Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#169701) Woodslave válasza bigmasterg (#169700) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja tényleg bocs nem figyeltem :D

ja írhattam volna hogy ne vegyen fehérjét mert véletlenül kétajtós szekrény lesz, de a topic már nem a régi meg polkorrektség van és segítés :R ;]

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#169702) Deck válasza Deck (#169688) üzenetére


Deck
titán

Hivatalos válasz: "A Brexit miatt van"

PS5

(#169703) laskr99 válasza Madwe (#169698) üzenetére


laskr99
addikt

Passz, annyit mondott a doki ne eröltessem, és fájni fog de 20 éven belül nem lesz se jobb se rosszabb. Ferdülésem van, de így csontosodott, szóval hátfájás+beszúrás néha benyilal :(

Eddig 10 fekvőnek örültem, most már a 25 szerintem jó. +A 2x1p plank után a kezem alig bírtam emelni. Ellenben a 30 kilós erollert feldobom a hévre/2 emeletet fel tudom vinni, igaz itt már fájni kezdenek a karjaim😂

Húzódszkodást kifelejtettem, jelenleg ott tartok hogy 1 megy teljesen majd egy fél, ezt 20 körülre első célnak jó lenne elérni, esetleg a rúdra felhúzni magam később :DDD

(#169704) laskr99 válasza Woodslave (#169693) üzenetére


laskr99
addikt

Tudom, de kevesebb izom megy, közben azért ráedzek, szóval a zsír is megy. Ismerős nő fehérje nélkül 25 kilót dobott le zsírt, őt az izom nem érdekelte, de így is elég erős.. mondjuk úgy :DDD

Úgy értem a fehérjét,hogy ami nem annyira drága hogy nem éri meg, mármint nem nyújt többet csak a "márka"

(#169705) laskr99 válasza Deck (#169692) üzenetére


laskr99
addikt

Passz annyira nem figyeltem, az app amit használok aszerint pl tegnap:

Reggeli:
Sparbol egy szendvics kifli, vajazva+2 ömlesztett sajt lapka+egy kis paradicsom.

Ebéd:
Pizza kingből grillezett csirkemell 15dkg+rizs

Fél 5 fele 1 közepes alma.

Vacsora: 1db szendvics zsemle+3 pick párizsi szelet+vaj.

(#169706) atee_13 válasza laskr99 (#169705) üzenetére


atee_13
őstag

Húú mit fogsz ezért kapni... ;]

(#169707) aelod válasza laskr99 (#169691) üzenetére


aelod
veterán

De ahogy számolgatom szerintem nem elég a bevitt fehérje, emiatt pótolni szeretném.

Miért nem viszed be rendes étellel? 80 kg tst-hoz (1 ts kg/2g fehérje) az a 160g nem kellen gondot okozzon.

Pure gold-ot nyomja mindenki mert a Király Laci beállt mögéje. :U de amúgy bármelyik megteszi és nincs bajod a tejsavó fehérje emésztésével (feltételezem tejsavóra gondoltál fehérje alatt elsősorban)

#169705laskr99Deck

ez viccnek is rossz. Kcal deficitnek megteszi de ezek mellett ne várj nagy izmosodást :N

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#169708) Woodslave válasza aelod (#169707) üzenetére


Woodslave
nagyúr

én biztos nem azért nyomom mert hamarabb próbáltam mint hogy tudtam volna ki az a Király Laci :U

Mondjuk én nem iszom, hanem eszem riszliszttel és zabbal. És az is igaz, hogy pl a fahéjas csiga íz meg a vanília se annyira extra se ízre se állagra.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#169709) Woodslave válasza laskr99 (#169705) üzenetére


Woodslave
nagyúr

80 kg-s férfiként 928 kalóriát eszel. Aham :U

Igazából ezen segíteni se nagyon tudunk legalábbis érdemben. :D De valóban ha az alma mellé iszol egy fehérjét az nem fog ártani

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#169710) bigmasterg válasza laskr99 (#169705) üzenetére


bigmasterg
addikt

A 928 kalióra az a napi kajád?
Az még egy nem edző nőnek is kevés.

Ugye nem számolod napi szinten a kalóriát és makrókat? Ilyen szendvicsek és túlzó deficit mellett nincs sok értelme.

(#169711) aelod válasza Woodslave (#169708) üzenetére


aelod
veterán

nem rád értettem, csak nézve a sztorikat ott már engem zavar, hogy folyton sós karamellás meg tököm tudja mi...jó tudom nem kell nézni ;]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#169712) laskr99 válasza bigmasterg (#169710) üzenetére


laskr99
addikt

Szerintem ott rosszul számol, ha azt nézzük az 1db zsemle 50g majdnem. Arra nekem írt ilyen kevés kalóriát+az 50g párizsi. Kolléga aki számolja minden nap, neki 20g kenyérre ír 200 kalóriát, passz.

Amúgy ez a tegnap, most 1 hete fáj a gyomrom mert valami rosszat ettem, emiatt próbálok rendesebben enni mégjobban+kevesebb az étvágyam picit.

Alapból ha péksüti a reggeli ebéd, ha melóba vagyok akkor a benti kaja amit lehet rendelni ha home office akkor főleg kifőzde ahol eszek.

(#169713) laskr99 válasza Woodslave (#169709) üzenetére


laskr99
addikt

Ez változó, ezért írtam le mit ettem. Meg szerintem az app rosszul számol.

Alapból talán 1600 körül szokott lenni az app szerint, passz. Ezért kértem tanácsot hátha :U Nagyon válogatós vagyok, emiatt kevesebb dolgot eszek meg, húsból is csak a csirke/pulykamell.

(#169714) laskr99 válasza aelod (#169707) üzenetére


laskr99
addikt

Gondolom tejsavó, mindenki fehérjeként hivatkozik rá.

Eleg hízékony típus vagyok, meg mellesleg a húst se szeretem annyira, csirkemell oké kb 2 szelet és tele vagyok. Szóval passz. Már egy alap rendes kaja is 2 szelet csirkemell/sült krumpli v rizs. Emellé reggelire ha nincs időm péksütemény meg estére is. A cukros italokat cseréltem zerora már egy ideje.

De pl hétvége az úgy áll, hogy reggelire valami péksüti/szendvics ebéd 4 tojás+1/2 zsemle vagy 4-5 bundás kenyér, estére meg marad még 2.

(#169715) aelod válasza laskr99 (#169714) üzenetére


aelod
veterán

Figyelj most megmondom neked a frankót mert odáig olvastam, hogy kifogás, kifogás stb. stb.....
komoly táplálkozási gondok vannak nálad és ameddig ezen nem változtatsz teljesen mindegy milyen fehérjét veszel.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#169716) Qtya123


Qtya123
őstag

Ha már így szóba jöttek a makrók, múltkor megtettem azt, amit még soha a 15 év edzegetés alatt, megnéztem egy napon pontosan kiszámolva, hogy miből mennyit vittem be:
Kalória: 3195
Fehérje: 166,1
Zsír: 101,3
Szénhidrát: 395,6

Kb 185 cm vagyok és 109 kg. Fehérje lehetne kicsit több, zsír kevesebb. De ez egy viszonylag visszafogott nap volt, amolyan odafigyelsz, hogy megállj legyen a kaja.
Normál napon valószínű mindegyik több valamennyivel. Gondoltam számolom majd tovább, aztán persze lesz@rtam. :N Célom amúgy nincs igazán, azon kívül, hogy ne sérüljek edzés során. Esetleg ha menne le a bélből és úgy 100 kg-nál megállnék az jó lenne, csak ahhoz ugye tenni is kellene a kajával/számokkal. :U

Még jó, hogy valamennyire rászólok magamra, mert ha beindítanám a porszívót a pofámban, akkor lényegesen többet ennék, egyáltalán nem okozna gondot a fenti értékekhez tartozó kajamennyiség +50%-át megennem egy nap. Pl a fenti számokban van 4 tojás, de ha a szívemre (gyomromra) hallgatnék, akkor 8-at ettem volna, mert a 4 az a nagyjából jóllaktam és nem érzek éhséget, de teltséget sem kategória. :B

(#169717) VVoid


VVoid
aktív tag

Sziasztok,

társasház konditermébe kellene vennünk egy evezőgépet. Eddig elbohóckodtunk azzal, ami ott van, de sikerült megszavaztatni lakógyűlésen egy kis pénzt felújításra. Semmi extra nem kell, csak strapabíró, jó minőségű legyen, senki nem ott készül az Év Gyúrósa titulusra. Keret kb. 250-300k lenne erre. Újonnan, számlával, garanciával. Tudtok esetleg ajánlani valamit?

(Én sajnos nem vagyok benne annyira a témában, használom, ami van, de nem nagyon van összehasonlítási alapom különböző gépekkel, vagy hogy mire érdemes ilyenkor figyelni.
Egy ilyesmi megfelelő lenne: https://www.insportline.hu/8976/evezopad-insportline-incondi-rw60 ?)

Köszi,
VVoid

(#169718) atee_13


atee_13
őstag

Kezd beérni a sok home office a nyárra

(#169719) laskr99 válasza aelod (#169715) üzenetére


laskr99
addikt

Ha azt olvasom amit mások itt, akkor ahhoz a 160 grammhoz mellé baromi sok mindent kéne enni. Ha leosztom egész napra értelmes kalória mellett is kb pont el tudom érni a 80gr fehérjét. +jelenleg fogyózok mint írtam, azt a 10kg felesleges akarom leadni.

Ha a ma tervezett kaját beosztom akkor:
Reggeli:
Spar teljes kiőrlésű zsemle 1db
10dkg csirkemell sonka
40g paradicsom

Ez kb:
Kalória:319
Fehérje: 23

Ebédre:
15dkg csirkemell+rizs köretnek(passz mennyi, a hely azt nem írja,de legyen 200g)

Ez kb:
Kalória: 440
Fehérje: 38,6

Uzsonna:
Alma 100g
Kalória: 31
Fehérje: 0,4

Vacsora:
Spar teljes kiőrlésű zsemle 1db
10dkg csirkemell sonka
40g paradicsom

Ez kb:
Kalória:319
Fehérje: 23

Még mindig csak kb:
Kalória: 1109
Fehérje: 85

Ezzel kb picit vagyok csak éhes, szóval még valamit kéne találni amit lehet enni, de nem lövi ki a kalóriát.

(#169720) headhunter válasza bigmasterg (#169681) üzenetére


headhunter
addikt

Hazai teremben láttál hasonló súlyzót?

[ Szerkesztve ]

(#169721) Janaboy válasza laskr99 (#169719) üzenetére


Janaboy
veterán

Csak hogy az 1100 kalória kevés.
Én amúgy kb 1400 kalóriaval viszek be kb 130-140 gr fehérjét, 120-140 gr közötti szénhidrátot es kb 30 gramm zsírt.
Szóval az 1500-1600 kalóriát simán ehetsz és még mindig deficitben leszel.
Amúgy délben csmell este csmell, reggeli zabkasa túróval és már majdnem meg is vagy :)
A másik amit itt is sokat ismetelnek, hogy ezek a zero üdítők nem jók, persze nem arról van szó, hogy ne igyál néha, de nem folyamatosan.
Helyette sima víz (szensavmentes ásványviz vagy csapviz).

Janaboy

(#169722) laskr99 válasza Janaboy (#169721) üzenetére


laskr99
addikt

Meló és napközben vizet szénsavasat iszok(baj?). Eddig megvolt a kakaós csiga miatt az 1600, csak most 1 hete valami megcseszte a gyomrom, azóta szombaton ettem nagyobb adagot. Most kezdenék valahogy visszaállni a rendes étkezésre, de péksütit mellőzve már, és azt valahogy kipótolni amire jelenleg semmi ötletem.

Reggelit szendvics és társaival tudom megoldani. Ha HO van akkor még okés a valahogy kevergetése a kajáknak.

Estére is szendvics, mert főzni bevallom nem tudok, rendelgetős cuccok vannak. De ott a Csirkemell sonka, az kb ugyan az ahogy néztem :))

(#169723) stratova válasza Madwe (#169698) üzenetére


stratova
veterán

:) Ezekre akad is jó pár példa, cali move, és FitnesFAQ csatornákon is (és még nyilván sok csatornán). Deadbug után meg jöhet a hollow body hold könnyebb verziója.
Nekem mondjuk derékra/hátra még mindig nagy kedvencem a swimmer (aminek pár eleme a supermanre hajaz). Törzsre+fenékre még híd és a reverse plank sem rossz (ha már mindkét "oldalt" edzi).
laskr99: ex has, péksütemény helyett nem túl érett banán, kása? De mások biztonsan adnak tutibb tippet.

[ Szerkesztve ]

(#169724) Qtya123 válasza laskr99 (#169722) üzenetére


Qtya123
őstag

"Reggelit szendvics és társaival tudom megoldani. Ha HO van akkor még okés a valahogy kevergetése a kajáknak."

Reggelire tudod azt is csinálni, hogy bedobsz a turmixgépbe mondjuk 120 gr zabot, 1 banánt (az kb 120-130 gramm hámozva), 40 gramm fehérje port, aztán felöntöd 4-5 deci vízzel és gyerünk. Megspékelheted még fagyasztott gyümölcsökkel, egy kis fahéjjal, lenmaggal, lenmagliszttel, vagy bármi mással. Aztán ha nincs időd otthon elfogyasztani, akkor bevágod egy shakerbe és viszed a melóba.

Az elkészítése nem tart tovább, mint a szendvicseknek és így már reggel lényegesen több tápanyagot tudsz bevinni, mint a szalámis zsemlével. Ráadásul ezek a felvágottak nem az egészséges alapanyagok tárházát tartalmazzák finoman fogalmazva.

[ Szerkesztve ]

(#169725) bigmasterg válasza laskr99 (#169722) üzenetére


bigmasterg
addikt

Szerintem ennél a tojásos kaják jobbak reggelire.
4-5 tojás csak lemegy, meg mondjuk egy banán utána, hogy legyen ch is.
Vagy akár a klasszik' zab-fehérje, ha kevesebb zsírt szeretnél bevinni.
Én spec nem tartok a zsíroktól, de ez egyénenként változó.

(#169726) Dinter válasza Qtya123 (#169724) üzenetére


Dinter
addikt

+1, én is ezt csinálom.

(#169727) Madwe válasza laskr99 (#169719) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ezzel baromi nagy kcal deficitben vagy… ami rohadtul nem jó. Az egy dolog hogy rengeteg izmot vesztesz így (pláne hogy iszonyat alacsony a fehérjéd. Pláne h nem edzel rendesen) de ráadásul az anyagcseréd is szétbaxod… ami ha tartós fogyást szeretnél rohadtul szerencsétlen helyzethez vezet majd. Persze ha világ életedben éheztetni akarod majd magad s napi 1-2 óra kardiót letolni csak h ne hízz akkor végülis jó az irány… hidd el, a topikban itt sokan vagyunk akik nagy felesleget adtunk le, tudjuk miről beszélünk ezesetben, nem csak világ életében fitt izmos emberek vannak itt… a kulcs a fenntartható életmódváltás, s az nem lehetséges ekkora deficitben… így sikerült is elérnem h normális maradt az anyagcseém, néha még túl jónak is érzem… 75-85kg között mozgok szálkásítás/tömegelés esetén, s 2800kcal az nekem már egy akkora deficit h alá semmiképp nem mehetek, még azzal is szaladnak le rólam a kilók… ok, én sokkal többet mozgok, de nem ennyivel :)

először lődd be mi lehet a szintentartási kcal igényed s az alá ne menj max 500kcal-al - de ez 1500-1800kcal alatt tuti nem lesz. Ez amit te beviszel még egy 40kilós lánynak is kevés…

másrészt próbálj meg fehérjében gazdag ételeket enni, ne ilyeneket. Az se kifogás h nem szereted a hús - én TÉNÉ étkezem, semmilyen állati eredetűt nem eszem, fehérjeport sem, mégis elérem könnyen a 2g/tskg fehérjét még szálkásítás alatt is (amikor nehezebb, lévén % akkor magasabb a fehérje, kevesebb kcal miatt)
s egyébként javaslom ha tudsz inkább teljes értékű, ne feldolgozott ételeket egyél, ez a zsemle meg párizsi meg vaj… hát ezeket kerülném…

húsok, halak, tojás, cottage cheese imondjuk ez erősen feldolgozott :) ) , bab, lencse, csicseri, gomba, bulgur, barnarízs, zab, amaránt, kendermag, lenmag, dió, paradió, mandula, mandulavaj s ilyesmiket próbálj meg beépíteni étkezésedbe. Ha vmiért úgy gondolod megunod a saját ízeid játsz a fűszerekkel - fahéj, curry, garam masala, stb… Egyél minden étkezésben vmi fehérjés dolgot minimum, lehetőleg legyen mellé zöldség is… ne félj a gyümölcsöktől, magvaktól sem, pláne ameddig ilyen alacsony a kcal beviteled.. Főzni kezdetben senki nem tud de hamar ráérez az ember… időben is hamar megleszel vele, gyorsabban mint gondolnád. Ok, mosogatni kell majd sokat… először próbálj meg csak 1 étkezést 100% kiváltani saját kosztra ami nem feldolgozott - erre a legegyszerűbb általában a reggeli, de lehet esetedben a vacsora… a zabos reggelire már kaptál fent tippeket, nekem pl a gyorsan nincs időm rántsunk össze reggelit zabom:
100g zab, rá 0.2l cukormentes szójaital (most nyáron be hűtőbe 2 perce s hidegen készítem, de egyéb esetben nem hűtöm hanem mikrozom 2 percig) rá 10g lenmagpehely, 10g kendermag, 10g 10% zsírszegény kakaópor, fahéj, 100g fagyasztott gyümölcs (áfonya, szeder, málna, banán). Az egész megvan 3-4 perc alatt… ha gondolod tehetsz bele még fehérjeport is…
vagy ugyanez ha reggel ennyi időd sincs: overnight oats formában: a fentebbi dolgot előző nap este elkészítem egy bödönben s hűtőbe teszem másnap reggelig - így az állaga is más lesz, változatos is így :)

[ Szerkesztve ]

(#169728) Woodslave válasza laskr99 (#169722) üzenetére


Woodslave
nagyúr

azt gondolom a célodat - legalábbis a zsír le részét - ezzel a kajával is el tudod érni ha elegendő ideig vagy kalóriadeficitben, de hozzáállásod (lehetőségeid :U legyünk megengedőek) és gondolkodásod a kérdésben olyan, hogy szerintem itt mi teljesen feleslegesen túráztatjuk magunkat érdemben semmilyen segítséget nem fog jelenteni neked. De ez nem probléma nem mindenkinek azonosak a céljai és nem mindenki hajlandó gyökeresen változtatni a dolgokon. :R

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#169729) Madwe válasza atee_13 (#169718) üzenetére


Madwe
nagyúr

Veszélyes ez a home office :) milyen makrókkal s milyen edzéstervvel dolgozol, ha publikus?

(#169730) atee_13 válasza Madwe (#169729) üzenetére


atee_13
őstag

Régebben teljesen grammoztam mostanság kb minimálisan számolom.

Többnyire hétköznap:

20 g kókusz 10g chiamag 45g zab 40 g fehérje 1 banán 2 kanál fagyasztott gyümölcs
2x 150g csirke + 50g bulgur + párol zöldség
edzés után 40 g fehérje
vacsora mikor mi van :D ha akciós akkor pl füstölt lazac vagy makréla + csirke vagy kb 3 tojás -1 sárgája, de van, h 6 tojás -3 sárgája ehhez pufirizs vagy bulgur vagy ami éppen kézre esik és készen van, ebből annyi amit legkevesebb meg tudok enni, h ne legyek éhes igyekszem napi 200g alatt tartani a ch-t amennyire lehet
annyit csalok, h 1 kocka csokit megeszek a táblából :DDD
lefekvés előtt még casein + glutamin

Vizet meg annyit iszom amennyit csak tudok este 6 ig, h az éjszaka nyugodtan teljen ;]

Hétvége az a bűnözésé ;]
azért igyekszem figyelni, h normális minőség legyen, de van, h megeszem a mirelit pizzát úgy, h én pakolászom rá a feltétet, vagy házi hambit, de ilyenkor este csak egy fehérjeturmix.

Edzeni otthon edzek. Van egy húzódzkodó állványom, francia rudam, öv a húzódzkodáshoz tolódszkodáshoz, szőnyeg felülésekhez, fekvőtámaszbak ezek közül variálgatok mikor mit tudok ellesni ötlet gyanánt netes videókból vagy egyedileg továbbgondolni.

Amit aelod említett, h tolódszkodás vállgyilkos én is aláírom :DDD utóbbi időben nálam is előjött egy kellemetlen érzés így most újfajta gyakorlatokon agyalok, h pihentessem

(#169731) Janaboy válasza Madwe (#169727) üzenetére


Janaboy
veterán

ilyenkor nem ropog a fogad között a fagyasztott gyümölcs? :D

Janaboy

(#169732) aleister válasza atee_13 (#169730) üzenetére


aleister
veterán

"szőnyeg felülésekhez"

Ezt szerintem gyorsan felejtsd el. 45 perces hasprogramom volt, aminek az alapját képezte a különböző felülés alapú hasgyakorlat. 3 év alatt gallyra vágta a gerincem. Manapság már minden gyógytornász egyetért abban, hogy káros a felülés.
Helyette plank, haskerék vagy olyan lábemelés, amikor a felső test függőleges marad (pl függeszkedésben, vagy tolódzkodó állványon).
Nekem a tolódzkodás hála égnek nem bántotta a vállam, pedig plusz súllyal csináltam anno, és teljes mélypontig leengedtem.

Más...L-Arginint próbáltatok már? Eddig azt hittem, hogy az ízesítetlen BCAA-nál nincs rosszabb, de tegnap átértékeltem ezt a kijelentésem.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#169733) Madwe válasza aleister (#169732) üzenetére


Madwe
nagyúr

Hasprés gerincgyilkos :) kerülni kell… viszont függeszkedésben lábemelés is tud az lenni ha nem helyesen kivitelezett, fontos hogy maradjon egyenes a hát, sokan behajlítják (ami kb ugyanúgy rossz terhelés mint a leficcanó fenék guggolásnál)

nincs is jobb egy ízesítetlen bcaatól - úgy felbasz az íze h már csak attól dinamikusabb lesz az edzés :)

[ Szerkesztve ]

(#169734) Janaboy válasza Madwe (#169733) üzenetére


Janaboy
veterán

Mi szoktunk hasprést csinálni, vagyis az edző csináltat velem.
Nem tudtam, hogy ez veszélyes lehet.. :D
Bár az elején volt (nem mintha régen járnék) inkább, most inkább plank meg lábemelés fekve.

Janaboy

(#169735) aelod válasza aleister (#169732) üzenetére


aelod
veterán

3 év alatt gallyra vágta a gerincem

Rossz kivitelezés. Nem a gyakorlat hibája...

Madwe

Hasprésben semmi gerinc "gyilkos" dolog nincs. :N

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#169736) Woodslave válasza aelod (#169735) üzenetére


Woodslave
nagyúr

pont ezt akartam írni. A tesiórás felülésen már lehetne vitatkozi de a hasprés.. :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#169737) aelod válasza Woodslave (#169736) üzenetére


aelod
veterán

Igen.

Azt az edzőt pedig amelyik engedi a tarkóra tenni a kliens kezét (és így túlzott terhelésnek kitenni a nyaki csigolyákat hasprés közben) nagyon gyorsan el kell felejteni...

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#169738) Qtya123 válasza atee_13 (#169730) üzenetére


Qtya123
őstag

Nem semmi! Jól kipattintottad magad edzőterem nélkül, pusztán otthoni edzéssel. :K

[ Szerkesztve ]

(#169739) atee_13 válasza Qtya123 (#169738) üzenetére


atee_13
őstag

Annyi hendikeppen volt, h gyerekkoromban rendszeresen sportoltam.

Tortnából 2x voltam országos 7.
kézilabdában voltunk országos 5. ek

Azután meg csak a gurulós foci maradt, sajna nem a nagylóvés :DDD

Kiöregedtem a helyváltoztatásos sportból, meg már fájtak is a tagjaim, fotelban ülni meg nem tudtam ezért elkezdtem otthon edzeni

#169740Woodslave

igen így szerencsére nem a nulláról kellett építkezni, talán emiatt is szeretem ezt jobban mint a szimpla súlyzós edzéseket. Középsuli elején voltam próbáltam, de nem jött be.

:R :R

[ Szerkesztve ]

(#169740) Woodslave válasza atee_13 (#169739) üzenetére


Woodslave
nagyúr

szép :R Mondjuk a torna ad egy alapot :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#169741) lionshamlet válasza atee_13 (#169718) üzenetére


lionshamlet
senior tag

Ki vagy rakva mint a mona lisa, grat.
Nem is tervezed a súlyzós edzések közbeiktatását?
Milyen étrend kiégészítőket használsz?

(#169742) HussarF válasza atee_13 (#169718) üzenetére

Elég jó, de Angel-en azért több izom volt, mikor megszületett. ;]

Van csempe is, úgyhogy remélhetőleg jön a mester és megszakérti, hogy miért vagy töketlen ;]

Amúgy sokkal jobb képeket ki lehetne hozni ebből a formából, ha jól pózolsz :R

(#169743) atee_13 válasza lionshamlet (#169741) üzenetére


atee_13
őstag

csak ilyen matrica volt a telóban ;]

Nekem tetszik ez az edzésmenet, hazamegyek és ha esik ha fúj ,senkire se kell várni és edzek. Nincs tervben súlyzós, guggoláshoz gondolkoztam, de rengeteg súly kellene. Néha asszonyt a hátamra veszem kb 50 kg meg 10 kg tárcsát szorongatok, de inkább felugrálok mint csak felállok. Panelben nem a legszerencsésebb. Maradtam inkább az egylábasnál egy kis súllyal.

4g kretint 20g glutamint +fehérjét, mást nem szedek. Régebben elkövettem azt a hibát, h builderről informálódtam és így természetesen tele voltam mindenféle csodával :DD a szekrényben, de kikoptak és csak ennyit szedek már, de lehet csak a fehérje is ugyan ezt hozná.

Ja meg persze vitaminok

#169742HussarF

Tükörben teló nélkül nekem is jobbnak tűnik, de csak így tudom a kezembe fogni a telefont :D

[ Szerkesztve ]

(#169744) aelod válasza atee_13 (#169743) üzenetére


aelod
veterán

Grat! :R

#169742Hussar

Egyértelmű, hogy több izom volt rajta ;] És ismét kinyitja a koksz bibliát, hogy mi ment mert van egy ér ott azon a bicón.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#169745) atee_13 válasza aelod (#169744) üzenetére


atee_13
őstag

Én köszönöm a 200 alatti ch iránymutatást :R

(#169746) aelod válasza atee_13 (#169745) üzenetére


aelod
veterán

:C

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#169747) VVoid


VVoid
aktív tag

Esetleg erre valaki, ötlet, javaslat?
[link]
Köszi előre is.

(#169748) aleister válasza aelod (#169735) üzenetére


aleister
veterán

Fenét. De, akkor te csináld. Aki meg hosszú távon gondolkozik, az hallgasson inkább a gyógytornászokra.
Röntgen és MR után csak annyit kérdezett a reumatológus, hogy "Kockás a hasa, ugye? Mert látom sok felülést csinált.". Nekem is a cikkben szereplő L5-S1 átmenetnlé deformálódott a porc.

Igazából, ha bárki rákeres a "felülés káros" szavakra, rengeteg helyről megerősítést kap.

Madwe:
Igen. Sokan lendületből, koordinálatlanul csinálják. Akkor simán domborodhat a hát.
Ha a BCAA bejött, akkor az L-arginint egyenesen imádni fogod. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#169749) aelod válasza aleister (#169748) üzenetére


aelod
veterán

Igazából ha értelmezed a kommentem akkor láthatod, hogy a hasprésről beszéltem és nem felülésről... :U

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#169750) vaakuum


vaakuum
addikt

Arra van valami jó infótok, hogy terhelésre az izom egy része szépen elkezd összehúzódni (a teljes szakaszon), de utána egy részszakaszon nem akar kiengedni, emiatt ottmarad egy nyomásra is érzékeny csomó, és természetesen az izom fájdalommal reagál még a kisebb terhelésre is a továbbiakban? HA jól rémlik a masszőrök imádják ezeket szétnyomkodva kínozni a pácienst, de a hátteréről esetleg ha valami bővebb infótok lenne, szívesen olvasnék róla. Vádlinál jártam így, elsőre attól féltem, szakadás, de hangja nem volt, izomtónus változás nem látszik (csak a szokásos, hogy amúgy sem pontosan egyforma a kettő), véraláfutás, elszíneződés sem látszik napokkal később sem, és gyakorlatilag egy 6-8 másodperc alatt épült fel a fájdalom. Ha jól tippelem, minden mozdulatnál egyre hosszabb szakasz maradt "görcsben".

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.