Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#94151) TBMC válasza StLui (#94150) üzenetére


TBMC
addikt

nem szeretnek beleszolni. de szerintem zarjuk ezt rovidre.

tenyleg csak segitseget kertem, mert felhaborito, hogy hibas es nem cvserelik mikor megannyi mas ismerosomnek pitianer hibakkal is kicsereltek. ezert kertem segitseget.

:R

[ Szerkesztve ]

markbellus.hu 

(#94152) rayoliviero válasza TBMC (#94151) üzenetére


rayoliviero
veterán

Fogyasztóvédelem, vásárlók könyve.

(#94153) Noxy válasza TBMC (#94143) üzenetére


Noxy
veterán

s mindig csereltek (ha volt baja, ha nem)

Na erre lehet most mondani, hogy visszanyalt a fagyi.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#94154) TBMC válasza Noxy (#94153) üzenetére


TBMC
addikt

most tenyleg ezeken a reszeken fogunk fennakadni?
- egy forum/topik ami azert jott letre, hogy segitsuk egymast, nem azert, hogy mindenbe belekossunk. szvsz. "gondolom Te sem vagy politikus" :)

markbellus.hu 

(#94155) missmonroe


missmonroe
tag

Sziasztok! Valakinel nincs veletlenul egy felesleges adatkabel? 4s-em van, 1 het utan minden utangyartott meghal, a hugim eredetijevel jo. Hasznaltan vagy feleslegesen ha lenne valakinel, halasan megvennem;)

(#94156) r3dsnake válasza StLui (#94150) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Ha leadja ilyen indokokkal ÉS tényleg hibás valami (bárminél lehet rejtett hiba, az akksi meg tipikusan olyan dolog, ami elhasználódik, szar lesz egy idő után), akkor úgyis cserélnek. Ha meg nem hibás, nem fognak. Bűncselekmény meg csalásra biztatás... Valós hibával vitték be, amit leszartak, miért ne mondhatna hozzá más indokot is? A szerviz megállapítása a mérvadó.

[ Szerkesztve ]

(#94157) Noxy válasza TBMC (#94154) üzenetére


Noxy
veterán

Nem kis mértékben hozzá járultál te is, hogy a T-mobile változtatott a csere, és szervizelési hozzáállásán.
Volt már itt olyan is, aki abban kért segítséget, hogy tudná a hibátlan iPhone-t kicseréltetni gari lejárta előtt 1 héttel, mert ugyi jól mutatna a hirdetésben, a gariba cserélt új iPhone.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#94158) r3dsnake válasza Noxy (#94157) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Ez meg hülyeség, mert apr-nél is előfordul haveri alapon csere. A mostani telóm előző tulaja így adta el újként.

(#94159) StLui válasza TBMC (#94154) üzenetére


StLui
veterán

Lépjünk azon túl, hogy mi etikus. Maradjunk annál mi a tiltott itt a PH-n. Így talán érthetőbb. Warez pl annyira köztudott, hogy itt tiltott, meg a telefon illegális függetlenítése is pl, hogy azonnal ömlenének a hsz-ek arról, hogy lehet odébb állni a témával.

r3dsnake: szó nem volt ilyen hibákról, te adtad a "szájába"

de részemről befejeztem, én ezt gondolom erről és ennyi

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#94160) Gicz válasza StLui (#94150) üzenetére


Gicz
addikt

Te pedig tudsz a felbújtásról, állampolgári kötelességed felhelenteni, ha nem teszed te is tettestárs vagy ;]

(#94161) StLui válasza Gicz (#94160) üzenetére


StLui
veterán

Így van, máris tettestárs lettem :D

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#94162) Noxy válasza r3dsnake (#94158) üzenetére


Noxy
veterán

Ne mosd össze az APR-t a T-mobil-l.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#94163) bull84ghia válasza bull84ghia (#93920) üzenetére


bull84ghia
őstag

Ime egy X-akta. Senkinél nem kér updatekor jelszót csak nálam :D

videó

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#94164) Zjunior válasza bull84ghia (#94163) üzenetére


Zjunior
veterán

Azért mert más accountról lett letöltve :U ....

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#94165) Kasya


Kasya
nagyúr

Sziasztok!
Honnan erdemes Ipad AIr 2-t venni? Egyenesen egy Apple Centerbol, vagy erdemes lehet egy XXL ajanlatot is megfontolni (tartozek nelkul)? Esetleg mas lehetoseg?

(#94166) kali válasza Kasya (#94165) üzenetére


kali
legenda

szia,

amit linkeltél, az ráadásul csak bolti garanciás, így kevésbé javasolt, ha valamivel drágábban is, de érdemesebb lehet rendes gyártói jótállással vásárolni.
a hivatalos minősített viszonteladók (isyle, icentre...stb) mellett, a kereskedelmi partnerekkel sem lesz gond semmilyen tekintetben; edigital, media markt, auchan
esetleg ha találsz olyan helyet, amelyik bár nem a fentiek közé tartozik, de gyártói jótállással adja - annak ellenére, hogy kintről származik a készülék -, akkor az is megfelelő lehet, valamennyivel olcsóbb lesz a fenti üzletek árától, annyi kompromisszummal, hogy az esetleges jótállás keretében történő csere során nem indul újra a teljes gyártói jótállás intervalluma.

(#94167) StLui válasza Kasya (#94165) üzenetére


StLui
veterán

Sima Air nem lenne elég, mi kell az air2-ből? amúgy inkább itt a topic
130 sima air, 165 a air2 16GB pl iCentre

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#94168) Kasya válasza kali (#94166) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ertem, koszonom!

(#94167) StLui : ja, hogy van topikja... Keresobe beutve nem talaltam - aztan most nezem, hogy nem az Okostelefonok alatt kellett volna :(((

(#94169) Tutivesztes


Tutivesztes
tag

Hívás hiba másnál nincs? Ma is volt már kettő a négyből...:(

Agyatlan idiótaként élni jó. Én csak tudom.

(#94170) bull84ghia válasza Zjunior (#94164) üzenetére


bull84ghia
őstag

Ipadon csak azt az egy fiókot jasználo.
;)

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#94171) Gicz válasza Tutivesztes (#94142) üzenetére


Gicz
addikt

nézd meg h ahol szokott lenni a telefon, hozzányúlás nélkül milyen hálózaton van (gsm, / 3G ) és ha a kezedbe fogod telefonálást imitálva, akkor változik e ez.

Szokott ilyen lenni, ha 3G van, de gyenge, és a kézbe fogásra, forgolódásra annyira lecsökken a szint, hogy megpróbál átmenni GSM-re, de az meg valamiért nem sikerül (esetleg az is gyenge)

[ Szerkesztve ]

(#94172) misiizsai


misiizsai
tag

Megkaptam a refurbished iphone 5c-t csak észrevettem hogy sim kártyával együtt kijön a folyadék érzékelő? Ilyenkor mi a teendő? Vissza csúsztattam most vele..Még a végén rám fogják hogy szándékosan csináltam ha lenne valami a készülékkel.

Steam:misiizsai1993 Battlenet:misiizsai93 Origin:misiizsai uPlay:misiizsai1993

(#94173) TheMarci válasza misiizsai (#94172) üzenetére


TheMarci
addikt

Vidd vissza.

Do You Dream?

(#94174) misiizsai válasza TheMarci (#94173) üzenetére


misiizsai
tag

Sikerült végül visszacsúsztatnom a helyére :)

Steam:misiizsai1993 Battlenet:misiizsai93 Origin:misiizsai uPlay:misiizsai1993

(#94175) nederlanden


nederlanden
senior tag

Hogy ezt a hívás fogadás késését elhúzás után nem tudják megoldani😡😡nagyon béna így!!!

"nem alszik sem éjjel sem nappal,folyton gomolyog a füstje.Nemzedékeken át pusztán marad.SOHA SENKI NEM JÁR ARRA ""

(#94176) galaxys80 válasza nederlanden (#94175) üzenetére


galaxys80
veterán

Akkor mégsem hiper-szuper hibátlan az I6-od? :U
Sokan írták már itt, hogy náluk teljesen megjavult. ;)

(#94177) Edi77 válasza galaxys80 (#94176) üzenetére


Edi77
őstag

A 4S topicban egy fórumtárs most tett fel egy videót a hívásbugról, majd 3mp még mindig a továbbcsörgés

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#94178) TBMC válasza galaxys80 (#94176) üzenetére


TBMC
addikt

nalam is fennall tovabbra is, mocskosul idegtepo. :O

markbellus.hu 

(#94179) ajkgery


ajkgery
újonc

Sziasztok!
Szerintetek mennyiért lehetne eladni egy iPhone 5 16gb-t? Új, nem volt még bekapcsolva, 1 év gari, T-mobile függő.
Válaszokat köszönöm! :R

(#94180) Gsx-rr válasza TBMC (#94178) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Nálatok nem csinált még olyat ,hogy beszélgetés közben újraindul a telefon?

A beszélgetés nem szakad meg csak megjelenik az alma logo.

(#94181) misiizsai


misiizsai
tag

Annyi lenne még a kérdésem hogy semmi papírt nem állítottak ki a készülékről hogy újra 1 év hanem csak annyi van hogy Apple oldalán át lett erre a telefonra írva a maradék 10 hónap garancia.Ilyenkor be kell menni a Telekomhoz és mondani nekik hogy csere volt?

Steam:misiizsai1993 Battlenet:misiizsai93 Origin:misiizsai uPlay:misiizsai1993

(#94182) TBMC válasza Gsx-rr (#94180) üzenetére


TBMC
addikt

nem :N

markbellus.hu 

(#94183) to.ca


to.ca
tag

IOS8 óta szakadoznak a hívások. Ma frissítettem 8.1.1-re, változatlanul eldobálja a hívásokat. Bónusz: Eddig a "hívásbug" nálam alig volt érzékelhető, most meg belecsöngetett a fülembe, ahogy megszokásból felkaptam. Inkább ne fejlesszenek!
És az meg milyen, hogy 3 pöttyös 3G van, aztán meg egyszercsak hopp: Edge! Közben állok egy helyben Győr közepén. Ja, hogy ezért dobálja el a hívásokat?
Próbáltam másik SIM-mel is, van a családban néhány.

[ Szerkesztve ]

load"elite",8,1

(#94184) Ragnar95 válasza misiizsai (#94181) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Elvben kell a garijegy a gariztatáshoz T-nél, illetve csere esetén kapnod kellett volna szervizmunkalapot.
Viszont ha az eredeti garijegy megvan, akkor az + az Apple honlapján az átírás elég kéne, hogy legyen.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#94185) matyi19


matyi19
őstag

Sziasztok!
Miota meglattam folia felhelyezesnel, hogy mozog a kijelzom a jobb felso sarokban, egyre jobban zavar a dolog.
Szerintetek ezzel a hibaval, cserelik? (Plusz van egy porszem a lencse alatt, es a gyroscope sem tokeletes)

(#94186) Ragnar95 válasza matyi19 (#94185) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

A kijelző mozgása miatt nem biztos, mivel a használatban nem akadályoz, de a porszem a kameralencse alatt garis hiba.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#94187) otps


otps
aktív tag

A milyen nagykerből kérdésre ezt írták:

Az Apple termékeit a Bravotech Kft. szállítja nekünk, magyarországi, gyártói garanciával.

Üdvözlettel:

Bemutatóterem - Műszaki Áruház és WebShop
ElectroPark műszaki webáruház
eMátrix Műszaki Webáruház
Expert Műszaki Áruházlánc

Biztos forrás?

[ Szerkesztve ]

(#94188) matyi19 válasza Ragnar95 (#94186) üzenetére


matyi19
őstag

Igen, viszont a porszem sem zavar, mivel a kepek minosegen nem ront...

(#94189) buci30


buci30
addikt

Az i6-hoz nekem bőven elég lenne egy olyan töltő ami egyszer tölti fel ha netán partyba megyek akkor nem bírja :D

Ajánljatok légy szíves olyan külső aksit ami vékony kicsi zsebbe elfér és egyszer feltölti nem kell 5000-es stb nagy.
S persze itthon lehessen kapni nem ebay stb oldalak.... :R :R

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#94190) Adorjanksz válasza buci30 (#94189) üzenetére


Adorjanksz
tag

hello!

Nekem ilyen külső akkumulátorom van: GENIUS-2600mah bőven elég, csak arra kell, hogy vész esetén dobjon egy kicsit az aksin... GENIUS A kisebb olyan 4,5k körül van..az edigitalos 5200mah-s..(méret egyszerűen: mutatóujj hossz, hüvelyk széles, zsebben patent! :D

[ Szerkesztve ]

i6s

(#94191) nederlanden válasza buci30 (#94189) üzenetére


nederlanden
senior tag

Én nem tudom mennyit kellene okosodni az i6-
omon,h ne bírja reggel 6-tól másnap hajnalíg.

(de tudom,közel egész nap)

[ Szerkesztve ]

"nem alszik sem éjjel sem nappal,folyton gomolyog a füstje.Nemzedékeken át pusztán marad.SOHA SENKI NEM JÁR ARRA ""

(#94192) Ragnar95 válasza buci30 (#94189) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

A legkisebb YooBao modell tökéletes lesz számodra, zsebbe simán befér, majdnem 1,5 töltésre elegendő szufla van benne és megbízhatóan üzemel, illetve nem is drága.
Mondjuk 2000Ft-al drágábban 5200mAh-sat kapsz, de az méretileg is nagyobb jóval, így számodra a 2600-as tűnik a jó választásnak, bár ár/kapacitás arányban az a leggyengébb.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#94193) matyi19 válasza buci30 (#94189) üzenetére


matyi19
őstag

Vagy kicsit dragabban:
http://www.edigital.hu/Vesztolto/Genius_ECO-U306_vesztolto/kulso_akkumulator_3000mAh_fekete-p417165.html

(#94194) nederlanden válasza galaxys80 (#94176) üzenetére


nederlanden
senior tag

Nem csak az i6 csinàlja!
egyébként hibátlan azóta is.tetszik nem tetszik egy percet nem neteznék 4"-on már,ezen meg folyamatosan😝és egyre többen cserélik is itt az 5s-t csak pozitív véleményekkel...

"nem alszik sem éjjel sem nappal,folyton gomolyog a füstje.Nemzedékeken át pusztán marad.SOHA SENKI NEM JÁR ARRA ""

(#94195) Gsx-rr válasza nederlanden (#94191) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Nem kell sokat "okoskodni"!

Használni kell! Próbálj ki egy fél órás Skype beszélgetést! kb -30 százalék!
(mellesleg megjegyzem ez az egyetlen helyzet ,hogy melegedést éreztem a telefonon!)

És nem is kicsit! Navi használata alatt se tapasztaltam ilyet

Örülök ha este 7-re nem 10 százalékon van!

(#94196) nederlanden válasza Gsx-rr (#94195) üzenetére


nederlanden
senior tag

Skypeot,navit soha nem a telefonon intézem

"nem alszik sem éjjel sem nappal,folyton gomolyog a füstje.Nemzedékeken át pusztán marad.SOHA SENKI NEM JÁR ARRA ""

(#94197) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

iTunes-szal kapcsolatban lenne kérdésem:

Ha a telefont csatlakoztatom a programhoz, akkor az alkalmazásoknak meg kellene jelennie a főképernyő, és a baloldali (nevezzük így) iTunes menü közötti résznél.
De nem jelenik meg. :F
Mi ennek az oka?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#94198) rayoliviero


rayoliviero
veterán

Ismerősöm táskáját ellopták és benne volt az iPhone-ja, vett ideiglenesen egy nem iPhone-t és a régi számát használja ugyanúgy (de az ellopott telóban lévő kártyát inaktiválták)

Kipróbáltam, ha iMessage-t küldenék neki, simán elmenne, holott már nincs is iPhone-ja. Akkor ezek szerint be lehet kapcsolva az iPhone-ja és ha valaki iPhone-ról írna neki, akkor megkapná a tolvaj az üzenet gondolom. Sajnos az iPhone keresés nincs bekapcsolva, nem értett ilyenekhez.

(#94199) Ragnar95 válasza rayoliviero (#94198) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nem azért van, hanem mert az iMessage nincs kikapcsolva, nem kell, hogy bekapcsolva legyen ehhez az iPhone.
Így lehet kikapcsolni...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#94200) rayoliviero válasza Ragnar95 (#94199) üzenetére


rayoliviero
veterán

Köszi.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.