Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#95051) galaxys80


galaxys80
veterán

Ha valahol eddig ismeretlen wi-fi hálózatot találok, akkor be kell kapcsolni a kézi csatlakozást a beállitásoknál?
Vagy elég csak rányomnom arra amit felajánl?
Illetve, ha be van kapcsolva a kézi csatlakozás , attól még automatikusan csatlakozik az ismert hálózatokra?

(#95052) ^Boss


^Boss
őstag

épp olvasgatom vissza a topic utóbbi párszáz hsz-ét, és egy kérdés már az elején előjött: nektek kajak megy a t-mobile gariztatás? iPhone-t még sosem kellett szerencsére, de rokon Nokia 930-t igen, és akkor derült ki, hogy NINCS szervizelés, mindenki viszi a gyári szervizbe, és kész. viszont napokkal ezelőtt valaki itt a tmobile-ba visszavitt egy iPhone-t, így ezt nem értem. 2 helyen is ezt mondták nekem Westend ill. Allee T-pont. nem hiszem, hogy kitalálták volna. valaki tud erről valamit? ha netán kéne, hova kell végülis vinni? úgy tudom, mostmár APR-be vihető mindenképp a T-s iPhone is, nem? oda meg papír sem kell.
köszi :R

(#95053) ryori válasza ^Boss (#95052) üzenetére


ryori
senior tag

Nekem azt mondta a nő hogy vihetem az APR-hez is nyugodtan, mert a t-mobile szervízek amúgy megszűntek.

(#95054) Víz Elek


Víz Elek
senior tag

Sziasztok!

Azt szeretném megkérdezni, hogy esetleg az kideríthető gyártási szám, és imei szám alapján, hogy az adott készülékbe be van-e jelentkezve valamilyen icloud fiók?

Köszi! :R

Samsung S9

(#95055) ^Boss válasza ryori (#95053) üzenetére


^Boss
őstag

ma kell reklamálnom úgyis, mert egyik előfizu (i6) esetén számla, kötbér minden szar fent van az online üfsz felületen ,csak a garijegy nem.
míg a másik előfizu (i6+, már eladva) esetén ott a garijegy. óriási, hogy ekkora trehányság van ilyen téren.

viszont továbbra sem értem, hogy se a westend, se az allee esetében szabályosan NEM ENGEDTÉK! leadni a nokia cuccot. mert hogy ők nem szervizelnek már kitudja mióta (csak erről elfelejtettek szólni, ami szvsz minimum egyoldalú szerződésmódosítás, és én nem eszerint ajánlottam a rokonnak a dolgot, aki nincs ebben benne, és akkor ott állhat mint egy hülye, hogy nincs szerviz?!)

(#95056) hdanit610 válasza Víz Elek (#95054) üzenetére


hdanit610
aktív tag

Ha aktiválási zár rajta van, akkor a válasz igen:

Katt

Ha nincs rajta lock, akkor attól még persze lehet bejelentkezve.

[ Szerkesztve ]

(#95057) ryori válasza ^Boss (#95055) üzenetére


ryori
senior tag

Hát nokiánál, igaz nálam a telenornál, de ott is a nokiás garanciát adták, és mondták is hogy majd nokiához tudom bevinni szervízeltetni. :F

(#95058) Adorjanksz válasza Ferko75HUN (#95041) üzenetére


Adorjanksz
tag

Hiába téptem a számat már 1-2 alkalommal az ilyenek miatt. Százezres telefonra van, de kábelra, sim-kártya cserére nincs pénz. Röhej az egész..Jó lenne ha keményítene a szerviz, és csak azt cserélné mint amit kell. Tegnap ipod-ot vittem vissza garba, mert se kép, se hang. Mellettem a srác kamu dumával akarta cseréltetni a telefonját gari lejárta előtt...komolyan..egyet nem értek...hogy bírják ki röhögés nélkül a szervizesek ezt a sok szar hazug dumát? :D

szerk: hozzátettem, nem kell új, se refurb, ezt csinálják meg és már itt se vagyok :D.

[ Szerkesztve ]

i6s

(#95059) Shodan válasza Chosen (#95050) üzenetére


Shodan
addikt

köszi, igen én is itt szoktam nézni ,csak furcsáltam hogy még mindig engedik...

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#95060) Szecsy


Szecsy
aktív tag

Szerintetek igaz az higy ha lemeritem a telefont annyira hogy magatol kikapcsol mar az karos lehet? Vagy szukeseg ez mondjuk havonta es estere toltore rakni ezutan?

(#95061) Mr. Erikszon


Mr. Erikszon
senior tag

Lehetséges downgrade 8.1.1 ről 8.1-re?

(#95062) ThuG4LifE válasza Mr. Erikszon (#95061) üzenetére


ThuG4LifE
senior tag

Igen!

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#95063) Gicz válasza Szecsy (#95060) üzenetére


Gicz
addikt

Hogyan használod jelenleg az akkut? Mikor szoktad tölteni stb?

(#95064) pszichiater válasza ^Boss (#95055) üzenetére


pszichiater
senior tag

itt részletesen le van írva

"Idegeskedni annyit jelent, mint mások hülyeségét saját magunkon megtorolni....."

(#95065) Szecsy válasza Gicz (#95063) üzenetére


Szecsy
aktív tag

En ugy szoktam amikor tehetem h reggel elindulok 100% al aztan este olyan 5% korul meg radugon toltore. De joparszor volt mar hogy nullara lemerult onnan feltoltottem 10-15 % ig mert nagyon kellett aztan megint lemerult, probalok figyelni de egyszeruen nem mindig megy.

(#95066) ryori válasza Szecsy (#95065) üzenetére


ryori
senior tag

Én 20%-alá még nem engedtem, meg nem is ment igazából 20% alá eddig, csak ha direkt hagytam :D

(#95067) ^Boss


^Boss
őstag

egy kis tipp, lehet volt már:

akiknek merül nagyon egy frissítés után, clean restore itunes-ból, és iExplorer/iFunbox, sms adatbázis fájlt külön vissza lehet állítani JB nélkül, így az sms-ek megmaradnak.
iOS 8-on nekem még 5S-el anno nem ment viszont a híváslista visszaállítása, pedig régen azt is tudta.

(#95068) Gicz válasza Szecsy (#95065) üzenetére


Gicz
addikt

igazából nem kell odafigyelni hogy hogyan használod. Rádugod amikor van időd, tökmind1 hogy 25 vagy 70%-on van. Magának az akksinak egyébként 2 dolog nem tesz jót, 4,2V fölé tölteni, és 3,7 alá. tehát nem szereti, hogyha kb 90% fölött és 15-20% alatt vna a teló.

De ezzel sem kell nagyon foglalkozni, mert tényleg csak kb 1000 ciklus után csökken 80%-ra a kapacitása.
Tehát kb 3 év, ha minden nap beleteszel 1 ciklust, egy új akksi meg kb 5 ezer Ft :)

[ Szerkesztve ]

(#95069) golya32


golya32
aktív tag

Kérdésem lenne felétek:
Van i5 telóm 2 hónapos független, telenoros mini simmel használom.
1 hete van úgy, hogy nem tudok hívni, kimegy a hívás, kiírja a hívást, de nem csöng ki, ha lerakom újra próbálom akkor 2-3. ra sikerül felhívnom akit akarok, hívás közben a mailok is bejönnek, olyan mintha nem lenne hálózaton a teló, térerőt 3-4 esen van. Ki kapcsolom és vissza akkor minden ok egy napig legalább.
Ma már egyáltalán nem tudtam hívni csak a kikapcsolás segített.
A kártya úgy van beállítva ha nem elérhető akkor írányitsa át egy másik számra a hívást, simán előfordul hogy 2-3x naponta a másik csörög..
Volt már valakinek ilyen, vigyem szervizbe?

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#95070) ThuG4LifE válasza golya32 (#95069) üzenetére


ThuG4LifE
senior tag

Próbáltál már egy restore-t? Első körben azt próbálnám meg, illetve másik sim-et, ha tudsz.

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#95071) Zjunior


Zjunior
veterán

Nektek megy az appstore?
Ipaden nem egy...

[ Szerkesztve ]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#95072) golya32 válasza ThuG4LifE (#95070) üzenetére


golya32
aktív tag

Cseréltettem a sim kártyát kb 2hete, legelőször arra gyanakodtam.

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#95073) bigdady


bigdady
nagyúr

Hali

Hol kell megváltoztatni azt az email cimet ahová negy az iphone keresesről az email?
Lenyeg hogy ne tudjon rola a gyerek hogy mikor nezek rá merre jár es en kapjam a mailt? ;)

[ Szerkesztve ]

(#95074) univerzita válasza Zjunior (#95071) üzenetére


univerzita
addikt

Nekem sem megy iPaden már 3napja.

(#95075) buci30 válasza bigdady (#95073) üzenetére


buci30
addikt

A gyerek vagy a párod ? :) :D
Jól van csak vicc volt :) Csak ilyenkor mindig az jut eszembe ,hogy valaki trükkösen kérdezi :D

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#95076) bigdady válasza buci30 (#95075) üzenetére


bigdady
nagyúr

Jo hogy mondod :)

(#95077) Szecsy


Szecsy
aktív tag

Az mitol fugg higy a nevjegyhez levo fenykep teljes kepernyon vagy kis karikaban jelenik meg hivaskor a kepernyon?

(#95078) buci30 válasza bigdady (#95076) üzenetére


buci30
addikt

:DDD :))
De a lényeg ugyan az persze :)
De ha beállítod az emailba ,hogy továbbítsa egy másikra az nem jó?
Főleg ha azt is belehet állítani szűrőbe ,hogy ne mindegyik levelet csak az az xy címről érkezőt.

Szecsy (#95077):
iOS8 akkor mindegyiket tedd be újra akiknél nagyot szeretnél és akkor mind nagy lesz.

Tegnap frissült a Swipe és a magyar nyelvel kapcsolatba :) Így akinek hiányzik és anno droidon használta az most rámehet teljesen jól felismeri a magyar szavakat már. De ugye tanul és elmenteni is lehet a szótárba.
Én ma sokat használtam és 90%-ba eltalálta amit írtam nagyon jó :)

[ Módosította: radi8tor ]

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#95081) pana0017 válasza pana0017 (#95037) üzenetére


pana0017
senior tag

Tudtok segíteni? :U

(#95082) szekra válasza pana0017 (#95081) üzenetére


szekra
őstag

Restore elott iCloud off, iphone keresés off. Számlán és garanciajegyen egyezzen meg az imei a telefonban találhatóval.

(#95083) bigdady válasza pana0017 (#95037) üzenetére


bigdady
nagyúr

Találkozzatok wifi mellett (meki, shell)
Előtte írja meg a serial numbert és checkold le az apple warranty oldalon (garjegy nincs csak ha szolgáltatós, ott is lehet elektronikus)

[ Szerkesztve ]

(#95084) radi8tor válasza bigdady (#95083) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ez vicces mert én nem kaptam garijegyet Telekomtól.
Kéne reklamálnom náluk? :U

⭐ Stella

(#95085) szekra válasza radi8tor (#95084) üzenetére


szekra
őstag

Nem adnak mar, mytmobileba ott van a dokumentumok között elektronikusan, akkor töltöd le amikor akarod.

(#95086) peugeotmate válasza radi8tor (#95084) üzenetére


peugeotmate
őstag

Tök8. iCentrében és iStyle-ban tőlem nem kérték a T-s papírt, pedig ott volt nálam.

meg

(#95087) zsolidodd


zsolidodd
senior tag

Azt szeretném kérdezni, hogy mi az a Media Services és miért fogyasztott tegnap óta1,2 Gb adatot? A Settings/cellular/system services alatt található. Az alkalmazások között semmi nincs. (I6 Plus, 8.1.1)

(#95088) radi8tor válasza szekra (#95085) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Köszi az infót. :R

⭐ Stella

(#95089) kovsol válasza peugeotmate (#95086) üzenetére


kovsol
titán

Mikor vittem be az i6 -t tőlem se kértek semmit. Kiírta a menüből a telefon adatait azt megnézte neten. Mondjuk i6 úgyis mind garis még.

May the Force be with you!

(#95090) Ombi5


Ombi5
őstag

LEnne egy iPad 2,amit vki elcseszett, es nalam kotott kis szoftverfrissitesre. Azt irja ki, hogy nem ellenorizhetok a frissitesek (Egy szoftverfrissites ellenorzesekor hiba lepett fel). Ezzel mit tudok kezdeni? :R

(#95091) bull84ghia válasza Ombi5 (#95090) üzenetére


bull84ghia
őstag

Esetleg restore dfu modban.

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#95092) pana0017 válasza bigdady (#95083) üzenetére


pana0017
senior tag

Wifi nélkül megoldhatatlan biztonságosan megvenni?

(#95093) radi8tor válasza pana0017 (#95092) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

El kell kérni előre a sorozatszámát. Már az is valami ha le tudod csekkolni.
Ja meg kell írni rendes adásvételit két tanúval, így hozzávághatod ha valami van vele. :)

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#95094) misiizsai


misiizsai
tag

Sziasztok!
Sajnos észrevettem hogy a refurbished iPhone 5C-m fekete háttérnél a bal felső sarok világosabb a kijelző.Ez ha jól tudom háttérvilágítás probléma.Nektek volt már hasonló probléma? Gondolom ilyenkor is csere megint..Előre is köszönöm a válaszokat! :)

Steam:misiizsai1993 Battlenet:misiizsai93 Origin:misiizsai uPlay:misiizsai1993

(#95095) Mr. Erikszon


Mr. Erikszon
senior tag

Az ios 8.1 jobban zabálja az aksit mint a 8.1.1?

(#95096) peugeotmate válasza misiizsai (#95094) üzenetére


peugeotmate
őstag

Nekem az i4-em volt ilyen, igaz annak a jobb felső sarka, de ez most irreleváns. Visszavittem anno ezzel a hibával a T-hez, akkor azt mondták, hogy a különböző kijelzők használata miatt lehetnek eltérések, ezért nem tudnak cserélni. (Az i4S-nél már javították a háttérvilágításon, annak már sokkal szebb volt a "széle".) De ehhez idővel hozzászoktam és igazából zavaró sem volt, csak én kiszúrtam egy idő után. Ha nem undorító módon szembeötlő a különbség a Tiédnél, akkor nem hiszem hogy cserélnek emiatt. (AMOLED kijelzőnél kevésbé futhat az ember ilyen hibákba.)

meg

(#95097) kali válasza Mr. Erikszon (#95095) üzenetére


kali
legenda

5s és 5c telefonokkal nem mutatkozott jelentős különbség.

(#95098) ryori válasza Mr. Erikszon (#95095) üzenetére


ryori
senior tag

8.1-el kicsit jobban bírta, de elhanyagolható különbség mutatkozik nálam.

(#95099) MajaG


MajaG
senior tag

Megjött az i6-om, de olyan gondom van, hogy újként akarom beállítani a készüléket, de nem tud appstorehoz kapcsolódni!

WTF?!

(#95100) Tomate


Tomate
veterán

Valaki segítsen mert eldobom az agyam... Le szeretném menteni a kontaktjaimat, hogy fel tudjam szinkronizálni a google contactsra. A lényeg, 8.1 iOS iPhone

Van 372 kontaktom, ennek egy része google contactsról beszinkronizálva fiókkal, másik része 122 kontakt icloud fiókból. Az új kontaktok amiket csinálok hova kerülnek? Hiába csinálok biztonsági mentést vagy bármit a 122db icloudban fent lévő kontakt nem változik nem töltődnek fel oda az újak, pedig be van kapcsolva a szinkornizálás.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.