Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8901) M@te


M@te
senior tag

most látom hogy ios6 alatt a beállításokban általános hozzáférhetőség menü alatt van egy olyan hogy tanulás (irányított hozzáférés) próbálta már valaki?

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#8902) Csabee. válasza bigdady (#8890) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Úgy találták meg hogy az én sim kártyámmal volt használva a telefon és a tulajdonomba van..

Szóval lefoglalják.

Üdv: Csabee.

(#8903) manchester85


manchester85
addikt

iOS 6 óta többször tapasztaltam olyat, hogy a Safari nem a legfrissebb oldalt tölti be. Pl. mobilarénán is több nappal ezelőtti főoldalt hozott be, az ATP tennis hivatalos honlapján is volt, hogy hetekkel korábbi oldalt mutatott, más világranglistákkal. Mi a francot lehet ezzel kezdeni? 2x-3x ráfrissítek, és akkor már jó, de én elsőre is a legfrissebb oldalt szeretném látni. Régen nem volt ilyen...

i6 Silver

(#8904) vadászcsiga válasza manchester85 (#8903) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ezt a címet beírva több nappal ezelőtti oldal jön be?
[link]

[ Szerkesztve ]

(#8905) M@te


M@te
senior tag

[link]

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#8906) manchester85 válasza vadászcsiga (#8904) üzenetére


manchester85
addikt

Itt nem, de a fórum mobilarenáról is jó. Itt most tuti nem a mobilarenaval van a baj, az atptour.com-on is folyton ez van, sok oldalnál meg lehet, hogy rá se jövök.

i6 Silver

(#8907) DieHard válasza Tibee86 (#8887) üzenetére


DieHard
senior tag

Köszi!

(#8908) szekfizsolt


szekfizsolt
senior tag

Leírom tapasztalataimat, hátha érdekes lehet:
Miután kipróbáltam az új iOS 6.0-át, visszatettem a jelenleg is letölthető iOS 5.1.1-et Iphone 4S-emre. Már ott pórul jártam, hogy a biztonsági mentést nem tudta visszatölteni az újabb szoftverről a régebbire, de... ...sikerült, elkészültem, viszont innentől kezdve egy nap 5× omlott össze valamelyik app a készüléken. A töltést csak akkor vette, ha kikapcsoltam és vissza, illetve néhányszor az Itunes sem érzékelte a készüléket. Megijedtem, megy vissza a 6.0, csak egyszerűen nem értem, hol hibázhattam. Előtte sosem csinált hasonlót...

Régebbi értékeléseim: http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#8909) Def26 válasza szekfizsolt (#8908) üzenetére


Def26
félisten

Majd az iphone 5 megoldja. ;] :P

Egyébként milyen ismerős a neved, szerintem facebook -on ismerősöm vagy, ha Te vagy az a Zsolt. :B

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#8910) Blaise válasza szekfizsolt (#8908) üzenetére


Blaise
veterán

Mi nem jött be a 6.0-ban? Meg sem fordulna a fejemben, hogy visszaváltsak.

(#8911) Tibee86 válasza Blaise (#8910) üzenetére


Tibee86
veterán

Nekem főleg az, hogy brutál módon szívja az akkut. (i4)

(#8912) DanielK válasza Tibee86 (#8911) üzenetére


DanielK
addikt

Nálam nem. Néhány dolgot kapcsolj ki, pl helymeghatározás alatt a rendszerbeállításoknál mindent vagy az időjárásnak ne engedd a gpst.

(#8913) Tibee86 válasza DanielK (#8912) üzenetére


Tibee86
veterán

Ki van/volt kapcsolva minden. GPS nálam nem megy soha, csak ha szükséges mondjuk navigációhoz.
Már igazából mindegy, visszaraktam az 5.1.1.-et. Ég és föld a különbség üzemidőben a kettő között. Többen írták, hogy nem merül nekik jobban tőle, de nálam sajnos igen. :(

kali : Nálam ez kb az 5.1.1.-el ennyi. iOS 6-al jóval kevesebb volt. Igaz, én elég sokat használom az FB messenger-t.

[ Szerkesztve ]

(#8914) kali válasza Tibee86 (#8911) üzenetére


kali
legenda

haver is erre panaszkodik az i4 esetében, ezért hívott délelőtt, hogy nálam mi a helyet, és mondtan neki, hogy én a 4s telefonomnál nem vettem észre, hogy annyira horpasztaná az akkumulátort az ios 6 gm; 34 óra készenlét és 6 óra használat - annak jelentős része internet (wifi és mobilinternet egyaránt), 10 perc telefonálás, néhány sms, ~ 30 perc zenehallgatás, - volt benne akkor, és még 19% volt az akkumulátorban! nem szoktam ennyire lemeríteni, de hétvégén kevesebbet mászkálok, ezért próbáltam ki, hogy mit is bír!
szerintem többet is írna, de a metróban a mobilinternet (2 * 25 perc) betett neki...

[ Szerkesztve ]

(#8915) szekfizsolt válasza kali (#8914) üzenetére


szekfizsolt
senior tag

4S-nél nálam se tűnt fel, hogy jobban merülne, általában ha nincs időm nyomogatni - mert dolgozom - estére olyan 40-45%-on van folyamatos mobilinternet kapcsolattal, aztán este lenyúzom a maradékot is és 20% körül teszem töltőre...

GPS mindig ki van kapcsolva, csak ha használom akkor kapcsolom be és wifi-t sem szoktam, ezek valószínűleg merítik rendesen...

Régebbi értékeléseim: http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#8916) kali válasza szekfizsolt (#8915) üzenetére


kali
legenda

a wifi nem hiszem, hogy sokat fogyasztana - lezárt képernyőnél amúgy is lekapcsol -, illetve megfelelő beállítások mellett a gps sem feltétlenül, hiszen csak akkor fut valósan, ha valamilyen alkalmazás azt kifejezetten kéri és használja!

(#8917) szekfizsolt válasza kali (#8916) üzenetére


szekfizsolt
senior tag

Nem jelentős fogyasztásról van szó, de sok kicsi sokra megy... Sok alkalmazás (közösségi oldalak, stb...) használják (pontosabban használnák) az aktuális poziciómat, én azért szoktam rá, hogy ezeket kikapcsolom, mert volt, hogy koraeste 6-kor már meghalt az akksim, így még akkor is van benne, amikor töltőre teszem.

De ez csak saját tapasztalat, aztán mindenki mást használ, lehet, hogy másnál másképp működik...

Holnap teszek egy próbát azért bekapcsolt GPS-el, kiváncsi vagyok, most az iOS 6-al mennyire merül vele...

[ Szerkesztve ]

Régebbi értékeléseim: http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#8918) ittakary válasza szekfizsolt (#8917) üzenetére


ittakary
nagyúr

Most picit felpiszkáltad a fantáziámat. Holnap kikapcsolok minden Location izét egy napra :)

(#8919) DanielK válasza Tibee86 (#8913) üzenetére


DanielK
addikt

18 ó 25 p készenlét és 2 ó 45 p használat mellett vagyok most 60%-on. Csak a bt nincs bekapcsolva. Munkahelyemen és otthon is wifi. Kettő között 3G net.

(#8920) M@te


M@te
senior tag

38 óra készenlét, 9 óra használat, 10% akksi. gsp és minden egyéb lokalizáció off. EDGE-t használtam csak, tegnapi nap folyamán kb 5x10 perc 3g, egyébként wifi. nagyon kíméltem, mert nem tudtam töltőt szerezni :D

egyébként egész nap 3g ON minden más off. úgy körülbelül 16 óra készenlét alatt 8-9 óra használattal 10-15% akksi lesz.

iphone 4 ios6. nálam 5-el sem volt jobb a helyzet. többek között ezért is gondolkozok egy 4s vagy 5-re váltáson.

P.S.: fénykorában 4 napot vígan ment a kicsike

[ Szerkesztve ]

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#8921) vadászcsiga válasza szekfizsolt (#8908) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nem kellett volna vissza rakni a backupot, valszeg attól vannak a problémák. Állítás be új telefonkent ujra

(#8922) greggggg


greggggg
aktív tag

lesz iphone 4, és 4s a telenorban is.
holnaptól lesz érdemes nézni a telenor honlapját.

greggggg felhasználónak 5 piros pontja 0 fekete pontja van.

(#8923) freestailo


freestailo
őstag

Sziasztok! érdeklődni szeretnék, hogy ha németországból kapok ajándékba egy 4s-t azzal lesz valami bajom itthoni használat közben? Teljesen legális úton kapom, csak mivel kinnt most akció van sokkal olcsóbban be lehet szerezni.

Gondolok itt a menü nyelv beállításra, az appstore használatára ...stb

Bocsánat ha hülyét kérdeztem, de nem volt még iphone-om.

(#8924) C4mp3r válasza freestailo (#8923) üzenetére


C4mp3r
addikt

ha gyari fuggetlen akkor nem

(#8925) Ragnar95 válasza freestailo (#8923) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ha gyári független, akkor nem :)
A telóban alapból van választható magyar nyelv és mivel EU gari van rá, így a gariztatás se lesz probléma :)

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#8926) tatomi92


tatomi92
aktív tag

Igen, ha gyári független akkor nincs probléma! :)

iPhone 14 Pro & Google Pixel 7

(#8927) Kashim válasza greggggg (#8922) üzenetére


Kashim
őstag

Fogadjunk náluk lesz a legdrágább a 3 nagy szolgáltató közül.
Remélem amit szifonra kiraktak előzetesként csak valami vicc, mert ha 2 év hűséggel lesz annyi, mint hivatalosan függetlenül, akkor valaki nagyon nincs észnél a Telenornál.

BoboDJ
Tényleg. Most nézem azoknál is ennyi a natúr ára... vicces.
Emlékszem még 80-ért vettem újonnan a 3GS-em néhány éve, aztán akkor az volt a csúcs.

[ Szerkesztve ]

(#8928) bobooo válasza Kashim (#8927) üzenetére


bobooo
addikt

a msik 2-nél sincs senki észnél :N

(#8929) freestailo


freestailo
őstag

Igen gyári független lesz, köszönöm szépen a segítséget!

(#8930) BossBoss válasza Kashim (#8927) üzenetére


BossBoss
őstag

Igen, nagy piac versenyt nem jelentenek, ha beszállnak. A manóba! :((( :)

(#8931) greggggg válasza Kashim (#8927) üzenetére


greggggg
aktív tag

mivel a telenor ( a cikk szerint IS) nem erősítette meg a hivatalos árakat sztem érdemes aludni rá egyet. negyed milláért remélhetőleg i5-öt is lehet majd venni....mármint a szifonra kirakott "árjegyzékre" értem.

[ Szerkesztve ]

greggggg felhasználónak 5 piros pontja 0 fekete pontja van.

(#8932) _adaml21_


_adaml21_
őstag

Biztos volt már 500x ez a kérdés, de mennyibe kerül t-mobile-nál az iPhone 4 függetlenítése?
Októberben jár le a hűségnyilatkozatom.

(#8933) greggggg válasza _adaml21_ (#8932) üzenetére


greggggg
aktív tag

20k

greggggg felhasználónak 5 piros pontja 0 fekete pontja van.

(#8934) bobooo válasza _adaml21_ (#8932) üzenetére


bobooo
addikt

10k-ról emelik elvileg 15k-ra

snooze: de

[ Szerkesztve ]

(#8935) snooze válasza greggggg (#8933) üzenetére


snooze
veterán

az nem a dominosé?

GO Gunners!!!

(#8936) _adaml21_ válasza snooze (#8935) üzenetére


_adaml21_
őstag

Na most akkor 10, 15, vagy 20?

(#8937) bobooo válasza _adaml21_ (#8936) üzenetére


bobooo
addikt

emelték/emelik 15k-ra

(#8938) snooze válasza bobooo (#8937) üzenetére


snooze
veterán

:R :R

GO Gunners!!!

(#8939) szekfizsolt válasza vadászcsiga (#8921) üzenetére


szekfizsolt
senior tag

Már visszatettem a 6.0-át és minden tökletes, valószínűleg igazad lesz egyébként, bár nem értem egy app. miért fagy ki a backup-tól... És a töltéssel miért lehetnek gondok tőle, most nem próbálkozom többet, jó lesz a 6 is... :W

Szerintem a részletfizetésben lesz üzlet a Telenornál. Ha annyiba kerül is, mint a gyári független az Apple-nél, de befizetsz X összeget és a többit a havidíjaddal együtt törleszted... ...és erre kapni fognak az emberek...

[ Szerkesztve ]

Régebbi értékeléseim: http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#8940) _adaml21_ válasza bobooo (#8937) üzenetére


_adaml21_
őstag

És mi kell hozzá? Garanciapapír, vagy valami ilyesmi? Személyi okmány, hasonlók?
Tehát azt meg lehet-e csinálni, hogy fogom magam, bemegyek a telefonommal, igazolom magam, kifizetem, és függetlenítik is?
Plusz még egy olyan kérdés, hogy ezt minden T-mobile-ban meg tudják csinálni? Vagy csak a nagy T-pontokban (pl. Budafoki út) ?

[ Szerkesztve ]

(#8941) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

gyors kérdés, ha jailbreakelt 5.1.1-et le akarom 6-ra frissíteni (majd ha engedi) akkor előtte vissza kell állítanom jb előtti állapotra?

(#8942) bobooo válasza _adaml21_ (#8940) üzenetére


bobooo
addikt

meglehet de kb. 1 hét a kifüggetlenítés mivel az Apple cinálja azt és kell majd a telefonnak egy teljes restore és az egyik végén azt fogja kiirni majd h független lett :K

(#8943) Ragnar95 válasza -secret- (#8941) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nem, csak simán nyomsz egy restore-t és az frissíti iOS6-ra és törli a JB-et is...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#8944) M@te


M@te
senior tag

nekem 20k-ba került a függetlenítés a tré mobilnál.

[ Szerkesztve ]

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#8945) Tibee86 válasza M@te (#8944) üzenetére


Tibee86
veterán

Domino-s telefonnál annyi. :K

(#8946) M@te válasza Tibee86 (#8945) üzenetére


M@te
senior tag

előfizetéses voltam. csak átmentem máshova és kifizettem a kötbért + 20k függetlenítés. egészen pontosan júliusban volt.

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#8947) -secret- válasza Ragnar95 (#8943) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

köszöntem! :R

(#8948) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Jelen állás szerint a bumper kifenyesiti a telefon fémkeretét? Utángyártott.

(#8949) bobooo válasza vadászcsiga (#8948) üzenetére


bobooo
addikt

:K

(#8950) vadászcsiga válasza bobooo (#8949) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Akkor hagyjam a pcsába? Újítanék valamit.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.