Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#94101) d@minator válasza HUTCHDB (#94092) üzenetére


d@minator
addikt

Sajnos ugyanúgy megvan minden szarság, mint előtte (restore i4S).

(#94102) HUTCHDB válasza d@minator (#94101) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Na most akkor megmaradt ez a probléma vagy sem?
[link]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#94103) Chereiose


Chereiose
addikt

Egyébként az mind1, hogy telóról vagy gépről frissítem le a rendszert? Van előnye annak, ha gépről frissítem? (Amúgy most épp iphoneról frissítem :D )

(#94104) Ragnar95 válasza Chereiose (#94103) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ha nem akarsz JB-elni, akkor teljesen ugyanaz a 2, nincs semmi különbség.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#94105) Chereiose válasza Ragnar95 (#94104) üzenetére


Chereiose
addikt

Én sosem fogok JB-elni :N Szóval akkor okés, köszi :)

(#94106) d@minator válasza HUTCHDB (#94102) üzenetére


d@minator
addikt

Röviden: [link] Van akinek meg megszűnt. :D Ez mindig így szokott lenni.

(#94107) buci30 válasza HUTCHDB (#94100) üzenetére


buci30
addikt

Mivel semmi extra nem változott így én is :)

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#94108) RM1996


RM1996
csendes tag

Nagyon jól muzsikál ;) nekem a 8.1alatt volt h akadozott akár a beállításoknál is 😏 (I5S)

(#94109) California1


California1
őstag

Eltűnt végre ez a "hívás bug" végre valahára :-)
(i5S 8.1.1)

(#94110) Szecsy válasza California1 (#94109) üzenetére


Szecsy
aktív tag

Ezt mennyire komolyan irod?:)

(#94111) rayoliviero


rayoliviero
veterán

3 óráig szedi az iTunes a 8.1.1-et. :(

(#94112) Zjunior


Zjunior
veterán

Na ez a Hunkeys jó végre !

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#94113) TheMarci válasza Zjunior (#94112) üzenetére


TheMarci
addikt

Tud valamit, vagy csak 'annyi', hogy elérhetőek egyből az ékezetes karakterek?

Do You Dream?

(#94114) Zjunior válasza TheMarci (#94113) üzenetére


Zjunior
veterán

Csak annyi meg színes👍👊

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#94115) California1 válasza Szecsy (#94110) üzenetére


California1
őstag

Teljesen!

(#94116) Hunt3r22 válasza rayoliviero (#94111) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Másfél órája nekem. :U

Xr

(#94117) Szecsy


Szecsy
aktív tag

Ez a hivas buggal mivan javitottak?:)

(#94118) rayoliviero válasza Hunt3r22 (#94116) üzenetére


rayoliviero
veterán

Remélem megéri megcsinálni, főleg, hogy beáldozom a a jailbreaket érte. :D

Szecsy: Elvileg igen, Szifonon többen írták.

[ Szerkesztve ]

(#94119) paci88


paci88
tag

E-mail értesítő hang még mindig késik, hívás bug nálam megszűnt.

[ Szerkesztve ]

(#94120) matyi19 válasza Hunt3r22 (#94116) üzenetére


matyi19
őstag

Én most frissítettem, kevesebb mint 2 perc alatt megvolt a letöltés...

(#94121) Hunt3r22 válasza matyi19 (#94120) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Nekem sajnos nem, ennyi idő alatt win 7-t 3x felraktam volna míg ez frissített. :DDD

Xr

(#94122) agabe


agabe
addikt

minek sietni az update-el? Majd lesznek tapasztalatok tenyleg erdemes-e addig meg nyugi mar. Ha le is toltitek ne telepitsetek legalabb par napig meg.
Nincs tul sok kulonbseg a beta alapjan, akkor meg minek?
Foleg valaki Jb-t is felaldozza...majd ha tuti megeri mert annyival jobb. Addig folosleges.

(#94123) Tibee86 válasza Ragnar95 (#94104) üzenetére


Tibee86
veterán

Míg OTA-n csak "ráfrissít", addig restore-nál legyalulja, majd újrarakja a szoftvert. Vagy rosszul tudom?

ageba: Minden frissítésnél versenyfutás megy, én se értem.. :D

[ Szerkesztve ]

(#94124) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Mint ha gyorsabbak lennének az animációk.

(#94125) szekfizsolt válasza -secret- (#94124) üzenetére


szekfizsolt
senior tag

Nem értem srácok, ne hittetek nekem, jobb lett a 8.1.1. Most frissítek a végleges verzióra, remélem nem lett rosszabb, mint a beta-ja volt... :N

Régebbi értékeléseim: http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#94126) Edi77 válasza szekfizsolt (#94125) üzenetére


Edi77
őstag

Akkor nézz át a 4S topicban, szinte csak szidják, de ők OTA frissítést tettek fel nem tiszta rendszerre

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#94127) szekfizsolt válasza Edi77 (#94126) üzenetére


szekfizsolt
senior tag

Ebben az a vicc, hogy ez minden szoftverfrissítésnél így van... iTunes-ban frissítsetek tiszta rendszerre, nem értem, miért ennyire megerőltető ez, vagy csak a lustaság?!?
Minden frissítésnél itt mindenkinek "meghal" az akksija és mindenkinek sz@r minden, aztán szép apránként kiderül, hogy annyira nem is rossz ez...
Ésszel kell csinálni. Aki olvas fórumot, annak még talán tudatlansága sincs, hogy eszetlenül csinálja... Vagy mégis?
Persze egy ennyi idős telefon (pl. 4S) nem lesz villámgyors a legújabb rendszerrel, viszont biztosan mondom, hogy gyorsabb és jobb lett, mit a 8.0 és a 8.1 volt... Csodát meg nem szabad várni. Szerintem végre valami használható dolgot csináltak, nem újítottak, hanem komolyan javítottak azon, ami nem sikerült igazán kerekre... :K

[ Szerkesztve ]

Régebbi értékeléseim: http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#94128) Edi77 válasza szekfizsolt (#94127) üzenetére


Edi77
őstag

Ha frissítenék, én vmiért csak OTA-n tudnék, mert itunes ebből a szempontból megkukult, többen nézték már mi lehet a baj, de Win-t nem rakok most újra, és csakis tiszta rendszerre.
Mindenki ész nélkül ugrik a frissítésre. Nem egy telót kellett már így rendbe tennem, s csak néznek, hogy akkor most mi is van?

(#94129): Sajnos, nem ment, akármit csináltunk szakik segítségéval, csak egy másik gépről tudtam visszatenni az IOS7-et is

[ Szerkesztve ]

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#94129) szekfizsolt válasza Edi77 (#94128) üzenetére


szekfizsolt
senior tag

Nálam is ez volt... Kapcsold ki a telefont. Tartsd nyomva a home gombot és úgy dugd rá az iTunes-ra... Így helyreállítási módban menni fog... Nem értem mi a gond az iTunes-al, de nálam így sikerült ebben a pillanatban...
Mondjuk nálam az is gond lehetett, hogy ios 8.1.1 beta1-ről akartam frissíteni... :F

[ Szerkesztve ]

Régebbi értékeléseim: http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#94130) Edi77 válasza szekfizsolt (#94129) üzenetére


Edi77
őstag

Érdekes jószág ez az iTunes, de ez van, így kell szeretni :D

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#94131) szekfizsolt válasza Edi77 (#94130) üzenetére


szekfizsolt
senior tag

És a legfrissebb verzió van fent? Mi befolyásolhatja a gépedben azon, hogy frissítsen-e, vagy sem...?

Régebbi értékeléseim: http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#94132) galaxys80 válasza szekfizsolt (#94127) üzenetére


galaxys80
veterán

Ez azért érdekes, mert van jó néhány cikk ami pont azt mondja, hogy teljesen mindegy, hogy OTA-n vagy iTunes-ban frissít az ember. A végkifejletben semmilyen különbség nem lehet. [link]
Egyébként a logika is ezt mondatja velem.
Én eddig mindig csak simán ráfrissítettem OTA-n keresztül és soha nem volt gondom utána.

[ Szerkesztve ]

(#94133) szekfizsolt válasza galaxys80 (#94132) üzenetére


szekfizsolt
senior tag

Rendben, elismerem, lehet, hogy így van... Nálam ez azért vált be, mert érezhetően gyorsabb lett "tisztán" a készülék, mint belakva. Én azokat a problémákat nem értem, mikor hetekig tesztelek egy rendszert, ami tényleg jobb, mint az elődje volt és a megjelenés után mindenki hisztizik, hogy milyen szar, mikor tudom (hiszen nyúzom már hetek óta), hogy jobb lett, nem idióták dolgoznak az Apple-nél... És a szokásos, jönnek az akksi gondok, mindenkinek (inkább sokaknak) van vele problémája, miközben ennyire azért nem bonyolult ez a rendszer. Ha ésszel használod (frissíted), akkor elmegy a világ végéig (ezért is használom a konkurens rendszerrel szemben inkább). Nem kell egyszerre 15 háttérben futó alkalmazás és mindjárt nem szaggat... Mindegy, nem akarok itt vitázni erről, természetesen egy ilyen topic a problémákról (is) szól, csak sok esetben nem értem a "hisztit"... (és ez rád pont nem vonatkozik) :R

Régebbi értékeléseim: http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#94134) galaxys80 válasza szekfizsolt (#94133) üzenetére


galaxys80
veterán

Hidd el vannak, olyanok akiknek az életben nem lesz jó semmi. :) Az állandó aksi figyelgetés meg csak őrületbe kergeti az embereket. :D
Egyébként ez "tiszta" rendszer gyorsabb szerintem csak placebo. De,ha neked ez vált be, akkor e mellett kell maradni. :)

[ Szerkesztve ]

(#94135) Edi77 válasza szekfizsolt (#94131) üzenetére


Edi77
őstag

Persze, minden a legfrissebb, leszedtük, visszatettük, gép restart, szóval, nem tudom, de ha valami ilyesmit kell csinálnom, "kölcsöngép" kell

(#94134) galaxys80: Nekem is inkább az jött be jobban, hogy tiszta rendszerre frissítek, de ez droidon is így van, lehet, hogy az ott tapasztalt csúnya dolgok miatt maradt meg ez bennem is. De hogy OTA-n vagy iTunes-on, az szerintem is mindegy. Az akksimizériában egyetértek, azért van a teló, hogy használjuk, max töltőre teszem :)

[ Szerkesztve ]

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#94136) _Csaba_ válasza -secret- (#94124) üzenetére


_Csaba_
senior tag

Lehet gyorsítottak az animáció sebesség szorzóján :DD

(#94137) szekfizsolt válasza Edi77 (#94135) üzenetére


szekfizsolt
senior tag

A lényeg, hogy szerintem ez a 8.1.1 teljesen rendben van. A létező legrégibb készüléken használom, ami megkapta (I4S), ugyan sajnos a 7.1.2 gyorsabb volt, de hát haladni kell a korral és nem "nyírták ki" a 4S-t, hanem egészen használható kis készülék maradt... Márpedig ha 4S-en gyorsabb és "kellemesebb" az egész rendszer, akkor gondolom I5 és felfelé sem lehet sokkal rosszabb. Ha "gáz" van, akkor annak más oka van szerintem. Én most frissítettem, ugyanaz (nagyjából), mint a beta 1 volt, elégedett vagyok vele, a 8.0 és a 8.1 után jó lett. Az az igazság, hogy a mi igényeink változnak idővel az informatikával (és telekommunkiációval együtt), rohamosan fejlődik körülöttünk "minden"... Lehet, hogy egy adott hardver nem úgy üzemel egy újabb szoftverrel, ahogyan elvárnánk, ebben az esetben szerintem ez nem áll fent.
Lehet bármit mondani, ( a páromnak I4 van ios 6.0 szoftverrel és nekem lassú az I4S után) de az igények változnak gyorsabban, mint a technika...
Egyébként tegnap nyomkodtam I5-öt 8.1-el és fantasztikus volt. Gyors és akadásmentes. Valószínűleg az is a 7-es IOS-el gyorsabb lehetett, de hát ki mit vár... A 4S-hez képest elképesztően "simán" ment minden rajta, nagyon tetszett... Képzelem milyen lehet 5S-en, vagy 6-on... Lassan mi vagyunk túl gyorsak ezekhez a készülékekhez nem? A PC-t, a Commodore után egy 25 Mhz-es procival kezdtem és oda voltam érte... Azóta fejlődtünk egy hajszálnyit... ;) Aki meg JB-elni akar, előbb utóbb - ha más nem - a kínaiak úgyis lépnek... :K

[ Szerkesztve ]

Régebbi értékeléseim: http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#94138) TBMC


TBMC
addikt

sziasztok!

korabban irtam egy gariztatassal kapcsolatos dologrol. (i5S, tmobile)

oly kerdesem lenne meg, hogy jelenleg mivelhogy nem produkalja a hibat most (mert idoszakos amikor rajon akkor csinalja), be tudom vinni valahovA? aholfix kicserelik egy refurbished keszulekre es ujra inditjak a garanciat?

- azert a siettseg mert januarban le fog jarni rola a gari, es nem szeretnek utana sz*pni vele, hogy tovabbra is elo-elo jon a problema.

elore is koszonom!

:R

markbellus.hu 

(#94139) Tibee86 válasza TBMC (#94138) üzenetére


Tibee86
veterán

Bevinni bármelyik APR-be beviheted, de ha nem tapasztalják a hibát, akkor nem fogják kicserélni.

(#94140) r3dsnake válasza TBMC (#94138) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Mondd, hogy szar az akksi meg neha a home gomb. :D

(#94141) pr0bi válasza szekfizsolt (#94137) üzenetére


pr0bi
senior tag

Ezt egész jól összefoglaltad. Minden csak viszonyítás kérdése, olyan gyors biztos nem lesz mint 7-el volt vagy az előtt 6-al.

(#94142) Tutivesztes


Tutivesztes
tag

Sziasztok!

Olyan hiba van-e másnak is, hogy a hívás hibára "hivatkozva" eldobja a beszélgetést a telefon? Iphone 5, 8.1.1 Telenor. Most már szinte minden második hívásnál pár perc beszélgetés utan bontja a vonalat. Kísértetiesen hasonló hiba mint két éve mikor megvettem a telefont. Akkor nem a Telenornal volt a gáz...

Agyatlan idiótaként élni jó. Én csak tudom.

(#94143) TBMC válasza r3dsnake (#94140) üzenetére


TBMC
addikt

koszonom :D - en is jatszottam igy ezekkel korabban a tmob szervizben, s mindig csereltek (ha volt baja, ha nem)

viszont most tenylegesen kva nagy problemaja van, mert neha kikapcsol es be sem lehet tobbet kapcsolni, csak ha gepre dugod es ujrarakod dfu bol.

mas esetben be sem kapcsol.

es egyszeruen bevittem, es visszajot a keszulek azzal a javitassal, hogy ok ujra raktak a szoftvert.. mondom tenyleg bmeg? else tudom mondnai hanyszor kellett az utobbi fel evben ujrahuznom, csak ugye ebben a vilagban mocskosul nem tudtam nelkulozni a munkaeszkozomet.

:R

markbellus.hu 

(#94144) Tibee86 válasza TBMC (#94143) üzenetére


Tibee86
veterán

Ő nem játszik ezzel, és nem cserélnek csak tényleges hiba esetén. Legalábbis még tegnap ez volt az álláspontja. :D

(#94145) TBMC válasza Tibee86 (#94144) üzenetére


TBMC
addikt

nem vitat szitani szeretnek, tenyleg. :K

csak megoldast talalni a problemamra. :B

:R

markbellus.hu 

(#94146) majestic


majestic
őstag

Akkor mi a konklúzió? Akinek a legújabb iPhone-ja van, annak érdemes frissíteni? Van annyi, olyan frissítés benne amiért megéri, annak fényében, hogy elveszítjük a JB lehetőségét?

Macbook Pro 15' (2017), iPhone 15 Pro Max 256GB, Apple Watch Ultra 2, iPad Pro LTE 256GB (2021), G30

(#94147) TheMarci válasza majestic (#94146) üzenetére


TheMarci
addikt

Évközbeni frissítések nem fognak semmi kézzelfogható új funkciót adni, csupán tovább faragják a szoftvert. Ha fontos a JB, ne frissíts.

Do You Dream?

(#94148) buci30 válasza majestic (#94146) üzenetére


buci30
addikt

Majestic TheMarci
Miket használtok JB tweak-ek közül?

[ Szerkesztve ]

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#94149) r3dsnake válasza Tibee86 (#94144) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Ötletet adtam, nálam tényleg szar volt az akksi és a home, de hátha az övére is rá lehet ezt húzni. Örülnék, ha leszállnál erről. :U

(#94150) StLui válasza r3dsnake (#94149) üzenetére


StLui
veterán

Valahol igaza van. Ez legalább olyan súlyos vétség mint a warez programok, ez alapján ennek is tilosnak kéne itt lennie. Te pedig esetleg meg is valósíthatsz bűncselekményre történő felbujtást. Tulajdonképpen csalásra bíztatod.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.