Hirdetés

2024. május 16., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#93291) Cassidey


Cassidey
senior tag

Szerintem az a legjobb, ha vakaki precízen belövi a makróit, és precízen számol, de eldobom az agyam, hogy felnőtt férfiak komolyan gondolják, hogy 3 ÉS FÉL GRAMM SZÁNHIDRÁT OMG el fogja rontani a diétát.
Ilyenek max akkor számítanak ha a versenydiétája végén van az ember, mert akkor sokan már tényleg rettenetesen leviszik a szénhidrátot. Alpachino, nálad kocka sincs még a hason nem?

Egyébként azt tudjátok, hogy teljes precizitás nincs akkor sem, ha minden lemértek grammra ugye? A kaják megadott tápértékén is van hibahatár, ha egy alma tovább ért és édesebb több benne a cukor és így tovább.
3,5g, most komolyan. :D

Ui.: Mielőtt félreértenétek, a felnőtt férfival egy átlag, enyhe felesleggel rendelkező férfira gondoltam súlyra, vagyis még deficitben is nagyobb a kcal szükségletetek mint például nekem, de komolyabb megszorításokat használtok, mint én valaha. Pedig egy pici csaj vagyok, nem illendő többet ennem mint nektek, de néha úgy látom, még diétában is többet eszek.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.