Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21772) deniro2 válasza Shadowbull (#21760) üzenetére


deniro2
senior tag

Nekem meg mindig idegen volt a szögletes, fekete-fehér élet... Vannak a csont alkeszek, kávéfüggők , a drogos szarok, velük szemben meg a csodálatosan egészséges, függőségmentes testépítők/sportolók...
Akiket sem a teljesítménykényszer, sem saját -sokszor szinte beteges- önképzavaruk nem befolyásol és csak a világot akarják egy jobb hellyé tenni... :N
Legalábbis egy kocka, 2 bites világban...
Mondjuk állítólag az aranyhalak sem látnak ki az akváriumból... ;]
Az értelmes, nyitott, a világot megismerni vágyó emberek meg mind liberális buzik, vagy látens drogos g*cik... ;)
Mindenesetre én nem úgy akarom beadni a kulcsot majd egyszer, hogy egy dobozban éltem le az életemet és csaholtam bőszen mindenkire, aki néha arra járt...
Szóval, ha a világ rohadt egyértelmű dolog lenne, akkor az ultimate megoldás már évezredek óta meglenne, hiszen baszott okos emberek éltek már annak idején is...
Asszem Einstein mondta, hogy a buta emberek mindig biztosak a saját igazukban, akiknek meg van agya, azok folyamatosan kételkednek a döntéseikben... Nem szó szerint, de valami hasonló. Ezért is vagyok mindig baromi szkeptikus azokkal az emberekkel szemben, akiknek meggyőződésük van... Nekem 35 év alatt nem sikerült meggyőződnöm semmiről, pedig vannak (nyilván buta) emberek, akik szerint nem vagyok hülyébb az átlagnál...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.