Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#94601) Edi77 válasza d@minator (#94600) üzenetére


Edi77
őstag

Köszi szépen, ránézek és igyekszem megoldani. A fejem hullik, ha vesznek a kontaktok :D

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#94602) d@minator válasza Edi77 (#94601) üzenetére


d@minator
addikt

Beállítások / Mail,Kontaktok,Naptárak-ban a Gmailre kattintva be legyen kapcsolva a Kontaktok a zöld kapcsolóval. De gondolom ez meg volt. Még azt olvastam külföldi fórumon, hogy akinek nem működött és utána jó lett az a következőket csinálta:
1. Beállítások / Mail,Kontaktok,Naptárak-ban Alapértelmezett fióknak a Gmail legyen beállítva mindenhol.
2. A telefonkönyvben a telefonon bal felső sarokban van egy olyan, hogy csoportok. Ott ne legyen munkahely, család meg egyéb csoportnév. Nálam ott Gmail és Icloud van kipipálva.

Nekem iOS és WP telefonnal is működik ez a dolog remélem nektek is sikerül! :)

(#94603) Edi77 válasza d@minator (#94602) üzenetére


Edi77
őstag

Nem lenne gond, ha gépe lenne, de így csak távsegítek, macerás. Vagy az lesz, hogy eljön hozzám jövő héten és akkor iTools-szal is neki tudok esni a backupnak, ha ő ezekkel az instrukciókkal nem boldogul :R

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#94604) Hunt3r22


Hunt3r22
őstag

Tulajdonosa lettem egy i5-nek, nagyon egybe van a teló :C

Xr

(#94605) gzbotii


gzbotii
veterán

Sziasztok.

Régi email címem volt az iCloud ID-mban ezért lecseréltem azt és a jelszavamat, biztonsági kérdéseket is frissítettem.
A probléma az, hogy a telefonon nem frissült az iCloud ID, továbbra is a régit jelezte ki. AppStoreban kérte a jelszavamat (továbbra is a régi ID-mat írta ki a párbeszéd ablak -vagy mi), megadtam az újat és azt mondta helytelen. Megadtam a régit és azt sem fogadta el.
Próbáltam iTunes-al is szinkronizálni, akkor sem történt semmi.

Most a beállítások alatt azt írja, hogy a fiókom blokolva lett, több sikertelen próbálkozás miatt, iForgot webhelyem reseteljem. Ez megtörtént, de továbbra is azt írja.

iTunes, webes felületen iCloudba simmán be tudok jelentkezni.

Ilyenkor mi a teendő?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#94606) Hunt3r22 válasza gzbotii (#94605) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Nem tudom, hogy van-e köze a kettőnek egymáshoz, de mikor tegnap átköltöztem 4s-ről 5-re nekem is rengeteget baszakodott az icloud, nem fogadta el a jelszót, 60x megkérdezte, biztos jó volt a jelszó, mert icloud.com-on betudtam lépni ugyanazzal a jelszóval :U

Xr

(#94607) gzbotii válasza Hunt3r22 (#94606) üzenetére


gzbotii
veterán

Végre sikerült kijelentkeznem és újra bejelentkeznem. Nem kis frászt hozott rám, hogy a végén még "hibás adatokkal" beragad a fiókom és akkor kuka a készülék :U

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#94608) sys25


sys25
aktív tag

Találkozott már valaki az "előfordulhat hogy a kábel nem rendelkezik tanusítvánnyal blablabla..." problémával?
Az a vicc hogy az eddig használt gyári lightning kábelre hisztizik a teló,a filléres noname kábbellel érdekesmódon hibátlanul tölt.
Előfordulhat hogy megtört valahol a gyári kábel és az a baja?Szokszor van összetekerve zsebben cipelve.

[ Szerkesztve ]

(#94609) Tbor


Tbor
tag

Sziasztok !

A feleségemnek van egy Iphone 5 készüléke és gyanúsvolt a gyakori akku lemerülés, ezért elvitte az Árkádba az iStyle boltba megvizsgáltatni, hogy mi a gond. Megnézték és az ő telefonja is az a széria, amelynek az akkuját cserélik hivatalosan. A srác a boltban azt mondta, hogy adja le a telefont és 5-6 nap alatt cserélik az akkut, mert el kell küldjék Hollandiába.

Ez komoly ? Nekem ez az egész eljárás számos ponton furcsán hangzik...

(#94610) 2csi


2csi
aktív tag

Sziasztok!
Dokkolot vennek iphone 6omnak. Spiegen tough armor tok van rajta. Melyek azok a dokkolok amikre igy ramegy?
Előre is köszi!

(#94611) bigdady


bigdady
nagyúr

Soha többé fólia. Rendeltem egy ilyen üvegfóliát, gyerekek ez hülye biztos, magától felmegy, buborék mentes, nem látszik rajta ujjlenyomat, jobb a kép, egyszerűen szuper. És ára fóliával vetekszik. :C

Hátlapra is jó lenne egy ilyen.

[ Szerkesztve ]

(#94612) smallmer válasza bigdady (#94611) üzenetére


smallmer
őstag

azt hogyan oldod meg hogy ne legyen buborék? :) vagy szösz vagy valami? :D

(#94613) Tibee86 válasza smallmer (#94612) üzenetére


Tibee86
veterán

Üvegfóliát úgy feltenni, hogy buborék legyen alatta már már művészet. :)

[ Szerkesztve ]

(#94614) bigdady válasza smallmer (#94612) üzenetére


bigdady
nagyúr

MEglepő de csak letöröltem előtte és ez magától felsiklott. Elsőre ferde lett de leszedtem és helyre raktam, és buborék semmi. Nem tudom én se lehet üvegnél nem buborékosodik mivel nem tud :U

[ Szerkesztve ]

(#94615) HUTCHDB válasza Edi77 (#94599) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Szóval ez a program TÖKÉLETESEN MŰKÖDIK! :Y
A free verzió 20 db sms-t tud egyik készülékről a másikra pakolni.
30 dollár az ami 3 darab készülékkel dolgozik....

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#94616) Edi77 válasza HUTCHDB (#94615) üzenetére


Edi77
őstag

És oda vissza működik?

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#94617) HUTCHDB válasza Edi77 (#94616) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Én most csak az androidról iphone-ra másolást próbáltam, de biztos, hogy másik irányba is megy.
Ráadásul az androidot nem is kell csatlakoztatni a pc-hez, wifin megoldja a bemásolást, majd onnan meg megy fel az iphone-ra szépen.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#94618) smallmer válasza bigdady (#94614) üzenetére


smallmer
őstag

Már meg is rendeltem :D remélem bejön :D

(#94619) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Megvan a szifon 6 :)) Hogyan tudnék nano simet fabrikálni microból? Simán menjek be a telenorhoz hátha adnak ingyen?

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#94620) Tibee86 válasza FIREBLADE78 (#94619) üzenetére


Tibee86
veterán

Nem fognak, csak ha ott vetted. :(
Microsim-es verziót adnak ingyen, de a nanoért fizetni kell sajnos. Én egy ollóval nekiestem, 2/2 sikerült. :D

(#94621) Ragnar95 válasza FIREBLADE78 (#94619) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Neten keress sablont és vágd ollóval körbe.
Vagy mondd azt,h nem jó a SIMed, dobálja a hívásokat, stb és kérj nanot cserének. Vodánál már legalább 5x eljátszottam ezt.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#94622) Edi77 válasza HUTCHDB (#94617) üzenetére


Edi77
őstag

Nagyon szuper, működik, iTunes backupba is lehet exportálni. Köszi, hogy megosztottad :R

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#94623) FIREBLADE78 válasza Ragnar95 (#94621) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

hm, erre rákellene próbálni :)
Tokból melyiket érdemes megvenni? Legvékonyabb lehetőség kellene. Leejtés szerintem elkerülhetetlen

[ Szerkesztve ]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#94624) kovacscsi válasza FIREBLADE78 (#94619) üzenetére


kovacscsi
tag

Én ismerősömnek adtak ingyen a telenornál tavaly nano simet, pedig akkor nem is árultak iphonet

(#94625) galaxys80 válasza bigdady (#94611) üzenetére


galaxys80
veterán

Én nem bírnám elviselni, hogy magasabb a kijelző, mint a Home gomb.

(#94620) Tibee86

Ez nem igaz. Vodánál szó nélkül 1 perc alatt cserélték a micro simem nanóra teljesen ingyen.

(#94626) Tibee86 válasza galaxys80 (#94625) üzenetére


Tibee86
veterán

Olvasd el még egyszer a kérdést amire válaszoltam.
A Tescoba se csapkodom az asztalt, hogy bezzeg az Auchanba. :))

[ Szerkesztve ]

(#94627) galaxys80 válasza Tibee86 (#94626) üzenetére


galaxys80
veterán

Elolvastam. Teljesen megértettem. Anno a telefont én sem a vodától vettem. ;) (magánszemélytől) Az igaz, hogy vodás volt a készülék, de a kutya nem kérdezte ezt.Nem is az én nevemen volt.
Sőt 2 hónappal előtte a simát cseréltettem microra. Szintén nem a vodától (kártyafüggetlen)vettem és szintén ingyen cserélték.

Erősen kétlem, hogy ez más szolgáltatóknál másként működne.

[ Szerkesztve ]

(#94628) Tibee86 válasza galaxys80 (#94627) üzenetére


Tibee86
veterán

Akkor te mégis csapkodod az asztalt. :)
A kérdés így hangzott: "Simán menjek be a telenorhoz hátha adnak ingyen?"
Majd leírtam, hogy milyen tapasztalatom van a telenorral, erre te jössz azzal, hogy ez nem így van, mert te a vodánál így meg úgy... Holnap be is megyek a Vodafone-hoz, hogy adjanak egy Telenor-os nanosimet, mert hát szolgáltató szolgáltató édesmindegy... :W

[ Szerkesztve ]

(#94629) Gordiann


Gordiann
őstag

Üdv!

Ios8 photos appban szeretnék több verziót csinálni fotókból, ezt hogy tudom megcsinalni?
Módosításokat elvégezni, több effektet, több féle képpen lementeni ugyanazt a képet....(cloudba küldi őket, de mindig csak 1 verzió marad meg ugye)

?

(#94630) galaxys80 válasza Tibee86 (#94628) üzenetére


galaxys80
veterán

Hagyjuk. Neked ez a tapasztalatod. Én meg most direkt rácsörögtem a telenoros kollégámra, hogy nála mi volt a helyzet nanóra váltásnál. Győrben szintén teljesen ingyen cserélték neki. A készülék független. Te Valószínűleg nem voltál szimpatikus nekik.

[ Szerkesztve ]

(#94631) Tibee86 válasza galaxys80 (#94630) üzenetére


Tibee86
veterán

Nem tudom eldönteni, hogy ezeket komolyan írod, vagy csak szórakozol...Tényleg hagyjuk. Bár ha visszagondolok, hogy az i5-i5S is ugyanaz akkor már könnyebb eldönteni.

[ Szerkesztve ]

(#94632) Ragnar95 válasza Gordiann (#94629) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

A gyári appal erre sehogy sincs lehetőség.
Maximum ha exportálod másik appba Fotók appból, majd visszarakod a Fotókba és a másikat szerkeszted, de ez elég körülményes és kevéssé eredményes.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#94633) Gordiann válasza Ragnar95 (#94632) üzenetére


Gordiann
őstag

Hát ez sajnálatos, így elvágtak elég sok lehetőséget tőlünk...csak egy duplikálás gomb kellene oda pedig.
Köszönöm

(#94634) galaxys80 válasza Tibee86 (#94631) üzenetére


galaxys80
veterán

Szakadj le rólam. Ki mondta, hogy ugyanaz okostojás?
Kevered szezont a fazonnal.

(#94635) nederlanden válasza kovacscsi (#94624) üzenetére


nederlanden
senior tag

A családunkban a vodanal mindíg mindenkinek ingyen adnak magyarázkodás és mese nélkül.😝

"nem alszik sem éjjel sem nappal,folyton gomolyog a füstje.Nemzedékeken át pusztán marad.SOHA SENKI NEM JÁR ARRA ""

(#94636) nederlanden válasza TheMarci (#94583) üzenetére


nederlanden
senior tag

Uuuááááá😂
Soha nem ráztam-kopogtattam stb...
na ez már túlzás..

"nem alszik sem éjjel sem nappal,folyton gomolyog a füstje.Nemzedékeken át pusztán marad.SOHA SENKI NEM JÁR ARRA ""

(#94637) galaxys80 válasza Tibee86 (#94631) üzenetére


galaxys80
veterán

Amúgy mit nem értesz? Te beírtad, hogy tuti nem cserélik ingyen a telenornál?
Én írtam, hogy kollégámnak ingyen cserélték ugyanott.
Pár hsz-el feljebb szintén írták, hogy ingyen cserélték.

(#94638) Szecsy


Szecsy
aktív tag

Ez az iphone 6 plus egy szempontbol jo hogy brutalis az akksija es vegre nem kell toltovel maszkalni:)

(#94639) bandigno válasza galaxys80 (#94637) üzenetére


bandigno
senior tag

A telenor nem vodafone, ha ezt nem érted meg, akkor élj tovább ebben a tudatban!
sápolják a népet sim cserekor, kivéve ha konkrét panasszal cserélteted! Ebben az esetben az nem panasz, hogy nem fér be a micro a nano helyére! :U

(#94640) Kommy válasza bandigno (#94639) üzenetére


Kommy
veterán

Akkor szépen hivatkozni kell arra ami a weboldalukon van, ha nem nem esik bele a vásárló abba a körbe amikor ingyenes akkor ki kell fizetni és kész. [link]

(#94641) bandigno válasza Kommy (#94640) üzenetére


bandigno
senior tag

ez így van, de persze itt sincs feltüntetve a nanoSIM, ami ugye a kérdésben is felmerült! Nagyon okosan kell érvelni és jó ügyintézőt kifogni, hogy ingyen cseréljenek bármit is! Maguktól nem fogják!
Konkrét eset történt nálam is, mikor ki akarták fizettetni velem, de tisztában voltam a legutolsó kártyacsere időpontjával és egyből "technikai-ingyenes" lett.

(#94642) erdoke válasza buci30 (#94236) üzenetére


erdoke
titán

Ha nem vesz fel többet a készülék, mint 1 A, akkor fölösleges emiatt combosabb kimenetű akksit venni. Én egyébként most egy ilyen SONY-t vettem,néz 1,5 A-t tud, de elsősorban inkább a vékonysága miatt. (Na meg egy kicsit alu-buzi vagyok... :B)

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#94643) buci30 válasza d@minator (#94570) üzenetére


buci30
addikt

Hogy lehet beállítani a gmailt ha nem akarom a gmail app-ot használni hanem a gyári email legyen?

erdoke
Már megvan a választott, mert pici nagyon könnyű és egy töltésre pont elág :) YooBao Elfin univerzális külső akkumulátor 2600 mAh

[ Szerkesztve ]

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#94644) vadászcsiga válasza buci30 (#94643) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Beállítások, értesítések

(#94645) buci30 válasza vadászcsiga (#94644) üzenetére


buci30
addikt

Nem írtam rendesen :)

Beállítás/Mail,kontaktok.... és itt a fiók hozzáadása itt nem lehet a gmail mindig valami hiba van.

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#94646) buci30 válasza rayoliviero (#94525) üzenetére


buci30
addikt

Nekem nem jelezte.

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#94647) vadászcsiga válasza buci30 (#94645) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nekem lehet, 15 perces pushra van állítva.

(#94648) buci30 válasza tDr1v3r (#94518) üzenetére


buci30
addikt

Én 3 at használok mert több volt de néha voltak össze akadások és nem tetszett a telefonnak :)
De most tökéletes, és ezeket használom:

BioProtect
CCSettings
Springtomize3

Ezt vettem ma a MM-ba CELLULAR LINE CL i6 tok
Teljesen jó fogása van vékony szinte nem is látszik ,hogy van rajta tok. Teljesen felveszi a telefon formáját.
akinek ez a fontos annak én ajánlom. Én ezt fogom használni a bumper tokommal felváltva.....

[ Szerkesztve ]

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#94649) radi8tor válasza vadászcsiga (#94647) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Az nem push, hanem pull.

⭐ Stella

(#94650) bandigno válasza radi8tor (#94649) üzenetére


bandigno
senior tag

Fetch :DD

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.