Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#93801) Zola007 válasza Gsx-rr (#93800) üzenetére


Zola007
veterán

igazolom.
A konditeremben van boxterem is, múltkor üres volt és bementem körülnézni.
2-3 perc laza, de folyamatos püfölés után majd kiköptem a tüdőmet.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#93802) userxy válasza Cassidey (#93776) üzenetére


userxy
őstag

Ebben a topicban sem bántanak senkit azért, ahogy kinéz,

Melyik topicot olvasod ? :DDD :DDD :DDD :DDD

(#93803) Scale válasza Zola007 (#93797) üzenetére


Scale
őstag

:D :D
Még nem láttam ezt a filmet, asszem megvan a ma esti program :DDD

(#93804) Gsx-rr válasza Zola007 (#93801) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Sok embert láttam már "elvérezni" pár perc alatt aki azt mondta ,hogy elütögetem a zsákot edzés után 10-15 percig az jó lesz kardiónak!
Szerintem jó is, csak oda kell egy kis idő amíg lesz olyan állóképesség.

(#93805) Shingen válasza Zola007 (#93799) üzenetére


Shingen
addikt

;) Jók...

風林火山

(#93806) Jinxb1rd válasza Gsx-rr (#93804) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Jó de nyilván nem egy alkalomra venném a boxzsákot, hanem többre, tehát idővel az hosszabbodna. :U
Mindenesetre vettem kondibérletet, majd mellé beszerzem később...

We are only Stardust...

(#93807) -Mike- válasza Jinxb1rd (#93806) üzenetére


-Mike-
addikt

Csak úgy ütögetnéd? Akármennyire buta egyszerűnek tűnik azért ahhoz is kell technika, elhajlás, egyenes, csapott, stb.

(#93808) Gsx-rr válasza Jinxb1rd (#93806) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Nem fogsz tőle erősödni! Mondjuk nem mondtad mi a cél! De konditerembe egy általános átmozgató jellegű edzéssel is többre mész.
De az előttem szóló tanácsát is megfogadnám.
Otthonra jobb egy Trx.

(#93809) szőröscica


szőröscica
addikt

Jó kis aerob volt, atta.

(#93810) Eagl3


Eagl3
veterán

Most néztem az új BBTV-t, Molnár Petinek azért növöget a pocója. :)

(#93811) HussarF válasza szőröscica (#93809) üzenetére

Ez a komment kellett már, megmentetted a topikot

(#93812) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Edzés vót,atta. Ja,ez nem a cross topik?! Viszlát

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#93813) Zola007


Zola007
veterán

Múltkor témához kapcsolódva szerintem nem jól végzi az oldalemelést, de azért kikérném a ti véleményeteket is.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#93814) FollowTheORI válasza Zola007 (#93813) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Pedig a vállait nézve jó lehet a technikája... :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#93815) Because


Because
őstag

stillmass-tól szoktatok kapni visszaigazolást, hogy feladták a futárnak?

(#93816) Woodslave válasza Zola007 (#93813) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ez nem oldalemelés hanem felfelé evezés vagy állighúzás ahogy tetszik kézisúlyzóval...

;]

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#93817) FIREBLADE78 válasza Woodslave (#93816) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Tehát szabályos,de gondolom mindneki a vállát figyeli :))

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#93818) Woodslave válasza FIREBLADE78 (#93817) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Persze. Tőlem Branch Warren is ülhetett volna ott. Csak a gyakorlat érdekelt

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#93819) FIREBLADE78 válasza Woodslave (#93818) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Kijelenthetjük h maga homosexuális?! :U nyugi,elfogadjuk,ma már ez divat

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#93820) Zola007 válasza Woodslave (#93818) üzenetére


Zola007
veterán

Ha már így belejöttél, véleményeznéd nekünk ezt a combhajlító gyakorlatot?
Ha úgy könnyebb, hunyd be a szemed és Branch Warrent is odaképzelheted helyette ;]

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#93821) HussarF válasza Zola007 (#93820) üzenetére

Ez Scarlett Johansson?

(#93822) Woodslave válasza Zola007 (#93820) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Nem tudom mire vélni. Ha branchet mögéd képzelem ugy még van értelme ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#93823) Woodslave válasza FIREBLADE78 (#93819) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ne örülj kisfiú menjé crossfitezni

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#93824) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Bunny qrva jól néz ki az új bbtvben

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#93825) Ti Bo válasza HussarF (#93821) üzenetére


Ti Bo
aktív tag

Csak hasonlít, neki nagyobb mellei vannak. :B :DDD

https://www.meska.hu/shop/GeekLabs

(#93826) szőröscica válasza Woodslave (#93824) üzenetére


szőröscica
addikt

Ja, rendesen kipattintotta magát! Erre mondják, hogy badis testalkat, nem?

(#93827) Woodslave válasza szőröscica (#93826) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Durva nem? Felrakott lábas fekvenyomás :Dezt láttuk volna régen

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#93828) BÁ Nutrition válasza Woodslave (#93824) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ezert kell inkabb a radiot hallgatni :)
az eleg jo szerintem

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#93829) userxy válasza Woodslave (#93824) üzenetére


userxy
őstag

És olyan lelkesen mondja a fekvenyomós tippjét mintha feltalálta volna a spanyol viaszt. .....

[ Szerkesztve ]

(#93830) Woodslave válasza userxy (#93829) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Tudom nem szabad kritizálni de a turmixnál az jutott eszembe miafaxnak :D

Na ez qrva hiteles volt jó hogy megnéztem

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#93831) Dani82 válasza Woodslave (#93824) üzenetére


Dani82
senior tag

Foleg amikor fekszik a rokkant fekvenyomo padon ovtaskaban es szakadt kifakult mackoban :D

Bá: en rendszeresen hallhatom vezetes kozben, de mindrn epizod olyan hohy egy ora utan atkormanyoznam 150nel a szembesavba a kocsit. Minden szar, minden faszbuk, ricspinája, arnold buzenegger.... Ez a csavo nagyon sulyos pszichiatriai eset szerintem. Total meg van kattanva

[ Szerkesztve ]

(#93832) szőröscica válasza Dani82 (#93831) üzenetére


szőröscica
addikt

Szerintem pont a világ van megkattanva, és ő még egy ember a normálisabbak közül.

(#93833) aelod válasza szőröscica (#93832) üzenetére


aelod
veterán

Igen. Ő az etalon. ;] :DDD

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#93834) Zola007


Zola007
veterán

Kell valakinek 20%-os kupon myprotein.hu-ra?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#93835) Woodslave válasza Dani82 (#93831) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja. Nem tudom mennyire van bekattanva, az edző válaszolba néha beleolvasok. De tényleg a vezető magyar testépítő média által készített egyetlen testépítő műsor minden elárul a sportunk szellemi színvonaláról.

Percekig azon pörög mekkora kretén és milyen hülyén néz ki aki benéz a kirakaton, meg aki nem jó oldalra rakja a tüskét meg aki rossz helyen fekvőzik. Majd mivel qrvára nem tud már normálisan edzeni megmutatja milyen technikát fejlesztett ki amivel 40 kilóval se égő fekvenyomni (valóban nem nem is erről van szó)

Aztán Oláh Vivien - akit tényleg jobb messziről csodálni ;]

Majd Magyarország legtehetségesebb testépítője, aki 3 éves lelkén elszenvedett csorbát kiköszörülendő 2 hetes bekészüléssel megveri a 4 fős pronutrition mezőnyt és még az abszolútot is. Majd röhögve mondja hogy legközelebb hotdoggal a szájában fog versenyezni. Tényleg süt a versenytársak iránti tisztelet.

A végére meg egy hoist gép ami úgy edzi meg a felső-belső mellet mint semmi más. Láthatóan Bunnynak is pont ez az utolsó hiányossága a tökéletesre csiszolt fizikumán.

Semmi probléma ha valaki nem testépítőnek néz ki. Munka, család stb. vannak fontosabb dolgok. De egy ilyen fazon aki a magyar testépítés atyaistenének képzeli magát a a tudás legfőbb forrása, attól elvárható lenne, hogy a rendelkezésére álló erőforrások alapján nézzen már ki valahogy. :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#93836) aleister válasza Woodslave (#93835) üzenetére


aleister
veterán

Az a kéztartás, amit fekvenyomás közben művel simán mehetne az "így semmiképp se csináld!" válogatásba. Hüvelykujj seholenemse, csukló hátrafeszülve...és ezt tanítják ország-világnak?! :W

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#93837) aelod válasza Woodslave (#93835) üzenetére


aelod
veterán

Nézett is. :) Amikor mutogatta a képeket a falon Eddie Abbew "barátjával" ott volt kockás has stb. Mondjuk akkor tele volt kémiával mint a 32-es busz beilleszkedni vágyóval a Reitter Feri utcai megállónál.

Nekem sem volt épp szimpatikus Molnár Peti nyilatkozata a versenyen...

Vivikének meg nem jött össze megtartani a Bélát (aki már rég mással kavar) ezért felcsimpaszkodik valakin, hogy kijusson Ámerókába.

Semmi probléma ha valaki nem testépítőnek néz ki. Munka, család stb. vannak fontosabb dolgok. De egy ilyen fazon aki a magyar testépítés atyaistenének képzeli magát a a tudás legfőbb forrása, attól elvárható lenne, hogy a rendelkezésére álló erőforrások alapján nézzen már ki valahogy. :U

Kár belé a sok jó fehérjeturmix. Az a legjobba amikor diétás tanácsokat ad. Edző válaszolban egy csaj egyszer nagyon kiosztotta. Kár, hogy nem mentettem le. Bunny-ról még annyit, hogy amikor megírtam a véleményem fb-on a BB.hu cikke alá akkor tiltott. Nevezetesen amikor a Cutlerben járt Kai akkor ő volt a legnagyobb, legjobb, legkirályabb. Kár, hogy előtte ekézte a Bunny, hogy mekkora anti Mr. O és, hogy soha nem lesz az ezért meg azért bla bla...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#93838) Woodslave válasza aelod (#93837) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja tudom emlékszem arra a bbtv-re. Csak amikor arról papolunk hogy ez életforma, meg edd a csirkemellet a buszon különben buzi vagy akinek ez nem fontos, akkor Bunny-tól nem lehet kifogás.. Az meg hogy valaki egyszer valahogy kibaxxa magát, azt irigylem de ha nincs egy állandó forma mögötte akkor nem becsülöm semmire...

Vivien meg azért csak tulajdonos(társ) a debreceni Cutlerben szóval nem távozott "üresen" ;]

aleister: arról nem is beszélve... De a melled így sokkal több ingert kap biztos... :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#93839) aelod válasza Woodslave (#93838) üzenetére


aelod
veterán

Én a Bunnyt semmire nem becsülöm. Hiteltelen és szánalmas. Annyi pozitív csalódás volt benne, hogy egyszer volt adás egy kutya menhelyrő (nevére nem emlékszem már). Na és, ott örökbe fogadott egy idősebb állatot azt sétáltatta gondozta. Az szép dolog volt tőle. De a többi papolás Vitargo-ról sörbe glutaminról, telefonnal rizs evésről. Vicc.

Az mérhetetlenül zavar viszont, hogy ekézik a Hunit. Illetve nem is az mert ugratni lehet persze hanem, hogy folyton Romániáznak.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#93840) Peti78


Peti78
őstag

Túl vagyok az első BBTV adáson.

Ez az Olá Vivien ritka setét példány. Ennyi összefüggéstelen zagyvaságot régen hallottam. Mondja, mondja, összenézünk a zasszonnyal. Miaf..aszról hablatyol ez a szellemileg szerényen bútorozott teremtmény?

Peti pedig a nagyképű nyilatkozataival nem kis antipátiát váltott ki a lakásban... Ezek képviselik hazánkat külföldön, vagy van értelmesebb egyed is?

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#93841) Zola007 válasza Woodslave (#93838) üzenetére


Zola007
veterán

Sokra nem megy vele, a hírek szerint nemsokára bezárják a debreceni Cutlert, mert lebontják a délibáb üzletház épületét

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#93842) Woodslave válasza Zola007 (#93841) üzenetére


Woodslave
nagyúr

akkor ezért pattanna amerikába... :K :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#93843) Shingen válasza Zola007 (#93820) üzenetére


Shingen
addikt

:DD

風林火山

(#93844) HussarF

Miért, mit mondott Molnár Peti, ami ilyen antipátiát váltott ki? Valaki röviden összefoglalná? BBTv-re nincs időm. Ha lenne, akkor is inkább másra fordítanám.

(#93845) aelod válasza HussarF (#93844) üzenetére


aelod
veterán

Majd Magyarország legtehetségesebb testépítője, aki 3 éves lelkén elszenvedett csorbát kiköszörülendő 2 hetes bekészüléssel megveri a 4 fős pronutrition mezőnyt és még az abszolútot is. Majd röhögve mondja hogy legközelebb hotdoggal a szájában fog versenyezni. Tényleg süt a versenytársak iránti tisztelet.

Wood megírta már.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#93846) GoTReX válasza aelod (#93845) üzenetére


GoTReX
őstag

Hmmmm megváltozott ezis. :U :F

Na megyek lábazok,túl könnyű lenne ez a nap ha nem lenne benne valami szivacs.:P

[ Szerkesztve ]

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#93847) HussarF válasza aelod (#93845) üzenetére

Még szerencse, hogy te 0-24-ben tudsz fórumozni és ha valaki elsiklik vmi felett, akkor ki tudod segíteni ;]

Amúgy nem egyértelmű, amit Wood ért. 3 éves sérelemről van szó? Vagy annyira gyerekes, hogy 3 évesekhez hasonlította a lelki világát? És mi az a sérelem, ami érte? Nem rémlik ilyesmi.

(#93848) Cassidey válasza Woodslave (#93842) üzenetére


Cassidey
senior tag

A pasija miatt menne nem? Vagy nem ezt mondta? Nem nézek BBTV-t.

Arról egyébként nem Peti tehet, hogy hárman indultak rajta kívül a kategóriájában. Konkrétan bíráskodni se nagyon kellett a bíróknak. Még a műsorvezető? konferanszié? is borzasztó egyértelműen végigironizálta a szünetet, nem tudom arról van e felvétel. "Na VAJON ki fogja nyerni az abszolútot? A bíróknak NAGYON NEHÉZ dolga volt.."
Ez a hotdogos dolog persze nem volt egy jó megszólalás az tuti. De én is elindultam volna a helyében, jó volt a fődíj.

Wood szerintem ez ilyen szinten nem érdekel senkit már. :D Tuti vonzóbb volt a francia verseny repülőjeggyel és teljes ellátással mint a vándorkupa. :D

[ Szerkesztve ]

(#93849) Woodslave válasza HussarF (#93847) üzenetére


Woodslave
nagyúr

2012-ben harmadik lett. Ez bántotta a lelkét, hogy most eljött megmutatta hogy 2 hetes felkészüléssel is nyerhet. Vagy valami ilyesmi

Cassi: persze. Tőle ott indul ahol tud és pénzt kap, nem tőlem vette el az abszolútért járó pénzdíjat :D
Én is ezt csinálnám biztos. Mondjuk a tehetségének apró pénzre váltása, de ő csinálja jól minek szopatná magát feleslegesen.

Vivien azt mondta hogy nincs senkije csak egy kutyája.

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#93850) .: JuSzT :. válasza Peti78 (#93840) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

dobj már egy linket pls.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.