Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#95751) mcsontos válasza mcsontos (#95730) üzenetére


mcsontos
tag

update: az icloud.com/#photos-on már ott vannak a képek, a felhőben, de fizikailag a pc-n még mindig nem.
ötlet valakinek? :F

(#95752) szekra válasza galaxys80 (#95750) üzenetére


szekra
őstag

Köszi. Ez amúgy tök hasznos kis cucc. :R

(#95753) HellGreg válasza HellGreg (#95740) üzenetére


HellGreg
őstag

Valaki erre?

(#95754) paci88 válasza HUTCHDB (#95733) üzenetére


paci88
tag

És ez mit tud? :D

(#95755) Ragnar95 válasza HellGreg (#95740) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

icloud.com>Contacts>fogaskerék alul>select all>export vcard

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#95756) HellGreg válasza Ragnar95 (#95755) üzenetére


HellGreg
őstag

köszi, ennyi volt :)

(#95757) HUTCHDB válasza paci88 (#95754) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

[link]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#95758) buci30 válasza HUTCHDB (#95757) üzenetére


buci30
addikt

:C :R

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#95759) Ákinard válasza Ákinard (#95746) üzenetére


Ákinard
aktív tag

Valaki?

Az a vicc, hogy a 8.1.1-re frissítés előtt ment gond nélkül most meg nem.... Még néztem is hogy a telefonon magyarok a feliratai a tableten angol...

(#95760) szekra válasza Ákinard (#95759) üzenetére


szekra
őstag

Beállítások -> itunes és apple store -> kék szöveggel ott van az apple ID-d katt rá -> apple ID megtekintése -> jelentkezz be még egyszer

[ Szerkesztve ]

(#95761) HUTCHDB válasza buci30 (#95758) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Az egyik legjobb tweak.
Ami nekem nagyon jól jön, az az, hogy amikor a másik fél felveszi a hívást, akkor rezeg egyet, és így tudom, hogy na most kell a fülemhez emelni a készüléket...(ez androidon alap dolog volt)
Nagyon fontos még az, hogy a power gombbal be tudom fejezni a hívást, vagyis le tudom rakni anélkül, hogy skubiznám a kijelzőt, keresgetném a piros kis lerakó kis ikonocskát... ez is iszonyatosan könnyűvé teszi a használatát a telefonnak!
Szigorúan az ajánlott jb-s tweak! :K

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#95762) paci88 válasza HUTCHDB (#95757) üzenetére


paci88
tag

F@sza :D

(#95763) Ákinard válasza szekra (#95760) üzenetére


Ákinard
aktív tag

Így sem megy, már próbáltam. :(
Írták egy angol weboldalon a dátum előre/hátra/kézi helyes dátumra állítását de nem. Írták a home+powert hosszan ezzel sem. Írták a VPN-t de nem. Írták a visszaállítás/hálózati beállítások visszaállítását de nem... Volt még a wifi DNS átírását 8.8.8.8-ra de nem nyert ez sem...
Köszi azért, próbálkozom tovább.

(#95764) blokad válasza HUTCHDB (#95761) üzenetére


blokad
senior tag

alapból is bontja a lock gomb a hívást

(#95765) galaxys80 válasza szekra (#95752) üzenetére


galaxys80
veterán

Itt megvásárolható ahogy nézem: [link]

(#95766) HUTCHDB válasza blokad (#95764) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

hú, bocs, tényleg, ezt eddig nem is tudtam, de most kipróbáltam és igen.... :B
mea culpa!

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#95767) ryori válasza galaxys80 (#95737) üzenetére


ryori
senior tag

Marha jó cucc! :C nemrég láttam én is, 20$ volt fóliával kendővel. majdnem vettem egyet :DDD

[ Szerkesztve ]

(#95768) heidrich


heidrich
senior tag

(#95686) KOHO
(elnézést ez privátba akart menni... :D)

Szia!

Gondoltam szólok, 2 hét lesz a telefoncsere. Én is a T-hez adtam le egy 6-ot és annyit vártam rá, majd kaptam egy zsírújat. Aztán mondjuk kiderült, hogy nem is a telefonnal volt a baj de igazából nem szőröznek hanem kicserélik csak ki kell várni. :)

Üdv, Dani

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titanium 256 GB | Apple Watch Series 7 45mm Silver Stainless Steel | MacBook Air M1 2020 8/256GB | iPad Pro 11” 2021 M1

(#95769) ratam23


ratam23
aktív tag

Biztos volt már, de engem ma meglepett ez a kis apróság, Nyugati közelében kitette az imenetrendet... :)

[ Szerkesztve ]

(#95770) _Csaba_ válasza ratam23 (#95769) üzenetére


_Csaba_
senior tag

Mi alapján teszi ki?

(#95771) Ombi5


Ombi5
őstag

Akinek van iPhone 5c-je 8.1.1-el zajcsokkentes ebben letezik?

(#95772) blaca83


blaca83
őstag

Sziasztok!

Feleségemnek szeretne Iphone 4s vagy Iphone 5-ös modellet karácsonyra.
Leìrná Nekem valaki, hogy pro-kontra mi az előnye,hátránya a két modellnek?

Illetőleg melyiket ajánlanátok inkább?
Köszönöm előre is.

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#95773) B-L-A-C-K válasza blaca83 (#95772) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nagyon sokat nem rizsáznék, elég ha annyit mondok hogy 4S 512MB, i5 1GB, ami lényeges különbség, emiatt mindenképpen iPhone 5-öst ajánlom.

(#95774) D@reeo


D@reeo
aktív tag

Fb Messenger-re hogyhogy nem adnak ki semmilyen javított verziót?
Ez a sz*r már jó pár napja nem hajlandó elindulni, egyszerűen kilép azonnal.
Reboot, reinstall megvolt, nem egyedi gond, nem véletlenül ilyen gyatra az Appstore-os értékelése.
i4s 7.1.2

Besz*rok, ahogy elküldtem az üzenetet az itunes feldobott egy frissítést. Meglátjuk, hogy javítja-e

[ Szerkesztve ]

(#95775) lacy86 válasza D@reeo (#95774) üzenetére


lacy86
addikt

Nekem ma frissult ( bug fixes )

(#95776) ittakary válasza _Csaba_ (#95770) üzenetére


ittakary
nagyúr

ez engem is érdekelne.

tipp: felhasználói szokásokat monitoroz a háttérben

(#95777) Sesy válasza lacy86 (#95775) üzenetére


Sesy
aktív tag

sziasztok
tanácsra lenne szükségem, telefon vásárlás előtt (nem nagyon vettem telefont az elmúlt 10 évben, mert mindig a cég adta, így nincs tapasztalatom a piaci hiénák világában)
az eldöntött dolog, hogy i5s vagy i6 lesz (vagy mind a kettő, egy nekem egy a feleségemnek)

szerintetek ez reális: i5s http://trendgsm.hu/aru/Apple-iPhone-5S-16GB-szurke,feher,arany/577 vagy i6 http://trendgsm.hu/aru/Apple-Iphone-6-16GB-szurke,-ezust,-arany/700

ha igen hogyan? ez olyan durva bruttó ár (külön kihangsúlyozva, hogy áfa-val esetleg 0%-os áfá-val? :D ) ami hihetetlen... ha a nettó árat nézem, olcsóbb mint ha az usa-ban venném dollárban... vagy nagyon buták, vagy átverés

esetleg az i5s esetében nem új készülék, hanem refurbished? ez mondjuk az i6-nál fura lenne...

a vásárlói értékelések is olyan fake szagúak...

mit gondoltok?

köszi: gábor

ha nem muszáj nem venném meg az istyle-ban 185e ill. 220e forintokért ha ennyiért is lehet normális (legális, új) készüléket venni, bár az mondjuk biztos :D

[ Szerkesztve ]

Born stupid... Try again!

(#95778) buci30 válasza HUTCHDB (#95761) üzenetére


buci30
addikt

Megvettem már fent van tényleg jóféle! :R

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#95779) HUTCHDB válasza buci30 (#95778) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Ami érdekes, láttam olyan képeket a tweak-ről, ahol a kezelőgombok között szerepelt a felvétel (hívásrögzítés) gomb...na az jött volna még jól.... :K

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#95780) buci30 válasza HUTCHDB (#95779) üzenetére


buci30
addikt

Azt én se találtam mondjuk.
De az már jó ,hogy nem bontja szét ha csinálok valamit a telefonon hívás közbe meg ha valamit épp felakarok olvasni akkor így látom.
Jó kis Tweak.
Ami elveszik így az a nagy kijelző hívó kép csak :) Dehát valamit valamiért :)

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#95781) ratam23 válasza ittakary (#95776) üzenetére


ratam23
aktív tag

Nekem az a tippem h simán gps jel alapján ha a nyugatinál vagyok akkor kiteszi, mert nem szoktam ott mar menetrendet nezni.

(#95782) HUTCHDB válasza buci30 (#95780) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Ami pozitívum szerintem még, hogy ennél a tweak-nél nincs a hívásfélvételi bug, vagyis ahogy rányomok a hívásfogadás gombra azonnal kapcsolódik a hívópartner, és nem csörög még a telefon vagy 2-3 másodpercig.
Majd teszteled ezt a részét is! :K

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#95783) Zoty4 válasza B-L-A-C-K (#95642) üzenetére


Zoty4
őstag

En pont ezert kotottem biztositast az istyleban, 1,5 evet 8kert
Lehet 17 honap utan be,egyek , elottuk foldhoz kurom es kerek egy masikat:)

(#95784) totalpatec válasza ratam23 (#95781) üzenetére


totalpatec
tag

De vajon a Google csinálja vagy az ios? Gondolok itt arra, hogy egyszer valamikor kigugliztál a nyugatinál egy vasúti menetrendet, és azóta is emlékszik erre a Google.

(#95785) kleinguru válasza HUTCHDB (#95782) üzenetére


kleinguru
addikt

Ha ez tényleg így van (nem értem hogy lehet), akkor megveszem én is:K

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#95786) _Csaba_ válasza totalpatec (#95784) üzenetére


_Csaba_
senior tag

Szerintem ios

(#95787) Ombi5 válasza Zoty4 (#95783) üzenetére


Ombi5
őstag

MAjd mindjart kapsz egy olyan valaszt vkitol,h tipikus magyar mentalitas es en meg teged kurnalak fejbe.. Csak vard ki... :)) :))

(#95788) kali válasza Zoty4 (#95783) üzenetére


kali
legenda

bűncselekményt követsz el, és még rögzített videófelvétel is lesz róla. :)

(#95789) agabe válasza HUTCHDB (#95782) üzenetére


agabe
addikt

Megvettem volna, de nem jon be, hogy fent van minden. telefon felvetelnel, letevesnel lent sokkal jobb...kellene bele olyan funkcio is, hogy honnan bukkanjon elo (alulrol vagy felulrol) es mar toltenem is.

(#95790) agabe válasza ratam23 (#95781) üzenetére


agabe
addikt

Handoff es javasolt alkalmazasok aktiv ? Mert akkor valoszinuleg az lesz az ami megjelniti.
Nem sok van meg itthon ami mukodik, legalabbis nem tapasztaltam meg.

(#95791) @matthew@


@matthew@
őstag

Sziasztok!
i4S-em mostanság elég gyorsan merül, iOS 7.1.2 van rajta. Elegge sok program van fent, amiket nem mindig hasznalok csak barmikor kellhet ezert nem toroltem le oket, a programok igy idle allapotban merithetik a telot? Vay pedig siman az aksi erett meg egy cserere?

Matthew 24:42

(#95792) csacsi67


csacsi67
addikt

Nincs.

(#95793) oleandro


oleandro
tag

Sziasztok!

Sokszor van olyan problémám, hogy egy ismeretlen számhoz gyorsan valamilyen megjegyzést vagy szeretnék hozzáfűzni, de a gyári programba csak úgy tudom megoldani, hogy becopyzom a számot.

Tudtok olyan appot ajánlani hozzá amivel egy egy lépésben meg lehet oldani?
Tehát pl a szám melletti info gombra nyomva mindjárt lenne olyan opció, hogy megjegyzés, vagy emlékeztető hozzáadása?

Köszi!

Norbert

(#95794) Tibee86


Tibee86
veterán

Szerintetek ez a sérülés már garanciavesztéssel jár?? Szerintem nem, de nem tudom a kollégámat meggyőzni.
Szokásos zöldes keret a kijelzőn probléma van vele.

[ Szerkesztve ]

(#95795) B-L-A-C-K válasza Tibee86 (#95794) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Szerintem még belefér, de azért biztosabb ha a nem az istyle-be viszed, iCenter, Almárium...

(#95796) Tibee86 válasza B-L-A-C-K (#95795) üzenetére


Tibee86
veterán

Oda már tuti nem viszi, mert telefonon azt mondták neki, hogy a vodás telefont csak számlával vesznek át...Vicc, milyen szinten nézik hülyének az embereket ott... Nekem meg nem akar hinni. :D

[ Szerkesztve ]

(#95797) radi8tor válasza @matthew@ (#95791) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ha elmúlt 2 éves, akkor igen már érett cserére az akku.

⭐ Stella

(#95798) B-L-A-C-K válasza Tibee86 (#95796) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Én mint írtam most adtam le a héten ismerősömét (szolgáltatós) almáriumba és ott nem kérték, viszont csak 3 hó gari jár rá csere után ha kevesebb van rá alapból mint 3 hó. Szolgáltatóhoz leadva meg újra indul, szóval a vodánál adjátok le, de ha elég a 3 hó akkor oda is viheted.

[ Szerkesztve ]

(#95799) blaca83 válasza B-L-A-C-K (#95773) üzenetére


blaca83
őstag

Köszi a velős, választ! ;)

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#95800) Tibee86 válasza B-L-A-C-K (#95798) üzenetére


Tibee86
veterán

Ő már azt akarja, hogy beszéljem le a pénzes cserét neki, annyira megette ezt a számla dolgot. De majd elküldöm az Almáriumba, a hsz.-det meg megmutatom neki, hátha így már elhiszi. :) Köszi

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.