Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8601) icecave válasza M@te (#8599) üzenetére


icecave
Topikgazda

Nem, nem forog. Viszont 1-2szer a béták alatt nálam is "beakadt", toltam egy ki-bekapcsot és jólett. Mindig elszörkült, és nem tudtam bekapcsolni. Reboot megoldotta. Ja, i4, szóval ha másmilyen típusod van, nem biztos,hogy megoldja. Épp beszéltük tegnap, egyre több olyan hiba van, ami egyik típusú iPhone-on előjön, másikon meg nem.

(#8602) M@te válasza icecave (#8601) üzenetére


M@te
senior tag

köszi! i4 nekem is de a ki-be kapcs. sem oldott meg. mind1 csak zavar, mert gondolom "szíííjjja" az akksit mint az őrület

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#8603) bigdady


bigdady
nagyúr

Honnan is lehet leszedni ezt a final ios 6-ot? :R

(#8604) majestic válasza bobooo (#8595) üzenetére


majestic
őstag

Egyszer kérdeztem, nem 8x... Most kaptam egyébként egy fülest, hogy a hivatalos ára itthon a függetlennek 200-tól fog indúlni...

Macbook Pro 15' (2017), iPhone 15 Pro Max 256GB, Apple Watch Ultra 2, iPad Pro LTE 256GB (2021), G30

(#8605) icecave válasza bigdady (#8603) üzenetére


icecave
Topikgazda

Csak napi 5ször van linkelve kb. ;]

iMZDL

(#8606) Tomics


Tomics
addikt

Ha majd frissitem az ipadom ios6ra akkor minden beallitas, adat, alkalmazasok megmaradnak?
Kell hozza gep, vagy eleg ha ipadon ranyomok a szoftverfrissitesre es minden problema nelkul vegigfut? Par napja van ipadem ill ez az elso apple cuccom ezert kerdezem.

PH! addikt since 2004

(#8607) nord_ válasza Tomics (#8606) üzenetére


nord_
veterán

Minden megmarad.

(#8608) bigdady válasza icecave (#8605) üzenetére


bigdady
nagyúr

Az ezt írja: Current iOS Beta: iOS 6 GM
[link]

(#8609) icecave válasza bigdady (#8608) üzenetére


icecave
Topikgazda

...és mi ezzel a gond, nem tudod letölteni? Tegnap is elmondtuk pont, hogy a GM az gyakorlatilag a végleges, annyi a különbség,hogy szerdán válik hivatalosan mindenki által letölthetővé. UGYANAZ volt mindig is a GM és a final, csak időbeni eltolódás volt letölthetőségben a developerek vs. mindenki számára. :)

[ Szerkesztve ]

(#8610) vadászcsiga válasza icecave (#8609) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Gondolom BigDaddynek 4S van, az meg nincs a listában.

szerk: a te listádban viszont van

[ Szerkesztve ]

(#8611) M@te


M@te
senior tag

hozott annyival többet az 5 hogy inkább megérje azt venni mint 4s-t?

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#8612) kali válasza M@te (#8611) üzenetére


kali
legenda

nézőpont kérdése, valakik számára igen, másoknak meg nem...

(#8613) icecave válasza M@te (#8611) üzenetére


icecave
Topikgazda

Ami azt illeti, én még i4 birtokában sem érzem azt, hogy "na most azonnal kell". Lehet azért, mert iOS 6 nem lassult i4-en, pedig féltem tőle,hogy majd tudatosan lassítják a régebbi modelleken (meg persze a gyengébb hardver is bejátszik ebbe), de igen gyors, és használható lett.

Persze, még nem tudom, mit hoz a jövő, lehet meg fogom venni, de az tény, hogy nincs az a váltási kényszer bennem egyáltalán. Magánvélemény természetesen.

(#8614) bigdady válasza vadászcsiga (#8610) üzenetére


bigdady
nagyúr

engem is ez zavart meg. mert direct downloadban nincs 4s, csak torrentben

(#8615) icecave válasza bigdady (#8614) üzenetére


icecave
Topikgazda

Látod ezt nem néztem, nekem 4 van, és torrenten kaptam le, az legalább full sávszéllel leugrik mindig, megjelenés napján még annyira nem, de másnap biztosan, ha már elég seeder összegyűlik.

(#8616) vadászcsiga válasza bigdady (#8614) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Az nem jó?

(#8617) bigdady válasza vadászcsiga (#8616) üzenetére


bigdady
nagyúr

de, mar jon is. :R

(#8618) kali válasza bigdady (#8608) üzenetére


kali
legenda

korábban működött a 4s direkt link, én is onnan töltöttem le!

(#8619) M@te válasza icecave (#8613) üzenetére


M@te
senior tag

saját véleményeket várok. egyébként én is a lassulástól féltem, de nekem is egy kicsit gyorsabb lett az i4. már pár hónapja terveztem hogy 4s-re váltok de amikor megtudtam hogy mikor jön az 5 akkor gondoltam hogy várok inkább. de én sem érzem úgy hogy nagyon ki kéne dobni 200 ropit. persze élőben is látom kell. lehet hogy egyáltalán nem fog tetszeni ez a hosszúkás külső. akkor pedig valószínű egy fehér 4s-t veszek mert a feketét már unom :)

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#8620) Tibee86


Tibee86
veterán

Gondolkozom nagyon, hogy feltegyem vagy ne, ezt a GM verziót. Többen írtátok ezt a jobban merülős dolgot i4-nél. Eddig se voltam túlzottan elájulva az üzemidőtől, de megnézném szívesen, hogy milyen az iOS 6.

(#8621) Zjunior válasza M@te (#8611) üzenetére


Zjunior
veterán

Ha már 4S vagy 5 között vacilálsz akkor az újabb modellt vedd szerintem 3 évig simán jó vagy ha nem 4 ig!:)

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#8622) -secret- válasza Zjunior (#8621) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

és a 4s nemjó 3-4évig? :R

(#8623) icecave válasza Tibee86 (#8620) üzenetére


icecave
Topikgazda

Saját vélemény szerint csalódott vagyok... Mármint főverzió váltás 5-ről 6-ra és a valóban hasznos újdonságok gyakorlatilag elenyészőek. Több helyen leírtam már, de basszus, főverzió váltásnál a legjobb funkció a "do not disturb" (minimális állítási lehetőségekkel)? Valamint, hogy egy jól bevált és működő maps helyett kaptunk egy sokkal gázabbat, ami ki tudja, mikor éri be a google-ét (ha egyáltalán ez meg fog történni valaha). Kb. a 3D nézet annyit ér(ne), mint Magyarországon az angol Siri (jó mutogatni, meg elszórakozni vele). Használhatóság meg zéró, bele kell zoomolni a képbe egészen addig, hogy lásd a rügyeket a fán, ahhoz, hogy a kisebb utcaneveket megjelenítse, stb...
Felsorolnak 200+ újdonságot, amiből 95% annyi,hogy dinamikus az OTA alatt az ikon és hasonlók... sajnos, megrögzött iPhone fanként is felröhögök, ha belegondolok ezekbe :(

[ Szerkesztve ]

(#8624) ittakary válasza Tibee86 (#8620) üzenetére


ittakary
nagyúr

Mi akadályoz meg? Rakd fel :) Oszt' ha szar, visszarakod az 5-öt amíg engedélyezi az Apple (vagy SHSH birtokában bármikor)

(#8625) kali válasza icecave (#8623) üzenetére


kali
legenda

jogos, ezt nem csak te gondolod így! :(

-secret-; 4 évet még az i5 esetében sem lehet frankónak mondani, persze használható lesz valamilyen szinten, de nem lehet tudni, hogy - akár már jövőre - milyen új technológiák születnek, amik addigra annyira elterjedhetnek, hogy mondhatni alapnak számítanak majd!
5 (2012) <- 4s (2011) <- 4 (2010) <- 3gs (2009) <- 3g (2008) - így a 3g most a 4 éves típus, és azért elég gázos már használni... :(

[ Szerkesztve ]

(#8626) M@te válasza Zjunior (#8621) üzenetére


M@te
senior tag

majd ha kézben is kipróbálhatom az 5-öt akkor már tudni fogom hogy melyik is kell. meg persze az ár sem utolsó szempont.

@icecave: teljesen egyet értek.

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#8627) Tibee86 válasza icecave (#8623) üzenetére


Tibee86
veterán

Hasonló a véleményem nekem is kb. Ez a "do not disturb" funkció annyira nem is érdekel, nem hiszem, hogy sokszor használnám, ha azt akarom hogy ne zavarjanak, akkor repülő mód. A maps a legnagyobb bajom nekem, sokszor jól jött, mikor éjszaka már nem szomjasan a városból haza kellett valahogy találnom, sok sétálástól mentett meg. :D

ittakary : Az lesz szerintem, elvileg lementettem már az SHSH-t, bár most csináltam először, de biztos jó az. Most szedem épp a GM-et.

[ Szerkesztve ]

(#8628) Zjunior válasza -secret- (#8622) üzenetére


Zjunior
veterán

Kb 2 évig a 4S, de ha új készüléket vesz akkor az a 20k csak nem befolyásolja...
Legalább is szerintem 5-vegyen ha van rá keret...

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#8629) -secret- válasza Zjunior (#8628) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

mondjuk.. igaz :R

(#8630) manchester85 válasza kali (#8625) üzenetére


manchester85
addikt

Azert azt tegyük hozzá, hogy a 3G már iOS 4-gyel is használhatatlan volt, míg az i4 gyakorlatilag nem is lassult iOS 6 alatt. Tehát a mostani 1-2 éves hardver úgy tűnik, hogy tovább marad használható, mint anno a 4 éves volt. Gondolj csak bele, hogy akkor ugrásszerű volt a fejlődés, ma viszont picit kezd állóvízzé válni az ipar. Szerintem simán kihúz egy iPhone három évet egészen jól használható szinten a mai léptekkel. Persze elég annyi, hogy jön egy radikális iOS változtatás, és máris borul az elméletem.

i6 Silver

(#8631) M@te


M@te
senior tag

ios 6 letölttem az új messnegert (facebook) nem tudok képet küldeni. :F

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#8632) -secret- válasza M@te (#8631) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

messnegert? :DDD hát remélem akkor megcsinálják a képküldést rajt..

(#8633) bobooo válasza M@te (#8631) üzenetére


bobooo
addikt

énse, app hiba lesz, kép küldéshez belépek a facebook alkalmazásba és onnan küldöm :(

(#8634) icecave


icecave
Topikgazda

Basszus, most olvasom az iTunes Match-el kapcsolatban:

"– Egy darab hangfile (zeneszám) max. 200MB nagyságú lehet. Idő limit nincsen."

Csomó 2 órás Armin mixem van, amik nagyobbak ennél, akkor azokkal mi lesz? Nem tölti fel és kész? Dögöljek meg?

(#8635) -secret- válasza icecave (#8634) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

tényleg.. ezzel kapcs, valami albumborító letöltő progit nem tudtok? :R

(#8636) ittakary válasza M@te (#8631) üzenetére


ittakary
nagyúr

Igen, ez egy iszonyat súlyos bug az appban :)

Újratelepítettem, így sem jó.

[ Szerkesztve ]

(#8637) Tibee86 válasza bobooo (#8633) üzenetére


Tibee86
veterán

Én még délelőtt tudtam küldeni képet az fb messenger-el.

#8638: Most megy fel, kipróbálom amint befejezte.

[ Szerkesztve ]

(#8638) bobooo válasza Tibee86 (#8637) üzenetére


bobooo
addikt

én mióta frissült nem, szóval akkor lehet ios6 bug, mert ha jol tudom neked még nincs fent a gm és béta se :(

(#8639) kali válasza manchester85 (#8630) üzenetére


kali
legenda

az igaz, hogy mostanság nincs akkora ugrás, mint akkoriban/azóta, 3 év még visítva talán, de szerintem a 4 év akkor is sok, ennyi idő alatt vélhetően lesz valamilyen technológiai robbanás ismét, amiért legalább is a 4s erősen gyengének számít majd 2016-ban, mondhatni csak az alapokra lesz majd használható, de még az i5 sem feltétlenül tartozik már a még nagyon elfogadható kategóriába... :(

(#8640) Tibee86 válasza bobooo (#8638) üzenetére


Tibee86
veterán

iOS6 bug lesz, hiába nyomok a + jelre, nem történik semmi, csak leteszi a billentyűzetet. Így a smiley-kat se lehet elérni :(((

(#8641) M@te válasza Tibee86 (#8640) üzenetére


M@te
senior tag

nekem egy X lesz a + helyén ha rányomok. smile-hoz meg állítsd be az emojit a billentyűzeteknél.

német store-ban már fent vannak az árak. és az a gari jó itthon is! :) talán télen meglátogatom a rokonokat és egy apple store-t is :D

[ Szerkesztve ]

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#8642) Atikusz válasza vadászcsiga (#8572) üzenetére


Atikusz
senior tag

akkor ez mi? [link]

szerk: tehát mint bolt fizikailag nem létezik, csak online. értem már. :K

[ Szerkesztve ]

(#8643) Totheground válasza Atikusz (#8642) üzenetére


Totheground
addikt

Az Apple Store (ebben a kontextusban) az a "fizikai" bolt, ahova be tudsz menni és vásárolni.

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#8644) Zjunior válasza Atikusz (#8642) üzenetére


Zjunior
veterán

Store...

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#8645) Blyan válasza ittakary (#8600) üzenetére


Blyan
félisten

Oké, köszi! :K

Más:

Az jelzésértékű lehet a Vodánál, hogy a T-mobillal ellentétben nem is foglalkoznak az i5 érkezésével? ;]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#8646) turbobusa válasza Blyan (#8645) üzenetére


turbobusa
senior tag

T-nél jelenik meg mindig előbb utána jön késve a Vodánál. 4s-nél 2-3 hónap volt a differencia kb. :D

[ Szerkesztve ]

(#8647) Roland93


Roland93
aktív tag

Sziasztok!

Múltkor írtam, hogy ha bedugom az iPhone jack csatlakozójába a fülhallgatót a távirányítója nem működik, csak ha elkezdem össze vissza mozgatni, akkor néha "életre" kell.
Szólni szól rendesen.
Mi lehet a baja? :F :)

(#8648) szmayer1


szmayer1
senior tag

Milyen programmal tudok .txt kiterjesztésű fájlt megnyitni, illetve hogyan tudom a telefonra rakni??? Eddig csak úgy sikerült, hogy elküldtem magamnak e-mailban, de remélem ez nem csak így működik :F

iPhone12, MBA2016, MBP2015, i7-13700K, Gigabyte Z790, RTX 4070Ti, 64GB DDR5 RAM stb, Sony A7iii, Tamron17-28 f2.8, 70-180 f2.8 Sony 85 f1,8 stb.

(#8649) Tibee86 válasza Roland93 (#8647) üzenetére


Tibee86
veterán

Akkor is kaptál szerintem rá választ, ha jól rémlik. Tisztítsd ki a csatlakozót, hátha megoldja.

(#8650) M@te válasza Roland93 (#8647) üzenetére


M@te
senior tag

próbáld ki másik fejhallgatóval ha azzal megy vegyél új fülest ha nem akkor vidd el szervizbe a telefont.

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.