Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8451) manchester85 válasza DanielK (#8447) üzenetére


manchester85
addikt

És ehhez mit szólsz:

Vodafone Matrix 5 előfizetéssel 159.990 Ft

T-Mobile ikon 400 11890 Ft havi díj
Mozaik L 11890 Ft havi díj
A készülék ára: T-Pontokban és partnereinknél:79 900 F

Oké, te kiválasztottad a rád vonatkozó csomagot, ott épp pont nincs akkor lehúzás, mert kis csomag, és már nem tudnak hova. De egy közel kétszer akkora csomaggal 10k a kedvezmény? 75 ezer is volt a 4S a vodánál ebben a csomagban korábban. Tudom, mert apám aláírhatott volna, de mondtam neki, hogy várja meg az újat. Ehhez képest mire számítson? :DDD

i6 Silver

(#8452) DanielK válasza Jorus (#8450) üzenetére


DanielK
addikt

Dropbox progiból kilépnek, ő belép és már tölthetik is lefele. :K

(#8453) pr0bi: gyorsabb a mail.

(#8451) manchester85: persze nektek ez szop*s, de engem ez hál istennek nem érint. :P Persze, én is szitkozódnék, ha abban lennék.

[ Szerkesztve ]

(#8453) pr0bi válasza Jorus (#8450) üzenetére


pr0bi
senior tag

1 db nyamvadt képet szerettem volna küldeni egy másik APPLE eszközre beépített bluetooth segítségével. Nem tudtam megtenni, kicsit gáz azért...

(#8454) Tomate


Tomate
veterán

Felraktam a 6-os iOS-t. Ami nagyon bántja a csőröm, hogy lecserélték a térképet. Ami nem is lenne baj, de így a jó kis google BKV útvonaltervezőt kb elfelejthetem, és ha az Apple USA határokon túli támogatottságát nézem tuti, hogy sosem jön vissza ez a feature.. Vissza lehet rakni valahogy a google mapsot? :U

[ Szerkesztve ]

(#8455) manchester85 válasza pr0bi (#8453) üzenetére


manchester85
addikt

Jah, gáz, hogy nem bírod összehozni. :) iMessage?

i6 Silver

(#8456) C4mp3r válasza Tomate (#8454) üzenetére


C4mp3r
addikt

lehet a google csinal majd egy appot, mint a youtube. elegge merges lennek ha azt kellene hasznalnom

(#8457) Tomate válasza C4mp3r (#8456) üzenetére


Tomate
veterán

Remélem... :K

(#8458) DanielK válasza Tomate (#8454) üzenetére


DanielK
addikt

Safari-> http://maps.google.hu/

(#8455) manchester85: ezt a lehetőséget el is felejtettem. :B

[ Szerkesztve ]

(#8459) irgum válasza pr0bi (#8453) üzenetére


irgum
addikt

Ezt a progit telepítsd mindkét eszközre, ezzel lehet képeket küldeni. Ingyenes app!

[ Szerkesztve ]

(#8460) M@te válasza JamesHun (#8442) üzenetére


M@te
senior tag

szólj ha visszaírtak

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#8461) Jorus válasza DanielK (#8452) üzenetére


Jorus
nagyúr

Amennyiben használnak Dropbox-ot. :) Én speciel nem használok egyik eszközön sem. Ha egy kép, akkor iMessage, ahogy Manchester85 mondja. egyébként meg email. Mondjuk meg kell szokni, hogy a BT az Apple-nél nem arra szolgál, mint bárhol máshol. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#8462) pr0bi válasza irgum (#8459) üzenetére


pr0bi
senior tag

Köszi, de csak ezért nem fogok tartani egy külön appot ennyire nem egetrengető. Csak elgondolkodtató.

(#8463) kenny123


kenny123
addikt

Valaki ios 6 alatt megnézné nekem az elveszett módot? Ki lehet kapcsolni a telefont, vagy dfu-ba tenni lezárt állapotnál?

Köszi

Valamint, ios6 alatt jb lehetséges már?

yo

(#8464) ittakary válasza kenny123 (#8463) üzenetére


ittakary
nagyúr

A DFU mód megkerülhetetlen. Szoftveresen nem lehet megakadályozni.

(#8465) kenny123 válasza ittakary (#8464) üzenetére


kenny123
addikt

Mintha úgy rémlene, hogy jb alatt az egyik ilyen lopásgátló tweak tudta volna kikapcsolni a dfu módot. Persze az jb.
De most felmerült egy újabb kérdés. Ez az elveszett mód megint csak aktív nettel megy, mint a find my iphone? Mert akkor megint csak sokat ér.. :U

yo

(#8466) mastercroc válasza manchester85 (#8451) üzenetére


mastercroc
csendes tag

En is tudom mer en meg igy vettem... De aldom az eszem erte h megvettem akkor :)
Meg 75ert vettem 11ezres csomagban vodanal... Matrix 5

[ Szerkesztve ]

(#8467) manchester85 válasza mastercroc (#8466) üzenetére


manchester85
addikt

Apámnak tudod mennyi lett volna? 75-18 (2000x9 év)-2 ezer online kedvezmény=55 ezer köszönet programmal. Erre most 55 helyett 160. :DDD Van bőr a képükön? Neten már nem is rendelhető. Szerencsére én is mindig a legjobbkor vettem meg mindent, lehet, tőzsdéznem kéne. :)

i6 Silver

(#8468) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Csináltak valamit ezek ott a beta4 és a GM között? Az a bug még mindig meg van amikor a mail appban kitorlok egy levelet a noticenterben még mindig ott van és rábökesre sem frissül, sőt megnyitja az appot. Kézzel kell kitörölni az értesítést.

[ Szerkesztve ]

(#8469) JamesHun válasza manchester85 (#8467) üzenetére


JamesHun
addikt

majd jelezd mert mi is vesszük amit te és adjuk el amikor te is :D

SeriesX: JamesSHun

(#8470) norbi2010


norbi2010
őstag

Az A6 2 vagy 4 magos? :F

(#8471) manchester85 válasza JamesHun (#8469) üzenetére


manchester85
addikt

Oké, de sz*rból nem fogok tudni várat építeni, ráadásul sóherebb is vagyok az átlagnál.. :DDD

Norbi!

2 valszeg, de majd úgyis akkor tudjuk meg, ha szétkapta az ifixit.

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#8472) vadászcsiga válasza manchester85 (#8471) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Fél világ erre vár. Errol jut eszembe sztem a ram nem változott 1 gb-ra, különben dicsekedtek volna vele.

[ Szerkesztve ]

(#8473) icecave válasza vadászcsiga (#8472) üzenetére


icecave
Topikgazda

Egyik eszköznél sem említették az eventen a ramot. Javítsatok ki ha tévedek, de iPadnál sem lehetett az iFixit-ig tudni, meg 4S-nél sem....

(#8474) manchester85 válasza vadászcsiga (#8472) üzenetére


manchester85
addikt

Na lemaradtam már a szerkesztésről. Azért ezt ne vedd biztosra. Szerintem kellett, hogy változzon. Ez már a 3. modell lenne, közel négy éves időszakra vonatkozólag 512-vel.

i6 Silver

(#8475) mondomén


mondomén
őstag

Még mindig nem jöttem rá. Zárolt képernyőnél miért vált át 3g-re?

(#8476) Gergőke88 válasza vadászcsiga (#8468) üzenetére


Gergőke88
addikt

Nalam ugyanez a helyzet I4-en.
De sokszor a Safari is random kidob.

(#8477) vadászcsiga válasza manchester85 (#8474) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Pedig büszkék lennének rá hogy nekik még ma is elegendő 512 mega, szemben a 4 giga ramos, 22 magos droidokkal.

Gergőke88
4S?

[ Szerkesztve ]

(#8478) Gergőke88 válasza Gergőke88 (#8476) üzenetére


Gergőke88
addikt

Sima I4.
Akkor dob ki amikor a forumban ranyomok arra hogy mennyi uj hozzaszolas szuletett.

(#8479) Kicsirics77 válasza Gergőke88 (#8478) üzenetére


Kicsirics77
veterán

Engem nem dob ki

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#8480) samgar válasza mondomén (#8475) üzenetére


samgar
őstag

Mert ha nincs éppen futó wifihasználatod, energiatakarékossági okokból kikapcsolja.

Oppo Find X5 PRO

(#8481) vadászcsiga válasza Gergőke88 (#8478) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Fórumozz innen, itt nem dob ki: http://prohardver.hu/forum/index.html

(#8482) norbi2010 válasza manchester85 (#8471) üzenetére


norbi2010
őstag

Remélem nem lesz igazad :D

(#8483) M@te


M@te
senior tag

eddig az app store-ban jobb oldalt volt az update és középen a geniu. most beléptem és középen az update, eltünt a geniu és jobb odlalt van a top25. valakinek volt ilyen?

szerk: kilépés, újraindítás megoldotta

[ Szerkesztve ]

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#8484) mondomén válasza samgar (#8480) üzenetére


mondomén
őstag

Atvaltani 3g re es azon logni takarekosabb? Leszedtem egy appot es gondoltam jatszom kicsit meg lejon. Elinditom a jatekot (az app mar jon le kozben) es kiirja, hogy 50 nel nagyobb 3g-n nem tudja letolteni. Kileptem vissza allt wifire es ment a letoltes ujra. Ennek mi ertelem?

(#8485) bbrain válasza Keksz (#8420) üzenetére


bbrain
tag

Nekem is ezt szokta csinálni, de ha task managerben kilövöd a com. valami apple syncet akkor továbbmegy. Office 2007 van telepítve nekem, de valamiért elhal mindig itt. Nem találtam semmi workaroundot, nekem így megy jelenleg.

Everything you read on the internet is true - Albert Einstein

(#8486) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

www.icloud.com-on végre szerkeszthetőek a jegyzetek, és oda vissza működik :C

[ Szerkesztve ]

(#8487) turbobusa


turbobusa
senior tag

Sziasztok!

iPhone-ra van magyar hang alapján író sms program. Androidon mutatta ismerősöm s kocsiba egész hasznos lenne.

(#8488) Kommy válasza turbobusa (#8487) üzenetére


Kommy
veterán

dragon dictation-al megy ha jól emlékszem

(#8489) M@te válasza Kommy (#8488) üzenetére


M@te
senior tag

megy és nagyon jó! vezetés közbe mindig azt használom

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#8490) turbobusa


turbobusa
senior tag

és akkor a magyar nyelvet is tudja? mennyire gyorsan analizálja a nyelvet és viszi be?

[ Szerkesztve ]

(#8491) M@te válasza turbobusa (#8490) üzenetére


M@te
senior tag

tudja. elmondod a szöveged és 2mp. alatt beírja. sőt ha azt mondod hogy mosolygós fej akkor ír egy :) meg hasonló apróságok.

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#8492) Gergőke88 válasza vadászcsiga (#8481) üzenetére


Gergőke88
addikt

Szia!
Köszi, megpróbálom akkor onnan.
Más:
Eddig 5.0 volt és az Albumnézet az Ipod appban szaggatott, és végre a 6.0-ban megoldották, hogy normális legyen.A Safari sokkal jobb lett szerintem. Viszont a facebook névjegyzéket leszinkronizálja, de onnan "felesleges" ismerősöket" nem lehet törölni. Erre esetleg megoldás?
Ettől függetlenül veszek 5-t.

(#8493) M@te válasza Gergőke88 (#8492) üzenetére


M@te
senior tag

a facebook sync-et én is kipróbálnám. de ha utána kikapcsolom akkor törli az összes felvitt adatot a naptárból meg a fényképeket? mert a smart syne-el az volt a bajom hogy hiába töröltem le mindenkinek a fénykép megmaradt.

[ Szerkesztve ]

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#8494) turbobusa válasza M@te (#8491) üzenetére


turbobusa
senior tag

Huhh, ennek örülök, tudtam, hogy a Siri tud ilyesmit, de a nyelvet nem támogatja sajnos.

(#8495) -axxon- válasza norbi2010 (#8470) üzenetére


-axxon-
tag

Az Anandtech elemzője Anand Lal Shimpi szerint két A15-ös mag található a chipben.
Az A6-os chip a régi 45 nanométeres gyártási folyamat helyett már a Samsung új 32 nanométeres gyártási folyamatával készül.

forrás: beszmac

Mindegy, milyen nehéz volt a tegnap, ma mindent újrakezdhetsz.

(#8496) M@te


M@te
senior tag

nekem ez nem tetszik hogy a térkép megjegyzi az előző célpontjaimat. nem lehet ezt valahogy kitörölni?

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#8497) samgar válasza mondomén (#8484) üzenetére


samgar
őstag

Azt nem tudom, mert nagyon ritkán használok 3G-t. Általában mindig wifi közelben vagyok.

Oppo Find X5 PRO

(#8498) icecave


icecave
Topikgazda

Hát emberek, remélem nem lesz állandó ez a végleges iOS 6-ban (GM van fent, az meg annak tekinthető).

Hívtak, de nem is rezgett a telefon, nem is szólt, csak látom a kijelzőn... felveszem, erre szétkapcsol. Visszahívom az illetőt, majd hívás közben bekapcsolt a kihangosítás, majdnem megsüketültem :D Nagyon bízom benne. hogy nem visszatérő probléma lesz, még béta 1-2 felé okés volt, de most...

(#8499) bigdady válasza icecave (#8498) üzenetére


bigdady
nagyúr

ez a hivatalos verzio? nem csak jovo heten jon?

[ Szerkesztve ]

(#8500) vadászcsiga válasza icecave (#8498) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Én nem érzek változást béta4 és GM között.

bigdady
A GM már gyak megegyezik a véglegessel. Ha engem kérdeztek ez még simán béta. Az hogy nem frissül a noticenter törölt emailnél, gáz.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.