Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9301) nakerma


nakerma
tag

Apple tv röl lehet valamit tudni mikor jelenik meg a 6 ?Betak voltak rá!

(#9302) Kommy válasza m0ski (#9298) üzenetére


Kommy
veterán

azt is fogja mondeni mivel GM == ami ma jött ki . GM verzió azért van, hogy a fejlesztők tudják az alaklmazásaikat tesztelni azelőtt, hogy mindenkinek megjelenik .

(#9303) m0ski válasza hemaka (#9300) üzenetére


m0ski
aktív tag

A kérdés egy része erre irányult, hogy valóban ugyanaz-e a build szám GM és a végleges esetében. Mert ha igen, akkor érthető, hogy nem akar tovább frissülni.

(#9304) icecave válasza sp@rtan (#9299) üzenetére


icecave
Topikgazda

Ugyanaz, szóval hogy tudnál ugyanarra frissíteni?

BoboDJ: GM van neki, ami ugyanaz mint a végleges, mit is ér egy shift update?

[ Szerkesztve ]

(#9305) bobooo válasza m0ski (#9298) üzenetére


bobooo
addikt

NEM LEHET! csak shift+updatel amikor az ipsw-t betallozod az itunesnak

[ Szerkesztve ]

(#9306) m0ski válasza Kommy (#9302) üzenetére


m0ski
aktív tag

Köszönöm, így már rendben.

(#9307) sp@rtan válasza icecave (#9304) üzenetére


sp@rtan
senior tag

Én nem is akartam frissíteni, csak úgy értettem, hogy a későbbi (6.x) verziókra nem lehet majd frissíteni, ezért nem volt világos. :B
De akkor mentem felrakni a GM-et. ;]

(#9308) m0ski válasza bobooo (#9305) üzenetére


m0ski
aktív tag

Ha nem kiabálsz akkor is értem...de hiába gugliztam, a net nem segített, hogy GM-ről csak tallózással lehet frissíteni. Beta 4 => GM esetében ez az infó megvolt, most nem...

(#9309) bmwk1200s


bmwk1200s
őstag

iOS 6-on vagyok már 3Gs-en...

Azt nem tudjátok, hogy lehet pl. a zene appból megosztani az éppen hallgatott számot facen? Elvileg integrálva van mindenhova nem? :P
Illetve a not.centerben a tap to post részen, hogyan lehet képet csatolni? Most külön be kell menni először a photo appba?? Mert akkor ennek így nem sok értelme van...

Semmit sem írok alá!

(#9310) hami85


hami85
tag

Hol a siri az új ipadon? Nem igazàn talàlom.....

Megvan...

[ Szerkesztve ]

(#9311) icecave válasza bmwk1200s (#9309) üzenetére


icecave
Topikgazda

Nem lehet a most hallgatottat megosztani, sőt zenét semmit.
Igen, be kell menni a photo appba, és úgy.

(#9312) bobooo válasza m0ski (#9308) üzenetére


bobooo
addikt

nem kiabalok de mar lelett irva parszor ide.. es csak a topic keresojet kene csak hasznalni :U

(#9313) bmwk1200s válasza icecave (#9311) üzenetére


bmwk1200s
őstag

Ne érts félre, nem is úgy gondoltam, hogy feltöltöm a zenét, de pl a cover photot és a szám címét az előadóval.. sztem ez tök normális lehetne, hogy na.. ez klassz szám, feltöltöm már, hogy a haverok is kedvet kaphassanak.. sőt! az itunes storeból még link is mehetne, hogy töltsed lefelé, ha nincs meg :D :D
A not. centerért kár.. ennek igy nem látom értelmét...

Semmit sem írok alá!

(#9314) zaskar


zaskar
senior tag

Most nézem, 599 Mb az IOS6, alig van szabad helyem a 16 gigáson, de mit szóljanak a 8 gigás tulajok??. Ráadásul az i4, ami nekem van, nem sok újdonságot kap meg. Én csak egy apróságra várnék a Safaritól, de azt hiszem hiába. Ami a legolcsóbb droidos telefonok böngészőiben is benne van: ha nagyítom a szöveget, és kettőt koppintok, a nagyított méretben tördelje a szöveget, és ne kicsinyítsen vissza. Lassan 1 éve használom az i4-et, kipróbáltam szinte az összes hozzáférhető böngészőt, de egy sem tudja. Hihetetlen, hogy ezt nem tudják (vagy nem akarják?) megoldani. Jó, az olvasó funkció sokat segít, de mégsem ugyanaz, és nem is mindig elérhető. Vagy van valami megoldás, amit én nem tudok? Bár itt főleg ős iphone tulajok vannak, akik nem hiszem hogy tudják, az androidban is létezhetnek értelmes megoldások (mondom ezt annak ellenére, hogy nem igazán sírom vissza...)

(#9315) icecave válasza bmwk1200s (#9313) üzenetére


icecave
Topikgazda

Értem, hogy érted, én külön appal hallgatom a zenét, vagy az Album Flow-al, vagy a Groove app, abban van opció.

(#9316) Kommy válasza zaskar (#9314) üzenetére


Kommy
veterán

Nem tudom hol láttál 599MB-ot mert 3GS-re is 820MB. az más kéréds, hogy OTA-n kevesebb de az csak azok amik módosítva lettek.

(#9317) bobooo válasza zaskar (#9314) üzenetére


bobooo
addikt

a szoftver merete a felhasznaloknak nem elerheto tarhelyre kerul (64 gigason pl csak 57 gb erheto el a usernek)

(#9318) hami85


hami85
tag

Sirinek mióta ilyen a hangja? A règebbi jobb volt!

(#9319) Ragnar95 válasza bobooo (#9317) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

De az nem a rendszer miatt, hanem a kerekítés miatt van :U :)

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#9320) Atikusz válasza bobooo (#9290) üzenetére


Atikusz
senior tag

hogy érted, hogy az ellentetjét? nem tudom milyen volt a beta4 és gm.

jobb vagy rosszabb lett?

[ Szerkesztve ]

(#9321) bobooo válasza Atikusz (#9320) üzenetére


bobooo
addikt

az altalad leirtak (lassulas stb.) ellentetje :K

(#9322) bmwk1200s válasza icecave (#9315) üzenetére


bmwk1200s
őstag

Pedig szerintem ez egy remek ötlet lenne.. főleg, hogy a pinget lezárják.. vagyis be..
A hallgatott zene, tap to post, itunes link, értékelések, hányan töltötték le, mennyien likolták.. sőt, igy már mehetne az is, hogy közben megy a dalszöveg.. karaoke mod :D :D
Lehet megírom Tim Cooknak :P :DDD

Ragnar95: de van már iTunes Match, sőt talán már itthon is ;)

[ Szerkesztve ]

Semmit sem írok alá!

(#9323) greggggg válasza hami85 (#9318) üzenetére


greggggg
aktív tag

milyen a hangja? lehetne yt track az uj siriről...

azt észrevette vki h mennyi pontatlan magyarítás az ios be pl a ne zavarjanak résznél ismételt hívások alatt.... "három perce belül" :) azért nem igaz h egy magyar se volt aki írt volna a sok betas közül.

greggggg felhasználónak 5 piros pontja 0 fekete pontja van.

(#9324) Ragnar95 válasza bmwk1200s (#9322) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

De ez csak a hivatalosan megvásárolt zenékkel működne, ami meg csak kis részét teszi ki az összes zenének az összes iPhone-on...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#9325) C4mp3r


C4mp3r
addikt

folraktam 4s-re, torrentrol le apple gond nelkul alairta. eszeveszetten gyors az teny, de megint elo fog jonni, mint mindig, hogy ha most visszaallitom icloudbol a backupom, akkor egy kicsit belassul. dupla home-ra nem azonnal fog reagalni stb, ami ha sokat hasznalom nem idegesito, de igy, hogy latom resen milyen gyors es ha rarakom a backupom azert eleg frusztralo

(#9326) fufinorbi


fufinorbi
tag

Hogy lehet jb-st updatelni.

(#9327) arpi6k válasza Kommy (#9316) üzenetére


arpi6k
addikt

Nekem 626 megát ír. :D

Intel & ATI

(#9328) icecave válasza bmwk1200s (#9322) üzenetére


icecave
Topikgazda

Pedig vannak ilyen appok (van, ami csak postol, van ami odarakja a covert is), de jobb lenne a gyárival megoldani mindezt... nagyon sovány egyébként ez az iOS 6, elvették a youtube-ot (lett ugyan, de csak Phone-ra, iPadon cumi van még, marad a safariból a mobil yt), kicserélték a térképet, ahhoz képest,hogy főverzió váltás, semmi extra, egyedül az alig konfigolható "do not disturb" aminek igazán örülni tudok...

greggggg: pedig lehet, sokan használják angolul, köztük én is, évek óta. Egyszer iOS 6 alatt áttettem magyarra, de már a notif. centerben sem fért ki magyarul a "taop to post" szöveg, szóval vissza is váltottam gyorsan.

(#9329) bmwk1200s válasza C4mp3r (#9325) üzenetére


bmwk1200s
őstag

Én 3Gs-re raktam fel a nem kicsi backupom és semmi lassulás.. gyönyörűen van optimalizálva..
Ahogy megvettem az 5öset, mert szerintem én már tényleg joggal váltok :D, anyukámnak örömmel adom át így a rendszert, mert tudom, hogy szívesen fogja használni :)

icecave: Őszinte leszek veled! Nekem nagyon nem is kellett más! Amit az 5ös majd hoz, az pont elég lesz legalább újabb 3 évre..
A lényeg az optimalizálás, némi új funkciók... és kérem!! 3 éves telót is támogat még, nem is akárhogy!!!

Abban egyetértek, hogy a springboardon nem ártana már valamit frissiteni.. kezd tényleg uncsi lenni...

[ Szerkesztve ]

Semmit sem írok alá!

(#9330) C4mp3r válasza bmwk1200s (#9329) üzenetére


C4mp3r
addikt

ha most gonosz akarnek lenni, akkor azt mondanam, hogy azert nem tapasztalsz lassulast, mert a 3Gs-en alapbol lassu a rendszer. en meg anno valamelyik 6-os betat folraktam ra amikor megvolt meg, de ossze-vissza beszaggatott stb. 4S-en ilyen nincs itt en csak pillanatokbeli sebessegrol beszelek.

(#9331) Okuyama válasza hami85 (#9318) üzenetére


Okuyama
tag

Ezen agyalok tegnap óta ,feltettem a kérdést de senki nem válaszolt .A Régit szeretném én is..................

(#9332) bmwk1200s válasza C4mp3r (#9330) üzenetére


bmwk1200s
őstag

Lehetsz gonosz, de nincs igazad..
Nyilván az appok gyorsabban indulnak el, gyorsabban bootol be... de semmi akadozás, minden smooth.. és ilyen régen nem volt 3Gs-en... 5.1.1en tuti nem..
Én nem akartam elhinni, kérdezd csak meg itt a kollégákat! :D
De tényleg remekül szalad minden 6.0án :) :C :R

Semmit sem írok alá!

(#9333) máyköl


máyköl
veterán

Hogy tudom beállítani, hogy az instagram ne rakja ki egyből a képemet facebookra?
Az a durva, hogy én nem is látom, hogy kirakta, csak haverok mondták, hogy összes képemet kirakja, lájkolták is, én meg az egészből semmit nem is látok...

(#9334) greggggg válasza icecave (#9328) üzenetére


greggggg
aktív tag

nah jó csak pont MO az ahol 3 minimálbér ára egy telefon... lehetett volna annyi vkinek dobnak egy mailt h nézzd már a szöveget.

nah meg az a "hívás" gomb... abba a keretbe. hát pfhhhhhhhújj.

a többi része rendben van sztem, mármint annyi mindent tudott a telefon. én pont abba a csoportba tartozom aki nem elégedetlenkedik elvégre ez csak egy telefon akárki akárki mond
ha nem lennék elégedett vennék más gyártótól.

greggggg felhasználónak 5 piros pontja 0 fekete pontja van.

(#9335) Okuyama


Okuyama
tag

Már mindjárt kész a letöltés ,szerintetek holnap tegyem rá ? Mert halottam hogy az aktiválás ilyenkor eltarthat egy darabig és holnap érdemesebb ? :U

(#9336) atees


atees
őstag

Elkezdtem frissíteni de kb 1 órája az alma logó alatt lévő csík nem megy tovább kb a 3negyedénél az itunes firmware frissítést ír.
Szerintetek ha lehuzom akkor azzal kinyirom a telefont ?

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#9337) Okuyama


Okuyama
tag

Most nézem ,912.8 MB az IOS 6 :Y

(#9338) bobooo válasza atees (#9336) üzenetére


bobooo
addikt

ha lehuzod -> dfu es restore
ha nem -> aktivalasi folyamat elhuzodhat a 200 millio felhasznalo miatt

(#9339) icecave válasza greggggg (#9334) üzenetére


icecave
Topikgazda

Azért az is szerepet játszik,hogy a legtöbb angol kifejezés/félmondat magyarul jóval több betűből áll. pl. "tap to post"-ot hogy lehet röviden? "Bökj és írj"? :D

BoboDJ: akkor az is azért változott, nem ez volt még béta 1 idején (csak már nem emlékszem mi.) Akkor valaki mégis fogalakozott a dologgal.

[ Szerkesztve ]

(#9340) atees válasza bobooo (#9338) üzenetére


atees
őstag

egy óráig ?? na meglátjuk ipadet elkezdtem wifin frissíteni kiváncsi vagyok az meddig fog tartani

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#9341) C4mp3r válasza Okuyama (#9335) üzenetére


C4mp3r
addikt

probald meg ma, sokat nem vesztesz vele, nekem elsore azonnal elfogadta

(#9342) bobooo válasza icecave (#9339) üzenetére


bobooo
addikt

"Bejegyzes" jelenleg ez a forditas

(#9343) arpi6k válasza Okuyama (#9337) üzenetére


arpi6k
addikt

Nem értem. Mindenkinek más méretet ír. :F

Intel & ATI

(#9344) Okuyama válasza arpi6k (#9343) üzenetére


Okuyama
tag

Ez azért lehet mert 4s en több szolgáltatás elérhető szerintem :U

(#9345) icecave válasza arpi6k (#9343) üzenetére


icecave
Topikgazda

Devide-onként más a méret, és az sem mindegy, hogy valaki update-li,vagy restore-olja.

(#9346) zaskar válasza bobooo (#9317) üzenetére


zaskar
senior tag

Igazad van, tényleg, erre nem gondoltam. Mondjuk én még nem kezdtem meg a frissítést, majd OTA-n akarom, csak nem vagyok wifiközelben. Így írt ki 599-et, onnan vettem ...

(#9347) Okuyama válasza C4mp3r (#9341) üzenetére


Okuyama
tag

Lehet megpróbálkozok vele ,de még mentem az adataimat az ICloud-ba ...

(#9348) fufinorbi


fufinorbi
tag

[erre valaki??]

[ Szerkesztve ]

(#9349) Atikusz


Atikusz
senior tag

Ha iCloud-dal csinálok biztonsági mentést, az miben másabb, mint az iTunes?
Mi az amit az iCloud nem ment le, de az iTunes igen?

(#9350) icecave: igazából nem jelölnék be semmit, a documents and data nem tudom pontosan mit takar, de azon kívül minden off, mert a lényegesebb dolgokat Exchange-el szinkronizálom Gmail szerverről (kontaktok, naptár)

[ Szerkesztve ]

(#9350) icecave válasza Atikusz (#9349) üzenetére


icecave
Topikgazda

Attól függ, a telefonom miket pipálsz be neki, miket mentsen.

fufinorbi: JB-re ne uupdatelj, ha iOS 6-ot akarsz, akkor restore, de akkor bukod a JB-t.

Atikusz: akkor tökmindegy.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.