Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8701) vadászcsiga válasza manchester85 (#8699) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Gyerekek ez több mint egy átlag havi fizetés :(
Ausztriában ez nem egész fél havi, és akkor még alul is számoltam.

[ Szerkesztve ]

(#8702) szekfizsolt válasza vadászcsiga (#8697) üzenetére


szekfizsolt
senior tag

Tudod mivel jártam pórul? Az utolsó biztonsági mentés még iOS 6.0-ban készült, amit nem tud visszaállítani 5.1.1-re... :W :W :W

Régebbi értékeléseim: http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#8703) ittakary válasza szekfizsolt (#8702) üzenetére


ittakary
nagyúr

Hihi pont mint én pár hónapja.

(#8704) vadászcsiga válasza szekfizsolt (#8702) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Igen én is jártam már így, úgy védekeztem ellene hogy amíg teszteltem a bétát, kizárólag kikapcsolt wifivel tettem fel töltőre.

Más.
Ez az új FB sem jobb mint a régi, a droidos táblám hamarabb jelzett amikor bejelölt valaki.

(#8705) Kartács válasza vadászcsiga (#8701) üzenetére


Kartács
aktív tag

Az Etiópesélyegyenlőségiombucmanos kis pulyákoknak meg kenyérre sincs pénze...
Ez van sajna szar helyre születtünk mi is :(((
Ismerősöm USA-ba takarítóként dolgozik ő az 3. havi fizetésének a feléből vett is egy iPhone4S-t ^^

i7 13700K | ASUS ROG STRIX 4070 Ti OC | 32GB DDR4 | Corsair iCUE H150i Elite LCD WH | Corsair HX1000i | Corsair 5000D Airflow WH

(#8706) ittakary válasza vadászcsiga (#8704) üzenetére


ittakary
nagyúr

Nekem telefonom rendszeresen hamarabb kapja meg az értesítést mint az asztali gépem. Nem hiszem hogy ez mérce ebben az esetben :)

(#8707) Ragnar95 válasza ittakary (#8706) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nálam is így van :)
Maga az fb push egy rakás sz@r sajna....

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#8708) dabgergo


dabgergo
őstag

Van olyan cydia tweak vagy bárhogyan megoldható h az sms-eket amik megjelennek a lock-screen-en bezárjam a helyett h kötelező jelleggel megnyissam?

(#8709) HUTCHDB válasza ittakary (#8700) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

azt lehet már tudni, hogy egyáltalán mikor lehet előrendelni?
az ár meg ....hát biztos, hogy nem lesz annyi, mint az USA-ban... :U

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#8710) máyköl válasza Ragnar95 (#8707) üzenetére


máyköl
veterán

Üzenetekre massenger tökéletes, push működik, a többire meg én nem szeretem ha pushol.

(#8711) manchester85 válasza Ragnar95 (#8707) üzenetére


manchester85
addikt

Szerintem az újraírt alkalmazásban azért javult.

i6 Silver

(#8712) Ragnar95 válasza HUTCHDB (#8709) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nem, annyi biztos,h 28-tól lehet megvenni itthon. Az árat az EU árakból számolják,de ugye itt magasabb az ÁFA, mint bárhol máshol + a jelenleginél magasabb árfolyamon fogják átszámolni....
májköl: de minek használjon az ember 2 programot, ha 1 is elég :F
manchester85: nekem nagy gond az előzővel se volt push téren, de néha azért előfordul,h nem küldi az értesítést az fb, bár ez nem csak mobilon...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#8713) máyköl válasza Ragnar95 (#8712) üzenetére


máyköl
veterán

Miért, ha neked üzeneted jön jelez a sima facebook app is?

(#8714) ittakary válasza máyköl (#8713) üzenetére


ittakary
nagyúr

Nekem csak a Messenger. Azt hittem ez fícsör :D

(#8715) Ragnar95 válasza máyköl (#8713) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Persze :)
Kicsit idegesítő is néha, amikor gépen be vagyok jelentkezve és egyszerre jelez a gép, az iPhone és az iPad is :DDD

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#8716) ittakary válasza Ragnar95 (#8715) üzenetére


ittakary
nagyúr

Én szeretem amikor egyszerre tizenöt helyen pittyeg az a szar :D

(#8717) -secret- válasza ittakary (#8716) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

:C

[ Szerkesztve ]

(#8718) bigdady


bigdady
nagyúr

nekem a gmail meg a sima iphone app is pittyegett egyszerre a telon, aztan kezire alitottam a telo appot.
ti hasznaljatok ezt a gmail appot? egy dolog idegesit benne hogy osszefuzi az uzeneteket egymas moge, mig telo app nem.

[ Szerkesztve ]

(#8719) szekfizsolt válasza vadászcsiga (#8697) üzenetére


szekfizsolt
senior tag

Sikerült, köszönöm! :R :R :R

...csak attól ijedtem meg, hogy ha hivatalosan is kiadják a 6.0-át, többet nem tudom visszatenni az 5.1.1-et (amit én szeretek egyébként) úgyhogy gyorsan visszatettem. (Tudom JB esetén megoldható, de egyelőre jobban szeretem a tiszta iOS-t) Szerintem - sajnos - nem lett annyival másabb, profibb, vagy különlegesebb, hogy megérje használnom...

[ Szerkesztve ]

Régebbi értékeléseim: http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#8720) ittakary válasza szekfizsolt (#8719) üzenetére


ittakary
nagyúr

Régebbi iOS felrakásához csak az SHSH fájl megléte szükséges. Ahhoz hogy fel tudd rakni szerintem nem kell feltétlenül JB, de javítsatok ki ha tévedek.

(#8721) szekfizsolt válasza ittakary (#8720) üzenetére


szekfizsolt
senior tag

Próbáltam anno leírás alapján, de csak JB esetén engedte volna megoldani a lementést és visszatöltést, ezért hagytam a dolgot... :F

Ragnar95: TinyUmbrella-val próbáltam, de Cydia nélkül nem akart mindent lementeni, bár lehet, hogy én bénáztam el, Ti jobban értetek hozzá!

[ Szerkesztve ]

Régebbi értékeléseim: http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#8722) Ragnar95 válasza ittakary (#8720) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Egyáltalán nem kell hozzá JB, csak TinyUmbrellával le kell menteni az SHSH-t :) A JB csak annyiban könnyíti meg a dolgot,h a Cydia magától lementi minden egyes szoftverhez azt :)

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#8723) bigdady válasza Ragnar95 (#8722) üzenetére


bigdady
nagyúr

hu ez engem is erdekelne. hogyan is mentsem le a mostani jbreakelt 511-et, hogy kisobb shift restoreval vissza tudjam rakni? vagy van vmi leiras vhol errol?

[ Szerkesztve ]

(#8724) vadászcsiga válasza turbobusa (#8659) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Hallgatni akarnám csak, nem yt-s alternatívára gondolok, de akkor felejtős

Van ilyen alternatíva a VEVO (csak US store-ból elérhető), az tud playlisteket is lejátszani, igaz közben nem tudsz mást csinálni a telóval de mondjuk dockolóra téve, valamilyen wifis vagy bluetoothos vagy akár drótos megoldással ki lehet rakni hangfalra.

Apropó BT, ki is próbálom a kihangosítást, javult e bétákhoz képest.

(#8725) máyköl válasza Ragnar95 (#8715) üzenetére


máyköl
veterán

És csak az üzenet vagy minden sz@r még (lájkolták a hsz. -od)?

Én nem tudom, mert nekem a facebookban mindig ki volt kapcsolva a push.

(#8726) szekfizsolt válasza bigdady (#8723) üzenetére


szekfizsolt
senior tag

Tudomásom szerint az Itunes, ha megjelenik a 6.0 és lefrissíted, többet nem fogja engedni, hogy a régebbit töltsd vissza... Ne haragudj, ha tévedek, de ezt olvastam...

Régebbi értékeléseim: http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#8727) ittakary válasza Ragnar95 (#8722) üzenetére


ittakary
nagyúr

No akkor jól emlékeztem ;)

(#8728) Kommy válasza bigdady (#8723) üzenetére


Kommy
veterán

(#8729) kenny123


kenny123
addikt

Nincs valami fix arra a dologra, hogy amikor telepítek/törlök egy alkalmazást, előjönnek az sbsettings által elrejtett ikonok, meg ilyen "iosdiagnostics" dolgok?

yo

(#8730) Sur1G


Sur1G
aktív tag

Nem tudom, hogy volt-e róla szó, így megosztom amit hallottam. Voltam a minap egy telenor üzletben egy vidéki kisvárosban. Az ottani eladó azt mondta, hogy október közepétől ők se maradnak ki az új iPhone forgalmazásából. Nem tudom, hogy mennyi igazság alapja van a dolognak. Nem emiatt mentem be csak valahogy szóba került. Az illető legalább 10 éve ott dolgozik.

(#8731) vadászcsiga válasza Sur1G (#8730) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Kézenfekvő lenne mivel övék a legnagyobb 4G lefedettség.

(#8732) snooze válasza Sur1G (#8730) üzenetére


snooze
veterán

hmmm..érdekes,hogy nálunk telenoros céges flottába a magasabb beosztásuak iphone 4s-t kaptak..

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#8733) bigdady válasza Kommy (#8728) üzenetére


bigdady
nagyúr

:R

(#8734) kircsi28 válasza Sur1G (#8730) üzenetére


kircsi28
aktív tag

Ez így van, egy elég nagy cégnek vagyok a Telenoros kapcsolattartója és a srác akitől rendelni szoktuk az előfizetéseket pénteken hívott, hogy megkapták a készletet, de még nem árulhatják csak októberben valamikor.

4s-t kaptak semmi mást, nem is tudja, hogy lesz-e 4 vagy 5 egyáltalán.

(#8735) M@te


M@te
senior tag

az én cégem pont most megy át a vodához a telenortól. eddig mindig független iphone-t kellett vennem hogy használni tudjam, most megörültem hogy megvehetem a vodánál jó kis olcsó flottás csomagban, erre reggel megkérdeztem az üzletben és azt mondták hogy még az sem biztos hogy árulni fogják. de amint lesz valami infójuk róla az kikerül a honlapra.

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#8736) bigdady válasza M@te (#8735) üzenetére


bigdady
nagyúr

voda budos dragan adja most is az a baj

(#8737) Gergőke88 válasza bigdady (#8736) üzenetére


Gergőke88
addikt

A t-mobile jelenlegi arazasa se normalis.

(#8738) BossBoss válasza Gergőke88 (#8737) üzenetére


BossBoss
őstag

Miért, úgy általában Magyarországon mi normális? :U

[ Szerkesztve ]

(#8739) bigdady válasza Gergőke88 (#8737) üzenetére


bigdady
nagyúr

voda meg egyszeruen brutalis t hez kepest is.

(#8740) -Ben-


-Ben-
veterán

Annak mekkora az esélye, hogy a Samsung/HTC vacakolása miatt az új iPhone 5 lekerül majd néhány hónapon belül a polcokról ? :U Olvastam néhány ilyen hírt az LTE per miatt... :DD Almáéknak nagy problémájuk lenne ebből...

(#8741) bigdady válasza -Ben- (#8740) üzenetére


bigdady
nagyúr

jo kerdes

(#8742) kenny123 válasza -Ben- (#8740) üzenetére


kenny123
addikt

Szerintem nem nagy.

yo

(#8743) M@te válasza bigdady (#8736) üzenetére


M@te
senior tag

én még annó a t-mobile-nál vettem a 4-et a megjelenés után 1 héttel és a flottás kedvezmények miatt 140ért kaptam meg úgy hogy nem kellett hozzá hülye ikon csomagot vennem. ebbe bízom most a vodánál is hogy adnak egy nagyobb kedvezményt.

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#8744) DanielK válasza M@te (#8735) üzenetére


DanielK
addikt

:Y :F :(( :(

(#8745) Tomics válasza M@te (#8743) üzenetére


Tomics
addikt

Ne bízz ebben.

Megjelenéskor a 4S 64GB annyiba került, mint most a 16Gb-os verzió (ugyanabban a csomagban) T-nél. Vodáról meg ne is beszéljünk, ha összehasonlítod a T-vel van olyan csomag (10k/hó) aminél a voda dupla annyi áron adja a készüléket mint a T... :U
Vicc...komolyan mondom, vicc...

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#8746) -Ben- válasza Tomics (#8745) üzenetére


-Ben-
veterán

De mitől szálltak el ilyen irdatlan módon az árak? :(

Elég vicces, hogy egy T függő 4S 64 GB 260.000 Ft kp -ra.... ;]
Én még az új i5 -ért sem adnék ki ennyi pénzt. 160e már talán....

[ Szerkesztve ]

(#8747) Tomics válasza -Ben- (#8746) üzenetére


Tomics
addikt

Nem tudom, lehet az is közrejátszott, hogy sokan kihozzák a legnagyobb csomagban "fillérekért" aztán nem fizetik a havidíjat, hanem eladják jó drágán.

Mindenesetre és ha vesztek akkor függetlent fogok. Reménykedem, hogy 200 alatt lesz az ára, de erre kicsi az esély.

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#8748) icecave válasza Tomics (#8747) üzenetére


icecave
Topikgazda

Persze, de ezt is megbeszéltük már,hogy mekkora görénység az, hogy a becsületesekkel fizettetik meg ezt...

Kérjenek magasabb mobilelőleget, vagy bármit, de ne már én szívjak ezért, mert más egy rohadt tetű, nemde?

Becsületesen fizetem a számláim, platinakártyás vagyok, és a többi genyóláda miatt velem b*sznak ki? Szánalom.

(#8749) -Ben- válasza icecave (#8748) üzenetére


-Ben-
veterán

Ejha, platinakártyás.. :U Az már szép! Egyébként nekem is volt 2 évig előfizetésem náluk (még régebben) és ki lett fizetve időre. Sajnos azokkal b.sznak ki, akik becsületesen fizetik/fizetnék, de az sem biztos, hogy emiatt szálltak el az árak. :F

(#8750) StLui válasza icecave (#8748) üzenetére


StLui
veterán

Bankhiteleknél is így van.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.