Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#94551) B-L-A-C-K válasza Kiskokó (#94549) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Igen megmaradnak iCloud mentésből az SMS-eid is visszatöltés után.

(#94552) Kiskokó válasza B-L-A-C-K (#94551) üzenetére


Kiskokó
veterán

De akkor ha Icloudból is lejön az SMS akkor ennek mi értelme van ?
[link]

HUTCHDB

Az a lényeg hogy, néha nem rezeg a teló (amit régen már mondták itt hogy szoftevres hiba és itunes backupból ez a hiba ugyanúgy vissza megy...
illetve most a 8.1.1 el elkezdett gyorsabban merülni a teló, akarok kegy tiszta rendszert i cloudból amiben SMS kontak stb benne vannak, az Appokat majd letöltöm újra. meg a beállitásokat is megoldom

black - persze tudom azt teszi vissza ami ugye ami be van állítva az icloduba anno hogy mit mentesen. de ugye SMS ott nincs.

Ha csak simán Icloudból rakom vissza akkor is megmarad ez a néha rezeg néha nem hiba akkor ? most már teljesen összekavarodtam

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#94553) HUTCHDB válasza Kiskokó (#94550) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Azt, hogy te válogass, hogy melyik részét (csak sms, vagy csak egy adott app) állítsa vissza a korábbi mentésednek szerintem nem tud az icloud. :(

(#94552) Kiskokó!
Hoppá, ez érdekes...na elkezdem tanulmányozni

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#94554) B-L-A-C-K válasza Kiskokó (#94552) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Az iCloud mindent visszarak, nem csak az sms-edet...

Ha néha nem rezeg a teló az már lehet rezgő hiba is, nekem i4 volt még ilyen anno.

[ Szerkesztve ]

(#94555) Kiskokó válasza B-L-A-C-K (#94554) üzenetére


Kiskokó
veterán

ezt már körbejártuk... ez már a második I5 amin ujkora óta uguyanúgy kedve szerint néha rezeg néha nem.. de ugye rögötn itunsból álliottam vissza.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#94556) Kicsirics77 válasza Kiskokó (#94555) üzenetére


Kicsirics77
veterán

Arra esetleg nem gondoltál,hogy a beállitásoknál a hangok részben belenézz,hogy az adott csengő és jelzéshanghoz milyen rezgési séma an párosítva?

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#94557) szabogabor10 válasza Kephamos (#94541) üzenetére


szabogabor10
veterán

Nekem csak az offline listában lévő néhány zenénél nem tölti be, de elég zavaró.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#94558) Kiskokó válasza Kicsirics77 (#94556) üzenetére


Kiskokó
veterán

nem mivel amióta ez a hiba van akkor még kanyarba se volt rezgési séma stb...

Most restore votl a telón ujként elinditottam... az icloud menüben irja hogy volt biztonsági mentés... de nem enged vissza állítani... ezt csak a legelején lehet akkor ezek szerint ?

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#94559) Kiskokó


Kiskokó
veterán

NA JÓLVAN KIDOBOM

Restort nyomtam és nem engedi Icloudból vissza állitani ????? most ezzz mi???????????
Amig csinálta addig meg 4 órát írt hátra lévő időnek.. most ez mi a fa......... felidigesit kibaszo ma rákba

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#94560) B-L-A-C-K válasza Kiskokó (#94559) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Hogy-hogy nem engedi, mit ír ki?

Amúgy mielőtt kidobod inkább cseréljük el, adok érte egy Nokia 6230-ast...;)

(#94561) Hunt3r22 válasza Kiskokó (#94558) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Facebooknál hogy lehet kikapcsolni a rezgést? Mikor nincs levéve a hangerő , hangot ad és rezeg.. Valahogy ezt ki lehet kapcsolni? :D

Xr

(#94562) galaxys80


galaxys80
veterán

Na megjött ma a csere I5-öm. :)
Mondjuk megint zörgő lencsés példányt kaptam, de sebaj. Nagyon hiànyzott már.

(#94563) Edi77


Edi77
őstag

Sziasztok, egy kis help kellene, már fáradt vagyok gondolkodni :B Névjegyzéket kellene menteni gmailbe, de iCloud használata nélkül, és nincs gép hozzá, csak egy 5S. Hogyan lehet?

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#94564) Gsx-rr válasza Kiskokó (#94550) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Nem maradnak meg!

Bocs ,kicsit lassan frissített az oldal, nem látszott a többi hozzászólás.

[ Szerkesztve ]

(#94565) Gsx-rr válasza Edi77 (#94563) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Van pár alkalmazás az appstore-ban ami kimenti vcf-be a kontaktokat.

Keress rá contact to vcf.

Hunt3r22: Bocs nem tudom ,mi a magyar neve a beállításnak de a Notification-on belül.
gondolom nem a facebooknak van hangja ,mert annak egy ideje senkinél sincs hanem a mesengernek.

[ Szerkesztve ]

(#94566) Edi77 válasza Gsx-rr (#94565) üzenetére


Edi77
őstag

De hova menti? Mert 7-ről frissítette a srác 8.1.1-re nem tiszta rendszerre és gubancok vannak.

Esetleg iCloudból lehet csak névjegyzéket visszaállítani?

[ Szerkesztve ]

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#94567) Kiskokó válasza B-L-A-C-K (#94560) üzenetére


Kiskokó
veterán

csinálta egy ideig azt írta ki, hogy hátra lévő idő vagy 4 óra ( az egész Icloud mentésem 220mb) aztán egyszer kidobott egy ablakot hogy vissza állítás Icloudból nem lehetséges...

most Itunsból rakom vissza kompletten mert kell a telefon estére.. aztán majd lesz ami lesz max holnap neki megyek mégegyszer.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#94568) Gsx-rr válasza Edi77 (#94566) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Email-ban bárhová el tudod küldeni.

[ Szerkesztve ]

(#94569) Gsx-rr válasza Kiskokó (#94552) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Neked ez kell!

Ha nem backup-ból akarsz visszaállítani.

ezzel meg tudod oldani:

http://szifon.com/2014/09/21/hogyan-telepitsd-ujra-az-ios-t-az-uzenetek-visszaallitasaval-video/

(#94570) d@minator válasza Edi77 (#94563) üzenetére


d@minator
addikt

Hozzáadja a Gmail fiókot telefonon és beállítja a kontaktok mentését Gmail-be.
Ha nem erről van szó bocs én is fáradt vagyok.:-)

(#94571) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Istyle-nál lévő biztosítás mit takar? Értem,hogy leejtem,ellopják stb,de ilyenkor ingyen cserélik pl a kijelzőt vagy kedvezményesen pl 20 ezerért cserélik? Oldalukon nem írják.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#94572) Edi77 válasza d@minator (#94570) üzenetére


Edi77
őstag

És akkor, ha beállítja a gmail-jét megint, lejönnek a kontaktok? ( nem tudom, mert nekem eleve gmailben vannak a kontaktok, nem kellett még iPhone-ról oda vagy máshova menteni)

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#94573) Gsx-rr válasza FIREBLADE78 (#94571) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Ingyen nem ,van valamennyi önrész I6-nál most elvileg 45.000.-

Telefonon kérdeztem ,de teljesen pontos árat még nem tudott mondani.

(#94574) d@minator válasza Edi77 (#94572) üzenetére


d@minator
addikt

Így van.
Ahogy beírsz a telefonon egy új telefonszámot az azonnal átkerül a Gmail címtárba. És ez visszafelé is működik.
Ha újrarakod a telefont (akár restorral) és a szűz telefonon újra létrehozod a Gmail fiókot azonnal rákerülnek a kontaktok a telefonra.
A Gmail címtárból exportálhatod a kontaktokat CSV vagy vCard-ba ha másfajta telefonra akarsz költözni.

(#94575) FIREBLADE78 válasza Gsx-rr (#94573) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Értem,akkor nem éri meg,ellopatni úgy sem fogom,max leejteni

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#94576) kleinguru válasza Gsx-rr (#94573) üzenetére


kleinguru
addikt

10% az önerő, minimum 25 ezer forint. Honnan van a 45K-s érték?

Egyébként le van írva az oldalukon indirekt, mert a biztosítási feltételeket el tudod érni, abban pedig az van, amit fentebb írtam:K

[ Szerkesztve ]

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#94577) galaxys80 válasza galaxys80 (#94562) üzenetére


galaxys80
veterán

Most nézem, hogy nem is a lencse, hanem a power gomb zörög. Ez hihetetlen.

(#94578) TheMarci válasza galaxys80 (#94577) üzenetére


TheMarci
addikt

Ha nem zörögne, nem tudnád benyomni, mert fix lenne. De minek zörgeted a telefonodat amúgy?

Do You Dream?

(#94579) ryori válasza galaxys80 (#94577) üzenetére


ryori
senior tag

Nekem is zörög, főleg tok nélkül asztalon mikor rezeg, úgy berezonál a gomb hogy azthiszem mindjárt kiesik :C

(#94580) Hunt3r22 válasza Gsx-rr (#94565) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Sajna még most sem találtam meg :DDD

Xr

(#94581) HUTCHDB válasza galaxys80 (#94577) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Most én is mozgattam az i6-ot, és semmilyen zörgő hangot nem hallottam a home gomb felől.
Viszont, ha iszonyat gyorsan mozgatom -szó szerint rázom- és kb. 1-1,5 cm re teszem a fülem a home gombhoz ( :Y ) akkor én is hallom tök süket szobában, hogy van egy kis zörgés.
Ez nálad is csak így hallatszik, vagy ha felveszed mondjuk az asztalról, már akkor 20-30 cm is hallod?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#94582) radi8tor válasza galaxys80 (#94577) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Üdv a klubban. :)
Pár hét és megszokod. :P

Ez a 21. század.

⭐ Stella

(#94583) TheMarci válasza HUTCHDB (#94581) üzenetére


TheMarci
addikt

Fogadjunk, amikor ledobod a kőre, vagy átmész rajta autóval, akkor meg reccsen!

Do You Dream?

(#94584) Zjunior válasza HUTCHDB (#94581) üzenetére


Zjunior
veterán

Én meg ugráltatni szoktam rajta a keresztfiamat, meg a macskamnak dobalom hogy hozza mar vissza...
Kozbe nezem, h karcolodik-e es mikor reccsen!
( a fulem a padlon, szemem a palyan!)

[ Szerkesztve ]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#94585) galaxys80 válasza TheMarci (#94578) üzenetére


galaxys80
veterán

Nem kell rázogatnom. Elég,ha hirtelen a fülemhez emelem.

(#94581) HUTCHDB
Power gomb zörög. Csúnya lenne ha a Home zörögne.

(#94582) radi8tor1
Csak azért fura, mert az előző I5-öm egyáltalán nem zörgött.
A legelső viszont ugyan így, mint a mostani.

(#94586) madle válasza galaxys80 (#94585) üzenetére


madle
őstag

előzőleg írta már valaki, hogy ebbe bele kell törődni, mivel Made in China... és ebben igaza is van. Csinálhatják minőségi anyagból, ha egyszer annyira kapkodnak vele, hogy 30% megy vissza javíttatni.. egyébként nekem is zörög a bekapcsoló gomb 5s-en, de még talán a 4-en is ezt csinálta annó ha jól emlékszem.

(#94587) galaxys80 válasza madle (#94586) üzenetére


galaxys80
veterán

Mindegy. Nem fogok ezen természetesen depizni csak fura, hogy az egyik zörgött a másik meg nem.
Inkább örülök, hogy megint nálam van az I5. :D

(#94588) madgie válasza galaxys80 (#94587) üzenetére


madgie
titán

Analóg find my phone. Megrázod a nadrágod, oldaltáskát, ha keresed a telefont, zörög, hogy ott van.

(#94589) tDr1v3r válasza silmatauki (#94522) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Nem, persze hogy nem kellenek. Csak témázás miatt törtem fel a készüléket. De pechemre 8.1-el nem akaródzik menni a Smek... :(

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#94590) HUTCHDB válasza TheMarci (#94583) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

(#94583) TheMarci és (#94584) Zjunior!

Hát pontosan ezért írtam, hogy én ezeket a hangokat nem hallgatom, nem is figyeltem fel rá, eszembe nem jutott volna, ha ez most nem jön fel, és ezért kérdeztem volna galaxys80 fórumtársat, hogy ő ezt ilyen közelről, rázogatva hallgatja?
Egyébként nekem sem a home gomb, hanem a hangerő és a power gombok zörögnek.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#94591) Zjunior válasza HUTCHDB (#94590) üzenetére


Zjunior
veterán

:D

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#94592) ryori válasza HUTCHDB (#94590) üzenetére


ryori
senior tag

én karnyújtásnyira is hallom hogy csilingel :DDD a hangerőgomb nem, az tutifix, ha lefogom a powergombot és szétrázom akkor sem ad hangot

(#94593) misterfox válasza smallmer (#94545) üzenetére


misterfox
csendes tag

Nekem is ezt csinálta, én rendeltem ebayről hozzá akksit kicseréltem és azóta jó

(#94594) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

ez létezik? :Y

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#94595) Edi77 válasza d@minator (#94574) üzenetére


Edi77
őstag

Igen, megnéztük web-es felületen, de ott nincs benne a címtárban :F A gyári email kezelőbe is be van jelentkezve, de gmail appot használ.

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#94596) Tibee86


Tibee86
veterán

Ilyenkor mindig a szemem előtt van, ahogy ültök a monitor előtt a legnagyobb csöndben, és rázogatjátok össze vissza a telefonjaitokat azon tanakodva, hogy vajon a power gomb az, vagy a lencsék. :DDD
5S-sen azért zörög a gomb, mert ezzel próbálták kiküszöbölni (egyelőre sikeresen) a selejtes i5 power gombját, az i6 meg ebből a szempontból már teljesen más tészta.

HUTCHDB: A link alapján létezik, a tesztelő szerepét magadra öltheted. :)

[ Szerkesztve ]

(#94597) _Csaba_ válasza HUTCHDB (#94594) üzenetére


_Csaba_
senior tag

Lehet.. Ennyire fontos sms-eid vannak? :)

(#94598) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

Igen, kellenenek az sms-ek az biztos.
Lehet du. megprobalom, hogy hogy mukodik.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#94599) Edi77 válasza HUTCHDB (#94598) üzenetére


Edi77
őstag

Ha megpróbáltad, légyszi, írj, mert ez engem is érdekel nagyon, nekem is fontosak az sms-eim :)

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#94600) d@minator válasza Edi77 (#94595) üzenetére


d@minator
addikt

Passzolom nekem így működik. [link] [link] Gmail appot nem használok.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.