Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#93151) mayday00


mayday00
őstag

Sziasztok. Ferde pados fekvenyomásnál meddig érdemes leengedni a rudat? Mellbimbóm vonaláig, vagy kicsit feljebb? melyik az optimális?

Köszönöm.

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#93152) Zola007 válasza mayday00 (#93151) üzenetére


Zola007
veterán

ahogy kényelmes
nem mindenkinek
- egyformán mobilis a válla
- egyforma hosszú a karja
- egyforma széles a fogása
- egyforma arányban dolgozik mellből, vállból és tricepszből
- nem mindenkinek ugyanott van a bimbaja

és mondok még egyet, ami meglepő, de logikus: idővel neked se ugyanott lesz, mert ha nő a mellizom akkor kintebb, ha fogy felőle a zsír, akkor fentebb kerül a mellbimbó.

Valami kis súllyal (30-40% terhelés) próbálgasd a fogásokat 1 centinként szűkebbre fogva, leengedést és ahol legjobban a melled érzed és legkevésbé a tricepszet, vállat, az lesz a jó. Illetve arra figyelj, hogy a mellizom nyúljon, ne a vállízület. Ehhez célszerű rendesen összetenni a lapockákat mielőtt a padra fekszel

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#93153) Eagl3


Eagl3
veterán

[link] 4:50 körül ott van Kiss Jenő Lesukov mellett. :)
Lehet csak nekem érdekes mondjuk :D

(#93154) God Vazzeg válasza Eagl3 (#93153) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Még így videón is sokkal jobb Jenő :U

(#93155) paye válasza Eagl3 (#93153) üzenetére


paye
tag

Ami az érdekes hogy PEAK - os pólóban edzett. Azt pletykálták hogy a Peak felbontotta a szerződést...?

(#93156) aelod válasza Eagl3 (#93153) üzenetére


aelod
veterán

Ez nem a `14-es videó?
Lesukovnak megvan az esélye, hogy profi legyen. De eddig mégsem lett. Hatalmas tehetségnek kiálltották ki mégsem ért el eddig kiemelkedőt. Minden adottsága meglenne pedig...
Andrey Skoromny sokkal jobb formát villant bármikor nála...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#93157) footy


footy
addikt

Sziasztok!

Az Absorice-szal milyen tapasztalatok vannak?
Van ettől esetleg jobb állatmentes termék?
A háttérinfó annyi, hogy esténként szoktam edzeni és ha estére fehérjét iszom, akkor nyugtalanul alszom.
Próbáltam már több gyártó állati fehérjéjét, de eddig mindnél ugyanazt tapasztaltam. Jelenleg kenderproteint fogyasztok, ennél ugyan nem jelentkezik az álmatlanság, de rettenetes az íze és mintha nem is töltene annyira.

köszi

(#93158) Eagl3 válasza paye (#93155) üzenetére


Eagl3
veterán

Ez régebbi videó.

(#93159) Angel2014 válasza mayday00 (#93151) üzenetére


Angel2014
addikt

Jóval feljebb az àdàmcsutkàig :K

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#93160) Woodslave válasza aelod (#93156) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Profi mivel ez egy profi verseny volt

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#93161) szőröscica válasza footy (#93157) üzenetére


szőröscica
addikt

Szerintem inkább az esti edzéstől alszol nyugtalanul, Mint az állati fehérjétől. :F :Y

Én aerobot tolok, a szokásos 50 perc helyett 1 óra lesz, mert a 12. percben tartanom kellett egy két perces szünetet telefon miatt. :(

[ Szerkesztve ]

(#93162) kolosanyi válasza szőröscica (#93161) üzenetére


kolosanyi
veterán

Le fogja égetni rólad az izmot. ;]

(#93163) szőröscica válasza kolosanyi (#93162) üzenetére


szőröscica
addikt

Rólam nincs mit, nem vagyok izmos. :(

(#93164) kolosanyi válasza szőröscica (#93163) üzenetére


kolosanyi
veterán

Látod, mondtam én. ;]

(#93165) footy válasza szőröscica (#93161) üzenetére


footy
addikt

Altalaban 5-fel7 kozott edzek fel10 elott pedig nincs alvas, szoval szerintem nem az lesz.
Egyebkent amikor allati feherjet toltam, akkor nem csak kesobb tudtam elaludni hanem nem is aludtam melyen. Most ilyen nincs pedig kb ugyanakkor edzek es ugyanannyit, szoval ezert is maradnek a novenyi feherje mellett. Csak nem tudom milyen legyen :F

(#93166) syl5 válasza footy (#93165) üzenetére


syl5
őstag

Most majdnem lebasztalak, hogy edz normálisan és gond nem lesz az alvással, de baszki rákerestem, és beszarás, de a csokis tejsavóval egy ismert probléma, hogy okozhat álmatlanságot.

Szerintem egyszerűen hagyd ki a fehérjeport az étrendedből, csinálj magadnak saját edzés utáni turmixot, ha annyira ragaszkodsz hozzá.
Pl.: Tojásfehérje, banán, zab, mogyoróvaj.
De én inkább egy normális csirkerizsbrokkoli jellegű szilárd étkezést preferálnák, ha mondjuk fél órán belül be tudod dobni.

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#93167) Zola007 válasza szőröscica (#93161) üzenetére


Zola007
veterán

Én leszoktam az esti edzésről, pedig eleinte mindig 7-9 és 8-10 között jártam, de nagyon felpörget, főleg ha eszek is egy rendeset utána.
Ha nem tudok eljutni 18h-ig, akkor aznap már ki is hagyom az edzést vagy otthon súlyzózgatok egy keveset

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#93168) szőröscica válasza Zola007 (#93167) üzenetére


szőröscica
addikt

Én a munka miatt legjobb esetben hétkor tudom elkezdeni. Reggel képtelen vagyok edzeni, így marad ez. Nem nagyon szokott gond lenni az alvással, bár 11 előtt nem próbálkozom vele.

(#93169) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Én most végeztem, de nem volt az igazi, a négy órai kelés korán volt.

(#93170) Zola007 válasza szőröscica (#93168) üzenetére


Zola007
veterán

én 12 óra előtt használhatatlan vagyok edzés szempontjából.
Egyszerűen nem bírok felpörögni, sokkal kevesebbet bírok és nincs is bennem akkor még elég kaja+pia.
Legjobb lenne 2-3 körül kezdeni, de az csak hétvégén esélyes

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#93171) tybsen


tybsen
addikt

2-t fizet 3-t kap akcio van a myprotein-nel holnapig, hatha erdekel valakit.

(#93172) Apollyon válasza Zola007 (#93167) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Akármikor keltem aznap, dolgoztam vagy sem, edzés utáni éjjel alszom a legnagyobbakat. Simán képes vagyok lehúzni 7-8 óra alvást egyhuzamban ébredés nélkül. Feltéve hogy elmegyek időben aludni, mert azt viszont nem szoktam :DDD

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#93173) Rexcor


Rexcor
őstag

Az mennyire gáz, ha mostanában fekvenyomás közben és utána is napokig fáj a jobb vállam? Abba kellene hagyni teljesen a fekvenyomást?

(#93174) -Mike- válasza Rexcor (#93173) üzenetére


-Mike-
addikt

(#93175) Rexcor válasza -Mike- (#93174) üzenetére


Rexcor
őstag

Szerintem egyik hibát sem követtem el, de ki tudja... mondjuk azért nem ma kezdtem a dolgot, és eddig sose fájt semmim.

(#93176) shteer válasza Rexcor (#93175) üzenetére


shteer
titán

ne nyomj fekve :)

..szerintem jónak tűnik

(#93177) footy válasza syl5 (#93166) üzenetére


footy
addikt

Nem akarom kihagyni a feherjeport, mert nalam alkalmakent ez helyettesiti a vacsorat. Pont azert, mert nincs mindig idom kajat csinalni es nem akarok valami szart enni. Ezenkivul a rantotta es csirkemell variacioit mar kezdem unni :U

[ Szerkesztve ]

(#93178) Zoo123


Zoo123
senior tag

Sziasztok!

Egy ismerősömnek fáj a válla edzés közben (kattog is) az alábbi terméket nézte ki:

NAC FUEL

Erről mi a vélemény, főleg Zola véleménye érdekelne. :)

Üdv: Zoli

''Nem vagyok komplett őrült... pár darab még hiányzik!''

(#93179) aelod válasza Zoo123 (#93178) üzenetére


aelod
veterán

Kerülje a vállfájós gyakorlatokat. E mellé mindenképp kéne valami MSM készítményt is szedni minimum 3 hónapig.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#93180) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Sziasztok! Ismét itt vagyok, hogy boldogítsam kérdéseimmel a nagyérdeműt. :) Eldöntöttem, hogy elkezdek tömeget növelni, egyik ismerősöm mondta, hogy mivel nekem ez az első, így kreatinban a mono hidrátot javasolja. Kérdésem az lenne felétek, hogy mire figyeljek tömegelés során? Mennyivel egyek többet, mint most? Jelenlegi keretem 3000kcal. Ez mehet feljebb mondjuk 3500-4000-ig? Mennyivel rugalmasabb az étrend figyelembe vétele tömeg növelésnél? Vagy csak a mennyiséget növeljem meg étkezéseknél? Naponta öt alkalommal eszem. Szíves válaszotokat, ötleteket előre is köszönöm! :R Úgy terveztem, hogy kb áprilisig menne a tömegelés, aztán mehet a szálkásítás.

Sic Parvis Magna

(#93181) Eagl3 válasza 30z.Samu (#93180) üzenetére


Eagl3
veterán

Nagy konyv szerint ugyan ezt kene enni csak tobb CH-val. Én amigy azt tanacsolnam, hogy egyel mindent csak fehér lisztet és cukrot ne. :)

(#93182) Woodslave válasza 30z.Samu (#93180) üzenetére


Woodslave
nagyúr

csak pár olyan alapinformáció hiányzik ami lehetővé tenné, hogy esetleg valaki elgondolkodjon a válaszon, mint pl.

súlyod, magasságod, mit történik ezen a 3000 kcal-án veled éppen, ez tuti ennyi mert mint a gép folyamatosan számolva viszed be. Kb..

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#93183) aleister válasza 30z.Samu (#93180) üzenetére


aleister
veterán

Kreatint csak akkor kezd el szedni, amikor már van rajtad izom, addig nem sok értelme van.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#93184) shteer válasza aleister (#93183) üzenetére


shteer
titán

Tuti van rajta izom.

..szerintem jónak tűnik

(#93185) aelod válasza aleister (#93183) üzenetére


aelod
veterán

Miért ne lenne?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#93186) syl5 válasza shteer (#93184) üzenetére


syl5
őstag

Mindenkin van izom, baszod. Különben nem tudna mozogni.

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#93187) shteer válasza syl5 (#93186) üzenetére


shteer
titán

..szerintem jónak tűnik

(#93188) Woodslave


Woodslave
nagyúr

nagyon halott a topic én dolgozok egyedül? ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#93189) aleister válasza syl5 (#93186) üzenetére


aleister
veterán

Jézusom! :)

Nyilván van rajta izom, hisz akkor nem csak mozogni nem tudna, hanem lélegezni és szívdobogni sem, meg mondjuk fókuszálni a szemével,...ha már ilyen mélységekbe süllyedünk.
A mondanivalóm lényege, hogy ha már felszedett magára némi izmot (értsd a gyengébbek kedvéért: izmosnak néz ki), akkor van értelme a kreatinnak.
A válasz meg roppant egyszerű, a sejttérfogat növelő hatása miatt minél több anyagból dolgozik, annál látványosabb a hatás. Egy ropi vékonyságú, informatikus testalkatú emberen a 30% sejttérfogat növekedés kb 0 optikai tuningot fog eredményezni.
(remélem ezt még te is érted, és nem kell matematika példákkal jönnöm különböző aránypárok felállításával)

Legvégül pedig azért nincs értelme még az elején, mert a kreatin bizonyos mértékben erőszintet is növel. Ez teljesen felesleges, hisz a kezdeti időben egy rendben lévő kaja, lelkiismeretes edzés, és normális pihenés bőven hozza a kívánt fejlődést. Majd, ha megakad a fejlődésben, úgy érzi, hogy nem tud feljebb lépni, akkor jöhet a kreatin.

Ja és csak neked baszod.

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#93190) syl5 válasza aleister (#93189) üzenetére


syl5
őstag

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#93191) aelod válasza aleister (#93189) üzenetére


aelod
veterán

Ezt te komolyan is gondolod?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#93192) 30z.Samu válasza aleister (#93183) üzenetére


30z.Samu
félisten

1 éve kondizom, szóval valamennyi izmot sikerült már felszednem. :) Megvan a cucc, az emberke azt mondta, hogy az első öt nap osszam szét a súlyomnak megfelelően. Jelenleg 84 kg vagyok, tehát akkor 20 grammot osszak szét négy felé. Utána pedig edzős napon két kiskanállal, pihenős napon pedig egyel szedjek be. Apró, amatőr kérdésemet elfelejtettem feltenni. Ennél is ugyanaz az eljárás, mint a proteinnél? Tehát vízzel bele a shaker-be, felrázom, leküldöm?

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#93193) S e t h válasza Woodslave (#93188) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nem mindig lehet fórumozni.
Meg ahogy edzeni sem.
Megvan mindennek az ideje.
Elképzelem a régvolt idők harcosait amint egyezkednek, hogy mikor menjenek csatázni, mert nekik az este már nem jó, túlságosan felpörögnek.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#93194) Cassidey


Cassidey
senior tag

De rég néztem be, most is kár volt. :D

(#93195) aelod válasza 30z.Samu (#93192) üzenetére


aelod
veterán

Nagyjából pont.
:K
Egy hétig nyomassad a 4 kanalast. Utána elég a kettő. Sokan vitáznak, hogy kell e tölteni és ha kell akkor mennyit érdemes. Csináld végig aztán majd meglátod.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#93196) aleister válasza aelod (#93191) üzenetére


aleister
veterán

Ezek tények.
Melyik részével nem értesz egyet?

(#93192) 30z.Samu
Ha már megvan az alapod, akkor természetesen mehet. Nekem kicsit olyan "kezdősnek" tűnt az előző kommented. Sry! :)

Kreatint a CH-s kajálások előtt vedd be 5 garmmonként elosztva. Most már inkább a folyamatos szedést javasolják, szóval a testsúlyod hatoda grammban elég egy nap.
Igen. Vízzel összekeverve szedd!

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#93197) aelod válasza aleister (#93196) üzenetére


aelod
veterán

Logikátlan amit írsz.
Mi az, hogy ha már megvan az alap? Mi számít egy alapnak? 80-90kg? "Izmos" ki izmos? Ki nem az?

Miért ne szedhetne egy fehérzokni szandálos kocka kreatint amikor elkezdi az edzést?
A kreatin egy transport rendszer. Üzemanyagot visz. Nem attól lesz hatásos, amibe viszi hanem amennyit és amit visz.
Ezért nincs értelme annak amit írsz.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#93198) Woodslave válasza S e t h (#93193) üzenetére


Woodslave
nagyúr

háború van? ;]

azért nem hasonlítanám össze a régi idők harcosai által vívott csatákat egy hobbival, amit nem árt úgy végezni hogy ne érezd xarul magad tőle ha nem muszáj. Ja úgy nem vagy elég hc. :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#93199) 30z.Samu válasza aleister (#93196) üzenetére


30z.Samu
félisten

Egy év az még nem olyan sok idő. :) Bőven van mit tanulni ebben a sportban. :) Viszont abban jól láttad a dolgot, hogy tömegelés téren kezdő vagyok, még nem csináltam soha. :)

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#93200) Zola007 válasza S e t h (#93193) üzenetére


Zola007
veterán

A hasonlat egy kicsit hibádzik.
Ez hobbi, nem hivatás. Nem kötelező jellegű az edzés, minek menjek ha nincs kedvem és rosszul esik?
Pl. egy profi testépítő menjen akkor is edzeni mikor nincs kedve.
Az életben vannak opcionális és kényszerű dolgok.
Tudod, szórakozni akkor mész mikor van kedved, budira meg mikor muszáj :)

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.