Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#95401) B-L-A-C-K válasza matyi19 (#95400) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

De van.

(#95402) Tibee86 válasza Kommy (#95399) üzenetére


Tibee86
veterán

Akkor ez egy határozott nem. :D
Nem néztem a linket, csak elhittem.

matyi19: Szolgáltatófüggő, még szolgáltatón belül is változó, de leginkább nincs. :(

[ Szerkesztve ]

(#95403) kali válasza matyi19 (#95400) üzenetére


kali
legenda

szolgáltató függvénye.

(#95404) HUTCHDB válasza szekra (#95397) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Nálam csak azokat mutatja.

(#95399) Kommy!
De van!

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#95405) Kommy válasza HUTCHDB (#95404) üzenetére


Kommy
veterán

Igen most már énis látom. :R

(#95402) Tibee86: Mégis van jb rá, bocsánat a mai nap termésével még nem voltam tisztában. Lehetséges hogy működnek amúgy, hacsak nem pont olyan dologba nyúl bele ami változott.

[ Szerkesztve ]

(#95406) szekra válasza HUTCHDB (#95404) üzenetére


szekra
őstag

Nálam az emailes címtárakat is, amelyek össze vannak kapcsolva fb-al. Droidon lehetett szűrni, hogy csak a telefonszámokkal rendelkezőket mutassa. Na mindegy, még keresgélek.

Más: Google Inboxot használóktól kérdezném, hogy nektek működik a push? Áttérnék gmail appról, mert nagyon jó! ... de sehogy sem kapom meg a jelzéseket, csak ha frissítek.

[ Szerkesztve ]

(#95407) HUTCHDB válasza szekra (#95406) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Igen, az androidon erre van lehetőség, itt nem találtam ilyen szűkítést.
Mondjuk lehet a facebook kavar(hat) be nálad.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#95408) erdoke válasza agabe (#95393) üzenetére


erdoke
titán

Persze, nem a 33 óra alatt vitt el 38 %-ot, ilyet nem is mondtam. Tegnap reggeltől estig valóban többet használtam a telefont, de ma délelőtt is vásárolni voltunk, ahol (két női sapka próbára várva...) neteztem, becsekkoltam több helyre Swarmban, volt telefon, e-mail, SMS, stb. A használati időben csak az e-mail és a naptár egy része kijelző nélküli, a többi aktív kijelzős.
A 7 napos statisztikában is első 10-ben van 3 %-kal, pedig a héten most használtam először ...és utoljára.

(#95395) radi8tor1
Nálam szigorúan csak azok az alkalmazások működhetnek a háttérben, illetve férnek hozzá a helymeghatározáshoz, amik számomra fontosak, és emiatt engedélyeztem nekik. A FB nem ilyen, van, amikor két hétig rá se nézek.

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#95409) Scoobyka válasza Kommy (#95399) üzenetére


Scoobyka
addikt

Minden tiszteletem,de van: [link]

(#95410) Tibee86 válasza Kommy (#95405) üzenetére


Tibee86
veterán

Igen, emiatt kérdeztem, mert ha megint kompatibilissé kell tenni a tweakeket, akkor nem csinálom meg feleslegesen. iOS8-cal az üzemidőm olyan pocsék lett, hogy ezen a JB se ronthat sokat, viszont sok minden hiányzik. :)

(#95411) tothtomi123


tothtomi123
csendes tag

Hali!
Lenne itt egy iphone 4 aminek sajnalatos modon betort az üvege, a kerdesem az lenne hogy ebayröl rendelek hozza kijelzöt (tán A+) akkor azzal nekem lehet valami gondom? Gondolok itt a szinekre felbontasra stb stb...?!
Illetve letezik olyan app amivel online tv adast tudok nezni? Nem baj ha nem magyar, a PL meccsek lennenek a fontosak :D
Elore is koszi

..lehet az a baj hogy Baja nem Dubaj..

(#95412) B-L-A-C-K válasza tothtomi123 (#95411) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nyugodtan rendelheted onnan, ha nem gyári hibás akkor ugyan azt kapod mintha egy gsm szervizbe belerakattad volna.

(#95413) FET-MEN


FET-MEN
veterán

Na tegnap végre megnyomkodtam az I6-ot. Zsír cucc.

Iphone 7

(#95414) #99546112


#99546112
törölt tag

Én is megnyomkodtam! Akinek 5S van annak totál felesleges lecserélnie, mert a sima 6-os hangyányival nagyobb csak, tehát kb értelme sincs lecserélni. A 6plus-ra nekem azt mondta kollégám, hogy iszonyúan nagy, viszont szerintem annyira nem is vészes, persze csak annak érdemes olyat venni, akinek nincs iPad-e. Külsőleg viszont iszonat csúnya véleményem szerint a készülék, az 5S fényévekkel jobban néz ki arany színben, de kinek mi persze.

(#95415) #51177472 válasza Kommy (#95399) üzenetére


#51177472
törölt tag

semmi.

Tibee86: nem tudom, egyelőre nem frissítettem.

[ Szerkesztve ]

(#95416) erdoke válasza #99546112 (#95414) üzenetére


erdoke
titán

Abban egyetértek, hogy a kisebb telefon és az iPad összességében nagyobb lehetőséget ad, de az i6 azért nem lényegtelenül nagyobb kijelzőben. Inkább az a kérdés, hogy egykezes használathoz megfelel-e. Az én nagy kezemmel éppen OK, de néha használni vagyok kénytelen a dupla Touch ID-t.

A legjobb aláírás a héten

(#95417) kali válasza #99546112 (#95414) üzenetére


kali
legenda

sok embernek nem hangyányi az a 4" kontra 4.7" kijelzős eltérés, illetve a készülék mérete is nőtt rendesen;
123.8 * 58.6 * 7.6 mm kontra 138.1 * 67 * 6.9 mm

(#95418) Zoty4 válasza erdoke (#95416) üzenetére


Zoty4
őstag

En pont azert vettem plust mert nem lattam akkor difit az 5 es a 6 kozott.
Potyogest ket kezzel csinalom, es mar total megszoktam a nagysagat.

Noá: az arany a lanyoknak meg a melegeknek valo...

[ Szerkesztve ]

(#95419) tekoteko


tekoteko
tag

8.1.1-en ha fent JB.
AppSync-et vagy hasonlót mit tudok feltenni ami működik?

Mielőtt osztás jönne, hogy warez, saját megírt progit szeretnék itunes-en keresztül feltenni a telefonra...

ETC.... i6plus 128Gb, galaxy tab S 10.5 .

(#95420) paci88


paci88
tag

Kipróbáltam én is a Virtual home-ot. Fantasztikus :Y :C

(#95421) HUTCHDB válasza tekoteko (#95419) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

youtube-on van több video.
én onnan szoktam "lesni".

(#95420) paci88!
én mondtam! :K

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#95422) nauro


nauro
aktív tag

Sziasztok!
IOS 8 óta rendszeres, hogy i5 kikapcsol úgy 20-30% között. Mindenféle app futásánál csinálta már, nem jöttem rá, hogy mi a ludas, de nagyon bosszantó. Ráadásul vissza sem tudom kapcsolni, mert szól, hogy dugjam töltőre, viszont töltéskor az aksi onnan folytatódik, ahol kikapcsolt.. Napi szinten cserben hagy, hol lehet a bibi?

(#95423) Noxy válasza nauro (#95422) üzenetére


Noxy
veterán

Lehet, hogy ez a gond: [link]

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#95424) Scoobyka


Scoobyka
addikt

Mi van akkor,ha az i5snek elromlik a home gombja garancia utan? Ugy tudom azt az apple nem tudja cserelni,mert egy alaplap egy home homb osszerendeles van. Azonban mi van a garancian tul meghibasodott 5s-ekkel?

(#95425) kali válasza Scoobyka (#95424) üzenetére


kali
legenda

van az a pénz, amiért javítják.

nauro; szia, teljes feltöltés után hagyd rajta töltőn a készüléket és a home + power gombokat nyomni újraindulásig, az alma logó megjelenésekor engedd csak fel azokat, esetlegesen már ez is segíthet.
itunes alatti restore/visszaállítás, ha a fenti nem segít, és próba először korábbi mentés visszaállítása nélkül, hogy a szoftveres hiba, és annak a mentés során hordozása és visszahúzása kizárható legyen, ha ez sem segít, akkor hardveres hiba lesz.

[ Szerkesztve ]

(#95426) nauro válasza Noxy (#95423) üzenetére


nauro
aktív tag

sajnos nem esek bele ebbe a körbe :(

(#95427) nauro válasza kali (#95425) üzenetére


nauro
aktív tag

Köszönöm szépen, megpróbálom ezeket. Most néztem, szerencsére az akku csere nem vészes tétel, bár remélem nem az a gond

(#95428) Scoobyka válasza kali (#95425) üzenetére


Scoobyka
addikt

Ez a fel telefon ara?

(#95429) Scoobyka


Scoobyka
addikt

T-mobilenal nem lehet dominos kartyas vasarlaskor keszulekbiztositast kotni iphone 5s-re? :F

(#95430) CharlieDrop


CharlieDrop
veterán

Van már 8.2 JB :C

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#95431) kali válasza Scoobyka (#95428) üzenetére


kali
legenda

attól függ, hogy hol csináltatod, és milyen kompromisszumokra vagy hajlandó.
korábban lehetett, most nem látom a lehetőséget.

(#95432) Scoobyka válasza kali (#95431) üzenetére


Scoobyka
addikt

Ugy gondoltam bemegyek az egyik t-pontban azt mondom: Jó napot! Szeretnek egy iphone 5s-t szurket domino kartyasan es keszulekbiztositast hozza,majd egyoszegben kifizetem. Milyen kompromiszumra gonolsz? :F

[ Szerkesztve ]

(#95433) HUTCHDB válasza CharlieDrop (#95430) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Ez jó hír, de ilyenek nyilvánosságra hozni?
Még csak béta verzió van, de így valószínűleg a hibát (lyukat) befoltozza az apple....

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#95434) CharlieDrop válasza HUTCHDB (#95433) üzenetére


CharlieDrop
veterán

Hát, hogy értelme volt-e? :D

Amúgy se JB-ztem sosem. Nem is akarok.

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#95435) samgar válasza CharlieDrop (#95434) üzenetére


samgar
őstag

Már lassan tényleg semmi értelme.

Oppo Find X5 PRO

(#95436) tekoteko válasza samgar (#95435) üzenetére


tekoteko
tag

Van egy saját rendszerfigyelő app.unk...
Csak úgy megy fel.
Apple nem kicsit g*c*, nem engedi betenni store-ba saját használatra...

ETC.... i6plus 128Gb, galaxy tab S 10.5 .

(#95437) HUTCHDB válasza samgar (#95435) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Nekem még mindig van néhány olyan tweak, ami kell, és néhány olyan, ami nagyon jó lenne....
én bízom benne, hogy marad mindig egy kiskapu, hogy néhány jól használható dolgot beletehetünk magunknak a saját magunk által használt rendszerünkbe....

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#95438) oszy válasza kali (#95403) üzenetére


oszy
veterán

Ez érdekes, mert nálam addig volt, amíg nem fogadtam el a szolgáltató (Telenor) frissítését amit küldtek.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#95439) tekoteko válasza HUTCHDB (#95437) üzenetére


tekoteko
tag

Esetleg valami "hely felszabadító" cache törlő tweak nem létezik?
Ilyen tisztító cuccra gondoltam.
Ami pl facebook, dropbox, stb cache-t is törli..stb..

ETC.... i6plus 128Gb, galaxy tab S 10.5 .

(#95440) szekra


szekra
őstag

Ma olyat csinált a telefon, hogy telefonáltam, letettem. Majd nagyjából 10 perc múlva felvettem az asztalról, hogy megnézzem és semmire sem reagált. Kikapcsolt. Semmire se reagált, csak home + power gomb hosszan nyomására, nagy nehezen bekapcsolt. Az akksi 47%-on volt, tehát nem merült le. Mit történhetett? :U

(#95441) HUTCHDB válasza tekoteko (#95439) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Próbáld ki az OSlite8-at! ;)

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#95442) R a y válasza erdoke (#95416) üzenetére


R a y
senior tag

Nekem kis kezem van mégis az iPhone 6 sokkal de sokkal jobban kezemere áll, mint az iPhone 5/5s méret.
Más: És nem is tudom mit fikázzátok a designt, ez ami 6nak van visszanyúlik a gyökerekhez, az első iphonehoz és ismét egy gyönyörű telefont alkottak!

Ha olyan releváns találatokat akarsz látni, mint amilyeneket a 2000-es években kaptál, akkor használd a Yandex-et. ~ Pro Bono Publico ~ | Ephesians 6:10-18 |

(#95443) yimm válasza Kommy (#95399) üzenetére


yimm
aktív tag

:)

[ Szerkesztve ]

(#95444) _Csaba_ válasza R a y (#95442) üzenetére


_Csaba_
senior tag

Hogy áll jobban kézte ha nagyobb? A lekerekített szélek miatt, gondolom!

(#95445) pszichiater válasza R a y (#95442) üzenetére


pszichiater
senior tag

Milyen gyökerekre gondolsz? Anno Steve Jobs-nak pont ez volt az egyik meghatározó szempont, hogy egy kézzel legyen kezelhető a telefon. i6 pont nem lett apple-s ( sajnos )

"Idegeskedni annyit jelent, mint mások hülyeségét saját magunkon megtorolni....."

(#95446) peugeotmate válasza tekoteko (#95439) üzenetére


peugeotmate
őstag

iCleaner (ha már van iOS 8 kompatibilis verzió)

[ Szerkesztve ]

meg

(#95447) erdoke válasza R a y (#95442) üzenetére


erdoke
titán

Nem szeretem, ha a telefont csúsztatgatni kell a kézben, hogy mindent elérjek rajta a Home gombtól a bal felső sarokig. Márpedig ha a Home-ot kényelmesen tudom használni, akkor a bal felső nem elérhető bűvészkedés nélkül. Mindez az átlagnál nagyobb kézzel. Mivel az OS szintű Vissza funkciót régebben frissített alkalmazások nem támogatják, ilyen esetekben marad a dupla Touch ID. Szerencsére elég ritkán van rá szükség (pl. AppShopper), és annyit meg simán megér a nagyobb kijelző.
Viszont ha lesz hozzá valami érdes oldal fólia, akkor azt veszek majd, és megvágom, hogy csak a készülék közepén legyen pár centi. Azzal átvághatom a gordiuszi csomót, és megszabadulhatok a hátlaptól, majd vehetek egy igazán igényes belebújtatós bőrtokot. Ez a Galaxy S4-es Tom Tailor sem az igazi... :(

A legjobb aláírás a héten

(#95448) HUTCHDB válasza peugeotmate (#95446) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

a bajom ezzel a programmal (tweak-kel) hogy mindent gyalul.

több beállítás, több alkalmazás (pl. cydia-as is) megőrült, nem lehetett használni.
én letöröltem, de lehet a tekoteko fórumtársnál meg jól fog működni.

amit ajánlottam, sokkal finomabb, ha lehet így fogalmazni.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#95449) zsolidodd


zsolidodd
senior tag

Ismer valaki olyan külsőbillentyűzetet, ami egy oldalra renndezi a billentyűket, hogy i6+-on is lehessen egy kezzel gepelni?

(#95450) California1 válasza tekoteko (#95439) üzenetére


California1
őstag

Nem kell JB.....
PhoneClean progit töltsd le az asztali gépedre vagy laptopodra.A továbbiak adjak magukat.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.