Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8751) LordAxwell válasza vadászcsiga (#8669) üzenetére


LordAxwell
senior tag

Valami más ötlet?

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#8752) rachmaninoff


rachmaninoff
aktív tag

Kb. 30 féle Gtlak alkalmazást próbáltam már ki, de mindegyiknél volt geb@sz. Többnyire 1-2 üzi "elfelejtése". Tudtok ajánlani egy jól működőt?

(#8753) csoki46


csoki46
aktív tag

Hogyan lehet legkönnyebben a telefonra rakni és ott elolvasni egy - a netről letöltött - ekönyvet? Addig eljutottam, hogy Winscp-vel föl tudom másolni a telefonra de nem találtam olyan alkalmazást amivel meg is tudnám nyitni, esetleg betallózni. Jelenleg PRC-ben van, de ezt át tudom konvertálni, szóval mindegy, hogy milyen formátumban legyen.

(#8754) Kommy válasza csoki46 (#8753) üzenetére


Kommy
veterán

iBooks, itunes-al belerakható, vagy akár e-mailben elküldve is megnyitható vele, vagy akár dropbox-ból is megynitható iBooks-al.

[ Szerkesztve ]

(#8755) csoki46 válasza Kommy (#8754) üzenetére


csoki46
aktív tag

Köszönöm a gyors választ! :R

Elküldtem magamnak mailben, de azt írja, hogy a Mail nem képes megnyitni. E-pub vagy más formátumban próbálkozzak? (3GS, 5.1.1)

[ Szerkesztve ]

(#8756) csoki46


csoki46
aktív tag

epub-ba jó lett köszi! :R

(#8757) ronda


ronda
aktív tag

Hello mindenki!

Ha jailbreak-elem a telefont (4S) és valami gebasz miatt vissza akarok térni az előző állapotra, akkor a jailbreak előtt készített backup-ból visszaállítva működni fog a tel, vagy a backupból visszatöltés előtt kell csinálni itunes-ban egy sima restore-t?

"Lehet-e jónak lenni egy rossz világban?" Galaxy S21

(#8758) ittakary válasza ronda (#8757) üzenetére


ittakary
nagyúr

restore mindenképpen kell. Viszont a friss rendszerre ráeresztheted a JB-es rendszerrel készült backupot.

(#8759) kali válasza ronda (#8757) üzenetére


kali
legenda

restore, majd jb előtti mentés visszaállítása!

(#8760) ronda


ronda
aktív tag

A restore-nál a friss firmet gondolom a netről szedi le.

szerk: ha a JB előtti mentést és a JB-s mentést külön megtartom, akkor visszamásolva a helyére (C:\Users\---\AppData\Roaming\Apple Computer\MobileSync\Backup) használhatom bármelyiket?

[ Szerkesztve ]

"Lehet-e jónak lenni egy rossz világban?" Galaxy S21

(#8761) kali válasza ronda (#8760) üzenetére


kali
legenda

te is letöltheted előre a firmware állományt, és manuálisan betallózhatod!

(#8762) paavoo


paavoo
aktív tag

Azt észrevettétek ios6-ban, hogy a billentyűzetnél ha hosszan tartom lenyomva egy betűnél, hogy előjöjjön az ékezetes karakter, most már nem lehet alatta húzni, csak ha ráviszem az ujjamat?:S nekem ez így elég fura

[ Szerkesztve ]

(#8763) Tibee86 válasza paavoo (#8762) üzenetére


Tibee86
veterán

Sajnos észre. :((

(#8764) ittakary válasza paavoo (#8762) üzenetére


ittakary
nagyúr

És igaz... De tré :F

(#8765) BollaFeri


BollaFeri
tag

Hali! Vennék ma egy gyári független 3GS-t, de igen régi, valami 3-as szoftver van rajta, de jailbrake-elt.. Én akarok rá 5-öst, de jailbrake is kellene, mert találtam egy térkép programot, amihez elvileg kellene.. Bár nem is tudom hogy lehet azt feltelepíteni? Egy darab .ipa fájl..

Illetve még azt is jó lenne tudni, hogy tudom megpróbálni ott, hogy müxik-e a GPS vevője? A 6.15-ös bb-vel tuti nem jó?

(#8766) manchester85 válasza Tibee86 (#8763) üzenetére


manchester85
addikt

Én már ezen rég túl vagyok, azóta meg is szoktam. :DDD

BollaFeri!

Úgy lehet feltelepíteni, hogy elindítod az AppStore alkalmazást, megkeresed a programot és rákattintasz a buy gombra.

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#8767) M@te válasza paavoo (#8762) üzenetére


M@te
senior tag

igen. sajnos. elég gáz..

nekem az app store is akadozik.

ha vissza akarom rakni az 5.1.1.-et akkor ha rámegyek a restore-ra akkor már nem tudok back up-olni ugye? mert a 6os back up-ot nem rakja rá a 5.1.1.-re?! tehát mindenem elveszik.

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#8768) Tibee86 válasza manchester85 (#8766) üzenetére


Tibee86
veterán

Annyira nem vészes, de nem tudom, hogy ezen minek változtattak, teljesen jó volt a régi.
Bár nekem mindegy, nagyon valószínű, hogy megy vissza az 5.1.1., csak még az üzemidőt tesztelgetem 1-2 napot, de eddig elég lelombozó.

M@te : Ha mentett a telefon 6-os alatt, akkor nem hiszem.
#8770 : :K

[ Szerkesztve ]

(#8769) BollaFeri válasza manchester85 (#8766) üzenetére


BollaFeri
tag

Köszi.. :)

(#8770) M@te válasza Tibee86 (#8768) üzenetére


M@te
senior tag

és ha nem mentett akkor csak simán restore?

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#8771) Gordiann válasza BollaFeri (#8765) üzenetére


Gordiann
őstag

ha gyári független az iphone akkor minden mehet rá. a gps is működik mindenhogy.
ha nem gyári független, ott lehetnek bajok...:(

jailbreakelni ios5-ig lehet mindent.

ismétlem, ha gyári független, akkor bb-el EGYÁLTALÁN nem kell foglalkozni!

(#8772) BollaFeri válasza Gordiann (#8771) üzenetére


BollaFeri
tag

Akkor azt hogy tudom meg, h gyári független-e? Nyomok egy gyári állapot visszaállítást, és akkor kiderül?

(#8773) manchester85 válasza Tibee86 (#8768) üzenetére


manchester85
addikt

Azért van egy pár jó dolog iOS-ban. Pl. a Facebook integráció tök hasznos, végre látom az ismerősök szülinapját a noticenterben, eseményeket, stb. Aki megadja a számát FB-on, azé folyamatosan frissül a kontaktlistában. Végre jó a multitouch (tudom, sokaknak 5.1.1 alatt is jó volt, de azért szerintem mégse :DDD ), teljes képernyős Safari, gyorsabb böngésző, képfeltöltés Safariból, rengeteg apró újítás. Persze hibák is vannak, de alapvetően a rendszer még gyorsabb is lett (pedig az ős iPhone-osok már hozzászoktak, hogy az új OS általában lassulást hoz) úgyhogy összességében szerintem teljesen jó az iOS6. Csak jöjjön a Google Maps is az Appstore-ba.

i6 Silver

(#8774) Kommy válasza BollaFeri (#8772) üzenetére


Kommy
veterán

de csak gépről lehet jailbreak-elt telefonon, ráadásul iOS 3-on gép kell az aktiválláshoz.

(#8775) Tibee86 válasza manchester85 (#8773) üzenetére


Tibee86
veterán

Nem azt mondom, hogy rossz lenne, kimondottan tetszik, hogy gyorsabb az egész rendszer, és a Safari is. Multitouch tényleg jó már ebben.
Egyetlen bajom, igaz, még csak 1 napja van fent, hogy nagyon zabálja az akkut. :F
Na meg a maps, a bkv tervezés néha jól jött.

(#8776) manchester85 válasza Tibee86 (#8775) üzenetére


manchester85
addikt

Jah, mondjuk az akksit nekem is rendesen eszi. Fene tudja, mit kéne, én is gondolkoztam már, hogy visszarakom.

i6 Silver

(#8777) bmwk1200s


bmwk1200s
őstag

Pär nap hasznalat utan azt tudom mondani, hogy minden 3Gs tulajnak ajanlom, hihetetlen hogy egy 3 eves keszulekre igy tudtak optimalizalni az uj OS-t.. :R
Lasabban bootol be, mint az 5.1.1 de cserebe nagyon gyors mindenhol.
En restore-al tettem fel, majd backupbol mindent vissza.. nalam nem eszi egyaltalan az akkut, igaz nekem 2 honapja egy teljesen uj akksi van benn (koszi iSamurai :C )
Par hiba ami feltunt:

- face syncnel mikor egyesitem a nevlistat a faces adatokkal, van hogy nem csinal semmit, ki kell lepni es ujra ranyomni, masodjara mindig jo
- vezerlovel leallitott music.app magatol ujraindult az asztalon, mikor mar fules sem volt benne :Y , csak lestem hogy elindult magatol a zene a telefonon :D
- a Passbook.app teljesen figyelmenkivul hagyja hogy milyen fenyero van beallitva alapbol, mindig maxra huzza a fenyerot

A tobbi teljesen rendben van, a Safari fullscreen remek, az uj telo app is kiraly.. nekem tetszenek a szinbeli valtasok is..
Hala a DnD kapcsolonak nem zaklatnak az altalam bealitott idoben, csak azok akiktol elvarom, hogy zaklassanak :D

[ Szerkesztve ]

Semmit sem írok alá!

(#8778) Gordiann válasza BollaFeri (#8772) üzenetére


Gordiann
őstag

Jaja, csak gépen tudod meg, ráadásul akkor frissül a bb is, ha felfrissíted 5.1.1-re...
(habár most nem tudom, asszem vissza lehet valamennyire állítani a régebbit, de nem vagyok gyakorlott ebben) én gyári függetlenül vettem az enyémet, tényleg az volt, és lazán frissítgetem összevissza, ios6-ot is próbálgatom, minden megy.

szóval zsákbamacska, vagy bízol abban aki eladja vagy nem :)

(#8779) Atikusz


Atikusz
senior tag

Sziasztok!

SHS-t hogy tudom lementeni TinyUmbrella-val? Már letöltöttem és meg is nyitottam a programot, de nem tudom, mi merre hány méter.
Ilyenkor a telefon adatai elvesznek vagy vmi hasonló?

szerk: nem JB-s a telefonom

[ Szerkesztve ]

(#8780) szabopali válasza manchester85 (#8773) üzenetére


szabopali
aktív tag

Én a ConactsXL használom ott is tökéletesen müxik az FB-s szinkronizálás. Amiről nem irtál az a képek frissítése a FB alapján ha ott változik akkor a kontaknál is. Persze ezt ki is lehet kapcsolni mint sok mást is a frissítésnél. És én még a iOS 6 elött vagyok. Ha valaki szeretné ezeket a funkciókat de nem akarja a iOS 6-ot - mondjuk a térkép vàltozás miatt- akkor ez az appot nagyon ajánlom mindenkinek. És még valami: teljes mértékben eggyüttműködikaz eredeti Contacts-al. Szinkron oda és vissza.

szabopali

(#8781) kali válasza Atikusz (#8779) üzenetére


kali
legenda

(#8782) Rivaul


Rivaul
addikt

Udv. Lattam regebben egy linket amin ellenorizheto hogy le van e tiltva a 4s-em. T-mobilos s elvileg nem fizettek. Erdekelne hogy mi a helyzet vele ha ez ellenorizheto. Sry az ekezetek miatt de telorol igy gyorsabb :) Thx

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#8783) ittakary válasza Rivaul (#8782) üzenetére


ittakary
nagyúr

Felhívod a T-Mobile ügyfélszolgálatát és bediktálod az IMEI-t és megmondják hogy tiltva lett-e vagy sem :) Ennyi a történet

(#8784) M@te válasza Rivaul (#8782) üzenetére


M@te
senior tag

Én nem tudok ilyen linkről. Vagy ha van is akkor is csak lehúznak rólad 2 dolcsit a semmiért. Tegyél bele egy t-mobile-os SIM-et ( már persze ha az az eredeti szolgáltatója) és ha nem megy vele akkor le van tiltva.

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#8785) Rivaul válasza M@te (#8784) üzenetére


Rivaul
addikt

Koszi. Csak ugye eleg keves a micro sim-es telefon :) Lehet csorgok a t-re egyet. Thx

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#8786) M@te válasza Rivaul (#8785) üzenetére


M@te
senior tag

bemész bármelyik gsm bolba, tartanak minden fajtát, mert nekik is ki kell próbálni őket! biztos segítenek :)

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#8787) icecave


icecave
Topikgazda

A cikk végefelé van szó a telenoros forgalmazásról, persze, hogy mennyi az igazságalapja, jó kérdés. Ha már volt, bocsánat: [link]

(#8788) DanielK


DanielK
addikt

Telefonon ez a lost mode hol van? Nem találom.

(#8789) manchester85 válasza DanielK (#8788) üzenetére


manchester85
addikt

Hát benne van, hogy lost, azért. :DDD (De szar volt. :DDD )

i6 Silver

(#8790) máyköl válasza manchester85 (#8789) üzenetére


máyköl
veterán

Egyre szarabbak. :U
:DDD ;] :P

(#8791) Mela Kehes


Mela Kehes
addikt

SHSH-t szeretnék lementeni, de a TinyUmbrella-ban a legelején az 'Overwrite existing...' link inaktív. :F

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#8792) bobooo válasza DanielK (#8788) üzenetére


bobooo
addikt

állísd be az iphone keresést a telefonodon és icloudb.com-ból vagy egy másik ájfonról ha belépsz apple id-vel akkor betudod üzemelni

(#8793) Tibee86 válasza Mela Kehes (#8791) üzenetére


Tibee86
veterán

Ugyan ez volt a gondom az 5.11.01-el. Leszedtem helyette az 5.11.00b, azzal már nem volt ilyen gond.

(#8794) Mela Kehes válasza Tibee86 (#8793) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Bejött. :R

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#8795) samgar


samgar
őstag

Párom 3GS Iphone-ra tenném fel shift update-el a 6.0-át, de azt írja ki, a szoftver nem kompatibilis a telefonnal. Ez hogy lehet?

Oppo Find X5 PRO

(#8796) bobooo válasza samgar (#8795) üzenetére


bobooo
addikt

jó ipsw-t szedtél le?

(#8797) Kommy válasza samgar (#8795) üzenetére


Kommy
veterán

úgy hogy rosszat szedtél le ezek szerint

(#8798) M@te válasza samgar (#8795) üzenetére


M@te
senior tag

rossz ipsw töltöttél le.

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#8799) vadászcsiga válasza samgar (#8795) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Vagy hibás a fájl. Én is így jártam tegnapelőtt, ujra le kellett töltenem laptopon.

A 4-es ipsw nem jó a 3GS-re! Minden készülékre más más verzió van.

[ Szerkesztve ]

(#8800) samgar válasza vadászcsiga (#8799) üzenetére


samgar
őstag

De ez van feltéve a négyesemre. Esetleg mikor a gépére másoltam, sérulhetett. Probalom megegyszer.

Jaj de marha vagyok! Igazad van.

[ Szerkesztve ]

Oppo Find X5 PRO

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.