Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9451) greggggg


greggggg
aktív tag

nah így pár óra nyomogatás után i4 + ios6 teljesen jó. néha a színek kicsit érdekesek, a telefon gombjai nem tetszenek, kár h nem usaban élek a gátlástalan csajok meg a szörf... izé egy-két app miatt de JÓ lett ez a rendszer. kevesebbet adott mint mondjuk az ios 3 vagy ios 5 de nem rossz igaz i4re kevesebb features elérhető mint 4s-re. 5ről nem is beszélek.
a személyreszabhatóság (nevek, színek ezazamaz) meg egy két kényelmi gomb (sbsetting) meg majd meglesz ha lesz jb.

de pl ez decline nem kell többet. azt asszem az ios 4.3.5 óta használtam. így a 6.0ra meg is lett.

a voice mail meg egyebként a látássérültek miatt biztosan benne lesz mármint ott ahol Siri még nem hódít. asszem volt YT-n egy ilyen video fenn. egyszerübb nekik visszahallgatni, mint sms-t olvasni.

jah és nem szaggat, nem lassú most 100°% on van az akksi meglátjuk holnap este.

[ Szerkesztve ]

greggggg felhasználónak 5 piros pontja 0 fekete pontja van.

(#9452) Atikusz válasza icecave (#9449) üzenetére


Atikusz
senior tag

nem tudom megcsinálni..

ennek alapján próbálom megcsinálni, de pl. az "Overwrite existing SHSH files on „Save SHSH”-t be se tudom jelölni, mert inaktív, Save All SHSH helyett meg csak Save SHSH van.

egy 9kB-os .shsh file-t csinált csak, túl kevésnek tűnik.

valaki nem csinálná meg nekem, ha megadom az ECID kódot? :B

[ Szerkesztve ]

(#9453) Hooper


Hooper
őstag

van aki eddig használt névjegyzékhez SmartSyncet hogy társítson FB képeket?
Most az törölni kell, vagy ha szinkronizálom az integrálttal akkor felül írja?

[ Szerkesztve ]

(#9454) vadászcsiga válasza M@te (#9450) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Á nem érdemes próbálkozni, én már megtettem vagy 3 variációban ujrahuzni de mindig ugyanazokba a bugokba botlottam. Egyet nem próbáltam amit Kommy ajánlott hogy itunesben restore-oljak, majd telefonon nyomjak egy gyári visszaállítást hátha a laptop kavar be valahogy. Nem túl nagy a valószínűsége de ki tudja. Ha sokáig nem jön frissítés lehet kipróbálom.

(#9455) beence válasza icecave (#9416) üzenetére


beence
tag

jah értem, hát én nem akarok váltani róla, de ha a telefonvásárlás meglévő előfizetéshez új szerződéskötést jelent akkor meg a mozaik m ami hasonlo hozzá szal abban a kategoriában vásárolnám a telot részletre, ha még érdemes a fentebb írt dolgok miatt.

(#9456) W1


W1
senior tag

Sziasztok!
Nem találtam jobb helyet, így ide írok.

Van egy iPod Nano 3G készülékem, tökéletesen működik/működött, egy hete ráakartam dobni a táskámra ami a padon volt, véletlen a betonra esett, azóta csak világít a kijelző, de nincs kép.

Kijelző csere megoldja a gondot? A másik pedig, hogy bekapcsoláskor 2-t csipog és utána lehet benne indítani a zenét, stb ez minek lehet a hibakódja?

Előre is köszönöm a válaszokat!

(#9457) Atikusz válasza Atikusz (#9452) üzenetére


Atikusz
senior tag

most akkor vajon lementette vagy sem? 9kB lenne egy .shsh file?

M@te: és a 9kB az reális?

[ Szerkesztve ]

(#9458) M@te válasza Atikusz (#9457) üzenetére


M@te
senior tag

oda van írva hogy successfully saved, szóval szerintem igen :)

[ Szerkesztve ]

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#9459) Barett 50cal


Barett 50cal
senior tag

Belehet allitani vLahogy hogy icloud backupbol mindent backupolhat KIVETEL az appeket, mert tiszta sz@r, elvileg fent van a Twitter, appstore szerint es a settings szerint is de seholsincs. Ujrainditottam de nem jelenik meg... Valamimegoldas van erre?

Time you enjoy wasting, isn't wasted time

(#9460) Barett 50cal


Barett 50cal
senior tag

A passbook se mukodik, az appstore a purchased appeket se hozza be... Ez nem koser igy

Time you enjoy wasting, isn't wasted time

(#9461) crey


crey
MODERÁTOR

Hm... Az iOS 6 beta 1 anno azért lett ketakarítva a 4s-ről, mert örökké kilépkedett a Safari (MA böngészéskor kiemelkedő volt a kilépések száma).

Ezt ma is ugyanúgy produkálja, csak ez már végleges release... Fél év nem volt elég megheggeszteni ezt a szart? :(

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#9462) jimhun


jimhun
senior tag

Akinek (pl nekem:) ) esetleg nem jon le az Itunes-szal az IOS 6 az innen le tudja szedni.

Innen

(#9463) hemaka


hemaka
nagyúr

A wifi normalisan mukodik mindenkinel? Full restore-t nyomtam i4S-re csak a telszamolat backupoltam iCloud-bol, de a wifi besz'rt.
Ha csatalkozni akarok 1 sec-re felvillan a wifi logo, aztan meg ez fogad. Wtf [link]

(#9464) Atikusz válasza hemaka (#9463) üzenetére


Atikusz
senior tag

nálam is ezt csinálja, a bejelentkező képernyő helyett (egyetemi wifi hálózat) az apple.com jön be.

és én nem frissítettem iOS 6-ra.

(#9465) paavoo válasza hemaka (#9463) üzenetére


paavoo
aktív tag

Épp most indítottam újra a telót, GM után restore itunessal, és nekem is beszart a wifi. Nekem is ez a login szarság jön be. Pedig reboot előtt minden oké volt.
Már routert is újraindítottam. :DDD

Most kéne visszavinni gariztatni. ;]

[ Szerkesztve ]

(#9466) tatomi92 válasza paavoo (#9465) üzenetére


tatomi92
aktív tag

5.1.1-ről mentem 6.0-ra, és nálam is ez a szarság van :S :S

iPhone 14 Pro & Google Pixel 7

(#9467) paavoo válasza paavoo (#9465) üzenetére


paavoo
aktív tag

Apple forumon is már millió topik van erről. Talán lesz egy 6.0.1 ;]
Akkor mégse egyezik a GM-el (viszont a verziószám egyezik), mert nekem ott nem volt ilyen gondom, pedig ott is újraindítottam update után.
Amúgy próbáltam hard reset, wifi reset de semmi.

[ Szerkesztve ]

(#9468) Totheground


Totheground
addikt

Hadd ne kelljen átrágnom 300+ postot. :DDD
Régi jó szokáshoz híven a GM ismét tökigyanaz, mint a release, és nem kell restore-olni, ugye?

Szerk: hopp, az a ninja edit fölöttem.
Akkor valami mégis változott? Nekem most még csak sima 4 van, így a wifi hibán kívül van még valami különbség? ;]

Szerk 2.: uh, de gáz passbookban ez a delete animáció...

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#9469) paavoo válasza paavoo (#9467) üzenetére


paavoo
aktív tag

Nyomtam még 1 network resetet, most elvileg jó, apple fórumon is azt írták.

(#9470) jimhun válasza tatomi92 (#9466) üzenetére


jimhun
senior tag

Ez ugy nez ki megoldja a Wi-Fi problemat:

[link]

(#9471) kircsi28


kircsi28
aktív tag

Sziasztok! Valaki meg tudná mondani a felhőből hogy kerülnek vissza a képein a telefonra frissítés után? Bármit csinálok a képeim sehol, pedig mentettem és este még egyszer rá nyomtam mielőtt az ios6 felkerült volna. Köszi

(#9472) drosan


drosan
tag

Túl sok újdonságot nem érzékelek, viszont nekem a gyári helyi időjárás nem működik, egyszerűen üres az egész, illetve egy-két zene borítóját nem jeleníti meg.

(#9473) nord_


nord_
veterán

Basszus, ilyen mázlista lennék az i4-gyel? Wifi rendben, MA fórumról se dob ki, lemezborítóim is rendben vannak. (Bár az is igaz, én csak egy mezei júzer vagyok, se JB, se GM verzió ilyen-olyan helyekről összeszedve.)

(#9474) galaxys92


galaxys92
tag

Nekemis mukodik minden:D i4

üdv D

(#9475) Kicsirics77 válasza nord_ (#9473) üzenetére


Kicsirics77
veterán

én 5.1.1-et tettem vissza és utána OTA frissítés volt,de semmi ilyet nem tapasztaltam,hogy nincs wi-fi meg hasonló gondok.de kicsit lentebb írtak egy megoldást hogy a proxy legyen auto a dhcp beállításoknál mert valami ilyen dolog lehet,aztán lehet tévedek.

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#9476) adamssss


adamssss
veterán

Másnak is crash-el a safari MA-n? :W

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#9477) galaxys92


galaxys92
tag

Ez az uj tárcsázó felulet nagyon csunya.

üdv D

(#9478) kisferi


kisferi
tag

Sziasztok a segítségeteket szeretném kérni. Iphone 4S telefonom van nem JB-s. Jelenleg az 5.1.1 van rajta. Érdemes úgy frissiteni 6-ra, hogy frissités után rakja vissza a mentést vagy újként én rakjam vissza a programokat? Érdemes egyáltalán a 6-ra frissíteni vagy megvárni a 6.01-et? Előre is köszönöm a segítséget.

(#9479) kali válasza kisferi (#9478) üzenetére


kali
legenda

szerintem érdemes, mert azt nem tudni, hogy mikor lesz újabb ios (al)verzió, ha lesz egyáltalán mostanság...
előbbi módszer egyszerűbb, de több a hibalehetőség, utóbbi pedig kicsit hosszadalmasabb, de biztosabb megoldás! próbáld meg az elsőt, és amennyiben hiba adódna, úgy következhet a második verzió!

[ Szerkesztve ]

(#9480) galaxys92


galaxys92
tag

Am nemtudom mirol beszeltek:D nekem lefrissitette es megmaradt mindenem még az elmentett jelszavaim is...

üdv D

(#9481) szijartg


szijartg
senior tag

beta4-nél sem jelez ha van új frissítés?
azt hittem, hogy csak GM-nél van ez így... 4s

(#9482) Kommy válasza adamssss (#9476) üzenetére


Kommy
veterán

Igen van akinél igen de csak MA-n, prohardveren jó minden.

Amúgy szerintem valamelyik reklám miatt crash-el.

[ Szerkesztve ]

(#9483) Kashim


Kashim
őstag

Wifi bug egy leterhelt Apple weboldal miatt volt csak, ott ellenőrizte a kapcsolatot. Mostanra már jónak kell lennie.

[ Szerkesztve ]

(#9484) kisferi válasza kali (#9479) üzenetére


kisferi
tag

Köszönöm a válaszodat kali.

[ Szerkesztve ]

(#9485) Rent


Rent
senior tag

I4S 32gb (5.1.1 JB) tegnap este negyed 8 kor itunes-ból frissítve 6.0-ra. Egy dolgot nem találok az új ios-ben a gps kikapcsolását. Remélem ezt nem távolították el.

(#9486) DanielK válasza adamssss (#9476) üzenetére


DanielK
addikt

Igen, mindenkinek. Pár nappal ezelőtt kifejtettem, hogy GM alatt is ezt csinálta. :W
Viszont nem a safari a ludas, mert prohardver alól fórumozva tökéletesen működik. :K

(#9487) galaxys92


galaxys92
tag

Pedig nincsen... Szal biztos kiszedtek

üdv D

(#9488) nord_


nord_
veterán

Egy dologra figyeljetek: ha be van kapcsolva a Ne zavarjanak funkció, akkor annak időtartama alatt csak a gyári alkalmazás fog ébreszteni, más appok nem.

(#9489) Kommy válasza Rent (#9485) üzenetére


Kommy
veterán

Átkerült a Settings / Privacy menüpontba.

(#9490) Atikusz válasza Atikusz (#9457) üzenetére


Atikusz
senior tag

arra tudna vki válaszolni, hogy a 9kB-os shsh file az reális-e? mert én keveslem.

(#9491) Kommy válasza Atikusz (#9490) üzenetére


Kommy
veterán

nem inkább 6kb, amúgy jó az.

(#9492) ferrari1


ferrari1
őstag

Új vagyok az alma világában ezért inkább kérdezek. Lementettem én is az shsh-t( vagy próbálkoztam ) és ezt kaptam:


Rendben van ez így? A kisatírozott részen számok vannak :B

Más: MW600 fülessel szeretném ill. használom már ha engedi. Az a jelenség, hogy csatlakozik és egy idő után ha hívnak a telefon csak rezeg de csengőhang nem jön ki a torkán semmi sem. Ilyenkor fel sem tudom venni a headsettel. Ki kell kapcsolni a fülest és vissza. Utána megint jó egy ideig. Eléggé idegesítő a tudat, hogy nem tudhatom vezetés közben mikor jön rá a bolondóra. Az eddigi egyik telefonomnál sem volt ez a probléma. Van rá valami beállítás? Én nem találtam eddig semmit :B

(#9493) Jorus válasza Jorus (#9218) üzenetére


Jorus
nagyúr

Este 10-kor lehúztam a telót, addig ugyanazt csinálta a remek iTunes. Egyébként szépen feltett mindent, valószínűleg elég gyorsan, csak vmiért nem akart kilépni az adott ciklusból.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#9494) Atikusz válasza Kommy (#9491) üzenetére


Atikusz
senior tag

akkor úgy néz ki sikerült a mentés. egyébként ezt az shsh file-t, hogy lehet a későbbiekben "használni"? van vhol vmi leírás róla?

(#9492) ferrari1: nekem 9kB-os, mondjuk nem tudom miért. (4S 16GB)

[ Szerkesztve ]

(#9495) pnagy7


pnagy7
aktív tag

hali. neketek is rendesen merül az aksi ios 6 alatt?
mert nekem eléggé. iphone 4s-en. reggel 6.10kor húztam le a töltőről videóztam eddig meg kis 3g és wifi és most 50%...

Mr. Hóember

(#9496) Keksz


Keksz
senior tag

Nekem ami nem tetszik:

1) Csomó alkalmazás rá/alálóg a felső szolgáltató/idő/akku sorra:

2) A youtube alkalmazás és a facebook alkalmazás/oldal is angolra van állítva nálam, de ha youtube-nál nyomok egy share/facebook -ot, akkor ott MAGYARUL írja ki a gombok szövegét... Elég béna

3) Az AppStore förtelmes, az oké hogy balról jobbra lehet "scrollozni", de miért nem úgy méretezték ezt a szart hogy 4 ikon kiférjen egy oldalra? és ha már nem fér ki, akkor miért nem lehet elfordítva használni??? Ezt ki engedélyezte?

4) Aztán most hogy van emailbe kép/videó beillesztés JB nélkül is nem is kerülhetett volna eldugodtabb helyre mint a copy / paste menü további aloldalára, ÍGY igazán felgyorsítja ha több fájlt szeretnék csatolni, mert SZERENCSÉRE egyszerre csak egyet lehet (ez is milyen faszság?)

Ezek mellett az Apple féle térkép is kicsit furam a kiírások hol magyarul, hol angolul hol furán, betűket lehagyva, mással felcserélve szerepelnek. A 3D nézet pedig elég kamu :-D

(#9497) pr0bi válasza rachmaninoff (#9413) üzenetére


pr0bi
senior tag

Kicsit féltem én is de szerintem simán jó. Navigáció korrektnek tűnik főleg a turn-by-turn feature mint a gmaps. Sirivel is jól együtt működik a többi meg majd kialakul..

És "végre" "csillog" az ipod tekerőgombja :DDD

(#9498) Kommy válasza Atikusz (#9494) üzenetére


Kommy
veterán

próbeld meg mégeygszer leneteni, de másik helyre. valami akkor mégsem jó úgy néz ki, mert mint látod nem csak nekem 6kb hanem másnak is.

(#9496) Keksz: Nem véletlenül arra gondolsz hoyg a statusbar is olyan színű mivel , hogy a navigatonbar színét kapja meg a statusbar, ez egy új feature. A fejlszetők ha akarják bekapcsolhatják.

[ Szerkesztve ]

(#9499) JamesHun válasza ferrari1 (#9492) üzenetére


JamesHun
addikt

eddigi tapasztalatom,hogy Apple és a bt dolgok elég érdekesen mennek
ahol dolgozok több Apple cucc is van, de nem 1 bt eszközzel voltak galibák, amik más készülékekkel meg mentek gond nélkül

A mail ből miért tünt el a frissítés ikon és miért frissít minden belépésemkor
Nekem jobban tetszett, hogy feleslegesen nem eszi az aksit csak ha rányomok kézzel a frissítésre vagy a gyári óránkénti ellenőrzés

SeriesX: JamesSHun

(#9500) Kommy válasza JamesHun (#9499) üzenetére


Kommy
veterán

Azért tűnt el a frissítés ikon mivel pull to refrest kapott a Mail. Tehát ha lehúzod a maileket akkor frissít.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.