Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9851) pr0bi válasza ferrari1 (#9849) üzenetére


pr0bi
senior tag

Tudtommal nem lehet, T9 viszont jól használható szerintem.

(#9852) pr0bi válasza Richard (#9850) üzenetére


pr0bi
senior tag

(#9853) Csabee. válasza Richard (#9850) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Aréna plázába biztosan dugig lesznek, meg a westendben is, viszont a kökibe tavaly alig voltak, vagy az alle - europark is kevésbé forgalmas talán.

Üdv: Csabee.

(#9854) ferrari1 válasza pr0bi (#9851) üzenetére


ferrari1
őstag

:(( Számomra őrjítően sokáig kell nyomni a betűt, hogy ékezetes legyen belőle. T9-et sem találom :B

(#9855) Sur1G


Sur1G
aktív tag

Úgy gondolom, hogy az új készülék hardverileg már kinőtte az iOS-t. Teljesen felesleges tovább fejleszteni a hardvert, ha nem lesz radikális változás az OS-ben. Mivel a 3GS-től kezdve teljesen jól használható, nincs értelme jobb hardvernek. Ezek miatt én arra számítok, hogy jövőre bepróbálkoznak egy nagyobb változtatást hozni az iOS-re.

(#9856) Malachi válasza ferrari1 (#9854) üzenetére


Malachi
addikt

T9-et felejtsd el - amennyire tudom, ez van és kész. de mindjárt megnézem pill. LMGTFY.

na. settings - general - keyboard. itt tudod kapcsolgatni az autojavítást.

[ Szerkesztve ]

(#9857) Richard válasza Csabee. (#9853) üzenetére


Richard
őstag

Hát a westendet azt sejtem, csak azt nem tudom hol mennyi lehet elosztva. Remélem első nap még azért kitart a készlet minden üzletben. Na mindegy, majd kiderül azért köszi :)

#9852 pr0bi: Köszi

(#9858) Újbuda válasza Csabee. (#9843) üzenetére


Újbuda
csendes tag

Nem ez a kérdés,hanem az,hogy megtehetik-e!Úgy tudom,hogy az első eresztés egyenlő arányokban érkezik!(mindig így van) :DD
A 16-os átlag-normál használatra bőven elég!

Honor 8

(#9859) vadászcsiga válasza ferrari1 (#9854) üzenetére


vadászcsiga
félisten

A T9 az más, az inkább nyomogombos keszulekekre lett kitalálva amikor a kutya szót mittudomén az 5 8 9 9 1 gombokkal kell beutni. Itt inkább szótár van.

(#9860) pr0bi válasza Csabee. (#9853) üzenetére


pr0bi
senior tag

Én Arénába mentem nyitásra és senki nem volt még fél órával előtte, én voltam az első aznap reggel.

(#9861) StLui válasza Újbuda (#9858) üzenetére


StLui
veterán

kinek mi a átlag használat, én szerintem minimálisan töltögetek appokat, de vannak a telóval készített képek, és a zenék, azokat sincs idő mindig cserélgetni, feltöltöm és hallgatom amelyiket akarom épp, én következőre 64Gb-ost választok a mostani 32-es helyett.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#9862) Richard válasza StLui (#9861) üzenetére


Richard
őstag

Itt is működik, hogy a Dropboxba autómatán feltölti a készitett képet? Mert például nekem már csak azért is elég a 16 gigás, mert 7 gigás netcsomagom van és 70 giga dropboxom.

#9863: 200K körül

[ Szerkesztve ]

(#9863) Okuyama


Okuyama
tag

Szerintetek a Vodánál menyi lessz egy 16 GB os I5 ? Feltöltőkártyás csomagban persze :U

(#9864) DanielK válasza Richard (#9862) üzenetére


DanielK
addikt

Igen, bár félautomata a rendszer. :D Meg kell nyitnod az appot és akkor érzékeli, hogy van valami a camera rollban.

(#9863) Okuyama: szerinted mik lesznek a héten a lottószámok? :U :P

[ Szerkesztve ]

(#9865) M@te


M@te
senior tag

nincs esetleg valaki nagy t-mobile-os céges flottába akihez beléphetnék hogy jó percdíjakkal telefonálhassak az új iphone 5-ömmel? :) :DD

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#9866) CyberSoma


CyberSoma
tag

Sziasztok!

Van egy 3 hónapos független i4S -em. Az a problémám, hogy sokszor előfordúl, hogy a vonal másik végén nem hallanak. Van, hogy pár másodperc hallózás után rendbejön, de van, hogy újra kell hívni. Mia a javaslat? Ezzel vigyem szervízbe (félek, amikor kipróbálja a szervizes, semmi baj nem lesz a vonallal és elküld melegebb éghajlatra....)? Vagy csak térerő probléma?
köszi, Soma

(#9867) Okuyama válasza DanielK (#9864) üzenetére


Okuyama
tag

Jó értem :D De megközelítőleg kb ? nem pontos összegre gondolok

(#9868) kali válasza CyberSoma (#9866) üzenetére


kali
legenda

másik sim kártyával próbáltad? azzal is adott a hiba?
második lépés; egy szüziesen visszatöltött rendszerrel kellene kipróbálni, hátha csak szoftveres probléma!?!? amennyiben adott úgy is a hiba, úgy mehet garanciális ügyintézés, és ott addig próbálgatni, amíg nem jelentkezik a hiba!

(#9869) DanielK válasza Okuyama (#9867) üzenetére


DanielK
addikt

~200eFt

(#9870) Sur1G válasza CyberSoma (#9866) üzenetére


Sur1G
aktív tag

Szerintem vidd vissza. Nálam is voltak hasonló bajok, bevittem T szervizbe és mondták, hogy volt már rá nem is egy alkalom, hogy ezzel hozták vissza a készüléket, kimérik és ha úgy ítélik meg akkor cserélik. Nem az ügyintéző dolga, hogy eldöntse, hogy most rossz vagy nem.

[ Szerkesztve ]

(#9871) StLui válasza Richard (#9862) üzenetére


StLui
veterán

dropbox kicsi nekem, összes képem már most 25GB felett van, erre már a 20GB-os winlive-om is kevés sajnos. De nekem a telón kellenek a telóval készített képek, ez csak pár GB, de dropbox erre is kevés lenne, az csak doksiknak elég.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#9872) kali válasza Sur1G (#9870) üzenetére


kali
legenda

akár a t-s szerizes dolga is lehet, ha a megfelelő üzletbe viszi, ahol adott a megfelelő jogosultsággal rendelkező szervizes - nem mindegyik ilyen!
amennyiben jelentkezik a hiba, és azt a szervizes is tapasztalja, akár azonnal is cserél(het)ik!

(#9873) StLui válasza Okuyama (#9863) üzenetére


StLui
veterán

picit drágább lesz mint a független apple store-os :D

Szerintem szolgáltatónál csak akkor szbad venn ha jelentősen olcsóbban kapod mintha függetlenül vennéd, tehát minimum a közepes díjcsomagokkal.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#9874) Richard válasza StLui (#9873) üzenetére


Richard
őstag

Vagy ha olyan csomagban van ami eleve nagyon kedvező neki és úgyis azt használná. Nekem is flottás csomagom van és erről tuti nem váltanék, így alá is írnék 2 évet mivel ennél jobbat úgysem kapok.

(#9875) CyberSoma válasza Sur1G (#9870) üzenetére


CyberSoma
tag

:R Köszönöm szépen.
Másik kártyával nem próbáltam. Szűz rendszerre raktam fel az új IOS 6 -ot. Ha ezzel is előfordúl, elviszem az almához szervízbe. Bár irtózok a gondolattól, hogy kiadjam a kezemből a drágaszágot :DD

(#9876) Sur1G válasza kali (#9872) üzenetére


Sur1G
aktív tag

Ahol én voltam csak annyi lehetősége volt, hogy bejelölje, hogy tapasztalta-e a hibát vagy nem a készülék átvételekor. Most egy ilyen hálózati hibánál lehet szenvedni az ügyféllel, mert kétlem, hogy van MO-on bárhol olyan t-szerviz, ahol a megfelelő eszközök meglennének, hogy egy ilyen problémát bizonyítson.

(#9877) CyberSoma válasza Sur1G (#9876) üzenetére


CyberSoma
tag

Az enyém gyári független. Akkor az Andrássy úti szervízbe érdemes vinni? (Budapesti vagyok)

(#9878) Keksz válasza Sur1G (#9835) üzenetére


Keksz
senior tag

Mire használod? mert nekem ennyi használat még sosem jött össze :-D

(#9879) Def26 válasza Jojo5 (#9811) üzenetére


Def26
félisten

Asszonynak lesz. Neki most 3gs -e van 8gb. Ehhez képest bőven elég lesz neki. Zenét abszolúte nem hallgat rajta.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#9880) Okuyama válasza StLui (#9873) üzenetére


Okuyama
tag

Értem ,szerintem még várok az árakkal 2-3 hetet és eldöntöm váltok e vagy maradok 4s nél ... Egyébként IOS 6 nál belepiszkáltak a kamerába ? mert mintha ugyveném észre videofelvételkor jobban fókuszál kicsit és jobb minőségű lenne a felvétel is .Bár az is lehet csak bebeszélem magamnak :D

(#9881) M@te


M@te
senior tag

"– A fekete modell matt színű széle a használatba vételt követően szép lassan elkezdett fémesen csillogni. Gyártási hibáról biztos nincs szó, mert két különböző készüléknél is tapasztaltuk ezt." írja a wall street journal. (pár napja már használják őket a sajtósok) ez azért nem jó hír

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#9882) Sur1G válasza Keksz (#9878) üzenetére


Sur1G
aktív tag

Safari, Viber, Whatsapp, meg időképet csekkolom folyamatosan, pár 10 perc telefonálás, wifin. Amúgy kétlem, hogy közel 6 órát nyomkodtam volna másfél nap alatt. Nem tudom, mi alapján számolja a használatot.

[ Szerkesztve ]

(#9883) kali válasza Sur1G (#9876) üzenetére


kali
legenda

ismétlem; vannak megfelelő jogosultsággal rendelkező t-s szervizesek - ha nem is sok helyen -, akik ha tapasztalnak egy hibát - és az biztosan nem szoftveres hiba -, akkor akár azonnalosan is cserélhetik a készüléket! nem méricskélnek, hardveres hibás a készülék, cserélik, a problémást pedig küldik vissza a gyártónak, ahol esetlegesen javítják, felújítják, és mehet refurbished kiadásra!

(#9884) StLui válasza kali (#9883) üzenetére


StLui
veterán

ahogy nekünk is cserélték a westend-es boltban egyből

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#9885) Sur1G válasza CyberSoma (#9877) üzenetére


Sur1G
aktív tag

Csak annyit akartam kihozni, hogy mindenképpen érdemes bevinni szervizbe. Majd ők megmondják, hogy mi a baj. Nem tudom, hogy a független telefonokat, hol kell garanciáztatni.

(#9886) gagaracer


gagaracer
csendes tag

Minden iphone 4 tulajnak fagy a safari?erre nincs valami megoldás?

iPHONE 4 8gb white iOS 6.1.3

(#9887) Tibee86 válasza gagaracer (#9886) üzenetére


Tibee86
veterán

Ha arra gondolsz, hogy MA alatt fórumozol, akkor a megoldás, hogy PH-ról tedd.

(#9888) Kommy


Kommy
veterán

Na már nem lehet előrendelni :) a T-mobile-nál

(#9889) gagaracer válasza Tibee86 (#9887) üzenetére


gagaracer
csendes tag

Áhá értem :)

iPHONE 4 8gb white iOS 6.1.3

(#9890) Sur1G válasza kali (#9883) üzenetére


Sur1G
aktív tag

Értem. CyberSoma aggódására akartam reagálni, hogy véleményem szerint nincs olyan, hogy egy random jelentkező hibával csak azért elküldenek, mert ott nem tudod bizonyítani. Ezeket a hibákat meg nem hiszem, hogy azonnal helyben ki tudják szűrni.

(#9891) CyberSoma válasza Sur1G (#9890) üzenetére


CyberSoma
tag

Ok, köszi. A jövő héten elviszem az Andrássy úti szervízbe. Nem szeretném, hogy a gari lejárta után adja meg magát teljesen. Inkább nézzék meg....

(#9892) M@te válasza Sur1G (#9890) üzenetére


M@te
senior tag

nekem azt mondták még annó hogy ha nem tudom itt helyben reprobukálni a hibát a telefonnal akkor sajnos el kell hogy küldje pestre ahol akár 2 hétig eltarthat a vizsgálat és nem tud cseretelefont adni. így hagyja ott az ember.. vehettem volna 2 hétre valami ócska telefont a használtasnál és nem lett volna meg egy telefonszámom sem, stb stb.

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#9893) Def26 válasza Kommy (#9888) üzenetére


Def26
félisten

Én még belefértem. Nem tudom mennyi lehetett készleten, de hamar túladtak rajtuk. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#9894) Sur1G válasza M@te (#9892) üzenetére


Sur1G
aktív tag

Nekem azt mondták a t-nél (és így is jártak el), hogy kötelesek cseretelefont biztosítani és max 15 nap az átfutási ideje. Nem tudom, hogy ez bolt- vagy szolgáltatásfüggő dolog-e.

Azt viszont nem értem, hogy tette át a telefonszámaimat egy symbian rendszert futtató nokiára 1 perc alatt. Elvitte hátra és jött vissza a számaimmal a másik telefonon.

[ Szerkesztve ]

(#9895) DanielK válasza Sur1G (#9894) üzenetére


DanielK
addikt

Megfelelő programmal

Más: lehet, hogy a vodafone-nál nem lehet majd kapni 28-án a telefont? Még csak "előregisztráció" van náluk, ami ugye csak infót fog közölni, hogy mikortól lehet venni stb. Vagy ez ilyen előfelmérés? :F

(#9896) kircsi28


kircsi28
aktív tag

Sziasztok! Garancia időtartam az fix 1 év, vagy van lehetőség kiterjeszteni 2 évre, vagy hogy van ez? Köszi

(#9897) icecave válasza Def26 (#9893) üzenetére


icecave
Topikgazda

Én is, éjfél után 3 perccel még (csoda lett volna, ha nem). Viszont nekem úgy engedte a rendszer az előfizuhosszabbítást,hogy elvileg még nem is lehetett volna, szóval simán lehet, hogy majd felhív a egy ÜF-os néni,hogy sorry, de a rendszer szar volt... akkor jó hír másnak,hogy felszabadul egy fekete 16 gigás :D

(#9898) kali válasza Sur1G (#9894) üzenetére


kali
legenda

jogszabály írja elő a 15 napot, de az sajnos úgy fogalmaz, hogy arra csak törekedni kell, tehát indiokolt esetben több is lehet!

icecave; régebben is volt olyan, hogy az új iphone megjelenésekor korábban is engedtek hosszabbítani, mint a hűség (illetve azon belül a speciális kedvezményes időintervellum) lejárta - de csak iphone esetében tudok ilyenről -, hátha meglépik most is! :)

[ Szerkesztve ]

(#9899) JamesHun válasza Sur1G (#9894) üzenetére


JamesHun
addikt

Vodához amikor beadtam múlt héten csütörtök este, hétfőn már a szervizbe volt, szerdán átvehettem a cserélt telefont a Duna Plázába. Iphoneokat a Vodánál szerencsére hamar megjáratják :D

SIM kártyán járathatta meg szerintem
Vagy valami buhera/szerviz progival kiszedte a kontakt listát és áttolta a másik telóra

SeriesX: JamesSHun

(#9900) ittakary válasza Keksz (#9700) üzenetére


ittakary
nagyúr

Szerintem rengetegen vagyunk így :) én is angolul használom az első perctől kezdve.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.