Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#93651) Alpachino válasza Ijk (#93649) üzenetére


Alpachino
veterán

Szerintem 12%-al is elfogadjuk....sőt belemegyek a max. 15-be is az 50-es kar esetében :)

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#93652) Angel2014 válasza Ijk (#93649) üzenetére


Angel2014
addikt

Nekem most 54-es a karom alig van rajta zsír tapintásra, de mégis úgy néz ki mintha lenne vagy 70% zsírtartalom. ez azért van mert gyorsan fogytam le 2x is 60 kg felett és a bőr kinyúlt.

Alpachino: szerintem főleg kéne erről beszélni, mert nagyon megdobja az embert. A súlyokat meg elő lehet készíteni ,hogy ne keljen rohangálni sem.

Úgy hogy nem is edzettem a bady bulldinget nekem 18 évesen jobb alkatom volt a birkózással mint most neked.Pedig nem rossz a tiéd sem. :K :B

Így néznek ki a csepeli birkózók serdülőben 17-18 évesen . ők többszörös magyar bajnokok.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#93653) Alpachino válasza Angel2014 (#93652) üzenetére


Alpachino
veterán

Mutass egy képet......már mint a 18 éves korodból ;]

Ezek közül te melyik vagy ? :D

[ Szerkesztve ]

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#93654) Zola007 válasza Debesq (#93643) üzenetére


Zola007
veterán

vízforraló van a melóhelyen?
mert akkor problem solved.
szünetben felöntöd a zabot, a következő szünetben meg betolod valami kevert fehérjével. Nagyszünetben csirke-zöldség-rizs.
Alváshoz igazítsd, a nap szemkinyitástól szembecsukásig tart, nem az órától függ.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#93655) Zola007 válasza Angel2014 (#93652) üzenetére


Zola007
veterán

Felpuhult a bicepszed teteje, sajnos egyeseknél megesik.
Ez gyakori jelenség 35 éves kor fölött, a csökkenő tesztoszteron és IH-szint miatt.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#93656) Ijk válasza Angel2014 (#93652) üzenetére


Ijk
nagyúr

Akkor másként fogalmazok. Ha már kockás a hasad és 50-es a karod.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#93657) Zola007 válasza Ijk (#93656) üzenetére


Zola007
veterán

nekem meg van az 50-es kar.
Könyéktől ujjhegyig mérve ;]

(#93658) userxy : csak a magad nevében beszélj! Én speciel nem vagyok rá kíváncsi ;]

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#93658) userxy válasza Angel2014 (#93652) üzenetére


userxy
őstag

Mi a te 18 éves képedre vagyunk kíváncsiak nem ezekre már bocs ;]

Na meg a másik észrevétel kondiba papucsba.. szép munka ;]

(#93657) Zola007

Hamár ennyire mondja akkor én már csak megnézném :DDD

Annyira nem öreg hogy abból az időből ne legyen fényképes bizonyítéka :DD

[ Szerkesztve ]

(#93659) aelod válasza BÁ Nutrition (#93624) üzenetére


aelod
veterán

Fent van az oldalon mit kaptunk.
Az, hogy mi reális mi nem, mérési hiba vagy sem nem tudom. Én látom magamon a változást. Teremben is megjegyezték páran. A képekkel meg persze, hogy variálnak. Marketing. A karom én is mértem előtte és a teszt után is. Az pontos volt. Meg a comb és derék is. Mellkast én sem tartom reálisnak amúgy. De ez van.
Sokan szerintem nagyon behíztak-elzsírosodtak. Ezért fogok én is aerobozni, hogy látványosabb legyen a változás. Kicsivel "élesebb" legyen a forma.

(#93652) Angel2014

Kötelező viselet a teremben a papucs :F

(#93631) Ijk

Nem is volt szimpi a fotós. Azt sem értem pl. hogy az oldalsó bicepsz pózokat miért nem tették fel...vagy miért nem kértek páros bicepszet hátulról. Na mindegy.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#93660) Alpachino válasza userxy (#93658) üzenetére


Alpachino
veterán

Én berakhatom a ballagós tablóképemet általánosból ? :D

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#93661) userxy válasza Alpachino (#93660) üzenetére


userxy
őstag

Oda rakod ahova szeretnéd én nem tudlak és nem is akarlak korlátozni :DDD

(#93662) HussarF válasza Alpachino (#93640) üzenetére

Sztem még hasra is tudnál úgy feszíteni, hogy kockásabbnak látszon. De arra azért kíváncsi leszek, hogy ezt tudod-e tartani tavaszig. Sztem te is az a fajta vagy, aki szeret kajálni. Én is mindig így jártam. "Oké, majd tartom a formát diéta után is, csak nem számolgatok annyit meg kicsit többet eszek". Aha, a lófaszt, 2 hónap múlva már megvolt a +8 kg :D :D
Azért sem engedem most el a számolást (csak a makrókat emeltem), mert életemben először tényleg meg akarom ezt csinálni.

(#93663) Debesq válasza Zola007 (#93654) üzenetére


Debesq
tag

Ledaráltam a zabot, az fog menni fehérjével kiskajának, meg majd szendvicset csinálok. Úgy látom végülis megoldható lesz a kaja, csak kicsit megijedtem. Az edzés lesz még kérdéses.

(#93664) Alpachino válasza HussarF (#93662) üzenetére


Alpachino
veterán

Persze, a múltkor tettem be olyan képet hasról :K Most szándékosan semmit sem feszítettem, úgy szerettem volna megmutatni, ahogy az ember a hátköznapokban járkál :)

Végül is a 80Kg volt a cél diéta előtt és jó lett volna 15% tzs-be beleférni :) ....most belövöm a testkompozíció diétám makróit, 2500Kal-val ezen belül, szerintem nem lesz baj.

Egyébként én olyan formára vágyom, amit tartani is tudok és nem nagy szenvedés árán...ha ezt legalább meg tudom tartani, akkor már örülni fogok....de legalább kiderül :)

[ Szerkesztve ]

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#93665) Ijk válasza aelod (#93659) üzenetére


Ijk
nagyúr

Jobban járnának ha egyszerűen leszálkásítanának mindenkit 3 hónap alatt.
Kutyafaszát nem érdekelnek ilyen képek, az érdekli az embereket mitől lesz strandformájuk pár hónap alatt. Hülyék ezek a Scitecnél.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#93666) userxy


userxy
őstag

2 hónap múlva IJK lesz az új szájtek marketing igazgató :DDD

(#93665) Ijk

Félre értés ne essék amúgy teljesen igazad van :R

[ Szerkesztve ]

(#93667) Alpachino válasza Ijk (#93665) üzenetére


Alpachino
veterán

Nem hülyék, csak tudják hogy az nem látványos, és nem szeretnének etiópokkal reklámozni :D

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#93668) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Sikerült megállnom hogy ne irjak semmire :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#93669) aleister válasza Woodslave (#93668) üzenetére


aleister
veterán

Én elkezdtem, de inkább kitöröltem. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#93670) Shingen válasza Woodslave (#93604) üzenetére


Shingen
addikt

Csak a kissrácok jegyzik meg, csajok nem? ;] :B

[ Szerkesztve ]

風林火山

(#93671) Shingen válasza FIREBLADE78 (#93622) üzenetére


Shingen
addikt

De hülye vagy..... :DD

風林火山

(#93672) Woodslave válasza Shingen (#93670) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Csajok nem voltak csak kisgyerekes anyák. Azok nem mondták

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#93673) Shingen válasza Woodslave (#93672) üzenetére


Shingen
addikt

:)

Ma jött az FB Gondoltad volna? bejegyzésbe.

Brokkoli több proteint tartalmaz mint egy marhaszelet. :F

Kérdés hány gr brokkoliban van több protein mint hány gr marhaszeltbe.

[ Szerkesztve ]

風林火山

(#93674) Woodslave válasza Shingen (#93673) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ennek lenne értelme ha 100gr brokkoliban annyi mint 100gr marhában. De ezt kétlem...

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#93675) Shingen válasza Woodslave (#93674) üzenetére


Shingen
addikt

Én is azért furcsa nekem is ez a dolog.

風林火山

(#93676) aelod válasza Ijk (#93665) üzenetére


aelod
veterán

Igen de eddig egy megateszt sem erről szólt, hogy szálkásodjunk. Akkor nem ilyen csomagot adtak volna. De tudom mindenki hülye...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#93677) Ijk válasza aelod (#93676) üzenetére


Ijk
nagyúr

Persze hogy mindenki hülye.
Naturálban a tömegnövelés évek munkája és nincs az a hiperszuper edzésmódszer és tápkieg amitől hónapok alatt történne szignifikáns fejlődés. Kivéve persze ha teljesen kezdő valaki, vagy csak pinalegyezést csinált előtte, de azok meg mindentől nőnek.
Egy szálkásítás pár hónap alatt, izomtömeg megőrzéssel még reális és látványos. Ellenben aki elhiszi hogy több kiló izmot felépít 3 hónap alatt naturálban, az tényleg hülye. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#93678) Woodslave válasza Ijk (#93677) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Se jumbo se rohangálás súlytól súlyig?:D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#93679) Because


Because
őstag

azt mondjátok a stillmass.hu megbízható?

(#93680) Alpachino válasza Woodslave (#93678) üzenetére


Alpachino
veterán

Egyébként ez a rohangálás a súlyzók között, köredzés gyanánt, nem is rossz ötlet szálkásításkor.....simán ki lehetne hagyni a kardiót, amolyan súlyzós edzés+kardió szuper szettben menne :D :Y

Because : :K de nem tudom mire gondolsz a megbízhatóság alatt.... :F

[ Szerkesztve ]

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#93681) Ijk válasza Alpachino (#93680) üzenetére


Ijk
nagyúr

Össze lehet kapcsolani hogy egy pörgős súlyzós edzéssel kardiót is letudva, csak ha a száraz izomtömeg maximalizálás a cél, hatásosabb egy koncentrált súlyzós edzés és külön kardió.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#93682) Because válasza Alpachino (#93680) üzenetére


Because
őstag

csak hogy jobb esetben ne liszt legyen a zacsiban

(#93683) Alpachino válasza Because (#93682) üzenetére


Alpachino
veterán

:U

A többi gyártónál is ez a kérdés felmerülhetne :K Egyébként én két hónap óta 5kg-ot fogyasztottam el belőle csak is ezzel a tejsavóval diétáztam, de ha liszt lett volna benne, akkor úgy is észre vettem volna....ha máshol nem is a heti 1kg fogyás hiányában biztosan :D

Ijk : Ez egyértelmű :K Ezért vagyok híve szálkásításkor az intenzív edzéseknek, 10-12 ismétléssel( néhol 15) rövidebb pihenőkkel. Még a diétám elején az első 2-3kg ezzel az edzésmódszerrel simán meg volt :) de utána már kellett a reggeli aerob, mikor megállt a fogyás....intenzív edzés ide vagy oda :)

[ Szerkesztve ]

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#93684) Because válasza Alpachino (#93683) üzenetére


Because
őstag

számomra teljesen ismeretlen azért is kérdeztem
innen se merek rendelni: [link] :)

(#93685) Alpachino válasza Because (#93684) üzenetére


Alpachino
veterán

Pedig onnan hidd el hatásosabb "tápkieget". kapnál....már ami az izomtömegnövelést illeti :D

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#93686) mayday00 válasza Because (#93679) üzenetére


mayday00
őstag

stillmass tól én rendeltem már natur ízesítetlen tejsavót. Pontosan ugyan az volt mint az myproteines. :K ízre, állagra, színre, oldhatóságra, mindenre..tök egyforma volt mindkét fehérje. szóval a natur tejsavójuk biztos 100% os :K de mást is rendeltem már, pl glükozamin szulfátot por formában. ez is 100%, h az volt. Van egy jellegzetes íze a glükozamin -nak amit semmi mással sem tudod összekeverni :K de a szója izolátumuk is olyan mint a többi gyártóé. Próbáltam azt is. Az is 100%, h szója izolátum volt :K

[ Szerkesztve ]

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#93687) Scale


Scale
őstag

Lehet kicsit hülye kérdés, de azért felrakom :B
Csuklószorítóban ugyanúgy fejlődik az alkar mint nélküle? Főleg az alsó részre gondolok.

(#93688) aelod válasza Ijk (#93677) üzenetére


aelod
veterán

Szerencse, hogy vagy nekünk te és mutatod az irányt ;)

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#93689) syl5 válasza Zola007 (#93598) üzenetére


syl5
őstag

Szerintem egyél reggelre tojást, a 3-as helyett az 1-est, ne egyél annyi almát és zöldséget és a fehérjeporra is kevésbé építenék. Lefekvés előtt közvetlenül még be szoktam dobni egy adag túrót.

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#93690) Angel2014 válasza aelod (#93659) üzenetére


Angel2014
addikt

Ez a terem olyan nekik mintha sajàt lenne.gondolom az öltözőből szaunàzni indúlnak papucsban....

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#93691) Zola007


Zola007
veterán

Kettler 10kg súlymellény a Tescoban 6800 Ft, ha valakit érdekel

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#93692) Zola007 válasza mayday00 (#93686) üzenetére


Zola007
veterán

ha jól tudom EU-ban összesen 5 üzemben csinálnaj tejsavó izolátumt, tehát a forgalmazott fehérjék innen kerülnek ki, hiába van akár 100 gyártónak álcázott címkéző cég.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#93693) aleister válasza Angel2014 (#93690) üzenetére


aleister
veterán

Számomra csak az volt a fura, hogy azzal jössz, hogy birkózóként testépítés nélkül milyen húdejó formád volt, majd beraksz egy képet a jelenlegi birkózókról, ami egy konditeremben készült. :)

"bady bullding" és "szkottpad" :D

(#93668) Woodslave
Csak nem tudtam megállni. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#93694) userxy válasza Zola007 (#93692) üzenetére


userxy
őstag

Zola az hogy papírforma szerint jól kajálsz nem elég. Te figyeled itt magad a legjobban kábé. Ha korog a hasad egyél. A szervezetednek mutogathatod a papír formát ha még éhes vagy. Vmit szarabbul hasznosít a szervezeted és ami marad a papírformából az meg nem elég.
Szerintem.. :R

A másik meg én a Ch rovására megemelném a zsírokat. Szerintem az megoldja.

[ Szerkesztve ]

(#93695) Woodslave válasza aleister (#93693) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:D
Én magasról lexarom 18 évesen ki hogy nézett ki. Nekem az (se mondjuk) számít hogy most Alpacino sokkal jobban néz ki. Ráadásul nem 18 éves.

Teny hogy a birkózók faxán izmosak de gondolom súlyzózás van náluk is

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#93696) Zola007 válasza userxy (#93694) üzenetére


Zola007
veterán

nem jó sajnos, zsírgazdag kajával könnyen hízok. Hidd el, van benne gyakorlatom :)
Most lesz 2-3 hét "ha éhes vagyok eszek étrend, meglátjuk mennyire kerekedek ki tőle

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#93697) userxy


userxy
őstag

Edd a normál kajádat akkor.

Azt amikor éhes vagy egyél null kalóriás valamiket.

pl kínai kel.

(#93698) Angel2014 válasza Woodslave (#93695) üzenetére


Angel2014
addikt

Igy van ....erősìtrni kell ....mint a 60 kilós sastin mariann olimpiai bajnok 110 el nyon fekve.
Ez a kép a birkózó terem részét képezi és aki a képen van magnuc ricsi épp ma lett 10x es magyar bajnok.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#93699) kolosanyi válasza Zola007 (#93691) üzenetére


kolosanyi
veterán

Még meg is venném, de mit csinálok 10 kilóval? :F :D

(#93700) Zola007 válasza kolosanyi (#93699) üzenetére


Zola007
veterán

Tényleg, neked nem jó
Rá is van írva, hogy tűzoltóknak nem alkalmas:

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.