Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#93051) Ijk válasza Zola007 (#93046) üzenetére


Ijk
nagyúr

Jó ez a koma, naturál, izmos és még értelmesnek is tűnik.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#93052) .: JuSzT :.


.: JuSzT :.
addikt

Esetleg valaki ilyet? Mondjuk élete végéig ? :D

(#93053) FollowTheORI válasza Angel2014 (#93044) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nekem ebbe főleg az nem tetszik hogy alig van kontoll alatt a súly. Ennél sokkal lassabban kéne pl leengedni... kisebb súly helyesebb végrehajtás. :B :K

Hah... Zola csávója mondja is, szerintem az fontosabb mint a súly.
Ez tényleg jó videó meg magyarázat. :R

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#93054) Cassidey válasza Apollyon (#93050) üzenetére


Cassidey
senior tag

Melyik tetszett neked? :)

(#93055) Apollyon válasza szőröscica (#93028) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Akkor cottage cheese, bár 2x annyi, de ehhez képest egy gasztronómiai kéjmámor.

(#93054) Cassidey: Erre gondoltam, de csak mint fizikum [link]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#93056) Angel2014 válasza stickrs (#93048) üzenetére


Angel2014
addikt

Ha lenne like gomb làjkolnàm. .na erről beszélek ez a helyes gyakorlat!
A súly a testtel majdhogy pàrhuzamba és nincs nagyon magasra emelve.
Îgy 99% os gyakorlat ...az az egy szàzalék részemről annak tekinthető be hogy 10 fokot előre dőlnék.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#93057) .: JuSzT :. válasza Angel2014 (#93056) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

a beledőléstől már dolgozik a hát/derék is, akkor kezdenek az emberek billegni. Illetve akkor már kap a hátsó fej is.
Szerintem az egyik legfontosabb, hogy teljesen egyenesen állj. Néha ezért szoktam ülve csinálni, 90 fokosra állítva a padot.

(#93058) Zola007 válasza Angel2014 (#93056) üzenetére


Zola007
veterán

"na erről beszélek ez a helyes gyakorlat!"

Akkor jó, mert amiket eddig linkeltél, azoknak ehhez semmi köze nem volt.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#93059) szőröscica


szőröscica
addikt

Csináltam ma spagettit ebédre: teljes kiőrlésű tésztával, darált pulykacombból, házi paradicsompüréből, hagymaból és fokhagymából. Az egyetlen nem "tiszta" összetevő az egy kanál olívaolaj volt, amin pirítottam a húst és hagymát.

Igazából teljesen jó volt, semmivel nem rosszabb az íze mint a "normálisnak". Csak egy jó adag parmezán hiányzott róla.

Holnapra is maradt. Összesen 220 gramm tésztát, 500 gramm combot, 1 liter pürét, 1 hagymát és pár gerezd fokhagymát használtam fel hozzá. Plusz némi só, bors és oregano. Délelőtt aeroboztam (takarítás :D), este fogok majd még 50 percet szobabiciklizni is.

(#93060) Woodslave válasza szőröscica (#93059) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Piszkos volt az olaj? Ha már vmi nem tiszta ebből akkor az a tészta. Tök mindegy milyen

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#93061) FollowTheORI válasza Woodslave (#93060) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

:DDD Jah... ezen énis felhúztam a szemöldököm.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#93062) Cassidey válasza Apollyon (#93055) üzenetére


Cassidey
senior tag

Róla nem tudok semmi, csak a képekre alapozhatok, de lehet eredeti. A nőkre jellemzően inkább comb-fenék tájon tartalékolja a szervezete a felesleget, plusz előnyös szögek. :) A combja is látványos mellé.

Egyébként azért ez a csaj nem csak lábazik, ilyen válla nem lesz egyszerűen egy nőnek. Nekünk sokkal tovább kell dolgoznunk azért, hogy felsőtesten valami látványos izomkezdemény legyen sajnos.

(#93063) szőröscica válasza Woodslave (#93060) üzenetére


szőröscica
addikt

Szerintem egy teljes kiőrlésű spagetti nem lehet sokkal rosszabb, mint a rizs.

[ Szerkesztve ]

(#93064) Woodslave válasza szőröscica (#93063) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Persze attól függ mi nálad a tiszta definíciója. De ne is menjünk bele engem nem foglalkoztat az ételek címkézése. A lényeg hogy faxa a kaja amit főztél komolyan

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#93065) szőröscica válasza Woodslave (#93064) üzenetére


szőröscica
addikt

Igazad van abban, hogy a tészta már feldolgozott étel, míg a rizs nem az. Én élettani hatásra gondoltam, szerintem nincs magasabb glikémiás indexe.

(#93066) Ijk válasza szőröscica (#93065) üzenetére


Ijk
nagyúr

Szerintem a tészta jobb mint a rizs, magasabb a fehérjetartalma.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#93067) Shingen válasza HussarF (#93049) üzenetére


Shingen
addikt

Értem, akkor így nálad királyság van.......... ;)

風林火山

(#93068) Shingen


Shingen
addikt

Vmelyik kolléga írta,hogy a túróba csokis zabpelyhet tesz, meg natur joghurttal krémesíti.
Tegnap kipróbáltam tényleg jó íze van.
Aztán kipróbáltam szórtam bele egy kis mazsolát az a verzio is jó volt.
Végül ízesített fehérjével kevertem a túrót kis vízzel, az sem volt rossz.
Egyenlőre majd ezt a 3 verziót cserélgetem.

風林火山

(#93069) Dicker válasza stickrs (#93048) üzenetére


Dicker
őstag

Ebben a végrehajtásban van egy csalás is, hogy direkt vagy nem, azt nem tudom. Amikor leengeded a súlyt mondani szokás, hogy ne magad elé, hanem a lábadhoz engedd, mert nem tudod akkor azoktól összehúzni a súlyzókat, és lendületet venni. De mehet magad elé is, csak ne tedd össze ennyire a súlyzókat, elég leengedni a lábad külső vonaláig. Jó most is, de így még hatásosabb.

(#93070) Cassidey


Cassidey
senior tag

Én most kábellel próbáltam az oldalemelést, és nagyon tetszett. :)

(#93071) Zola007


Zola007
veterán

Most nézem visszamenőleg, ezt a hetet sikerült CH-ban megnyomnom rendesen (E=edzésnap)
430(E) - 485(E) - 420 - 495(E) - 490(E)
Gyanúm szerint ehhez lehet némi köze a minap vett 2,5 kilós sütőtöknek meg az almás lepénynek :DDD

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#93072) stickrs válasza Angel2014 (#93056) üzenetére


stickrs
senior tag

van hogy kicsit előrébb dőlök, de ez naptól függ :D általába próbálom egyenes testtel, de ha ugy nem az igazi, akkor kicsit előrébb dőlök, ha ugyse akk meg hagyom a fenébe, és csinálom gépen.. ugyanolyan kivitelezés mellett egyszer szétdurran az oldalsó fej olyan jól rá tudok koncentrálni, van meg hogy nagyon nem megy.

Dicker: régebben ugyis csináltam, de már nem emlékszem mért tértem át a test elé engedéshez, valószínű nem birtam ugy rákoncentrálni, de holnap megpróbálom, vagy csak nem engedem annyira be mint ahogy mondtad is. köszi az észrevételt :)

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#93073) Angel2014 válasza stickrs (#93072) üzenetére


Angel2014
addikt

Így 50 felé :(( ahogy ezek a hidegebb idők bejöttek , lehet a diéta miatt is az ízületeim nagyon fájnak ,hogy nem oldalra megy ki az oldalemelés , hanem egy kicsit előre,és ezért dőlök 10 fokot előre így biztos az oldalsó vállat nyomom meg...valamelyik nap felkeltem úgy fájtak a karjaim hogy a síró görcs kerülgetett olyan érzés a karhajlítóban , mintha az erek szét akarnának robbanni. Ezért nem raktam még fel a 85 kg bicepsz videót ,habár pár embernek elküldtem majd 34 kilós kalapácsozást ha majd egészséges leszek menni fog 40 kg körül is... :K

20 éveimben a Csepelben amikor birkóztam Orosz edzések voltak, iszonyú erőt lehetett gyűjteni 160 kg val alkaron felálltam a súllyal annak idején, vagy igaz gurtnival fél kézzel felemeltem 160 kg -ot. a földröl.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#93074) Dicker válasza Angel2014 (#93073) üzenetére


Dicker
őstag

Nekünk jó a 34-es kalapács is. Úgyis 33 a rekord. ;]

(#93075) Angel2014 válasza Dicker (#93074) üzenetére


Angel2014
addikt

Tudom Woodslave mondta aleod tartotta azt hiszem csak a videót nem találtam hozzá.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#93076) Zola007 válasza Dicker (#93074) üzenetére


Zola007
veterán

35 !

Sorry, az hittem a licitálós fórumban vagyok ;]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#93077) syl5 válasza Zola007 (#93046) üzenetére


syl5
őstag

Na ez fasza video, köszi, meg mindenkinek!

Amire figyelni fogok pluszba, hogy nem engedem le combig, meg próbálok odafigyelni az első emelés után ne maradjon fent a váll. Utóbbi lehet bejátszik nekem is.
Amúgy visszaemlékezve akkor sikerült a legjobban bedurrantani a vállam, amikor nem engedtem le combig. Meg nyomtam 5x15-öket első gyakorlatként oldalemelésből. Olyankor este oldalrafekvés fájdalmas volt, de jó is volt.

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#93078) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Bár tudom nem 34 kiló, csak 30 (4 db 5-ös tárcsa, 4 db 2-es, plusz a rúd meg a szorítók), illetve nem a legszebb forma, de épp szétszedtem már a karom húzódzkodással. A minőségért bocsi, erőlködés közben nem tudtam stabilan tartani a telefont. De még mindig jobb, mintha Wood csinálta volna... ;]

Kalapács bicepsz

Nem vagyok még erős, de haladok. Másfél éve 20 kilóval is elképzelhetetlen volt, illetve úgy sikerült erősödnöm, hogy nem igazán edzettem súlyzóval, direkt karra meg egyáltalán nem.

(#93079) Zola007 válasza kolosanyi (#93078) üzenetére


Zola007
veterán

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#93080) -Mike- válasza kolosanyi (#93078) üzenetére


-Mike-
addikt

Elérkezett a topic a mélypontjára: tükrös kalapácsos szelfi.
De jó volt, rég láttam már 240p-t. ;]

(#93081) shteer


shteer
titán

hasonló kedves edzőtársakat mindenkinek!

..szerintem jónak tűnik

(#93082) kolosanyi válasza -Mike- (#93080) üzenetére


kolosanyi
veterán

Pedig 1080p-ben vettem fel... Fasza ez a Skydrive. :D

(#93083) shteer válasza kolosanyi (#93082) üzenetére


shteer
titán

ráadásul remegős is lett tőle a felvétel

..szerintem jónak tűnik

(#93084) kolosanyi válasza shteer (#93083) üzenetére


kolosanyi
veterán

Az attól lett, hogy majd beszartam tőle. :D

Egyébként jobbal csak 2 megy, az gyengébb. De igazából nem ezt tartom fontosnak, ellenben alakul az erőzászlóm. Az azt jelenti, hogy lentről szépen lassan kontrolláltan felhúzom magam zászlóba a bordásfalon, nem felugrok vagy fentről leeresztem magam.

Amúgy most arra álltam rá, hogy minden gyakorlatból 2 melegítő sorozat után csak 2 munkasorozatot csinálok, éppen elkerülve a bukást. Úgy vettem észre, hogy így volument csökkentve most sikerült megtörni a stagnálást. :)

(#93085) Zola007 válasza shteer (#93081) üzenetére


Zola007
veterán

az de durca, ezt nekik: [link]
_________________________________

Ruhát rendelt már valaki shop.builderről?

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#93086) Shingen válasza shteer (#93081) üzenetére


Shingen
addikt

:DD És utána egyből kitolta.....

風林火山

(#93087) Woodslave válasza kolosanyi (#93082) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Letöltve jó. Raktam alá egy jó zenét minden edzés előtt ezt fogom nézni

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#93088) Zola007 válasza Woodslave (#93087) üzenetére


Zola007
veterán

Apropó zenei aláfestés.
Hiányoltam alóla a hangot, ki az aki csöndben képes 30 kilóval kalapácsozni? ;] : [link]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#93089) Angel2014


Angel2014
addikt

Mai lábazás guggolás után : lábtolón 180 kg fél lábbal 10 ismétlés az jó szerintetek ?

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#93090) Woodslave válasza Angel2014 (#93089) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Mire jó? Bírom ezeket a qrva erős vagyok de szerényen bekérdezem jó-e. Utolsó információim szerint nincs féllábas lábtoló verseny. Arra jó hogy qrva jól nézzél ki? Képeid alapján nem hiszem. Ha arra van igény hogy 50 körül faxagyerek legyél a fórumon arra igen. De legalább neked elhisszük :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#93091) Angel2014 válasza Woodslave (#93090) üzenetére


Angel2014
addikt

Mi a tö...m van ma itt front,? :O

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#93092) Jorus válasza Angel2014 (#93091) üzenetére


Jorus
nagyúr

Gyin a hau.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#93093) Woodslave válasza Angel2014 (#93091) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Lehet. De minek tetted fel a kérdést? Mennyivel guggoltál előtte?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#93094) Angel2014 válasza Woodslave (#93093) üzenetére


Angel2014
addikt

140 6x12 melegítés nélkül utána lábtoló 6x16 320 al a végén jött az egylábas 180 ba 10 10 utána lábhajlítás 6x15 előre és lábhajlítás hátra. 6x15

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#93095) gaborn1


gaborn1
tag

Én 160al szoktam guggolni, de ebből 70 a saját testsúlyom, szóval szerintem én szar vagyok. :D

(#93096) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Nektek sincs étvágyatok alkoholizálás után másnap?

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#93097) Woodslave válasza Angel2014 (#93094) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Számok szintjén jól hangzik relatív erőben annyira nem.

Persze csak irigykedek

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#93098) gaborn1 válasza FIREBLADE78 (#93096) üzenetére


gaborn1
tag

Nekem hatalmas CH éhségem van olyankor. A mai napot is nutellás kenyérrel kezdtem és mellé megettem egy tábla csokit meg egy zacskó gumicukrot.

(#93099) Alpachino válasza Angel2014 (#93089) üzenetére


Alpachino
veterán

Minek erőlteted meg magadat 50 évesen ? :F Az előbb említetted, hogy fájnak az ízületeid....most meg fél lábbal bohóckodsz a lábtolón :( :)

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#93100) Woodslave válasza FIREBLADE78 (#93096) üzenetére


Woodslave
nagyúr

A ritka alkalmak esetén másnap széthányom az agyam szóval nem, nincs :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.