Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9401) spyduck válasza icecave (#9398) üzenetére


spyduck
nagyúr

elég meggyőző érv :DDD

(#9402) galaxys92


galaxys92
tag

Azert ranyomtam h frissitse:D

üdv D

(#9403) Kephamos


Kephamos
addikt

Az lehetséges, hogy az i4 megkapta a turn-by-turn navigációt?

(#9404) icecave válasza Kephamos (#9403) üzenetére


icecave
Topikgazda

Nem, csak "lapozni" tudsz a pontok között,de nem mondja...

Ja, akit érint: iOS 6 downgrade / Jailbreak infok

[ Szerkesztve ]

(#9405) beence


beence
tag

Sziasztok!

Elnézést ha off amit kérdezek.
Gondolkodok egy 4s vásárlásán viszont csak a T-nél tudnám venni részletre.
Arra lennék kiváncsi, hogy szerintetek 2 év múlva is megállja majd még a helyét a telefon vagy pedig akkora már nagyon le lesz maradva frissités, applikációk terén?
Tudom h ilyesmit nem lehet konkrétan előre megjósolni csak ugy kb mégis.
köszönöm

(#9406) rachmaninoff válasza Kephamos (#9403) üzenetére


rachmaninoff
aktív tag

Sajnos nem.

Lista

Beence: jósolni hülyeség. Megnézed, tetszik, örülsz. :)

[ Szerkesztve ]

(#9407) ittakary válasza beence (#9405) üzenetére


ittakary
nagyúr

Soha nem lehet tudni, hogy mit hoz a jövő főleg az informatika terén. De pl nézd meg a 3Gs lassan három éves konstrukció és mégis elég sokan "elvegetálnak" vele :)
Én azt mondom, hogy nem olyan vészes az. Viszont érdemes belegondolnod, hogy még így is atomdrága a 4S a T-nél, magyarul alig kellene hozzátenned hogy megvedd az 5-öt (főleg ha részletekben gondolkodsz). Nem gondolod hogy megérné? Én biztos ezt tenném...

(#9408) Kephamos válasza rachmaninoff (#9406) üzenetére


Kephamos
addikt

A listát láttam, azonban benyomtam neki egy címet és kiírta, hogy 150 méter múlva forduljak balra.

(#9409) spyduck válasza rachmaninoff (#9406) üzenetére


spyduck
nagyúr

A Maps-ra kíváncsi vagyok.

(#9410) icecave válasza ittakary (#9407) üzenetére


icecave
Topikgazda

Na, te már tudod a T-s i5 árakat? Hallgatlak... :D

Kephamos: válaszoltam a kérdésedre.

spyduck: inkább ne legyél, googlehoz képest egy rakás sz*r (még)...

[ Szerkesztve ]

(#9411) beence válasza ittakary (#9407) üzenetére


beence
tag

köszönöm a válaszodat!
igen ezért is kérdeztem mert a 3gs-en is pl elmegy az iOS 6.
azért a részletnél is van egy lélektani határ amit nem nagyon szeretnék átlépni, valószínűleg az 5-snél már az a határ keményen átlenne lépve.
ami olyan kb 5e per hó
a T-nél a média M díjcsomaggal tudnék venni

(#9412) icecave válasza beence (#9411) üzenetére


icecave
Topikgazda

Azzal már nem, megszűnt, Mozaik L van helyette, vagy az ikon 400.

(#9413) rachmaninoff válasza spyduck (#9409) üzenetére


rachmaninoff
aktív tag

Én pont amiatt nem frissítek. Majd ha Te és még pár felhasználó úgy nyilatkozik, hogy patent, akkor upgrade. De bizalmatlan vagyok az itteni lefedettség miatt, szerintem hosszú hónapok, míg nálunk is teljes értékű lesz. :(

(#9414) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Aki rájött hogy a hozzáférhetőség alatt mi az az irányított hozzáférés az ossza meg velem. Köszi

(#9415) M@te


M@te
senior tag

passbook még mindig semmi? :S

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#9416) icecave válasza M@te (#9415) üzenetére


icecave
Topikgazda

Mit szeretnél vele? Nálunk az nem sokat ér...

beence: mert aki még abban van, és nem vált el róla, az "maradhat". Piros keretes rész felül, a kép alatt.

B.Ricsike: olvass vissza kicsit, az elmúlt egy órában kétszer is volt róla szó...

[ Szerkesztve ]

(#9417) beence válasza icecave (#9412) üzenetére


beence
tag

komolyan?
csak mert a honlapon fent van még ár hozzá

(#9418) B.Ricsike


B.Ricsike
őstag

Én még szűz vagyok Frissítés terén, akarom mondani, JB-es telefon frissítése terén. Mik a pontos lépések? Szeretném ha a programjaim és a telószámaim a frissítés után is meglennének!

Nekem is a Shift + restore kell az iTunes-ba, aztán meg simán csak frissíteni?

(#9419) jozsi252


jozsi252
veterán

Az mennyire normális hogy I4-re már vagy 10-15 perce azt írja ki hogy Frissítés előkészítése? Telefonról frissítek. 5.1.1 volt fent. No JB

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#9420) icecave válasza jozsi252 (#9419) üzenetére


icecave
Topikgazda

[link]

Nem értem, senki nem veszi a fáradtságot,hogy legalább 10-20 hozzászólást visszaolvasson :(

(#9421) ittakary válasza icecave (#9410) üzenetére


ittakary
nagyúr

Őőő igaz, nem ártana előbb megvárni azokat is mielőtt ilyeneket beszélek.. Bocsi :B

Viszont azon tényleg meglepődtem, hogy OTA is lehetett frissíteni iOS5-ről. Azt hittem csak az ilyen kisebb patch-eknél jöhet ez szóba :) No mindegy.. nem vagyok szoftvermérnök, hogy tudjak ilyeneket.

(#9422) kircsi28


kircsi28
aktív tag

Sziasztok! Valaki segítsen, hol a fenébe kell beállítani az APN-t, hogy legyen mobilnetem az iOS 6-ban? És ezt a szar kiegészítést írásnál, mert az agyamra megy, hogy kicseréli a szavakat ha nem figyelek. Köszi

(#9423) jozsi252 válasza icecave (#9420) üzenetére


jozsi252
veterán

Átfutottam ezt a hsz-t is. Viszont a letöltés gyorsan ment. Azt hittem hogy a letöltés lesz nagyon lassú. De az előkészítés tovább tartott. Aztán ezmiatt kérdeztem hogy mi miatt ilyen lassú

iPhone 13 Pro Max

(#9424) galaxys92


galaxys92
tag

:DDD

üdv D

(#9425) M@te válasza kircsi28 (#9422) üzenetére


M@te
senior tag

beállítások általános mobiltelefon mobil adathálózat

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#9426) galaxys92


galaxys92
tag

Nekemis az elokeszites porog vagy 20perce utana van lehetosegem offolni ?:D csak mer nemtudom a pinkodom:DDDD

üdv D

(#9427) Kashim válasza vadászcsiga (#9414) üzenetére


Kashim
őstag

Le lehet zárni az adott alkalmazást, vagy egy adott részét, így nem lehet belőle kilépni, vagy tetszőleges gombokat nem lehet megnyomni. Demózásra, vagy gyerekeknek adva a készüléket hasznos tud lenni. Beállítás után asszem 3x kell megnyomni home gombot az adott app-en belül és úgy lehet bekonfigolni.

[ Szerkesztve ]

(#9428) M@te válasza Kashim (#9427) üzenetére


M@te
senior tag

hát ez tök jó csak az a gáz hogy nekem a home gomb 10ből 6szor reagál :D

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#9429) vadászcsiga válasza Kashim (#9427) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Köszi akkor ez számomra haszontalan.

(#9430) Kashim válasza M@te (#9428) üzenetére


Kashim
őstag

Enyémben is kezd már halódni, ki kéne cseréltetnem, csak itt vidéken nem olyan egyszerű. Néha rendesen az agyam tud menni.

(#9431) M@te


M@te
senior tag

az iphone észlelve de nem azonosítható megfelelően! ezt írja ki az itunes! ez miiiii??? már újracsatlakoztattam, ugyan ez.

jólvan észhez tért.

[ Szerkesztve ]

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#9432) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Csak javítottak valamit a veglegesben, AppStore-ban végre működik a fejlécre koppintás, viszont azt sajnálom hogy a valamelyik betaban levő teljes képernyős app screenshot végül is nem került vissza.

[ Szerkesztve ]

(#9433) ittakary válasza M@te (#9431) üzenetére


ittakary
nagyúr

Nekem is ez volt, csak iTunes-t kellett újraindítani.

(#9434) luw2win


luw2win
őstag

Errol valaki valami tapasztalat? Nem akarom frissiteni a 4s-t ha tenyleg ennyire fogyasztja az aksit?

Koszi

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#9435) icecave válasza luw2win (#9434) üzenetére


icecave
Topikgazda

Részemről: [link]

Kiegészítve,hogy továbbra is jól bírja. Előző 2 nap egy óra készenlét és 6,5 óra használat után volt 12%-on.

(#9436) M@te


M@te
senior tag

notification center és e-mail törlés nem frissítés dolog megjavult?
szerintem hamarosan számíthatunk egy kisebb hibajavító update-re

[ Szerkesztve ]

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#9437) vadászcsiga válasza M@te (#9436) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nálam nem. Csak akkor törlődik ha belepek a levelbe és ott nyomok a kukára. Ha listában simitassal törlöm akkor csak csak kézzel lehet eltávolítani a noticenterből.

(#9438) icecave válasza vadászcsiga (#9437) üzenetére


icecave
Topikgazda

Nálam rendben, de csak azért, mert rendben is volt (i4). :D

Közben megjavult a lottó app is.

(#9439) M@te válasza icecave (#9438) üzenetére


M@te
senior tag

ezt nem értem. neked hogy lehet jó ha nekünk nem az?! nekem is i4

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#9440) icecave válasza M@te (#9439) üzenetére


icecave
Topikgazda

Most erre mit mondjak? Direkt kipróbáltam, mikor a GM-et feltettük, és vadászcsiga jelezte nála a problémát. Még meg is tárgyaltuk,hogy régen ilyen speckó hibák nem voltak (hogy egyik generációs cuccon jó ugyanaz a funkció, másikon meg nem.

(#9441) Atikusz


Atikusz
senior tag

most hogy hivatalosan ki lett adva az iOS 6, lehet még SHSH mentést csinálni 5.1.1-ről?

(#9442) vadászcsiga válasza M@te (#9439) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Szar összecsapott verzió ez. Nem értem őket, nincs egy checklist amit kipipálva vegigmennek minden funkción? Ez működik, ez nem stb.

(#9443) M@te válasza Atikusz (#9441) üzenetére


M@te
senior tag

már nem.

@vadászcsiga @icecave ez már a no comment kategória. nagyon gáznak tartom, de akkor erről ennyit.

[ Szerkesztve ]

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#9444) icecave válasza Atikusz (#9441) üzenetére


icecave
Topikgazda

Biztos lehet, ilyenkor még pár napig aláírják Apple szerverei az előző OS-t. Persze, lehet már nem, de mindig is így volt.

vadászcsiga: de azzal mit kezdjenek, ami két i4 közül pl. egyiken jó, másikon nem? Akkor ott mi kavar be? A különböző backupok, vagy mi?

M@te: szerintem más gyártó OS-e örülne,ha csak ennyi bugja lenne :D Ettől ez nem mentség az Apple számára, de azért engem megnyugtat,hogy máshol még rosszabb a helyzet. Meg én a konyhában szoktam főzőcskézni, nem a telefonon.

[ Szerkesztve ]

(#9445) Atikusz válasza icecave (#9444) üzenetére


Atikusz
senior tag

húha, akkor gyorsan megpróbálom, igaz azt se tudom még, hogy kell. :D

shsh mentésnél történik a telefonon restore vagy bármi hasonló? vagy minden megmarad rajta változatlanul?

(#9449) icecave: jaj de jó, akkor már csak azért imádkozok, hogy meg tudjam csinálni és hogy még aláírja az Apple.

[ Szerkesztve ]

(#9446) DanielK válasza icecave (#9444) üzenetére


DanielK
addikt

vadászcsiga: de azzal mit kezdjenek, ami két i4 közül pl. egyiken jó, másikon nem? Akkor ott mi kavar be? A különböző backupok, vagy mi?

Szerintem szűz telón tesztelnek mindent. ott megy minden, ergó backupok bezavarhatnak szerintem.

(#9447) Hooper


Hooper
őstag

a kék állapotsor valami eszméletlen gáz.. mint valami játéktelefon :P

(#9448) vadászcsiga válasza icecave (#9444) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Mit tudom én nem én gyártók operációs rendszereket évtizedek óta. Biztos odafigyelnek ilyen blamákra.

DanielK
Próbáltam én már mindenhogy, szűz telón, belakotton stb, mindig ezt csinálta.

[ Szerkesztve ]

(#9449) icecave válasza Atikusz (#9445) üzenetére


icecave
Topikgazda

Marad minden, no problem.

(#9450) M@te válasza icecave (#9444) üzenetére


M@te
senior tag

kár is rajta vitázni, de neked is igazad van.

@vadászcsiga még jó hogy írtad hogy megpróbáltad szűz telefonon is. már majdnem újrahúztam az egészet de ezek szerint nem éri meg

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.