Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9951) Richard válasza pr0bi (#9950) üzenetére


Richard
őstag

Amit használsz az kopni fog sajnos. Mondjuk jó lenne tudni mennyire adták neki azzal az érmével az ívet. Ezek szerint a farmerzsebbe való becsúsztatásnál a zseb felett levő kis "szegecs" ( rengeteg farmeron van kisebb zseb a jobb zseb felett és azzal van rögzítve ) simán le tudja kapni róla a cumót. Igaz az már meg is karcolja, tehát a festék a legkevesebb.. A 3GS krómkerete is egy hányadék volt 1 hónap után ha nem tettél rá tokot :) Ez használati eszköz nem ékszer. A használati értékből pedig nem veszít egy bumperrel vagy invisible shield-el/egyéb keretre tehető matricával sem.

#9952 majestic: Az a behatás fokától függ. Le lehet erőszakolni róla, de én is kétlem, hogy normális használat mellett le lehetne szedni. Nekem az a fura, hogy az apple honlapján levő promo videóban már eleve fekete amikor cnc-zik.

[ Szerkesztve ]

(#9952) majestic válasza pr0bi (#9950) üzenetére


majestic
őstag

Galvanizált! Az elméletileg nem kophatna szerintem...

Macbook Pro 15' (2017), iPhone 15 Pro Max 256GB, Apple Watch Ultra 2, iPad Pro LTE 256GB (2021), G30

(#9953) Kurzuh


Kurzuh
aktív tag

IMEI szám alapján hol lehet megnézni az Apple honlapján a garanciát?

(#9954) Okuyama válasza M@te (#9947) üzenetére


Okuyama
tag

Nézd meg az adatvédelemnél hogy a helyzetmeghatározás kivan e lőve :U

(#9955) norbi2010 válasza Kurzuh (#9953) üzenetére


norbi2010
őstag

Itt

(#9956) ittakary


ittakary
nagyúr

na valami i5 tulaj írjon már hogy milyen a cucc :D

(#9957) bobooo válasza ittakary (#9956) üzenetére


bobooo
addikt

cserélsz? :)

(#9958) Def26


Def26
félisten

Ide is beírom, hogy most hívott a T-mobile adategyeztetés miatt. Jövő héten csütörtökön a futárnál lesz a telefon amit pénteken kézhez kapok. (Budaörsön vagyok) :D

Szerintem hívogatják a többi előrendelőt is. :) :))

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#9959) M@te válasza JamesHun (#9949) üzenetére


M@te
senior tag

hát persze :) de akárhova megyek azt írja hogy nem meghatározható. felső sorban a nyíl sem vált át lilára, hanem üres marad.

[ Szerkesztve ]

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#9960) pr0bi válasza majestic (#9952) üzenetére


pr0bi
senior tag

Lehet belenyultak és kifogták a szériahibásat, majd úgy is kiderül a többi gyengeségével együtt.

(#9961) Kicsirics77


Kicsirics77
veterán

Röhejes hibák az Apple új térképén

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#9962) Richard


Richard
őstag

Ezzel a tokkal kiküszöbölhetitek a kopást :D Amúgy az én használati szokásaimhoz pont passzolna ez a "széf". Több mint 100 dollár, de szerintem azon felül, hogy dobálhatod a telefonod még jól is néz ki :)

Persze még várni kell jócskán a megjelenésére.

[ Szerkesztve ]

(#9963) Okuyama


Okuyama
tag

Most készülök a hétvégén venni a 4s hez egy autós töltőt ,és a közelemben árulnak egy ilyen szettet .

Kép 1

Kép 2

Valaki használ esetleg ilyet ? . Persze a dobozban található kábelt nem használnám ,inkább az eredetit .....Szerintetek megmerjem venni ?

[ Szerkesztve ]

(#9964) Turbomann válasza Kicsirics77 (#9961) üzenetére


Turbomann
tag

Már Meg bocsás, de ez a lap egy olipinkont is lefikázta ez a senkiházi szenylap. Így kérdezem, hogy hiteles-e?:)

(#9965) Kicsirics77 válasza Turbomann (#9964) üzenetére


Kicsirics77
veterán

nem tisztem vizsgálni,hogy hiteles-e de a térkép sem az amit az apple kiadott :DDD
lakhelyemen nincs műholdkép,mintha direkt ki lenne takarva,vagy az is lehet,hogy felhős volt az ég és úgy gondolták,hogy akkor azt ott kihagyjuk,vagy lehet nekik az alföld túl unalmas és egyhangú zöld...

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#9966) JamesHun válasza Okuyama (#9963) üzenetére


JamesHun
addikt

Én meg nem venném :)

SeriesX: JamesSHun

(#9967) Def26


Def26
félisten

Szerintetek létezik olyan, hogy nano sim adapter? most azon gondolkodom, hogy bemegyek a T -be és rendelek a jelenlegi sim kártya helyett egy nano sim -et. Addig amíg nem jön meg az iPhone 5 használná az asszony a jelenlegi telefonjában a nano sim -et egy adapterrel, ha létezik ilyesmi.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#9968) ittakary válasza Def26 (#9967) üzenetére


ittakary
nagyúr

Tuti van :)

(#9969) M@te


M@te
senior tag

na jó. se a facebook se a térkép se a viber se a kamera app nem tudja meghatározni a helyzetemet. másnak sem működik? ios 6 i4. az előbb leejtettem a fónt, remélem nem azért romlott el :D

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#9970) greggggg válasza Richard (#9962) üzenetére


greggggg
aktív tag

ezt a tokok a TEK-es embernek készítik, mikor voltak a a tvben és a TEK-etlen csávó demonstrálta az i4én hogy hogy is nézett ki az ifjú skywalker csúzlija vmi hasonló giga védőburkalata volt neki is.

greggggg felhasználónak 5 piros pontja 0 fekete pontja van.

(#9971) JamesHun válasza M@te (#9969) üzenetére


JamesHun
addikt

nyomj egy restore-t és ne tölts be backupot

SeriesX: JamesSHun

(#9972) greggggg válasza Def26 (#9967) üzenetére


greggggg
aktív tag

sztem még nincs mert a nano sim vastagsága eltér a micro simétól, írták is valahol h aki micro simből akar nanot csinálni annak még a msim hátulját is csiszolni kell nem elég vágni.
de sztem pár héten belül lesz.

greggggg felhasználónak 5 piros pontja 0 fekete pontja van.

(#9973) Keksz válasza ittakary (#9968) üzenetére


Keksz
senior tag

csak két hét mire idér Kínából :P

(#9974) M@te válasza JamesHun (#9971) üzenetére


M@te
senior tag

és akkor ha a kontatjaim szinkronizálva voltam a windows contacts-al akkor azokat vissza tudom tölteni? beállítom új telefonként az oké de hogyan rakom vissza a kontaktokat?

most már a 3g sem működik.

@BoboDJ köszi

[ Szerkesztve ]

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#9975) bobooo válasza M@te (#9974) üzenetére


bobooo
addikt

szinkron icloudal vagy társaival

(#9976) freestailo


freestailo
őstag

Sziasztok! Milyen bumpert ajánlanátok i4s -hez? Az ár annyira nem számít inkább a minőség, jó lenne olyan is ami teljesen fedi a hátlapot! Melyik a legjobb ilyen tok? Fóliából hallottam hogy a zagg invisible shield a legjobb, kivi vagyok melyik a legjobb bumper. Köszi

(#9977) McNamara


McNamara
Ármester

Na mondtam, hogy nem lesz 180 a 16GB változat. Nekem 4S van de nagyon csábító a csere.

(#9978) nord_ válasza freestailo (#9976) üzenetére


nord_
veterán

A gyárit. De olyan nincs, ami a hátlapot is fedné - azt már nem bumpernek hívják. ;)

(#9979) greggggg válasza nord_ (#9978) üzenetére


greggggg
aktív tag

jah vmi hasonlót mint az iSkin Solo pl. ilyen zselés cucc.

greggggg felhasználónak 5 piros pontja 0 fekete pontja van.

(#9980) freestailo válasza nord_ (#9978) üzenetére


freestailo
őstag

kösz a választ, és akkor minek hívják ami a hátlapot is fedi? tok? abból melyik a legjobb?

(#9981) snooze válasza greggggg (#9979) üzenetére


snooze
veterán

az joooo tok nagyon.. :C :C

GO Gunners!!!

(#9982) JamesHun válasza greggggg (#9979) üzenetére


JamesHun
addikt

nekem is ilyen van i4-en és szerintem i5 re is valami hasonlót nézek majd

SeriesX: JamesSHun

(#9983) greggggg válasza JamesHun (#9982) üzenetére


greggggg
aktív tag

akinek ilyen van megkérdezhetem milyen színű?

greggggg felhasználónak 5 piros pontja 0 fekete pontja van.

(#9984) Brumi˘ válasza Okuyama (#9963) üzenetére


Brumi˘
addikt

Volt szerencsém hozzá. Meg ne vedd! Egyik töltő se töltötte se az i4-et se a 3gs-t. Viszont 1600 pénzért rendeltem belkin F8Z445EA tipusu autós töltőt, ami hibátlanul teszi dolgát.

(#9985) nord_ válasza freestailo (#9980) üzenetére


nord_
veterán

Olyan, hogy legjobb, nincs. Amelyikből nem esik ki (márpedig ilyet még nem láttam), az mind védi a telefont; innentől pedig már csak az ízlés és a pénztárca számít.
Apple.hu, xms.hu, istyle.hu, ijoe.hu, starking.hu a 'hivatalos' boltok, de más helyeken is nézhetsz tokokat (pl. iphonetok.hu vagy ikiegeszitok.hu) egy rakás van belőlük.

(#9986) Okuyama válasza Brumi˘ (#9984) üzenetére


Okuyama
tag

Szuper :) Köszönöm hogy szóltál akkor nem foglalkozok vele,veszek egy Belkint neki és kész .

(#9987) snooze válasza greggggg (#9983) üzenetére


snooze
veterán

nekem füstszinü van.. :)

GO Gunners!!!

(#9988) greggggg válasza snooze (#9987) üzenetére


greggggg
aktív tag

:R

greggggg felhasználónak 5 piros pontja 0 fekete pontja van.

(#9989) freestailo válasza nord_ (#9985) üzenetére


freestailo
őstag

Köszönöm szépen a választ!

(#9990) Keksz válasza McNamara (#9977) üzenetére


Keksz
senior tag

Mi csábít?
Mert nekem is 4S van, de nem látok olyan nagy előrelépést hogy érdemes lenne váltani, főleg úgy h a hibák még igazán ki sem jöttek :-D

(#9991) McNamara


McNamara
Ármester

Egyenlőre nem lesz hasznàlható a 4G.

(#9992) adamssss


adamssss
veterán

Az normális, hogy nem tudom használni a passbook-ot, vagy ez mo-n nem is elérhető?

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#9993) Kicsirics77 válasza adamssss (#9992) üzenetére


Kicsirics77
veterán

szerintem egyelőre nem lehet használni,nem mintha szükségem lenne rá személy szerint
kb annyira izgat mint mostanában az fb

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#9994) M@te válasza Keksz (#9990) üzenetére


M@te
senior tag

majd ha a kezedbe veszed akkor lehet hogy fog :)

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#9995) adamssss válasza Kicsirics77 (#9993) üzenetére


adamssss
veterán

A másik bajom, hogy az appstore baromi sokszor nem elérhető. Ez másnál is előfordul?

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#9996) Kicsirics77 válasza adamssss (#9995) üzenetére


Kicsirics77
veterán

legtöbbször baromi lassú,eddig ezt tapasztaltam csak de a podcast alkalmazás sem híres róla hogy kapkodna.
remélem lesz valami javítás rá.

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#9997) ittakary válasza Kicsirics77 (#9996) üzenetére


ittakary
nagyúr

A Podcast csoda első verziója volt tűrhetetlen :) Azóta azért sokat javult a helyzet szerintem.

(#9998) Kicsirics77 válasza ittakary (#9997) üzenetére


Kicsirics77
veterán

hát az előzményeket nem ismerem mert 2 napja van fent még csak de baromi lassú a görgetés nekem

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#9999) StLui


StLui
veterán

Lányom nézett Franciaországban előfizetésre i5-öt, amit elsőre talált 340 eur és 79 eur havidíj 1 évre

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#10000) greggggg válasza StLui (#9999) üzenetére


greggggg
aktív tag

2évre biztos olcsobb

greggggg felhasználónak 5 piros pontja 0 fekete pontja van.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.