Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#95101) buci30


buci30
addikt

Páromnak lenne egy kérdése: Van olyan app amivel lehet leszedni youtube-ról mp3-ba zenét a telefonra? :R

[ Szerkesztve ]

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#95102) MajaG válasza MajaG (#95099) üzenetére


MajaG
senior tag

Ki-be léptem elindult. LOL

(#95103) radi8tor válasza Tomate (#95100) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Fizetős programot használtam kontaktok másolására. Tökéletesen működik és még wifin keresztül PC böngészővel is lehet szerkeszteni a telefonkönyvet: My Contacts Backup Pro

⭐ Stella

(#95104) londo


londo
csendes tag

Sziasztok
Egy gyors kérdés: az I4s és az I5 hálózati töltőrésze egyforma?
Előre is köszönöm Londo

(#95105) ryori válasza londo (#95104) üzenetére


ryori
senior tag

i5-től már lightning 4s-nek meg 30pines. szóval nem.
várj, a töltőfej? az persze

[ Szerkesztve ]

(#95106) Tomate válasza radi8tor (#95103) üzenetére


Tomate
veterán

Tegnap vettem 2 ilyen szutyok programot 1000-ért... egyik sem működött. Az egyik random kidobott, a másikba be sem tudtam regisztrálni...

[ Szerkesztve ]

(#95107) ryori válasza Tomate (#95106) üzenetére


ryori
senior tag

Legjobb gépre a VLC.

(#95108) radi8tor válasza Tomate (#95106) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nekem akkor mázlim volt, én Androidról költöztem vele Gmail nélkül.

⭐ Stella

(#95109) bigdady válasza Mr. Erikszon (#95095) üzenetére


bigdady
nagyúr

Ja

(#95110) zzeN válasza buci30 (#95101) üzenetére


zzeN
aktív tag

Mobilra nem tudok, de PC-n legjobb erre a Dvdvideosoft.

(#95111) bigdady válasza Tomate (#95100) üzenetére


bigdady
nagyúr

esetleg

[ Módosította: radi8tor ]

(#95112) Ombi5 válasza bull84ghia (#95091) üzenetére


Ombi5
őstag

Adjam be neki itunesba 7.1.2-es firmwaret shiftet nyomvatartva ami rajtavan DFU modban,erre gondoltal ?

(#95113) ^Boss válasza szekra (#95085) üzenetére


^Boss
őstag

már akinek

i6-om: nincs fent a garjegy (holnap reklamálok érte)

eladott i6+: fent láttam a garjegyet.

tudom hogy elvileg nem kell, de azért hátha másnál is elfelejtették felrakni, én megnézném minden esetben. legyen ott, ha eladásra kerül, mindenképp plusz pont, ha akár kinyomtatva odaviszi az ember a vásárlónak, és nem weboldalakat meg sorozatszámokat hablatyol, amit vagy elhisznek, vagy nem

(#95114) oszy


oszy
veterán

Az Apple azt mondta telefonon, hogy a számla is legyen nálam ha leadom a telefont az Almáriumba. Van amikor kérik, van amikor nem? Nincs olyan hely ahol nagyon gyorsan bevizsgálják a telefont?

Nekem a power gomb is zörög. Ettől teljesen kivagyok. Ennyi pénzért zörög a telefon???

Egyébként a híváskezelés miatt adnám be holnap valahová. Azzal még mindig nem vagyok kibékülve.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#95115) radi8tor válasza oszy (#95114) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nekem is zörög. Gondolkoztam egy csepp pillanatragasztón. De akkor resetelni sem tudom a telefont.
Valami láthatatlan dolgot kellene benyomni a gomb mellé. Mondjuk egy barna hajszálat.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#95116) misiizsai válasza peugeotmate (#95096) üzenetére


misiizsai
tag

Sajnos nagyon hasonló mint az iPad 2 -nél.Csak kicsit halványabb de észrevehető :/ Szerinted ez csere lenne?
http://mobilarena.hu/hir/zavarhatja_az_ipad_2_kijelzojet_a_menugomb_fenye.html

Steam:misiizsai1993 Battlenet:misiizsai93 Origin:misiizsai uPlay:misiizsai1993

(#95117) Kiskokó válasza bull84ghia (#95012) üzenetére


Kiskokó
veterán

Nem tudok... csak visszaállítás opció van ... de majd megnézem még jobba nde hirtelen nem találtam semmit... :S

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#95118) oszy válasza radi8tor (#95115) üzenetére


oszy
veterán

Nekem inkább adjanak egy olyat ami nem zörög! :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#95119) radi8tor válasza oszy (#95118) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Olyat még nem gyártottak. Sokkal passzentosabbra kellett volna csinálni a kapcsolót.

Nekem előző független telómnál azt mondták (MOM APR) emiatt nem cserélik de beküldhetem és 2 hét múlva kiderül. Ez volt 1 napos telefonnal.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#95120) ryori válasza radi8tor (#95115) üzenetére


ryori
senior tag

Nem kell zörgetni :C amúgy ha nem zörgeti az ember akkor szerintem nem zörög, engem még nem volt hogy zavar, kezdetben mikor még nem tudtam róla akkor, ha tok nélkül a fa asztalon rezeg a telefon berezeg a gomb, kissebb rázásra is, de alapból nem rázogatja a telefont az ember. mondjuk ha szorosra csinálják a gombot.. talán hamarabb elromlana, :N

[ Szerkesztve ]

(#95121) radi8tor válasza ryori (#95120) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ez azért furcsa, mert 4S gombja nem zörög, mégis tökéletes 2 év használat után is.

⭐ Stella

(#95122) misiizsai


misiizsai
tag

Csak azt nem értem őszintén hogy fordulhat ilyen elő refurbished telefonnál amit elvileg még le is tesztelnek átadás előtt.Már picit kezdem unni hogy 2 heteket oda van a telefon és várok várok..Lehet később adom csak le úgy is cserélik és újra indul a garancia.

Steam:misiizsai1993 Battlenet:misiizsai93 Origin:misiizsai uPlay:misiizsai1993

(#95123) peugeotmate válasza misiizsai (#95116) üzenetére


peugeotmate
őstag

Ha egyértelműen látszik és idegesít, akkor vidd vissza, hátha. Valami más hibát is irass fel, akkor nagyobb sikerre számíthatsz. Én a negyedik 5C-met nyúzom már, ami úgy tűnik hogy végre minden formájában jó, de ezt lekopogom. Nekem is kivan a tököm azzal, hogy az elmúlt 2 hónapban 4 hetet szervizben volt a telóm...

[ Szerkesztve ]

meg

(#95124) ryori válasza radi8tor (#95121) üzenetére


ryori
senior tag

Ott nekem sem zörgött, ezért lepett meg 5S-nél hogy mi ez, de mondjuk tokban nem zörög, az lefogja a gombot. :)) szóóval? ^^. ajánlott :)

(#95125) misiizsai válasza peugeotmate (#95123) üzenetére


misiizsai
tag

Ilyenkor december környékén nincsenek tele a szervíz telefonokkal? Karácsonyra iPhone-t akarok tartani a kezembe.4-5 óra aktív használat egyébként nem gyors akkumlátor merülés? Ez a második iPhone 5C-m iPhone 4-em elsőre jó volt 2.5 évig probléma mentes.Ennyire csökken a minőség vagy mi? :/

Steam:misiizsai1993 Battlenet:misiizsai93 Origin:misiizsai uPlay:misiizsai1993

(#95126) -Ben-


-Ben-
veterán

Most tényleg nem azért, hogy "kukacoskodjak", de ki látott már ilyen SIM tűt iPhone -hoz? :U Tű1
Ezt mellékelték a 4S mellé. :DDD

Nekem volt anno i4, i4S, i5, de úgy emlékszem mindegyikhez ilyet kaptam: Tű2
Vagy csak akkor még nem lettem volna ennyire "kényes" és nem tűnt fel? :F :DD

[ Szerkesztve ]

(#95127) ryori válasza -Ben- (#95126) üzenetére


ryori
senior tag

i5S - Tű1
Újabbakhoz már tű1 változatot adják szerintem, ez a 8.0-val érkező 5s-volt

[ Szerkesztve ]

(#95128) iTzTiGeR válasza -Ben- (#95126) üzenetére


iTzTiGeR
tag

Az itthon lévő 4S-hez a 2-es tű van. Ilyet még nem láttam mint az első :D

7-es 5s-emhez Tű2-volt. Újabbakhoz tényleg ilyet adnak? :Y

[ Szerkesztve ]

(#95129) ryori válasza iTzTiGeR (#95128) üzenetére


ryori
senior tag

(#95130) kali válasza misiizsai (#95125) üzenetére


kali
legenda

a sokkal több funkcióval rendelkező újabb és újabb ios verzió kér inkább többet, pláne ha mindent alapban bekapcsolva hagy az ember, a régebbi ios 5, de még a 6 esetén sem volt ennyi funkció és háttérfolyamat...stb, amik ráülnek a helymeghatározásra és adatkapcsolatra, figyelnek, folyamatosan jelentenek a szerverek felé, és még lehetne sorolni...
akinek persze nem kell minden opció futása - jellemzően nem -, és aszerint konfigurálja a rendszert, annak tovább is bírja.
ja, meg a facebook alkalmazás, messenger és társaik is egyre problémásabbak, húzzák az akkumulátort rendesen a folyamatos munkálkodásukkal.

[ Szerkesztve ]

(#95131) -Ben- válasza ryori (#95127) üzenetére


-Ben-
veterán

Csak ez azért érdekes, mert i6 -hoz meg Tű2 van..... tehát, ha újabbakhoz a Tű1 járna, akkor az i6-hoz is az kellett volna.... Nem értem :D

[ Szerkesztve ]

(#95132) iTzTiGeR válasza ryori (#95129) üzenetére


iTzTiGeR
tag

Miken nem változtatnak.. Kicsit házibarkács beütése van nekem ennek a tűnek.

(#95133) peugeotmate válasza misiizsai (#95125) üzenetére


peugeotmate
őstag

Mindig tele vannak. iCentret felhívtam egyszer a szervizelési folyamat alatt. Akkor náluk 120 teló volt benn cserére várva. Így volt bő egy hét a procedúra. (iStyle Andrássy úton gyorsabban megfordul a telefon.)

meg

(#95134) misiizsai válasza peugeotmate (#95133) üzenetére


misiizsai
tag

kali:Ez maximálisan igaz hogy egyre több a futófolyamat még hanem is észleli az ember.Csak kicsit gyorsnak tűnik a 4-5 órás lemerülés.Szívesen elvinném istyle-ba csak nem tudom egy rész hogy Telekomossal foglalkoznak e másrészt sajnos nem budapesti hanem nyíregyházi vagyok.

Steam:misiizsai1993 Battlenet:misiizsai93 Origin:misiizsai uPlay:misiizsai1993

(#95135) ryori válasza -Ben- (#95131) üzenetére


ryori
senior tag

Nem tudom mi szerint adják, nekem jobban tetszik ez mint az a lapos, kicsit komolyabb :DDD
nem mintha számítana, mert szökőévente 1x ha kiveszem a simet :)) :C :C :C

[ Szerkesztve ]

(#95136) kali válasza misiizsai (#95134) üzenetére


kali
legenda

lehet már telekom függő készüléket is vinni az apr és társai üzletekbe/szervizekbe, azzal nincs gond.
érdemes viszont ellenőrizni a kapcsolódó beállításokat, különös tekintettel a rendszerszolgáltatásokra és a mobilinternetre ráülő funkciókra, mert azok közül jellemzően sok fut úgy, hogy valójában nem mindegyikre van szüksége a felhasználónak. (ilyenekre gondolok; link)
igaz, magasabb fényerőn, sok engedélyezett funkcióval, valamint az akkumulátoros üzemidő tekintetében problémásnak mondható alkalmazások mellett az sem kizárt, hogy 4 - 5 óra aktív használat akár jónak is mondható, figyelembe véve minden befolyásoló tényezőt.

[ Szerkesztve ]

(#95137) ryori válasza kali (#95136) üzenetére


ryori
senior tag

Nekem az iPhone keresésen kívül (ugye) más nincs bent, + még a mozgáskalibráció, és az iránytűs. utóbbi kb csak iránytű indításakor érdekes (szökőévente 1x)

(#95138) Tibee86 válasza misiizsai (#95125) üzenetére


Tibee86
veterán

Szerintem teljesen normális a 4-5 óra, a másfél hónapos 5S-sem se bírja tovább.. Esetleg, ha lemegy 2-3%-ra akkor kicsit megközelíti a 6 órát, de nem jellemző. Előtte iOS7-tel ez legalább 1 órával több volt... Nincs bekapcsolva se a helymeghatározás, se az alkalmazásfrissítés a háttérben ,tehát semmilyen "extra" háttérfolyamat nem meríti feleslegesen. Tesztekben is egyértelműen látszik, hogy ugyanazzal a felhasználással az újabb rendszerek egyre többet fogyasztanak.
A minőségre meg azt tudom mondani, hogy sajnos igen, ennyire romlik. 4/4S-semnek soha semmi baja nem volt, az 5 2 hónapig bírta, 10 hónap alatt pedig a 4. 5S-sem van már...

[ Módosította: Karma ]

(#95139) kovsol válasza iTzTiGeR (#95128) üzenetére


kovsol
titán

nekem tű2 van a frissen vásárol 5s dobozában

May the Force be with you!

(#95140) -secret- válasza ryori (#95135) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Gondolod, elcserélhetjük ha állod a postát. :DDD

(#95141) golya32


golya32
aktív tag

Telenoros kártyával használóktól kérdezném: előfordul olyan hogy a telefon nem elérhető?
I5 kártyafüggetlen telóm van.
Az előző androidot azért cseréltem le, mert folyamatosan hálózat gondok voltak, azóta már simet is cseréltettem.

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#95142) spyduck


spyduck
nagyúr

Sziasztok,

NAS-ra, hogy tudok rácsatlakozni iPhone-al? Gondolom kell hozzá valami app?

(#95143) kajmika0510


kajmika0510
tag

Sziasztok. Végülis beadtam az 5s-em multhét pénteken az Andrási úti Istyle-ba. Vidéki vagyok, és csak péntek-szombat-vasárnap vagyok Pesten. Nagyon remélem hogy holnapig küldik az sms-t, hogy kész van. Nektek mennyi idő volt?

(#95144) Tibee86 válasza kajmika0510 (#95143) üzenetére


Tibee86
veterán

Másfél munkanap volt legutóbb.

golya32: nem tapasztaltam még ilyet, pedig még a sim-et is èn vágtam ki ollóval.

[ Szerkesztve ]

(#95145) univerzita válasza spyduck (#95142) üzenetére


univerzita
addikt

A NAS-hoz (synology,zyxel) van a gyártónak a app store-ban saját ingenes app. De lehet file kezelő appal is. Ha zenét vagy filmet szeretnél sztreemelni aszt lehet media player-lel is.

(#95146) Shodan válasza radi8tor (#95103) üzenetére


Shodan
addikt

Én is ezt használom, ajánlani tudom. Egyszerű.

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#95147) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Adott egy ismerősöm 4S-e (iOS 7.1.1), van rajta 12 hangjegyzet amit le kell menteni gépre, rádugom az iTunes-ra és lát belőle 4-et, és gépen még azt se jeleníti meg a zene mappába.....

Ötlet?

(#95148) kircsi28


kircsi28
aktív tag

Sziasztok!
Iphone 6- al ma reggel azzal szembesültem , hogy teljesen lemerült.
Este kb 60% volt az aksiban olyan 10 óra körül, reggel 6-ra pedig semmi ki is kapcsolt.
1 hetes eddig nem volt ilyen és 2-3 napja semmi újat nem telepítettem fel, kicsit tanácstalan vagyok mi lehetett ez. Tipp esetleg?
Köszi

(#95149) B-L-A-C-K válasza kircsi28 (#95148) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Valami beragadhatott, home+power gombos újraindítást csinálj.

(#95150) _Csaba_ válasza kircsi28 (#95148) üzenetére


_Csaba_
senior tag

Ha a Home+power nem működik akkor lehet az akksi adta meg magát.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.