Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9101) ittakary válasza vadászcsiga (#9046) üzenetére


ittakary
nagyúr

Így van. Bizonyítékként szúrok néhány képet is:

Ja és a bűnösök: [link]

3 hónapos a telefon...

[ Szerkesztve ]

(#9102) S_P_E_C_K válasza manchester85 (#9095) üzenetére


S_P_E_C_K
tag

köszönöm :)

Gedscho Gemma Fullgas !!!!!! PSN ID: Speck1988 (BF3) (GT5) Xbox Live : AbmixerS

(#9103) Tibee86 válasza ittakary (#9101) üzenetére


Tibee86
veterán

Nem túl szép :(

(#9104) M@te válasza ittakary (#9101) üzenetére


M@te
senior tag

itt mit kell nézni? azokat a kis pontokat a sim kártya tartó rekesz alatt? vagy mi? :D az enyémen sose volt bumper de ugyan ilyen színe van a keretnek. vagy nem tudom, lehet csak képen nem jön át?! :F

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#9105) Brumi˘ válasza ittakary (#9101) üzenetére


Brumi˘
addikt

Ezek gyári bumperek?

(#9106) máyköl válasza ittakary (#9101) üzenetére


máyköl
veterán

Fiam, rakjál már rendet az ágyadon! :DDD

(#9107) Tibee86 válasza M@te (#9104) üzenetére


Tibee86
veterán

"az enyémen sose volt bumper de ugyan ilyen színe van a keretnek"
Sőt, az enyém fekete, és az is ilyen színű. :C
Egyébként eléggé szembetűnő, nem tudom mit nem látsz rajta, főleg az első képen.
Brumi˘ : Nem valószínű.

(#9108) C4mp3r válasza máyköl (#9106) üzenetére


C4mp3r
addikt

papucs :D

(#9109) ittakary


ittakary
nagyúr

akkor a válaszok:

(#9104) M@te: A pöttyöket kell nézni. Semmi keresnivalójuk nincs ott. Élőben azért jobban látszik, hogy nem egy szép látvány (ennyit tud az iPad kamerája bocs)

(#9105) Brumi˘ nem, eBayesek (GBP 1.98)

(#9106) máyköl -> :D

(#9110) M@te válasza ittakary (#9109) üzenetére


M@te
senior tag

ja igen már látom, csak annyira botrány lassú a net hogy nem nagyon akarta betölteni a képet. én reklamálnék a helyedben.

[ Szerkesztve ]

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#9111) gAnDzs


gAnDzs
tag

Sziasztok!
A ZAGG InvisibleSHIELD -ről mi a véleményetek?

Siemens CX 65 --> Nokia 5200 --> Nokia 6120c --> HTC Desire --> Apple iPhone 4S

(#9112) Ragnar95 válasza ittakary (#9101) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ezt szerintem bumpere válogatja, mivel pl az én tvc-mallos bumperem egyáltalán nem fényesítette ki a teló keretét :N :)

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#9113) Kartács válasza gAnDzs (#9111) üzenetére


Kartács
aktív tag

Legjobb!
Csak ajánlani tudom, lassan 3éve használom 3GS-en és olyan mint ha most jött volna ki a gyárból.
3GS-re szopó feltenni de ha sikerül akkor fél évig is fenn lesz és szép lesz, én eddig 4x cseréltem talán (visszaküldöd nekik és ingyen kicserélik) tehát csak 1x kell megfizetni onnantól életed végéig lesz Shielded. :R

Én most 4S-re is ezt vettem, ha arra kell akkor keresd meg gyorsan
Black Dragon-t itt mert neki van még 2 ha nem adta már el én is tőle vettem 5k-ért és most váltották át a $-t €-ra és emelkedett is az ára 7-8e-re :(

Reemélem tudtam segíteni, ha kell vmi infó írj privátot.

[ Szerkesztve ]

i7 13700K | ASUS ROG STRIX 4070 Ti OC | 32GB DDR4 | Corsair iCUE H150i Elite LCD WH | Corsair HX1000i | Corsair 5000D Airflow WH

(#9114) gAnDzs válasza Kartács (#9113) üzenetére


gAnDzs
tag

Remélem jó lesz...pár helyen olvastam hogy ragad meg hogy olyan lesz tőle mintha vizes lenne a kijelző stb. :(

Siemens CX 65 --> Nokia 5200 --> Nokia 6120c --> HTC Desire --> Apple iPhone 4S

(#9115) gAnDzs válasza ittakary (#9101) üzenetére


gAnDzs
tag

Ezt egy eredeti Apple Bumper okozta? :Y

Siemens CX 65 --> Nokia 5200 --> Nokia 6120c --> HTC Desire --> Apple iPhone 4S

(#9116) Brumi˘ válasza ittakary (#9109) üzenetére


Brumi˘
addikt

Az én 600ft-osomnak nincs olyan hézag a közepén oldalt mint a tieden, lehet az is számít valamit.

(#9117) Kashim válasza gAnDzs (#9111) üzenetére


Kashim
őstag

Szerintem kerüld el. Napokig ronda a telefon tőle mire megszárad mert vizesen kell felrakni, utána is göröngyös az egész. Pár hét/hónap után besárgul, mocskolódik a széle stb... Azt meg ne is említsük, hogy elsőre senki sem rakja fel normálisan és főleg a retina kijelző ocsmány lesz tőle. Régen még elment, mikor nem voltak ilyen nagyfelbontású kijelzők, talán annyira nem volt zavaró. Hátulra esetleg fel lehet dobni, de oda meg érdemesebb inkább egy GelaSkint vagy valami bőr/carbon hatású matricát. Sokkal ütősebb.
Előre valami nagyon tiszta fóliát vegyél inkább, SGP-nek vannak elég jó strapabíró, nagyon áttetsző fóliái (végre van megint ultra crystal clearjük is, szvsz az a legjobb), sőt olyan is ami gyak. egy vékony üveg. Észre se venni hogy ott van. Én fél éve raktam rá egyet, még ma sem venni észre hogy ott van.
Nem olvastam vissza, nem tudom mire szánod, ha 3GS-re akkor tehetsz egy próbát, de szerintem jobban jársz mással.

[ Szerkesztve ]

(#9118) Enjoy


Enjoy
addikt

Halihó!

Holnap új notira költöztetem az adataimat, így az iTunes ill. Backup könyvtárakat is.
Kérdés:
A jelenlegi notimat Deauthorizáljam?
vagy az új notin lévő iTunes telepítést követően, majd könyvtárak megfelelő helyre való bemásolásával még Authorizálnom sem kell?

Remélem valaki érti, mire akarok kilyukadni :D
A lényeg, hogy nem akarom elveszíteni az adataimat :)

► més que un club ◄

(#9119) ittakary válasza Enjoy (#9118) üzenetére


ittakary
nagyúr

Semmit nem veszítesz ezzel. Először De-izéld, aztán új gépen pedig újra.

(#9120) Kashim válasza Enjoy (#9118) üzenetére


Kashim
őstag

Érdemes deauth-ot nyomni, én is mindig elfelejtem aztán egyszer csak megszopom mikor betelik a gépszám. Nemrég nyomtam én is egy clean MLion reinstallt, nekem úgy rémlik a fájlok bemásolása után is kérte hogy authorizáljam, első bejelentkezéssel. Mindegy igazából, másolás után ha kéri, ha nem, az adataid úgy is meg fognak maradni.

(#9121) Ragnar95 válasza Enjoy (#9118) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

A mostanidat deauthorizáld, mivel max 5 gép lehet authorizálva 1 accounttal. Az új gépet majd neked kell authorizálnod, az az iTunes library-től teljesen független, így attól, hogy azt átmásolod, nem csinálja meg az authorizálást magától.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#9122) rt06 válasza rt06 (#9069) üzenetére


rt06
veterán

ennyire hulyeseget kerdeztem, vagy csak nem foglalkozik senki ilyesmivel?

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#9123) gAnDzs válasza Kashim (#9117) üzenetére


gAnDzs
tag

4S-re szánom....hát nem tudom akkor mi legyen :( ha nem teszek rá semmit és iPod Socks -ban hordom mindig akkor is elsznek rajta hajszálkarcok , ugye?

Siemens CX 65 --> Nokia 5200 --> Nokia 6120c --> HTC Desire --> Apple iPhone 4S

(#9124) Ragnar95 válasza rt06 (#9122) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Van benne GPS, de nem túl pontos, bár a semminél jobb.
Természetesen nem kerül pénzbe a GPS használat.
Ingyenes offline navi nincs, egyedül a T-s navigon és a vodás igo van,de időnként azok is elhasználnak pár kb-ot, hogy leellenőrizzék, hogy az adott hálózaton vagy-e...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#9125) vadászcsiga válasza ittakary (#9101) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Erről a kinai bumperről van szó, volt szines is de nem mertem bevállalni mert a sárga csaj nem nézte jó szemmel hogy fogdosom...mondjuk a férje helyében én sem :DDD

Ma levettem a fél éves fóliát is a teló elő és hátlapjáról is, és semmi sárgásodás nem volt, sőt a képernyő szinét sem rontja, oda-vissza hajtogattam fehér háttérnél de semmi, vagy nem látom.

[ Szerkesztve ]

(#9126) Kashim válasza gAnDzs (#9123) üzenetére


Kashim
őstag

Körülnéztem, pont kiszúrtam ebay-en egy olyat ami most van nekem. Ezt nyugodtan tudom ajánlani, ezen az áron a hülyének is megéri, ingyen szállítással Hollandiából. Elő+hátlapra. Rendes ára a hivatalos webshopban 14 dolcsi+szállítás. Veszek én is egyet cserének. Úgyis hamar elkapkodják.

Zoknit nemtom, én sose használtam. Hátsó zseb csak telefon, ha lerakom nem úgy vágom oda, igyekszem mindig puhára letenni. Évek óta így használom. Egy karcot nem szereztem még így egyik készülékemre sem, pedig tokom sincs. Ha nagyon szoros a zokni, akkor esetleg történhet olyan, hogy kis apró kemény valami bekerül a kijelző meg a zokni közé és az végig tudja szántani akármennyire karcálló a fólia vagy a kijelző.

[ Szerkesztve ]

(#9127) norbi2010


norbi2010
őstag

iTunes-szal mit kéne csinálnom hogy ne háromszor másolja a zenéimet?

(#9128) Tibee86 válasza Kashim (#9126) üzenetére


Tibee86
veterán

Én is ezt a fóliát használom, teljesen jó. Fél éve van fent lassan, de karc is alig alig van rajta.

(#9129) manchester85 válasza rt06 (#9122) üzenetére


manchester85
addikt

Ennyire nem foglalkozik senki ilyesmivel. :)

Tud!
Nincs!
Nem igazán. A legtöbb navi már újabb szoftvert kér, mint ami még jó 3G-re, és amúgy is használhatatlanul gyenge a vevője, folyton elveszti a jelet.

i6 Silver

(#9130) M@te


M@te
senior tag

visszatérve a tegnapi stasztikákhoz! :)
20 óra készenlét 5 óra használat. 3g be. többi ki. 12%

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#9131) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

5.1.1 visszarakva, holnapi OTA frissítésre felkészülve!

(#9132) máyköl válasza vadászcsiga (#9131) üzenetére


máyköl
veterán

Gm -ről nem lehet simán ota -n keresztül?

(#9133) Kashim válasza máyköl (#9132) üzenetére


Kashim
őstag

Szerintem nem, GM 99% megegyezik a kiadott verzióval.
Ettől független én a biztonsági mentések miatt nem rakom vissza korábbi verziót, mondjuk nekem még a GM előtti béta van.

[ Szerkesztve ]

(#9134) vadászcsiga válasza máyköl (#9132) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Úgy van ahogy Kashim mondja, nem lehet.

[ Szerkesztve ]

(#9135) máyköl válasza vadászcsiga (#9134) üzenetére


máyköl
veterán

Akkor megint letölthetem az ipws -t...
Nem baj, csak kicsit macerásabb. :((

(#9136) M@te


M@te
senior tag

de gépről ráfrissíthetek a GM-re nem? nem akarom elhinni hogy ennyi buggal van pofájuk kiadni a véglegest :D

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#9137) bobooo válasza M@te (#9136) üzenetére


bobooo
addikt

shift+ update azt csókolom :K

GM backupját ? :Y updatenél meg shift+ updatenéál minden marad csak a szoftver cserélődik :U

[ Szerkesztve ]

(#9138) M@te válasza bobooo (#9137) üzenetére


M@te
senior tag

és a GM back-up-ját vissza lehet tenni? az nem kavarhat be úgy mint a JB-s back-up?

:B :B

[ Szerkesztve ]

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#9139) manchester85


manchester85
addikt

De a későbbi firmware-ekre lehet majd OTA-n frissíteni, ha GM van fenn?

Vadászcsiga!

:R

(Csak azért, mert holnap új otthonra lel az iPad-em.) :DDD

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#9140) vadászcsiga válasza manchester85 (#9139) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Igen

(#9141) vadászcsiga válasza manchester85 (#9139) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Rövid életű volt nálad.

Ja, közben eszembe jutott hogy igen lehet majd frissíteni OTA a GM-et, de ha jól tudom ennek is van egy lejárata ahogy a bétáknak is. Ha nem jön addig frissítés, értelemszerűen lejár. Végül felrobban : )

Ha nem így van majd falaki megcáfol. Mármint a lejárat, nem a robbanás mert az igaz.

[ Szerkesztve ]

(#9142) manchester85 válasza vadászcsiga (#9141) üzenetére


manchester85
addikt

Jah, de havernak adom el annyiért, amennyiért újonnan vettem. :) Megy ki külföldre dolgozni, és kell neki egy gép, neki is volt iPad-je, en intéztem azt is, de otthagyta egy kajáldában, es 3 perc múlva már hűlt helye volt. :( Nekem meg indul a suli, szakdoga, fölösleges eszköz lenne most, márciusban meg a 3-at ugyanannyiért megvehetem. De ha nem menne haver, maradna a pad.

Jah, akkor azt jó lenne tudni, mert holnap adom oda, de ha nem muszáj, nem tenném vissza az 5.1.1-et.

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#9143) arpi6k


arpi6k
addikt

Üdv!

Eredeti Apple Bumpert hol tudok venni Apple store-on és ebay-en kívül? Valami üzletben lehet kapni?

[ Szerkesztve ]

Intel & ATI

(#9144) gAnDzs válasza arpi6k (#9143) üzenetére


gAnDzs
tag

XMS,iStlye

Siemens CX 65 --> Nokia 5200 --> Nokia 6120c --> HTC Desire --> Apple iPhone 4S

(#9145) icecave válasza arpi6k (#9143) üzenetére


icecave
Topikgazda

220volt is pl. Bár 6900 az eredeti, annyit nem ér, tekintve,hogy mennyi lehet az anyaköltsége, 20 ft?

[ Szerkesztve ]

(#9146) Gergőke88 válasza arpi6k (#9143) üzenetére


Gergőke88
addikt

En a speedshopban vettem. Feketet es zoldet is.

(#9147) vadászcsiga válasza arpi6k (#9143) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ázsia center, keleti szárny, 6. utca :D az is kínai

(#9148) DanielK válasza vadászcsiga (#9147) üzenetére


DanielK
addikt

Nem akarlak elkeseríteni, de az a kínai egy rakás... Tudom, nekem is volt. Egyszer rászántam magam és vettem egy eredetit. A kettőt össze nem lehet hasonlítani anyagminőségben. Ráadásul a kínai egy idő után mintha izget-mozgott volna rajta...

(#9149) bigdady


bigdady
nagyúr

Én egy ilyen eredeti case mate vroom tokot használok. Nagyon jó, abszolút nem karcol viszont véd és itt a hardveraprón is kapható (2e ft) :)

[ Szerkesztve ]

(#9150) vadászcsiga válasza DanielK (#9148) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nem keserítesz el, én sem gondoltam hogy pár napnál vagy hétnél tovább rajta lesz a telón. Ha igaz a fényesedés, márpedig Ittakary fényképein egyértelműen látszik akkor kár beruháznom egy eredetibe.

Most nehogy elkezdjék az újak linkelgetni ki milyen tokot használ mert soha nem ér véget. Az eredeti felvetés arrol szolt, fényesíti e a bumper az i4/S fémkeretét?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.