Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8301) Zjunior


Zjunior
veterán

Sziasztok!

Új gépet vettem...MAcbook Pro
Hogyan tudom azt megoldani, hogy ha először syncelek a telefonról másolja a dolgokat fel
a gépre ne pedig fordítva!
Magyarul nem akarom h törlődjenek a dolgaim!
Köszönöm:)! :R

Igen az upgrade működik ios 6-ra dev acc nélkül?:)
:F

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#8302) h1ght3chzor válasza Zjunior (#8301) üzenetére


h1ght3chzor
őstag

Jobb egérgomb, adatok átvitele. :)

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy válaszolsz a privát üzenetre.

(#8303) HUTCHG


HUTCHG
csendes tag

Sziasztok!
Lenne egy kérdésem:
az iphone 3g-n hogy lehet beállítani hogy egy zene,amit letöltöttem legyen a csengőhangom?
előre is köszi :R

(#8304) Gergőke88


Gergőke88
addikt

Nah a T-Mobile honlapján megjelent az iPhone 5!
bobodj: legalább valami....

[ Szerkesztve ]

(#8305) bobooo válasza HUTCHG (#8303) üzenetére


bobooo
addikt

[link]

Gergő: megjelent egy Hamarosan felirat a telefon képével :U

(#8306) Zjunior válasza h1ght3chzor (#8302) üzenetére


Zjunior
veterán

De azt írja hogy egy másik iTunes könyvtárral van syncelve, és törlöm-e?
Ez így nem buli!:)

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#8307) hami85 válasza bobooo (#8305) üzenetére


hami85
tag

Akkor most már csökkenhetnének az árak :) mondjuk úgy 140 körülre lemehetne a 4S :D

(#8308) bobooo válasza hami85 (#8307) üzenetére


bobooo
addikt

fog, de meddig még nem kapható hivatalosan addig nem már csak egy hét és fog nyugalom

kali: fog az még csökkeni holnap, ez az ár most csak az árfolyamhoz lett belőve és amikor elindul az előrendelés vagy a start akkor viszik le drasztikusan :K

[ Szerkesztve ]

(#8309) kali válasza hami85 (#8307) üzenetére


kali
legenda

pont azt írtam régebben, hogy az induló 140 e ft-ra levihetnék majd a 4s árát - ami most 180 e ft ugye -, ha megjelenik az újabb típus!
bár az kicsit aggasztó, hogy egyelőre az apple store is csak 13 e ft-ot csökkentett a független árán...

(#8310) hami85 válasza kali (#8309) üzenetére


hami85
tag

Hát kiváncsi leszek, nem hiszem hogy 5öst veszek, ez lesz az első IPhone, szerintem jó lesz a 4S

(#8311) kali válasza bobooo (#8308) üzenetére


kali
legenda

biztos fog még valamennyit, de a drasztikusságtól nem tartok különösebben... :(

hami85; bizony jó a 4s is, én is erősen elgondolkodom majd az árak ismeretében és az i5 kipróbálása után, hogy marad még egy ideig a jelenlegi 4s, vagy i5 lesz, netán valami wp8 nokia lumia!?!? :)

[ Szerkesztve ]

(#8312) mondomén válasza M@te (#8300) üzenetére


mondomén
őstag

Ha cydiát megnyitod, a kezdőképernyőn felül zölddel van írva, hogy melyik shsh van már lementve a cydia szerverére. Ha látod a te számod, akkor az elég. JB- backup-ot nem ajánlott pakolgatni. Azt viszont nem tudom, hogy ebben az esetben lehet e egyáltalán. Talán 5-ről 6-ra még menni fog, de vissza már nem hiszem.

(#8313) M@te válasza mondomén (#8312) üzenetére


M@te
senior tag

köszönöm, nem JB-s a telefon. anélkül nem is lehet megcsinálni? :(
igazából csak amiatt tenném vissza mert láttam hogy app store milyen gáz.

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#8314) kenny123


kenny123
addikt

Sziasztok!

Span vett ályfónt, akivel szeretnénk tolni az imessage-t. Felvettük egymást (illetve szerkesztettük a kontaktjainkat, email címmel), de üzeneteken belül 2 helyen van a srác. Egy imessage, meg egy natúr sms. A kettőből hogyan tudnék egyet csinálni?

yo

(#8315) Jorus válasza kenny123 (#8314) üzenetére


Jorus
nagyúr

Elég a telszám, nem kell semmit semmi egyéb, csak hogy mindketten 3G-n legyetek. Az sem lényeges, hogy szerepeltek-e egymás címjegyzékében. Ha elkezdesz neki írni, látni fogod, hogy kék-e vagy zöld-e az üzenet.

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#8316) kenny123 válasza Jorus (#8315) üzenetére


kenny123
addikt

Így vagyunk, de smsként küldi. :\

yo

(#8317) M@te válasza kenny123 (#8316) üzenetére


M@te
senior tag

használjátok a viber-t

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#8318) Jorus válasza kenny123 (#8316) üzenetére


Jorus
nagyúr

Mindkettőtöknek van folyamatos net kapcsolata?

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#8319) kenny123 válasza Jorus (#8318) üzenetére


kenny123
addikt

Természetesen. Wifin mindketten, és nálam csak a száma van megadva.

Viber nem opció, szopja az akksit.. Meg amúgyi. Van beépített imessage aminek működnie kellene..

yo

(#8320) Jorus válasza kenny123 (#8319) üzenetére


Jorus
nagyúr

Küldtem neked az adatlapodon levő számra tesztüzenetet, szépen elment iMessage-ként, szal lehet haverodnál van vmi gubanc.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#8321) k.viktor95


k.viktor95
csendes tag

Sziasztok!

Van egy Iphone 3G 8Gbom, rettentő lassan ad be mindent ,megjegyezem 1 héttel ezelőtt sokkal de sokkal gyorsabb volt...Pl rámegyek a Viberre és mire betölti v bead valamit eltelik 20-30másodperc és mindennél így van ... :/ Valami tipp?

(#8322) bbrain


bbrain
tag

Hi,

iOS 6 / iPhone 4 alatt nem jelennek meg az extra csengőhangok... Tapasztalat valakinek?

Üdv.

Everything you read on the internet is true - Albert Einstein

(#8323) Jorus válasza bbrain (#8322) üzenetére


Jorus
nagyúr

IOS frissítésnél ezeket újra fel kell pakolnod, ha jól emlékszem.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#8324) manchester85 válasza k.viktor95 (#8321) üzenetére


manchester85
addikt

Vegyél egy újabb telefont, vagy ne siránkozz, hogy egy közel 4,5 éves telefon ma már nem működik korszerűen.

szerk.

Akkor tedd vissza rá a 3.1.3-at.

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#8325) k.viktor95 válasza manchester85 (#8324) üzenetére


k.viktor95
csendes tag

Látom annyira buta vagy ,hogy nem értelmezted amit írtam ... Pontosan az ilyen emberek miatt írtam le ,hogy 1 hete 100x gyorsabb volt :) Mellesleg nem mindenki teheti meg ,hogy Iphone4/4S-el rohangál :) Elnézést érte !

(#8326) bbrain válasza Jorus (#8323) üzenetére


bbrain
tag

Mindent visszasynceltem, a zenék megvannak, de nem jeleníti meg a listában, nem tudom kiválasztani őket...

Everything you read on the internet is true - Albert Einstein

(#8327) bigdady válasza k.viktor95 (#8321) üzenetére


bigdady
nagyúr

Kijött az 5-ös és megsértődött :DDD

Belaktad. Rakd újra a 3.1.3-at

[ Szerkesztve ]

(#8328) kenny123 válasza Jorus (#8320) üzenetére


kenny123
addikt

Továbbra sem jó. Mindegy, holnap megnézem.. Azért köszi!

yo

(#8329) Jorus válasza bbrain (#8326) üzenetére


Jorus
nagyúr

Mert újra fel kell tenni őket, de nem iTunes-ból, hanem az mr4 file-ból, ahogy akkor csináltad, amikor feltetted őket eredetileg.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#8330) bbrain válasza Jorus (#8329) üzenetére


bbrain
tag

Eddig is az iTunes-ból raktam fel, elvileg most is feltolja őket...

Everything you read on the internet is true - Albert Einstein

(#8331) k.viktor95 válasza bigdady (#8327) üzenetére


k.viktor95
csendes tag

Köszönöm Szépen a választ :)

(#8332) paavoo


paavoo
aktív tag

Feldobtam 4S-re ios6 gm-et. Brutális lett safari sebessége (oldalbetöltés, reagálás, pinch to zoom, minden), jb nélkül volt a teló már 1-2 hónapja kb, de így is sokkal gyorsabb lett. 1-2 apróbb bug van (pl eltűnt safari könyvjelző 1x), app store eléggé lassú, de utóbbi napokban ios5ön is nagyon lassú volt, de most valamiért bugzik is, ha multitaskról nyitom meg akkor hátulra pakolja a top25-öt és azt írja nem tud csatlakozni a storehoz, ha újraindítom ok.
Ami nem tetszik az a tárcsázó és a kék status bar, ja meg cellulart kirakhatták volna wifi alá settingsbe, ha már nincs gyorsikon noti centerbe :(((

+ kamerát megcsinálhatták volna, hogy winfosba ne fejjel lefelé legyen a kép, ha felül van a hangerő gomb
+ auto fényerő viszont nagyon jól reagál, ios5-ben képzár kellett, hogy visszaálljon

[ Szerkesztve ]

(#8333) M@te válasza paavoo (#8332) üzenetére


M@te
senior tag

én is felraktam sima 4re és annnnnnyira lassú mint a fene. még az smsek görgetése is akadozik... nagyon gáz!!

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#8334) DanielK válasza paavoo (#8332) üzenetére


DanielK
addikt

A képeket forgasd át a win képnézegetővel. videóra nincs ötletem.
Mac alatt jól jelenik meg.

(#8335) bbrain válasza Jorus (#8329) üzenetére


bbrain
tag

Megvan mi volt a baj: az iTunes nem találta a csengőhangokat... Újra megmutattam neki hol vannak, mostmár synceli... Csak azt nem tudom hogy miért nem szól, ha nem talál valamit...

Everything you read on the internet is true - Albert Einstein

(#8336) bbrain válasza paavoo (#8332) üzenetére


bbrain
tag

Exif infóban van hogy hogyan lett lőve a kép... egy normális képnézegető elintézi a forgatást: pl. www.irfanview.com Ez ingyenes.

Everything you read on the internet is true - Albert Einstein

(#8337) Jorus válasza bbrain (#8335) üzenetére


Jorus
nagyúr

Ez megnyugtató, mivel elég sok egyedi csengőhangom van, és az iOS 4-ről 5-re való váltásnál sehogy sem tudtam visszapakolni őket.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#8338) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

két dolgot szeretnék kérdezni:
hogyan lehet az elfelejtett ITunes jelszómat cserélni?
van jónéhány korábbról megvett alkalmazásom, amit most a fiam telefonjára szeretnék telepíteni, de az Apple ID-nél (pontosabban a jelszó hibája miatt) sajna elakadok.
hiába kattintok az "Elfelejtette?" részre, semmi nem történik.
a másik dolog pedig nagyon bosszant.
xp-s PC rendszerem egyszerűen nem akar netet adni addig, míg a iTunes meg van nyitva.
hiába indítottam újra a szerkezetet, nem tudom a netet használni.
ahogy bezártam az iTunes-t azonnal működik minden rendesen.
ez miért van?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#8339) bobooo válasza HUTCHDB (#8338) üzenetére


bobooo
addikt

telefonról -> App Store -> legalján Sign In (Bejelentkezés) -> iForgot azthsizem ez az elfelejtett jelszót visszaállíthatja

[ Szerkesztve ]

(#8340) HUTCHDB válasza bobooo (#8339) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

sajna ilyen nincs.
nekem:
"Apple ID: ..........@gmail.com" vagyis a bejelentkezési (regisztrációs) e-mail címem van.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#8341) bobooo válasza HUTCHDB (#8340) üzenetére


bobooo
addikt

arra nyomj rá mintha kilépnél és ott lesz h "View Apple ID" "Sign Out" és "iForgot"

(#8342) paavoo válasza bbrain (#8336) üzenetére


paavoo
aktív tag

Az a baj, hogy pl fellövi a képet icloudba, muter laptopjára is lementi (tehát ilyenekkel, hogy állítgatni nem akar foglalkozni, mert nem ért hozzá, meg igazság szerint én se akarom forgatni), és alapképnézegetőben nem látszik semmi, hogy fejjel lefele van, csak amikor fel akarom valahova tölteni (pl dropbox), már a tallózóban rosszul mutatja, és a feltöltött is hasonló lesz. :(
Gondolom ez is egy olyan feature, hogy nehogy már jó legyen winfoson, váltsak macre, mint a tetűlassú itunes. :)
Képszerkesztés is hasonló, nem tudom annak így kell-e működnie, mert akármit módosítok utólag Photos-on belül, egyrészt nem is módosítja azt amit icloudba töltött fel, másrészt amikor lövöm a képet és átszerkesztem egyből akkor is az alap képet lövi fel.

Azért inkább szívesebben lövöm Camera+ ban a képet, mert ott nem kell állítgatni, meg egyből meg tudom szerkeszteni, csak hát az nem olyan gyors mint a gyári, meg az indítása se valami kézreálló, mint kezdőképernyőről.

[ Szerkesztve ]

(#8343) bmwk1200s


bmwk1200s
őstag

Tud esetleg valaki egy ios 6 GM for 3Gs linket dobni, ami nem két nap alatt tölti le?
Köszi

Semmit sem írok alá!

(#8344) jozsi252


jozsi252
veterán

Az mennyire normális hogy a dock csati nekem állandóan áram alá van bedugva. És a hálózati usb-s adapter meleg valamennyire. Ez normális jelenség? Természetesen akkor is meleg amikor épp a dokk csatira nincsen telefon rádugva.

iPhone 13 Pro Max

(#8345) HUTCHDB válasza bobooo (#8341) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

siker!
köszönöm! :R

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#8346) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Nekem ugyanúgy bugzik a PH GM alatt mint a bétáknál :(

(#8347) bobooo válasza vadászcsiga (#8346) üzenetére


bobooo
addikt

nekem szerencsere mar nem :C

(#8348) icecave válasza vadászcsiga (#8346) üzenetére


icecave
Topikgazda

Viszont máshol nem, szal a 6os összeakad a RIOS kóddal nem? Bár ezt már beszéltük...

(#8349) Kommy válasza vadászcsiga (#8346) üzenetére


Kommy
veterán

Olyat próbáltál már csinálni, hogy felrakod a GM-et például, utána lehúzod a gépreő, és a telefonról nyomsz egy törlést, hátha a gépeden van valami ami belekavar, és uána miután beállítottad. próbálgatni anélkül, hogy gépre dugnád.

(#8350) vadászcsiga válasza Kommy (#8349) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Az van hogy én a mobilarena.hu alól olvasom a fórumot, de most próbából ráböktem egy mentett topikra ami átvitt a prohardver.hu-ra, onnan viszont tökéletes. Úgy néz ki megoldódott a problémám.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.