Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#93551) aelod


aelod
veterán

Tamáskodóknak, lehet hitetlenkedni. Hivatalos mért adatok.
(Telefonról mindig elforgatja ez a f*s)

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#93552) Zola007 válasza aelod (#93551) üzenetére


Zola007
veterán

97 ► 109 ?
Te lenyeltél egy vállfát vagy mi a to:ko:m?

Ha mindkét mérés ugyanolyan izomtónus mellett történt, akkor veszek én is egy ilyen Maszt Ödönt

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#93553) Woodslave válasza aelod (#93551) üzenetére


Woodslave
nagyúr

na majd megnézzük az előtte utána képet.. Nem azt vitatjuk hogy ezt mérték... 3 cm karra az qrva sok. Edzésen durran 2-3 cm-t de úgy érzem magam mint Svarcenegger. Edzésen akkor mekkora már a karod 80 kg-san? 45 cm?

na ezek után még a résztvevők is elhiszik ezt :C ;]

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#93554) aelod válasza Woodslave (#93553) üzenetére


aelod
veterán

Ezt mérték. Mit csináljak.
Lesznek majd képek, biztosan. Saját nincs.
Jelenleg 81,5kg vagyok. Tegnap pont karoztam de nem méregetem. A 4 hét alatt sem mértem magam. Csak a mérlegre álltam fel párszor. A tükör a mérce. Most kell megnyomni. Volt olyan aki +10kg-al mérlegelt és iszonyat tömör és sűrű lett. Nyomjuk nincs megállás. Aztán lesz ami lesz.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#93555) 30z.Samu válasza aelod (#93551) üzenetére


30z.Samu
félisten

Taníts, Mester! :R

Sic Parvis Magna

(#93556) Woodslave válasza aelod (#93554) üzenetére


Woodslave
nagyúr

hajrá :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#93557) aelod válasza 30z.Samu (#93555) üzenetére


aelod
veterán

Nem értem mire fel a cinizmus...

(#93556) Woodslave

Köszi!
Igyekszem. Felemeltem a napi Jumbo adagot kettőre. Az így 300g egy nap. Meg beiktatok egy nap aerobot is. Pózolásnál ziháltam meg vert a víz mint az állat. Ez szerintem amiatt volt, hogy nem volt a 4 hét alatt aerob.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#93558) 30z.Samu válasza aelod (#93557) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nem annak szántam, elismerésnek. :) :R

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#93559) aelod válasza 30z.Samu (#93558) üzenetére


aelod
veterán

:B
Akkó köszi. :R

(#93552) Zola007

Vegyél. Nekem nincs pénzem ilyenekre.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#93560) Zola007 válasza aelod (#93557) üzenetére


Zola007
veterán

+10kg
4 hét alatt
tömör és sűrű

az bizony színizom lesz :K , fel merném rá tenni egy havi fizetésedet

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#93561) aelod válasza Zola007 (#93560) üzenetére


aelod
veterán

Egy szóval nem mondtam, hogy színizom. Csak, hogy +10kg. És masszív a srác.

:K

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#93562) GoTReX válasza aelod (#93551) üzenetére


GoTReX
őstag

Grat az eredményhez. A kezdeti adatok alapján nem is vagyok olyan rossz.:) Magasság miért maradt ki?

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#93563) GoTReX válasza Zola007 (#93560) üzenetére


GoTReX
őstag

Istenem hány jagellótól hallottam már ezt.... :U

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#93564) Dicker válasza aelod (#93561) üzenetére


Dicker
őstag

Aztán vérvétel van e itt? Ezelőtti teszten is voltak ám testépítő féle egyedek, csak jól álcázták.
Amúgy ki mért le téged? Biztos ugyanott volt a mérőszalag? ;]
Kép nincs?

(#93565) aelod válasza GoTReX (#93562) üzenetére


aelod
veterán

Azt nem tudom. Talán azért amiért a hát póz...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#93566) aelod válasza Dicker (#93564) üzenetére


aelod
veterán

Hogy ki volt nem tudom. Ugyan ott volt biztosíthatlak. Vérvétel? Hidd el kiszúrják ha valaki goggszol. Testépítő féle egyedek? Azok milyenek? És hogy lehet álcázni?

Kép nincs.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#93567) GoTReX válasza aelod (#93566) üzenetére


GoTReX
őstag

Nem hiszem hogy rosszindulatból írta,de bevett dolog hogy egy magas szinten rég óta edző (de még nem versenyző) bemegy szar formába fénykép,aztán otthon fullra élesítve a patika és a kúra ,majd irdatlan változást ér el. Nem a szint,hanem a változás mértéke a lényeg.

[ Szerkesztve ]

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#93568) syl5 válasza aelod (#93551) üzenetére


syl5
őstag

A mellkas mérést nagyon elbaszatták elsőre. Kizárt, hogy neked 100 alatti mellkasod volt a képeid alapján.
Karhoz nem nagyon tudok hozzászólni, de gyanús, hogy ugyanannyit nőtt, mint a kétszer vastagabb combod.
A derék is kicsit gyanús ilyen gyors testsúlygyarapodásnál.
Nem véletlenül úgy mértek, hogy elsőre ki kellett fújni minden levegőt és elengedni magad, másodikra meg bentartani a levegőt és feszíteni hátra, mindenre? ;] Deréknél fotdítva.
Vagy tettek vmi használható cuccot is a jumbo-ba.:) Ezért gondoltam én is hogy jelentkezem. Nem kizárt, hogy vmi spéci verziót kaptok.

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#93569) aelod válasza syl5 (#93568) üzenetére


aelod
veterán

Nem szóltak, külön, hogy most fújd ki magad vagy szívd be a levegő a méréseknél. Nem vagyok vegyész nem tudom, hogy van e benne valami vagy sem. Azt tudom viszont, hogy nincs televágva cukorral. Van benne de nem annyi mint egy sima vagy professionalban.

Én még a koleszban nézegettem az újságokat és mindig arra gondoltam, hogy de jó lenne egy ilyen versenyen részt venni. Nekem nincs 40e pénzem havonta tápkiegre. Előtte is csak edzés után ittam egy fehérjét szóval egyenlőre élvezem a dolgot. Tart ameddig tart. Az edzésen is motiváltabb vagyok. Mindig az jár a fejemben, hogy ma is jobbnak kell lenni mint az előző edzésen.

GoTrex

Bevett dolog? Honnan az info?

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#93570) GoTReX válasza Zola007 (#93416) üzenetére


GoTReX
őstag

Ezt lehet megfogadom. 2 műszak+képzés... :U

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#93571) Zola007 válasza GoTReX (#93567) üzenetére


Zola007
veterán

Before-ra diéta után mennek ,kis vízhajtó, előző 3 nap nem alszol csak 3 órákat...
olyan hullaképe és lapos teste lesz ettől még haladónak is, hogy csak lesünk
Afterre meg 10g/ttkg CH-val betölt, jó adag koffein, hogy a még a szemöldökében is 2x akkora legyen a vérnyomás, 2 deci pálesz, hogy eresítsen az alkohol,stb

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#93572) GoTReX válasza Zola007 (#93571) üzenetére


GoTReX
őstag

És ezek még csak a sufnyi módszerek :D

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#93573) Dicker válasza aelod (#93566) üzenetére


Dicker
őstag

Mi van megártott a marketing?

2008-ban Dudás Ádám elég nagy név nem? ;] Fel is pattintott karra 6 centit a whey proval, majd véletlen szponzorált is lett. ;]
2012-ben is volt ott olyan, aki már akkor testépítő volt. Vagy Pozsgai Zsolt hirtelen testépítő lett a teszt után, meg a Belső Gábor Peti is?
Ez a mellre 12 centi, ha korrekt, és általános mérés, azaz nem átmeneti állapot, akkor új pólókat vásároltál már? Vagy azóta csak a masturbálós pólóba vagy, amit adtak? ;]
Elhiszem, hogy nőttél, ha most normálisan csinálod az egészet, de annyi apró csalás létezik a méréssel, a pózolásokkal. Úgy befolyásolják az adatokat a szemed előtt, hogy fel sem tűnik. Elég két centivel lejjebb mérni, kicsit több levegőt beszívni, vagy az öklödet pár centivel feljebb tenni, az életben nem veszed észre, mint lelkes amatőr, még örülsz is neki. De tegyél már a mellkasod mellé egy vonalzót, és nézd meg mi az a 12 centi, vagy mérd le otthon újra.

Aztán lehet csodaszert esztek, és lepipáljátok lassan a növekedési hormont vele. Na majd mindenre fény derül, ha én is megkapom azt a csomagot tesztelésre. Legalább Wood-nak még van remény. ;]

(#93574) aelod válasza Dicker (#93573) üzenetére


aelod
veterán

Nem. De mit kell fölényeskedni? Nem ajnároztam a termékeket. Pontosan tudom kik azok a srácok akiket írtál. Nem tegnap kezdtem elhiheted...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#93575) Woodslave válasza Dicker (#93573) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#93576) Zola007


Zola007
veterán

Éhségre mondjatok már valamit
nem diétázom, de mióta lehűlt az idő, pusztulok meg megint edzés másnapján, étvágy az egekben.
zöldséget eszem napi 80 dekát, azt tovább nem növelném, mert még rossz hatással lesz az ózonrétegre :)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#93577) Cassidey


Cassidey
senior tag

Vajon lányoknak is adja a Scitec mátrix? :D

Zola ehetnel helyettem is, nekem meg mindig szenvedős ez a mennyiség, vannak homály napok. :D

[ Szerkesztve ]

(#93578) Woodslave válasza Zola007 (#93576) üzenetére


Woodslave
nagyúr

önfegyelem.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#93579) kennystyle


kennystyle
tag

Zola !

Arra tudsz valamit mondani, hogy a Foodtest féle étel intolerancia vizsgálat mennyire lehet hasznos, illetve mennyire lehet kivetíteni emésztési hatékonyságra ?
Lehet mondjuk már maga a kérdés is hülyeség. :)
Arra gondolok, hogy tegyük fel kihozza, hogy minimálisan allergiás vagyok a csirkehúsra meg erősen a tojásra... Szóval ha eddig csirkéből meg tojásból akartam bevinni a fehérjét, akkor mondjuk ezért nem lettem izmos mert nem jól emésztette a szervezetem és jobban járnék ha átállnék pl komodói sárkányhúsra...
Érthető legalább a kérdés ? :)

[Foodtest]

[ Szerkesztve ]

(#93580) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Ti ezt az oldalt szoktátok használni?
Nem tudom mennyire "hiteles", de ez alapján elég keveset eszem, ha tömeget akarok növelni. Bár egy másik oldalt használtam és az segített a fogyásban, hogy ne zabáljak annyit.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#93581) FollowTheORI válasza Zola007 (#93576) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Pedig a nullkalóriás zöldségeknél nem lesz jobb megoldás szvsz (egy nyers répa, karalábé, stb). Ha amugy az arányokon nem akarsz változtatni.
Mert amugy lehet kicsit zsírosabban ennél akkor jobb lenne szitu. :)

Nem tudom hogy állsz rostos kajákkal, de lehet akkor célszerű minden étkezésbe valami jó rostosat is tenni.
Ez vagy több nyers zöldség vagy valami gyümölcs esetleg ami átlagon felül rostos.

A másik lehetőség hogy most tényelg többet kell enned, mert egyszerűen szüksége van a szervezetednek rá. Plusz egy étkezést (vagy nagyobbakat) kell beiktatni.
Hidegben ugye fűteni kell jobban, megnő a kalóriaigény akár párszáz + kcal is kellhet naponta.
De ez ugyis kiderül hamar, mert ha ez van akkor fogyni kezdesz a valódi éhezés miatt, vagy csökken a teljesítmény a nem megfelelő regeneráció miatt.

Ha meg csak pszicho akkor a fenti zöldségek segíthetnek átvészelni.
Vagy esetleg több víz ivása ami telít és éhséget is elnyom egy ideig. :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#93582) Zola007 válasza Cassidey (#93577) üzenetére


Zola007
veterán

Tessék neked Scitec mátrix :) :

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#93583) Zola007 válasza kennystyle (#93579) üzenetére


Zola007
veterán

Érthető a kérdés
Leírás alapján lehet korrekt teszt, de ha arra gyanakszol, hogy valami rosszul emésztesz, akkor kérj beutalót belgyógyra és azon belül gasztroenterológiára, ott elvégzik a szükséges vér, vizelet, széklet vizsgálatot, mert 55 ezret tuti nem fizetnék érte. ez egy sima ELISA teszt, jól keresnek rajta

Komodói sárkány húsára lehet, hogy nem vagy allergiás, de vigyáznék vele, mert ő sem a tiédre! ;] [link]

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#93584) Zola007 válasza FollowTheORI (#93581) üzenetére


Zola007
veterán

makrókban jó vagyok (200-450-80)
5-6 lityó víz, majd 1 kiló zöldség, súlyom szép lassan nő, papíron nem kellene éhesnek lennem :(

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#93585) aleister válasza Zola007 (#93576) üzenetére


aleister
veterán

Szotyi.
Egyrészt fasza, mert esszenciális zsír, másrészt sokáig tart amíg eszed, így olyan érzésed van, hogy folyamatosan eszel. Persze kell valami a hasba előtte alibinek, mert ettől nem lesz tele, de a placebo hatást adja.
Természetesen csakis hántolatlan, hájas kivitel jöhet szóba! :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#93586) FollowTheORI válasza aleister (#93585) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nade az plussz kalória is... :D

Persze attól függ mennyi...

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#93587) Zola007 válasza aleister (#93585) üzenetére


Zola007
veterán

Nem jó.
Először is kipattogzok, másodsorban nem mutat valami jól ha munka közben szotyizol :N

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#93588) GoTReX válasza Dicker (#93573) üzenetére


GoTReX
őstag

De csak azért ,mert van aki Odateszi,és van aki Hakapeszi!! ;]

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#93589) Cassidey válasza Zola007 (#93587) üzenetére


Cassidey
senior tag

Kivéve ha portás vagy. :)

(#93590) itouchfan


itouchfan
senior tag

Read only vagyok itt csak, de múltkor volt róla szó hogy mi a tápkiegek fontossági sorrendje (talán Zola007 írta). Ezt most olvastam: [link]

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#93591) Shingen válasza Dicker (#93564) üzenetére


Shingen
addikt

:B

風林火山

(#93592) Zola007 válasza Cassidey (#93589) üzenetére


Zola007
veterán

Vagy futball edző :)

Mikor voltunk a Tate Modern kiállításon, fel se tűnt volna :) [link]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#93593) syl5 válasza Zola007 (#93584) üzenetére


syl5
őstag

Miket eszel egy tipikus napon?
Én megemelném elsőként a fehérjét a ch rovására, minimum 250-re.

Én hántolt napraforgót szoktam melóba enni, nem szól érte senki.

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#93594) .: JuSzT :.


.: JuSzT :.
addikt

Szülinapos hét, eddig 3 tortán vagyok túl. Megállapítható, hogy tortánként 1 kiló hízás kipipálva.
És még csak ma a jön a gyümölcstorta... (szilva,meggy,alma pálinka), illetve holnap van a hamburgerezős szülinapozás 20 fővel.

Na, legalább motivál, hogy karácsony előtt még toljak egy 4-5 hét diétát.
Ismét 90 kiló vagyok, YES :D

(#93595) FollowTheORI válasza Zola007 (#93584) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Még egy ötletem lenne, hogy a napi eloszlás nem megfelelő... lehet túl keveset eszel pl reggel/délelőtt... :)
Este meg többet és ezen kéne változtatni.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#93596) Shingen válasza .: JuSzT :. (#93594) üzenetére


Shingen
addikt

Megállapítható, hogy tortánként 1 kiló hízás kipipálva. :Y

Te tudsz vmit.
Adhatnál át pár kg. :DD

風林火山

(#93597) aleister válasza Zola007 (#93587) üzenetére


aleister
veterán

Akkor nem a szotyi nem jó, hanem a munkahelyed. :D

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#93598) Zola007 válasza FollowTheORI (#93595) üzenetére


Zola007
veterán

próbáltam, akkor meg este/hajnalban vagyok éhes :)

(#93593) syl5: ez a mai nap, kicsi több mint lesz mint általában vagy 20-20g CH+fehérjével, 5. kaja előtt edzés [link]
nem minden nap jellemző, pedig kb minden edzésnapon ugyanazt eszem. Totál random, nem bírtam még rájönni, lehet NetTom-nak van igaza és csak pszichés

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#93599) .: JuSzT :. válasza Shingen (#93596) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Oké, volt itt azért péksüti is bőven, mivel időm nem sok volt készülni meg főzni, ezért mindig csak a pékség maradt most.
Plusz nokedli, tészta....

Az első torta a builderen díjnyertes gyúrós torta volt. (protein pancake por, semmi cukor, gyümölcs tisztán)
A második teljesen cukormentes.
A harmadik rendes cukrászdai.

Illetve most már rendesen lábazok, meg a kreatint is szedem 2 hete, szóval ez a 3 kiló nem kifejezetten csak haszontalan zsír.

De tegnap 2 ikeás hot dogtól meg egy sütitől egészen rosszul éreztem magam.
Szóval ha diéta ha nem, maradok a rendes kajálásnál, minimális cukorral, odafigyeléssel. Sokkal jobb a közérzetem.
Nem okoz akkora élményt a kajálás, mint amennyire bűntudatom van utána.

(#93600) Zola007 válasza .: JuSzT :. (#93599) üzenetére


Zola007
veterán

Ha már megetted, ne legyen bűntudatod, nem vagy te bulímiás
Nem azon a 2 hot dogon fog múlni a Mr. O

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.