Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8201) szabopali


szabopali
aktív tag

Kommy basszus! Fejhalgatóval!

szabopali

(#8202) #35104512


#35104512
törölt tag

Ki is volt az, aki sok-sok hozzászóláson keresztül fejtegette több topikban is, hogy feldől a világ egyensúlya, ha iPhone5 lesz az új iPhone? Mert ekkora orbitális logikátlan dolgot nem fog elkövetni az Apple... ;] na mindegy, ez most csak eszembe jutott :)

Hozzászólva az újdonsághoz én egyáltalán nem érzem a birtoklási vágyat, semmi olyat nem mutat amire szükségem lenne. Kb 1 hónapja adtam el a 1,5 éves i4 -et, arra gondolva, hogy ha megjelenik az új akkor lentebb mennek az árak (így kb 15ezer bukóval ki tudtam belőle szállni, ami szerintem 1,5 év után nem olyan rossz), addig meg kipróbálom a droidot, és ha bejelentik az i5 -öt, akkor meglátom mi lesz. Megláttam, és arra jutottam, hogy ha ténylegesen lehet majd kapni, akkor beszerzek jó áron egy garanciás 4s -t :)

(#8203) StLui válasza Kommy (#8199) üzenetére


StLui
veterán

nyilván fej- vagy fülhallgatóval gondolta, vagy ott ezen az alapon már eleve "monósított" hang jön ki? :)

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#8204) Kommy válasza szabopali (#8201) üzenetére


Kommy
veterán

settings / general/ accessibility / Hearing Mono audio és arra huzud el a merre a karod.

Amúgy nem bassusozni kell hanem egyértelműen kérdezni. MIvel az emberek 90%-a azt hiszi, hogy két handszóró van a telefonon és jön ide, hogy az egyik miért nem szól.

(#8203) StLui: Olvasd el az előző mondatomat (ebben a hsz-ban).

[ Szerkesztve ]

(#8205) Kicsirics77 válasza Kommy (#8204) üzenetére


Kicsirics77
veterán

a mikrofon ritkán szól :DDD

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#8206) m0ski válasza icecave (#8193) üzenetére


m0ski
aktív tag

Ismerem és használom is a 360-t, de azért kíváncsi lettem volna a gyári megoldásra.

(#8207) mondomén


mondomén
őstag

Durván gyors lett a safari GM alatt. :Y Nem használtam a bétákat, így nekem még új...
Amúgy több év JB után nagyon furcsa, hogy nem tudom testreszabni. Statusbar-on az a hosszú Tmobile felirat, mintha nem tudnám kinek fizetek egy vagyont minden hónapban. :)

[ Szerkesztve ]

(#8208) m0ski


m0ski
aktív tag

Beta 4-ra felmegy a GM simán Shift+update-el, vagy kell vmi okosság?

(#8209) samgar válasza m0ski (#8208) üzenetére


samgar
őstag

Simán felmegy.

Oppo Find X5 PRO

(#8210) icecave válasza mondomén (#8207) üzenetére


icecave
Topikgazda

Mondjuk JB-hez szokott embernek bármelyik gyári szoft gyorsabb. Nekem is, mikor sok év JB után "simán" használtam a telefon, mondom b*szki, ez ilyen gyors?

(#8211) szabopali válasza Kommy (#8204) üzenetére


szabopali
aktív tag

Köszönöm Kommy! A basszusozás nem feltétlenül jelent rosszindulatot.
Egy biztos itt sose kerestem volna. Thx még 1 x.

szabopali

(#8212) Kicsirics77 válasza icecave (#8210) üzenetére


Kicsirics77
veterán

5.1.1-re felmegy simán a gm,mert erre eddig nem volt egyértelmű válasz...

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#8213) mondomén válasza icecave (#8210) üzenetére


mondomén
őstag

Jah ez igaz, de most én konkrétan az oldalak betöltésére gondoltam. Azt meg nem nagyon befolyásolja a JB.

(#8214) manchester85 válasza #35104512 (#8202) üzenetére


manchester85
addikt

En voltam, büntessetek bátran, vállalom. Ettől még tartom a véleményem, hülyék ezek. :)

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#8215) icecave válasza Kicsirics77 (#8212) üzenetére


icecave
Topikgazda

Mert nincs is egyértelmű... ha van UDID reged, fel fog menni, de ha nincs, akkor fene tudja. Van, akinek felmegy, akárcsak a béta 4nél volt pl. van akinél meg nem, mert elszáll hibaüzenettel.

(#8216) #35104512 válasza manchester85 (#8214) üzenetére


#35104512
törölt tag

Tényleg, nem emlékeztem már ki volt, de dícséretes, hogy vállalod :)
Engem különösképp nem érdekel, csak rögtön eszembe jutott ahogy megláttam mi lett a neve, de ettől függetlenül szerintem sincs benne logika :) csak mivel biztos nem lehettem benne, ezért nem is maradtam csendben ha a név vita felmerült.

(#8217) icecave válasza #35104512 (#8216) üzenetére


icecave
Topikgazda

Mondjuk akkor esélyes emiatt,hogy jövőre kapunk egy "the same design" 5S-t.

(#8218) StLui válasza icecave (#8217) üzenetére


StLui
veterán

Kijön egy negyedik ugyanolyan telefon, na ne már :U én már most biztos megnézem a 920-as win8-ast

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#8219) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Ha megunom a fekete gyári elő és hátlapot, és fehérre váltanék, akkor szerintetek el lehet adni alkatrésznek az említett dolgokat? Karcmentes elő és a hátlap is! :D ill mennyit érhet?

Üdv: Csabee.

(#8220) icecave válasza StLui (#8218) üzenetére


icecave
Topikgazda

Ugyanolyan? Erre nem tudok mit mondani, csak azt amit eddig is. Akinek az számít,hogy már mindenki messziről lássa, hogy melyik generációs iPhone van a kezében, az meg is érdemli,hogy ezen sírjon.

No offense, nem személyeskedem, általánosságban mondom, csak épp a te hsz-odra válaszoltam.

(#8221) Tibee86 válasza m0ski (#8206) üzenetére


Tibee86
veterán

Kipróbáltam már szinte az összes ilyen panoráma app.-ot, de a legtöbbel az a gond, hogy nagyon lerontja a felbontást. Ami szerintem a legjobb az az AutoStitch Panorama, ebben be lehet állítani, hogy teljes felbontásba csinálja a képeket. Messze a legjobb az összes közül.

kenny123 : Pl. nekik van sok, [link], biztos adnak el neked belőle. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8222) kenny123


kenny123
addikt

Nincs véletlenül valakinek Ozaki icoat 0,4mm tokja? Sürgősbe akarok egyet venni..

Buszról leszállva másfél méterről csattant 4s betonra, aztán picit belenyalt az oldalába/a gumi részre. Még jó, hogy nincs egy hónapos zsír új telefon.. :W :W

yo

(#8223) kali válasza icecave (#8215) üzenetére


kali
legenda

most húztam fel visszatöltéssel az ios 6 gm firmware verziót, és nem kell udid regisztráció az aktiváláshoz, ez már nem béta verzió! :)

(#8224) Kicsirics77


Kicsirics77
veterán

én ezt majd csak délután tudom megnézni mert a vodanettel lehetetlen letölteni bármelyiket is :(
otthoni megosztott háttértárra már lecsorgott torrentről,majd csak haza kell érnem

icecave: legalább már így megvan a konkrét válasz is.

[ Szerkesztve ]

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#8225) icecave válasza kali (#8223) üzenetére


icecave
Topikgazda

Jó tudni, nekem van UDID reg, így nem tudtam nyilatkozni arról, akinek nincs.

Első benyomások: i4-en is gyors (bár azok voltak a béták is), csodálkozom is mindig, hisz az i4 már harmadtelefon (van 2 újabb), mégsem tapasztalható lassulás a szofban, ahogy az lenni szokott ugye.

(#8226) DanielK


DanielK
addikt

Mikor jön hivatalosan a 6-os iOS?

Nekem tetszik az új telefon. A 4-es design követi, ami szerintem az egyik legszebb. Közben belül is jobb lett. Imádom, szóval most érzem, hogy "instant get"! :DDD
Tavaly a 4S-nél nem éreztem ilyet. :N

(#8225) icecave: a most feltett gm-ről majd idővel mondjuk a 6.0.1-re vagy 6.1-re is lehet simán updatelni wifin, vagy restore kell, mert gm? :F

[ Szerkesztve ]

(#8227) mondomén válasza DanielK (#8226) üzenetére


mondomén
őstag

Jövőhét szerda.

(#8228) StLui válasza icecave (#8220) üzenetére


StLui
veterán

Két éve nekem a 4 újdonság volt, ebben semmi számomra érdekes újítás nincs most. Ha vennem kéne persze 5-öst vennék, de csak azért mert értelmetlen egy régebbit, mert nem olcsóbb annyival. Én eddig is két év hűséggel nagy díjcsomaggal vettem a telefont. Az első i cuccom a 4-es lett, de csak azért mert az volt a legolcsóbb okosteló, de nagyon megszerettem. Előtte egy 9500-as nokiám volt, azt tulajdonképpen semmire nem sikerült használnom telefonáláson kívül. Eddig sem mutogattam csak használtam, kinőttem abból a korból nagyon régen.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#8229) kali válasza icecave (#8225) üzenetére


kali
legenda

nekem nincs, de több külföldi fórumon is olvastam, hogy ehhez már nem kell, ezért bepróbálkoztam, és tényleg okés anélkül is!
gyors, és minden más tekintetben is rendben van - bár már a beta 4 verzióval sem volt gondom -, szóval nem lesz itt probléma!
látom, van panoráma mód, de még nem próbáltam ki.

(#8230) icecave válasza DanielK (#8226) üzenetére


icecave
Topikgazda

Mivel a GM véglegesnek tekinthető, és a sorszáma is ugyanaz lesz (kódszáma), ezért igen, azt már lehet OTA-n tolni majd 6.0.1-re, etc.

Kicsirics77: így van, akkor itt nincs rizikó, mint a bétáknál reg nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#8231) boogie84 válasza DanielK (#8226) üzenetére


boogie84
veterán

18 v 19-én.

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#8232) Kommy


Kommy
veterán

Azért nem semmi ahogy au Apple megoldotta a felbontás kérdését, csak az indító képet kellett berakni és máris tökéletesen tejles képernyőben fut az app. :R

[ Szerkesztve ]

(#8233) icecave válasza boogie84 (#8231) üzenetére


icecave
Topikgazda

19, az eventen is mondták/mutatták.

i5 megjelenés szept. 21-én, itthon szept. 28.

(#8234) StLui


StLui
veterán

Na most találtam egy jó példát, nekem olyan ez mint a számítógépház, mindig olvasom, hogy vadonatúj letisztult formaterv, és mégis a képeken egy ugyanolyan tégla forma dobozt látok.
PH-n jelent meg most is valami lian li doboz, arról jutott eszembe

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#8235) mondomén válasza Kommy (#8232) üzenetére


mondomén
őstag

Azt hogy?

(#8236) icecave


icecave
Topikgazda

iOS 6 GM: az Appstore még mindig idegesítően lassú, ezt nehezen dolgozom fel. Azóta utálok appokat keresgélni, meg toplistát nézni, amióta ilyen...

(#8237) boogie84 válasza icecave (#8233) üzenetére


boogie84
veterán

arrol lehet tudni mar vmit?

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#8238) Solar_Wind


Solar_Wind
senior tag

Most olvasom, hogy az Apple kiadott egy Lightning - Micro USB adaptert (egységes mobiltöltő szabvány miatt gondolom) is Európára 19 euróért.

(#8239) icecave válasza boogie84 (#8237) üzenetére


icecave
Topikgazda

Miről? Megjelenés, T, voda árak, stb? Nem, de gondolom időben kiderülnek.

(#8240) DanielK


DanielK
addikt

Szerintetek Vodánál is lehet előrendelni? Megtenném, ha lehetne.

Vagy előjegyeztetni? Részletre akarnám 2 év hűséggel.

[ Szerkesztve ]

(#8241) icecave válasza DanielK (#8240) üzenetére


icecave
Topikgazda

Miért, tavaly T-nél lehetett? Árakkal együtt? Nem tudom, ezért is kérdezem,hátha valaki emlékszik.

(#8242) Scoobyka


Scoobyka
addikt

Tuti mar h 1gigara nott a ram? Csak mert vki tenykent kozli holott erre hol a bizonyitek?

(#8243) bigdady


bigdady
nagyúr

Kár,hogy elhagyták a Google Maps-et és apple maps-rae váltottak. Ég és föld a kettő. :(

(#8244) mondomén


mondomén
őstag

Jól látom, hogy lezárt képernyőnél átvált 3G-re? Lezárom és mikor megnyomom a home gombot gyorsan vissza vált wifire. Ez miért van így?

(#8245) Zoona


Zoona
aktív tag

Sziasztok!

Egy olyan kérdéssel fordulnék hozzátok ami egy kicsit zavaró számomra.

Van egy [ION Block rocker zenegép] amin ugye van Iphone dokkoló. A probléma az, hogy sem az én telefonomról sem ismerősöméről nem játszik le zenét, Iphone 4S és 4 - ekről beszélek. Viszont ha ráteszem a dockolóra akkor tölteni tölti, csak a zene nem megy. Az érdekesség, hogy egy másik ismerősőm Iphone 4-éről pedig játszik le zenét. Esetleg, ha nem is Block Rockerrel hanem egyéb dokkolós dologgal kapcsolatos hasonló probéma lépett-e fel valakinél? Vagy van valakinek sejtése hogy mi lehet a baj?

Köszi előre is a válaszokat.

Diablo 3 Battletag - Jessa#2832

(#8246) boogie84 válasza icecave (#8239) üzenetére


boogie84
veterán

Mármint az árról ,csak akkor nem neztem a karaktereket....
Kivancsi leszek az árára.

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#8247) rayoliviero


rayoliviero
veterán

Egy kis segítség jól jönne. Az iPhone 4 készülékemet nem lehetett lehalkítani, néha működött, néha nem. Ha működött csak pár percig. Azt mondták, hogy a szalagkábel rossz. Tegnap ezt ki is cseréltettem. De a probléma ugyanúgy fennáll, csak most hangos üzemmódba nem akar váltani. Ha fel van nyomva a kis pöcök (némító gomb), akkor nem akar hangos üzzemódba váltani csak úgy, ha pöcköt egy kicsit lenyomom, de nyilván nem hagyom kattanni. A szerelő szerint a szoftvert kell akkor újrarakni, bár nem értem mi köze a szoftvernek hozzá. De tegnap újraraktam, hogy rajtam ne múljon, de ugyanúgy fennáll a hiba. Ez a szalagkábel is rossz lenne, amit beletett? Mert már az alaplapot emlegeti, hogy azzal lehet baj.

(#8248) -Ben-


-Ben-
veterán

Nekem miért nem jelzi, hogy van frissítés? :F beta4 van a telefonon, de nem ír új frissítést....

(#8249) DanielK válasza -Ben- (#8248) üzenetére


DanielK
addikt

Nem is fog! Csak shift+restore vagy shift+update!

icecave :R

[ Szerkesztve ]

(#8250) icecave válasza -Ben- (#8248) üzenetére


icecave
Topikgazda

Mert ez GM, vagyis végleges, vagyis mindenképp shift-update kell, miután leszedted a szoftot, és betallózod neki. OTA-n nem fog menni.

DanielK: restore is csak shift-es megy, és betallózás, mivel amíg nem hivatalos, addig az 5.1.1-et fogja feltenni neki.

szerk: ja látom, közben te is "javítottad magad".

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.