.

TayRol:
nahaaaat, mennyi kedves ember :D

(#30022) vlevi válasza zsolt19900 (#30008) üzenetére


vlevi
nagyúr

Tulajdonkeppen a ducati pont ezert csinalta a multistradat :-)
Az mar mas kerdes, hogy az arabol kijon egy strom meg egy gixxer, de lehet, a bandit is :-)

Nagy Bandit nezted mar? Az az egy biztos, hogy nyomatekban ő a gyoztes a harombol. Azt pedig, hogy a 600-as gixxer mar 3000 fordulattol hasznalhato, felejtsd el. 6, de inkabb 8 az a harom, amitol van ereje.

(#30023) fattyu válasza vlevi (#30022) üzenetére


fattyu
veterán

jajj már.

3tól nem csuklik nem csapkodja a láncot. elindul húz. nyilván a tüzijáték odafent van de nem kell motorovásárlás előtt állónak félreérthetően leírni ilyeneket. ELkönyvelik hogy a sor 4 hatszáz csak óvöltve sokezren tud bármit.
ha sikerült vélelten elindulni 600 gixerrel harmadikban akkor azért annyira ócska nem lehet ott alul sem...
nyilván forgatósabb ha robbanékonyan akarsz közlekedni, meg én értem a v2 mániát is, de emberfüggő melyik a jobban fekvő.

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#30024) zsolt19900 válasza vlevi (#30022) üzenetére


zsolt19900
őstag

hm, akkor mi a facé írják tesztben, hogy a 2005ösnek már ilyen meg olyan a blokkja a többihez képest, és hogy már annyitól van normális motorozhatósága... na mindegy :)

hát igen az a multistrada az igen :)

még nem próbáltam ilyen nagyköbös gépet, de mondjuk a LE miatt (amennyiben a kevesebb is elég számomra) jó lesz a v-strom is, az átírás meg a többi költség miatt, egy két kiszemelt motorban sok számomra a LE.

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#30025) vlevi válasza fattyu (#30023) üzenetére


vlevi
nagyúr

Ez igaz, fogalmazni meg mindig nem tudok :-)
(Telefonrol meg irni sem :-) )
Maradjunk annyiban, hogy a gixxer es tarsai a felso fordulatszam tatromanyra vannak kihegyezve, es ez atlagos kozuti hasznalatnal nem elonyos...

(#30026) fattyu válasza vlevi (#30025) üzenetére


fattyu
veterán

átlagos közúti gurulászáshoz hol van szükséged mind a 130 lóra? 30-40 elég bőven amit azért 5000ig bezárólag megkapsz.

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#30027) vlevi válasza fattyu (#30026) üzenetére


vlevi
nagyúr

Sehol, ez igaz, de egy DL, vagy SV650-ből alacsonyabb fordulaton is sokkal több kijön.

(#30028) Bogyó bá' válasza vlevi (#30027) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Soha nem ültem sportmotoron (nem is fogok), de nem egészen értem: miért baj az, ha egy sportgéppel az országúton előzéskor vissza kell váltani kettőt? Az ezres Yarisommal is szinte mindig 3.-ban előzök... ...így szoktam meg, nekem ez így tökéletes. :B

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#30029) vlevi válasza Bogyó bá' (#30028) üzenetére


vlevi
nagyúr

Szerintem sem baj ez, de látod...

(#30030) zsolt19900


zsolt19900
őstag

huh nem szeretnék én itt vitát szítani meg ilyesmi :B csak nagyon birizgálja a csőrömet ez a gixxer

látatlanban persze nem mondok róla semmit, csak így első ránézésre nem olyan visszavett járműnek tűnik, amit agyon gyepált stb. a gazdája....

de viszont húz a szívem a v-stromok felé is nagyon, abban pedig a kényelmessége és a robusztussága és számomra a kinézete is tettszetős

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#30031) yodamastah válasza zsolt19900 (#30030) üzenetére


yodamastah
őstag

Ez az enyém volt :)

(#30032) Kolondrum


Kolondrum
félisten

A váratlan fordulat. :DDD

(#30033) yodamastah válasza yodamastah (#30031) üzenetére


yodamastah
őstag

Mármint 2008ig. AKkor cseréltem 750re. Mesélni tudok sokat hogy mik történtek vele 2008ig :D Azok alapján nem sokan vennék meg :D Bár 590et lehet még így is megérne....

Sok ilyen fotóm van róla :)

[ Szerkesztve ]

(#30034) Kolondrum válasza yodamastah (#30033) üzenetére


Kolondrum
félisten

Jó példa arra, hogy jól néz ki de borzalmas előélete volt?

Integra! :P

yodamastah! Valakinek biztosan fog kelleni. Ránézésre szép.

[ Szerkesztve ]

(#30035) Integra válasza Kolondrum (#30034) üzenetére


Integra
titán

facepalm

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#30036) yodamastah válasza Kolondrum (#30034) üzenetére


yodamastah
őstag

Hát jól néz ki mert a gyári idomot én 1 hétig hagytam rajta csak. Esés van benne vagy 5. Ebből 1 volt komolyabb (váztörés), és hát van benne sacc 7-8e pálya km (javarészt hring+pring).

[ Szerkesztve ]

(#30037) TayRol válasza #25954560 (#30021) üzenetére


TayRol
veterán

Tudod, karácsony van. :)

(#30038) Kolondrum válasza TayRol (#30037) üzenetére


Kolondrum
félisten

Ilyenkor még nyálasabb az ember a másik felé. ;)
Kértek? [link]

[ Szerkesztve ]

(#30039) Daywalker válasza #25954560 (#30018) üzenetére


Daywalker
addikt

Ezert inkabb privatban kuldod :D Neked is boldogat!

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#30040) zsolt19900 válasza yodamastah (#30031) üzenetére


zsolt19900
őstag

áhhá :D milyen kicsi a világ :P

akkor jól láttam azért, hogy külsőre és hát amúgy is gondos gazdit sejtet, nem egy olyan motort amin egy ép elem sincsen és akkor annak a belsejéről már ne is beszéljünk

akkor ezt nem ajánlod megvételre? :D mert akkor így gyorsan szűkül a keresési köröm v-stromra, banditra, és a yamahának a fazerére az fz6 és fz1 S szériájára tettszik még, csak azt kell eldöntenem, hogy v2 vagy sor4 :) tettszik ez is az is, igaz a régebbi sor2 után inkább kipróbálnám a 4et, de majd kiderül, tettszik a v-strom felépítése, valahogy "emberesebbnek" tartom, mint az S banditot és S fazert, persze ezek is szépek tettszik úgy az egész cucc, ezért lesz nehéz a döntés

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#30041) Bogyó bá' válasza zsolt19900 (#30040) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Ha csak nem akarsz egy kitűnő állapotú idomszettet venni, egy sz*rrá tört, vázhegesztett motorral... :(

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#30042) zsolt19900 válasza Bogyó bá' (#30041) üzenetére


zsolt19900
őstag

mondjuk jogos :D jó akkor marad a túra vonal, ha csak februárig valami eszméletlen jó ajánlatra rá nem bukkanok :)

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#30043) Ferdzsoo válasza zsolt19900 (#30042) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

És most ha ez az egy nem jó akkor már le is mondtál a sportgépekről?
Miért?

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#30044) zsolt19900 válasza Ferdzsoo (#30043) üzenetére


zsolt19900
őstag

ez volt abban az ársávban jelenleg amire azt mondom hogy húha :) amúgy nem mondtam le, írtam is fentebb: hogy ha jön valami jó ajánlat addig, akkor visszatérünk rá :)

én amúgy is túrázó, egyenesenülök "trónolok" motorokat szeretem, de a sportgépek külcsínje elég sokszor megfog :)

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#30045) BoB válasza yodamastah (#30036) üzenetére


BoB
veterán

Na ezért utálok motort meg autót is venni. Fogalmad nincs róla mot csináltak vele. Eladó persze mindig csak szépeket mond...

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#30046) Ferdzsoo válasza BoB (#30045) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Ezért kell újat venni. Persze nem ugyanaz az ár kategória... :DDD

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#30047) Kolondrum válasza BoB (#30045) üzenetére


Kolondrum
félisten

No igen.
Szoktam olvasgatni hirdetéseket és vannak érdekes megfogalmazások. Pl: Gumi 80%-os hátul, elől 30%. Ránézésre is (HD kép) totál laikusként: Hátsó 2000km, első azonnal cserés.
Nem titok, de a GS-ről is vezetek saját szervizkönyvet. Ez annyit takar, hogy minden lényegi történés benne van dátum, km óra állás szerint. Képek videók számlák - bármi. Benne van november 8 is. Az h felborult, mik sérültek és azoknak a kb 3 hét alatti kijavítása képekkel mindennel. A robogónál jól jött, talán ennél is fogja valaki értékelni.

(#30046) Feree13! Dimenziók.

canniball! Megint itt a szomszéd kutya, szerinted mit csináljak ha már úgy le lettem órdítva? Első gesztusnak becsuktam a macskákat.

[ Szerkesztve ]

(#30048) Bogyó bá'


Bogyó bá'
nagyúr

Na, ma is mentem 72 km-t, de ma koránt sem esett olyan jól mint tegnap: a végére sz*rrá fagytam... :(((
Nagyon nagy volt a szél, meg 2 fokkal hidegebb is volt ma, mint tegnap. Volt olyan, ahol csak 80-nal bírt menni a kisöreg (azt is 4.-ben), majd ugyanott vissza felé 110km/h-s rekordot értem el. Szóval volt egy kis szellőcske! :B

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#30049) Kolondrum válasza Bogyó bá' (#30048) üzenetére


Kolondrum
félisten

Kalocsán ennyire rossz idő volt? Itt arra keltem, hogy verőfényes napsütés és kőkemény fagy. Legjobb esetben is csak foltokban engedett ki. Aztán beborult.

(#30050) Bogyó bá' válasza Kolondrum (#30049) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Délelőtt sütött a nap, de akkor még nagyon hideg volt. Du 2-kor indultam motorozni, akkor 9 fok, de rohadt erős szél, és be is borult...

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.