Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9801) Zjunior válasza Totheground (#9800) üzenetére


Zjunior
veterán

Igen
Céges díjcsomagom van sec.alapú... :K ;)

[ Szerkesztve ]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#9802) icecave válasza Totheground (#9800) üzenetére


icecave
Topikgazda

Az ő logikája szerint...

Zjunior: ja, de a többség nem ingyen telefonál szóval összevetni a kettőt teljesen értelmetlen... Hisz a te számláid is fizeti valaki, csak kelen esetben ez nem te vagy. Ilyen erővel, ha nekem is céges lenne, mondhatnám hogy 90 -ért vettem, te megy 210-ért...

[ Szerkesztve ]

(#9803) Mr. Teddy


Mr. Teddy
őstag

Azt meg kel hagyni, finoman emelgette a T az árait. Én tavaly médidamánia S (ikon 200 kategóriájú) díjcsomaggal vettem a 4S 32GB-ot 2 évre 145k-ért. Most az 5-ös ugyanígy 199k. Az más kérdés, hogy az áremelést nem most, hanem év elején a 4S áraival kezdte a T. Néztem is nagyot, hogy novemberben megvett telóm januárban már 50k-val többért van.

Viszont a dominos, illetve gondolom majd a független ára, nem lesz sokban különböző, mint európán belül máshol. Németországi appstore-ban azt nézem a 16gb-os 679€, gugli szerint 192k, itthon dominoban 199k. Szóval a plafon az kb azonos, az más kérdés, hogy a T nem sok kedvezményt ad, ha hozzáláncolod magad több évre...

(#9804) KraRe


KraRe
aktív tag

Facebook 5.0.1-ről valakinek vélemény? Megéri felpakolni, vagy az 5 jobb? :R

(#9805) galaxys92


galaxys92
tag

Semmi valtozas kb rakd fel ...

üdv D

(#9806) Mappa


Mappa
addikt

iPhone 5 32GB listaáron 328k ...valami meghülyült a T oldalán. félórával ez előtt még tudtam más csomagokkal is nézni most meg csak Mozaik XXL és XL meg ikon 600 :F de a 16 és 64GB meg lehet választani mást.... mindenesetre az a lista ár vicces :D

[ Szerkesztve ]

nem kötelező megadni

(#9807) KraRe válasza galaxys92 (#9805) üzenetére


KraRe
aktív tag

A gyorsaság miatt kérdezem az újítások annyira nem izgatnak.

(#9808) galaxys92


galaxys92
tag

Nem szamottevő

üdv D

(#9809) Def26


Def26
félisten

Meg is rendletem T-mobile től. Szerintem nem vészes az ár.
iPhone 5 16gb, fehér.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#9810) galaxys92


galaxys92
tag

Ha vkinek kezben lesz csinaljon mar egy unboxing os tesztet

üdv D

(#9811) Jojo5 válasza Def26 (#9809) üzenetére


Jojo5
őstag

a 16GB-os jelen esetben szerintem màr kevés:U

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#9812) kali válasza Jojo5 (#9811) üzenetére


kali
legenda

nem mindenkinek, nekem például bőven sok! :)

(#9813) Mappa válasza Jojo5 (#9811) üzenetére


Mappa
addikt

ja én is vagyok ezzel ... közel 2500 kép, zene appok, stb. kevés. én most a 32GB szemeznék de hát a 32GB-nál nem klappol T oldala :D

nem kötelező megadni

(#9814) Jojo5 válasza kali (#9812) üzenetére


Jojo5
őstag

igen, I4-nél nekem is elég volt, de most alapbol többet foglalnak a képek/videók....:U

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#9815) Endruboy007


Endruboy007
tag

IOS 6 alatt nem megy a navigáció offline??? :Y

Üdvözlettel: Endruboy

(#9816) Zjunior


Zjunior
veterán

Nekem se ináf már a 16gb sajnos!
Legalább is alapból 13gb...:(
1 igo és 1 fifa már csak 9gb:(!
32gb az már elég!!:))

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#9817) Blaise válasza Endruboy007 (#9815) üzenetére


Blaise
veterán

Az Apple-féle térképen nem.

(#9818) kali válasza Jojo5 (#9814) üzenetére


kali
legenda

a képeket és videókat nem a telefonon tárolom - hanem skydrive -, némi zenét szoktam a telefonon tárolni, de az is csak 1 gigabyte maximum, és folyamatosan cserélgetem a számokat.

Endruboy007; miért kellene? korábbi ios verziók alatt sem ment offline az integrált térkép!

[ Szerkesztve ]

(#9819) szabopali


szabopali
aktív tag

Szeretném a képeimet átmásolni az iPonomról az iPadomra. A fotoadatfolyam értelemszerűen át ment. (Nem minden kép) hogyan tudok már meglévő könyvtárakat, átmásolni. Az iPhoto csak max 100 képet tud átküldeni, de még nem sikerült az sem ráadásul könytáranként több mint 100 képről van szó. Jó lenne ha volna valami praktikus megoldás, ami tuti hogy van de én most nem látom erdőtöl a fát.

szabopali

(#9820) Gergőke88


Gergőke88
addikt

Én is megrendeltem a T-től, iPhone 5 16Gb fehér.
Nekem egyelőre jóváhagyás alatt van a rendelésem.
Kérdésem az lenne, hogy T pontban is elő tudom rendelni?
Mert ha igen, akkor lehet az gyorsabb lenne és már 28.-án megkapnám.

(#9821) StLui válasza Zjunior (#9799) üzenetére


StLui
veterán

áh, unalmas minden új megjelenésnél

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#9822) icecave


icecave
Topikgazda

Nekem valaki azt mondja meg, hogy ok, hogy előfizetésem hosszabbításával rendeltem i5-öt,de ha úgy döntök,hogy megtartom, akkor bemenve a T-hez ingyen cserélik a micro sim-emet nano sim-re? :D Vagy mivel nem i5-el együtt veszem ugye újan az előfizut, lehúznak a csere árával?

Másik téma: 16 giga nekem 2007 óta elég az iPhone-okban (sőt, elején meg nem is voltak ekkorák sem), de mivel van iPad, filmet, stb-t azon nézek, iPhone-on meg az a pár mix és kép elfér simán.

(#9823) gagaracer


gagaracer
csendes tag

Nektek mennyi ideig frissített 6 ra? Nekem i4 en már vagy fél órája megy az update most a frissítés előkészítésnél megállt a csík:S

iPHONE 4 8gb white iOS 6.1.3

(#9824) icecave válasza gagaracer (#9823) üzenetére


icecave
Topikgazda

Nem kell aggódni, nekem iPadon p*csölt sokat, azt hittem, már megállt, abbahagyta, de nem. Ki kell várni, mert nekem is a végénél tökörészett egy csomót.

(#9825) kali válasza icecave (#9822) üzenetére


kali
legenda

t-mobile esetén egy jó hír; link
amúgy mind a két verzióban ingyenes a sim kártya cseréje, mivel a szolgáltatótól veszed a telefont!

(#9826) Malachi


Malachi
addikt

iOS 6 óta a 3Gs-em mintha szenvedne az iMessage-dzsel. másodperceket gondolkodik küldés előtt, korábban egy pillanat alatt végigfutott a csík. :F

amúgy összességében úgy érzem, mintha gyorsult volna a telefon.

(#9827) Okuyama


Okuyama
tag

4s tulajok ,nektek hogy alakul az üzemidő IOS 6 on ?

(#9828) icecave válasza kali (#9825) üzenetére


icecave
Topikgazda

Akkor jó, gondolom úgy van a dolog, hogy amint aktiválom a nano-t, akkor deaktiválódik a micro-sim. Mint pl. számhordozáskor is ez van. Az új sim lesz a "régi" a régi meg tiltódik.

(#9829) kali válasza Okuyama (#9827) üzenetére


kali
legenda

aránylag jól, nincs különösebb probléma!

icecave; igen, biztos így oldják meg.

[ Szerkesztve ]

(#9830) Gergőke88


Gergőke88
addikt

A fekete el is fogyott a T-nél ha jól látom...

(#9831) Okuyama válasza kali (#9829) üzenetére


Okuyama
tag

Időben ez mit jelent most nálad ?

(#9832) pr0bi válasza Gergőke88 (#9820) üzenetére


pr0bi
senior tag

4S-t se lehetett személyesen tavaly, csak neten keresztül. Egyébként teljesen felesleges előrendelni, nyitás előtt odamész aznap reggel és megkapod. Így még a min. 1-2 napos csúszás is elkerülhető amit jobb ha már most belekalkulálsz a futár miatt.

(#9833) Endruboy007 válasza kali (#9818) üzenetére


Endruboy007
tag

Túl naív voltam.... Azt hittem ha lesz egy navi, akkor fel lehet rakni hozzá egy mapot...

Üdvözlettel: Endruboy

(#9834) pr0bi válasza Zjunior (#9816) üzenetére


pr0bi
senior tag

Szerintem 16gb bőven elegendő az átlagnak, nem kell rá felesleges dolog, 10gb-os játékok meg pláne. Néha menteni/törölni se árt róla adatot ha megtelik és simán jó vagy.

[ Szerkesztve ]

(#9835) Sur1G válasza Okuyama (#9827) üzenetére


Sur1G
aktív tag

Jobb, mint a régi rendszeren.
1 nap 12 óra, 5 óra 27 perc használat 49%, de sajnos nincs időm nagyon igénybe venni a telefont, de a készenlét szerintem mindenképpen nőtt

[ Szerkesztve ]

(#9836) Újbuda válasza Gergőke88 (#9830) üzenetére


Újbuda
csendes tag

Előbb hívott a hölgy,hogy rendelhetek,mondom 16-os fekete,a válasz nincs! :W

[ Szerkesztve ]

Honor 8

(#9837) Csabee. válasza Újbuda (#9836) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Az a "legolcsóbb" / legkeresettebb, egyértelmű szerintem hogy az fogy el a leghamarabb.

Üdv: Csabee.

(#9838) vadászcsiga válasza icecave (#9822) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Én tavaly vettem a a 4S-t új elofizetesre ami a feleségemé lett 3GS-be ezért kertem a hölgyet hogy az én régi elofizeteses nagy simemet cserélje kicsire, az új előfizus microsimet meg nagyra hogy belemenjen a GS-be. Remelem érthető volt.
Simán kicserélte, örültem mint majom, majd a következő szamlamon megjelent 4500 Ft. Bementem a T pontba, elmagyaráztam újra, jövőhaviban jovairtak. Úgyhogy figyelj oda.

Okuyama
Nekem se jobb se rosszabb, ugyanolyan.

[ Szerkesztve ]

(#9839) Újbuda válasza Csabee. (#9837) üzenetére


Újbuda
csendes tag

Ezt ők is tudják szerintem! :DD A kérdés,hogy választhatnak-e arányokat a típusok között a készlet rendelésnél!!

Honor 8

(#9840) StLui


StLui
veterán

Árakra visszatérve, iphone drága: most SIII 50000Ft + 2év 20000Ft-os díjcsomaggal. 2 éve is azért az iPhone-t választottam mert az volt a legolcsóbb normális okosteló MMXL csomagban (ezt elhasználtjuk azóta is) Most nem a legolcsóbb, de nem drágább a többi csúcstelónál, 920 sem lesz jobb szerintem, pedig azon elgondolkodnék, vagy valami win-es rendszeren, mert iTunes zavar még most is win7 alól használva, persze h lenne mac, akkor biztos jobb lenne, de nincs és nem nagyon lesz.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#9841) stick007


stick007
tag

Sziasztok!
Ios 6 vélemények?
Szerintetek megéri frissíteni?
Mondjuk egy 3GS-en?

(#9842) máyköl


máyköl
veterán

Hogy tudom beállítani, hogy az instagram ne rakja ki egyből a képemet facebookra?
Az a durva, hogy én nem is látom, hogy kirakta, csak haverok mondták, hogy összes képemet kirakja, lájkolták is, én meg az egészből semmit nem is látok...

(#9843) Csabee. válasza Újbuda (#9839) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Biztos vagyok benne hogy a 16GB-os modellből rendelik a legtöbbet. Amúgy nem lepődnék meg ha jövőre már nem is lenne 16GB-os modell az új iphone-oknál.

Üdv: Csabee.

(#9844) Richard válasza Csabee. (#9843) üzenetére


Richard
őstag

Nekem tökéletesen elég. Filmezni nem fogok rajta, minden más meg elfér. Filmezni ott az ipad vagy a nexus 7.

(#9845) gagaracer válasza stick007 (#9841) üzenetére


gagaracer
csendes tag

Én most frissítettem sima iphone 4et első benyomások jók,gyors,van benne pár újdonság szóval szerintem megéri..

iPHONE 4 8gb white iOS 6.1.3

(#9846) M@te válasza Csabee. (#9843) üzenetére


M@te
senior tag

pont azon gondolkoztam ma reggel hogy jövőre vajon mit fognak még belezsúfolni az újba. lehet hogy 1 év ki is marad :)

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#9847) Csabee. válasza Richard (#9844) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Nekem is elég a 16GB, ám ha az iOS további verziói tovább nőnek méretileg, illetve a kamerák megapixel száma is nő, úgy né a képek mérete és videók mérete. Pl egy aktív videós, fényképezős user nagyon gyorsan megtöltené már most is a 16GB-ot, nem hogy később...

Maradjunk az iPAD-nél apple topicba :D

Üdv: Csabee.

(#9848) pr0bi válasza M@te (#9846) üzenetére


pr0bi
senior tag

Vezeték nélküli töltés, 3D kijelző meg egyébb perverz dolgokat várok :)
Muszáj lesz villantani valami új designt is mert ezt mégegyszer nem fogják lenyelni ez is biztos...

Mármint az i6-ba , nem az 5S-be :)

[ Szerkesztve ]

(#9849) ferrari1


ferrari1
őstag

Új tulaj révén ismét kérdezek. Billentyűzetnél lehet-e állítani az ékezetes betűk írásához szükséges hosszan nyomás idejét ill. használható-e valahogy T9? :B :B :B

(#9850) Richard válasza Csabee. (#9847) üzenetére


Richard
őstag

Bocs :D

AZ i5-öt még megveszem 16 gigával aztán a következőt úgyis csak 2 év múlva tervezem. Mivel a kamera nem sokat változott a 4S óta így elégnek kell lennie kép/videó terén is:)

Más:

Szerintetek mennyi esélyem van megvenni 28-én, ha nyitás előtt egy kicsivel megyek Pesten valamelyik T üzletbe? Elő lehet ezeket jegyeztetni, vagy foglalni vagy valami? Jelenleg egy 2ezer Ft-os Nokiával nyomom és hááát ennek kicsit kopottak a multimédiás képességei :)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.