Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#95551) #67544576


#67544576
törölt tag

Ha a Beállítások-Általános-Dátum és időnél az Automatikus beállítás-t KI kapcsolom, akkor elvileg az akku tovább bírja? :F Ha kikapcsolom, nem lesz semmi hátulütője? Pl. nem lesz pontos az óra, nem ébreszt, Téli-Nyári időszámításkor nem vált, stb..

[ Szerkesztve ]

(#95552) paci88


paci88
tag

Olyan tweak nincs véletlenül ami mutatná amikor hívok valakit, hogy ő éppen telefonál(várakozik, régen a Nokia ezt írta ki ilyenkor)?

[ Szerkesztve ]

(#95553) Zoty4 válasza hanolfe (#95548) üzenetére


Zoty4
őstag

(#95554) hanolfe válasza Zoty4 (#95553) üzenetére


hanolfe
tag

Köszi! Ez alapján menni fog szerintem. Az a szerencse, hogy a korábbi eladó elérhető, a jelszavát is megadta.

(#95555) galaxys80


galaxys80
veterán

Hát az előbb meghűlt bennem minden.
20 cm-ről pont pofára ejtettem az I5-öt az asztalra.
Megfordítom és látom, hogy keresztbe-kasul 3-4 csík megjelent a kijelző egészén. Na mondom betörtem a kijelzőt.
Gyorsan lekaptam a fóliát és látom, hogy alatta a kijelzőnek semmi baja. Huh.

(#95556) TechN7ne válasza galaxys80 (#95555) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Szép!

(#95557) _Csaba_ válasza Zoty4 (#95553) üzenetére


_Csaba_
senior tag

Ez most hasznos volt köszi.

Arról nincs infó hogy hány apple id-vel lehet bejelentkezni egy készüléken? Valahol hallottam olyat is hogy csak 3 vagy 5 id-vel lehet egy eszközön belépni.

(#95558) galaxys80 válasza TechN7ne (#95556) üzenetére


galaxys80
veterán

Kérdés az, hogy most a fólia védett-e meg egy durva kijelző karcolástól, töréstől vagy a fólia ilyen ramaty, hogy ennyire megkarcolódott.

(#95559) TechN7ne válasza galaxys80 (#95558) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Nekem is van rajta fólia,ezért is jó megoldás ha rakat rá az ember..... :K

Nem lett volna rajta,járhattál volna sokkal rosszabbul is.

(#95560) szekra Simán be is törhetett volna......

[ Szerkesztve ]

(#95560) szekra válasza galaxys80 (#95558) üzenetére


szekra
őstag

Valoszinuleg az utobbi.

(#95561) Ragnar95 válasza #67544576 (#95551) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nem bírja észrevehetően tovább az akku.
Pontatlanabb lesz az óra, hiszen nem fog a szerverrel szinkronizálni, hanem csak a telefon belső órájára fog hagyatkozni, bár ez is elég pontos, illetve nem fog váltani téli-nyári időszámításkor.
Ébreszteni természetesen ébreszteni fog, mi köze van ennek az automatikus időátállításhoz...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#95562) catroot válasza #67544576 (#95551) üzenetére


catroot
veterán

Kötekedés nélkül kérdezem, de miért bírná tovább az akkumulátor?

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#95563) #67544576 válasza catroot (#95562) üzenetére


#67544576
törölt tag

Hát nem én írtam a cikket! :N

(#95564) galaxys80 válasza TechN7ne (#95559) üzenetére


galaxys80
veterán

De egy fólia, hogyan tud megvédeni egy töréstől?

(#95560) szekra

Az feltűnt nekem is, hogy mikor megvettem az I5-öt, akkor hetekig fólia nélkül használtam. Egy hajszálkarc sem volt rajta. Miután meg feltetettem 1 hétre rá már karcok voltak a fólián. Pedig nem változott a használati szokásom.

Amúgy annyira jó most a kijelző tapintása fólia nélkül. :D

(#95565) szekra válasza galaxys80 (#95564) üzenetére


szekra
őstag

Jo minosegut kell venni, es az nem karcolodik konnyen es a tapintasa is olyan lesz mint a kijelzo uvege. :)

(#95566) tekoteko válasza szekra (#95565) üzenetére


tekoteko
tag

Visszaállításnál nem lehet valahogy kiválasztani hogy miket állítson vissza?
Pl, sms-ek hangok, névjegyek, de képek, app.ok ne?

ETC.... i6plus 128Gb, galaxy tab S 10.5 .

(#95567) TechN7ne


TechN7ne
nagyúr

Saját csengőhangot hogyan tudok beállítani?

(#95568) szekra válasza tekoteko (#95566) üzenetére


szekra
őstag

Probald ki az ibackupbot-ot.

(#95569) _Csaba_ válasza TechN7ne (#95567) üzenetére


_Csaba_
senior tag

iTunes-en rászinkronizálsz csengőhangot, melyet a telefonon a csengőhangok közül tudsz kiválasztani.

(#95570) galaxys80 válasza szekra (#95565) üzenetére


galaxys80
veterán

Például melyiket?

(#95571) Víz Elek


Víz Elek
senior tag

Sziasztok!

Abban szeretném segítségeteket kérni, hogy van egyik ismerősömnek egy i5-ös készüléke, gyárilag független, franciaországban vásárolt, de itthon mégsem akar felállni a Telenoros hálózatra, telekom, vodafone minden további nélkül megy, de a telenor nem. :(

Ezt valahogy lehet orvosolni?

Üdv.

Samsung S9

(#95572) ferrari1 válasza TechN7ne (#95567) üzenetére


ferrari1
őstag

Például iRinger segítségével. Lehet egyenesen a telefonra és az iTunes-ba importálni a hangokat. Egyszerű az egész, pár kattintás :K

(#95573) Noxy válasza Víz Elek (#95571) üzenetére


Noxy
veterán

Pld egy Telenoros ügyfélszolgálaton.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#95574) tekoteko válasza Víz Elek (#95571) üzenetére


tekoteko
tag

EZT akarod megvenni? :D

70-75ért patika i5öt lehet alkudni.. sztem az jobb választás lenne

ETC.... i6plus 128Gb, galaxy tab S 10.5 .

(#95575) TechN7ne


TechN7ne
nagyúr

Kezd elegem lenni az egész iTunes-ból......

Nem egy egyszerű az egész,egyre rendszeresebben lefagy az egész,és a zene albumokat is néha 5 darabra szedi,legszívesebben földhöz vágnám az egészet! :W

Íme egy befagyás.......

[ Módosította: radi8tor ]

(#95576) szekra válasza TechN7ne (#95575) üzenetére


szekra
őstag

Ezért van nekem spotify premiumom :D

(#95577) Víz Elek válasza tekoteko (#95574) üzenetére


Víz Elek
senior tag

Ja, de még ebből tudok picit lealkudni, és teszek rá egyedi házat.

Nekem az a lényeg, hogy karcmentes legyen a kijelző, jó akku, minden funkciója működjön, a ház kinézete meg nem érdekel, lehet felőle ütött, kopott, karcos, úgyis másik kerül rá. :)

Samsung S9

(#95578) tekoteko válasza Víz Elek (#95577) üzenetére


tekoteko
tag

És az iCloud zárral mi lesz ???

Uj házzal szarabbul jössz ki mint bárhogy máshogy....

[ Szerkesztve ]

ETC.... i6plus 128Gb, galaxy tab S 10.5 .

(#95579) TechN7ne válasza szekra (#95576) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Kezdő vagyok,szeretnék tanulni,elárulod esetleg az mi? :U

(#95580) univerzita válasza TechN7ne (#95575) üzenetére


univerzita
addikt

Van más.iFunbox vagy iTools.Én ezeket használom. Soha nem fagyott le.

(#95581) TechN7ne válasza univerzita (#95580) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Szívesen fogadnám a segítségeteket!

Legegyszerűbb program szerintetek melyik,és esetleg egy videó vagy egy részletes leírás róla,hogyan kezdjem el használni....

Köszöntem előre is! :R

(#95582) perfegor17


perfegor17
senior tag

Sziasztok iphone 4-ről szeretnék váltani iphone 5s-re vagy iphone 6-re.Telekom előfizetéssel venném a telefont.Még nem tudom milyen díjcsomagban de úgy akarom hogy minél kevesebbet keljen fizetni havonta.
Tudtok nekem segíteni hogy melyiket vegyem és milyen díjcsomagban?

(#95583) Noxy válasza Víz Elek (#95577) üzenetére


Noxy
veterán

Azt tudod, hogy ezen a telefonon te nem csinálhatsz soha restore-t.
Arra meg semmi garancia nincs, hogy valami miatt nem kell majd.
Legfeljebb lessz egy szép egyedi házas levélnehezéked, vagy ajtókitámasztód.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#95584) Ragnar95 válasza TechN7ne (#95581) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

iTunesnál az összes ilyen program fapadosabb és bonyolultabb.
Bár winen nem az igazi az iTunes, a fagyások nem normálisak, ott valami más gebasz lesz. Elsőre egy iTunes reinstallt ejts meg, ha az nem segít, akkor lehet szétnézni,h mi más lehet a baj.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#95585) szekra válasza TechN7ne (#95579) üzenetére


szekra
őstag

Kulon program/szolgaltatas. Nem kell masolgatni a zeneket a telefonodra, szinte minden szam megtalalhato rajta, ha akarod le is mentheted offline hallgatasra. :) Csak a zene masolgatasra irtam, hogy en azt mar reg kivaltottam ezzel.

(#95586) ryori válasza Ragnar95 (#95584) üzenetére


ryori
senior tag

Nekem sosem fagyott, és nem egy bonyolult dolog szerintem. megvan neki a rendszere.

(#95587) agabe válasza Víz Elek (#95577) üzenetére


agabe
addikt

Ha még nem is tiltják, és nem is akarod sosem visszaállítani, vagy frissíteni újabb verziójú IOS-re akkor sem tudsz rá tölteni semmilyen appot csak azt tudod használni ami most rajta van (feltehetőleg semmi a gyáriakon felül).
Kis túlzással használhatatlan. Túl sok a "ha", és elég valószínű, hogy lopott készülék.

[ Szerkesztve ]

(#95588) TechN7ne válasza ryori (#95586) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Nekem állandóan fagyogat mikor huzamosabb ideig zenéket teszek be a könyvtárba,aztán adom hozzá a készülékemhez.
Nagyon idegesít ez az egész program,undorító egyszerűen.

Nem hiszem el,hogy nincs nála egyszerűbb megoldás,akár kiviről behúzgálhatnék zenéket vagy videókat.....

Lehetséges rosszul kezelem az egész programot,egy csomó albumot is darabokra szedi,így nem tudom normálisan végighallgatni,minden össze vissza,elegem van. :W

(#95589) Ragnar95 válasza TechN7ne (#95588) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nagyon úgy tűnik,h user error...
Mondjuk még mindig nem tudom megérteni, hogy lehet az iTunest bonyolultnak tituálni, nehezen lehetne annál átláthatóbb, mint amilyen most...
iPhone szinkronizálásnál van max 1-2 eldugottabb beállítás, de ennyi az egész, a zenék kezelése pofonegyszerű vele.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#95590) Sholom


Sholom
tag

Kezembe akadt ma egy Elap*** i6 klón. A tulaja váltig állította hogy az egy igazi iPhone :D A leggagyibb android futott rajta, iOS szerű ikoncsomaggal. Még a Play Áruház is Appstore-ra volt ikonozva / nevezve. Szegény srác elhitte hogy 35.000 forintért "leesett a kamionról" az i6 ;] És még villogott is vele.

[ Szerkesztve ]

(#95591) univerzita válasza TechN7ne (#95581) üzenetére


univerzita
addikt

Nos ahogy Regnar95 írta,próbád reinstalálni a iTunest.Valoban ez a legjob program. Általam említet appok valóban iTunes- hoz képest fapadosab,de van akinek pont ez felel meg. Ez inkáb azoknak felel meg akik a zenét és föleg filmeket nem synchronizálásal rakják fel hanem egy telepített mediaplayerbe. Tehát ha nemsikerül iTunesal megoldani akkor írok. Ha Google-be beírod a appok nevét nagyon sok videót találs hogy mükodnek.Helyesírásért elnézést.

(#95592) catroot válasza Sholom (#95590) üzenetére


catroot
veterán

Ez azért elég szánalmas.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#95593) ryori válasza TechN7ne (#95588) üzenetére


ryori
senior tag

Nos, akkor szedi szét automatikusan ha a genius be van kapcsolva, nekem úgy vannak a zenék, hogy zene mappában külön mappában a különböző lejátszási listák, itunesban létrehoztam a mappáknak megfelelő playlisteket, és behúztam a mappákból a playlistekbe a zenéket, és kész. ha a mappából törlök valamit akkor a telefonról is törlődik, ha hozzáadok akkor... :B akkor be kellene húzni az itunesba megint. :DDD
De amúgy nem fagyott le nekem, nem biztos hogy az itunes hibája. lehet az OS a gond. mondjuk jó lenne ha úgy lenne mint a képeknél, hogy szinkronban van a mappával. akkor elég lenne csak törölni / másolni a mappába, és a többi automat :DDD

(#95594) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

How to Make Your iOS 7 Winterboard Theme Compatible with iOS 8

Ha valaki hozzám hasonlóan szomorú lenne hogy a számára tetsző téma nem megy normálisan iOS 8 alatt...

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#95595) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Egy kis + infó gariztatásról:

Ugye már a szolgáltatós készülékeket is lehet garanciáztatni közvetlenül az almánál, ma egy ismerősöm megkért az ő szolgáltatós telóját (5S) vigyem el mert nem ér rá. Na most úgy van, legariztathatod náluk is, csak míg a szolgáltató csere után 1 évet ad rá, itt csak 3 hónap kapsz rá (persze ha még van rá 3 hónapnál több akkor marad az, de ha kevesebb akkor csak +3 hónap jár), úgy mint független készülékek esetén...

(#95596) vans? válasza TechN7ne (#95588) üzenetére


vans?
őstag

[link]

hábm bábm

(#95597) kali válasza B-L-A-C-K (#95595) üzenetére


kali
legenda

mert nem is ők adják az újbóli egy évet, hanem a szolgáltató, ahol a készülék vásárolva lett, velük áll direktben szerződésben az ügyfél, ezért is szokták külön ráírni ezt a jótállási jegyre, mert szolgáltatós készüléknél az a mérvadó.
igaz, ez is függ attól, hogy hová viszed, volt már rá példa, hogy az apr is megadta, írta is itt korábban valaki, hogy az egyiknél ezt mondták, a másiknál meg azt...

[ Szerkesztve ]

(#95598) B-L-A-C-K válasza kali (#95597) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Én eddig mindenkitől azt hallottam hogy 1 év jár ugyanúgy úgy mintha szolgáltatóhoz viszed, azért is lepődtem meg..

(#95599) szekra válasza B-L-A-C-K (#95598) üzenetére


szekra
őstag

Akkor, hogy is van ez? :)

(#95600) B-L-A-C-K válasza szekra (#95599) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Én mondom most adtam le ismerősömét, Almáriumba vittem, ott 3 hónapot mondtak rá, és említették ha szolgáltatóhoz viszem akkor 1 év lenne. Mondjuk ezt előbb is olvashattad mert leírtam...

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.