Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#169101) Jim-X válasza aelod (#169099) üzenetére


Jim-X
őstag

Tenyleg o volt sitten? :Y

A játék az nem játék!

(#169102) aelod válasza Jim-X (#169101) üzenetére


aelod
veterán

Azt nem tudom nem is érdekel 😆

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#169103) rwin5 válasza Jim-X (#169101) üzenetére


rwin5
őstag

:DDD :DDD :DDD :DDD :DDD / ő (is) / így jobban ütött volna, amúgy nem tudom. Instán néztem egy ideig új videóit, de ott most olyanokat mondott, hogy már leálltam vele, az instával is. ;]

(#169104) aelod válasza rwin5 (#169103) üzenetére


aelod
veterán

Nem a legélesebb kés a fiókban.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#169105) benfolds válasza bigmasterg (#169096) üzenetére


benfolds
őstag

kevés youtube-ot nézel, ez a "kiszólás" tök általános ilyen "színesítő" elem a videókban. kicsit lazább lesz tőle a dolog, nem annyira monoton, kevésbé tűnik merevnek, fontoskodónak a szövegelés. én legalábbis így értelmezem ezt.

(#169106) BÁ Nutrition válasza Jim-X (#169101) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Bohos K.

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#169107) t256 válasza parazstaposo (#169098) üzenetére


t256
őstag

Pont ezt hallgatom.
Érdekes, amit mond. A csirke-rizs felejtős, kb egyed ami jól esik (pl lekváros kenyeret) abból sokat és nőni fogsz.
Nem tudom Tibi hallott-e már a glikémiás indexről és a diabetesről.
Nem rossz az irány csak a kezdők ne kövessék ezt szó szerint, mert csúnya hízás lesz a vége.
Makró számolással jó lehet, valamint ha a nomrális étrend mellé eszed ezeket a kajákat, ha belefér a napi kalóriába.
Ráadásul most van rajta legalább 30 kg felesleges zsír...

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#169108) parazstaposo válasza t256 (#169107) üzenetére


parazstaposo
újonc

Nézd még meg ezt is: [link]
Kíváncsi vagyok a véleményetekre.

(#169109) goodboy007


goodboy007
senior tag

Füzessy-vel kapcsolatban ment a "ne variáljál" duma, ezt tudja valaki, hogy miért mondogatták Bélálék?

"propriocepció és peroneus aktiváció a kulcsszó, mert az emelést nem előzi meg excentrikus kontrakció, magyarul stretch-reflex vagy miotatikus (excentrikus megnyúlási) reflex." - Zola007

(#169110) aelod válasza goodboy007 (#169109) üzenetére


aelod
veterán

Tibink szerepelt felnőtt filmben is ott mondta a partnerének, hogy vedd be ne variálj.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#169111) z123456z


z123456z
őstag

Sziasztok.
Pár éve, megnövelt fehérje és különböző aminósavak bevitelével, visszafogott táplálkozással és némi itthoni edzéssel sikerült rövid idő alatt ( kb fél év ) több, mint 20 kilót leadnom. És ahogy lenni szokott, azóta abbahagytam, és még többet is visszahíztam, elgyengültem. Most agyban megint összeszedtem magam, és újra nekivágtam, ezeket vettem: MuscleTech Cell Tech HYPER-BUILD; MuscleTech NitroTech 100% Whey Gold, és állandóan furán érzem magam, rosszul vagyok, néha remegés, izzadás, ingerültség. Régen több mindent fogyasztottam, de tulajdonképpen ezekben minden akkori benne van, kivéve a vitaminokat és izületvédőt. Akkoriban semmi bajom nem volt, most meg ez a szarság, de nem hagyom abba, nem akarok állandóan nagyobb gatyákat venni. A mostani felállásban két újdonság van számomra, a kreatin és a taurin. Mondjuk edzés utáninak írják, de én edzés közben iszom, de ha pihenőnapom van, akkor is iszom egy adagot. Egyébként a taurin és a kreatin miatt arra is gondoltam, hogy edzés előtt kellene inkább egy fél órával. A fehérjéből napi 3 adag, reggel, délben, este, a másikból egy adag/nap.
Találkozott már valaki hasonlóval, vagy kezdjem méregetni a cukrom?
Köszi.

Ja, még annyit, hogy célom a fogyás, és, hogy az zsírból történjen, ne izomból. Fejlődni különösebben nem akarok, ami jön, annak örülök, de nem kimondott cél.

[ Szerkesztve ]

(#169112) Madwe válasza z123456z (#169111) üzenetére


Madwe
nagyúr

az ilyen booster szaroktól ez simán lehet, pláne ha naponta tolod, ami egyáltalán nem ajánlott, sőt! Semmi szükség ezekre.
Ugyan nem ez volt a kérdésed, de:
kreatinra semmi szükséged kezdőként. Taurin s egyéb boosterek szedésére sem, pláne minden nap. Azt késöbb is max ritkán szedd, ha egyáltalán...

miért eszel 3 adag fehérjét? Ennyire félreeszel hogy így kell feltold a fehérjeadagod? Napi 1 legyen az átlag ha már mindenképp port szedsz, ritkán 2...

mik a makróid amúgy, mekkora deficitben vagy? 2g/tskg fölé nem feltétlen kell fehérjével menni amúgy.

fogytál majd visszahíztál: azért mert diétáztál s nem életmódot váltottál. Diétával bármennyi kilót le lehet gyorsan adni, de ugyanúgy visszajön ha utána ugyanúgy eszel s mozogsz mint elötte. Érdemes életmódot váltani ami fenntartható s élvezetes számodra, még akkor is ha így lassabb a fogyás, mert tartósabb lesz.

[ Szerkesztve ]

(#169113) z123456z válasza Madwe (#169112) üzenetére


z123456z
őstag

Nem vagyok már fiatal titán, a természetes izomvesztést és a fogyással járó izomvesztést akarom ezzel visszaszorítani. Nem akarok úgy kinézni, mint egy Shar pei.
Azért eszek 3 adag fehérjét, mert nagyon visszavettem a kaját, és hogy zsírból legyen kénytelen égetni, nem izomból, hiszen az kap tápanyagot. Nekem ez már bevált. Makrók alatt nem tudom, mit értesz. Anno 103-ról mentem le 80-ra, most 107-ről a cél 90-92. Életmód váltáson sem tudom, hogy pontosan mit értesz, megszokja az ember a kevesebb kaját. Az én megfigyelésem szerint sokkal nagyobb szerepe van a fogyásban és a hízásban is a kaja mennyiségének, mint a mozgásnak. Régen is beállt a szervezetem, a kevesebb karjára, kisebb adagokra, többszöri étkezésre, de ettem mindent. Ha ezt nevezzük életmód váltásnak, akkor ez jött magától. Csak jött egy betegség, és visszatért a falánkság.

[ Szerkesztve ]

(#169114) Qtya123 válasza z123456z (#169113) üzenetére


Qtya123
őstag

Az életmód váltással azt értette a kolléga, hogy - tömören fogalmazva - állj át egészséges ételekre és figyelj oda a rendszeres mozgásra és ez onnantól kezdve az életed része legyen, ne időszakos dolog. A makróknak nézz utána, ha nem tudod mit jelent, elég alap dolog.

Amúgy ez nem ilyen egyszerű, hogy fogyni akarok---> kevés kaját eszek, de iszok napi 3 fehérjét, mert akkor nem az izomból, hanem a zsírból fogyok.

A leírt célodhoz felesleges a kreatin, a taurin meg főleg teljesen felesleges. Simán lehet, hogy a taurintól remegsz, hagyd el a pörgetőt.

[ Szerkesztve ]

(#169115) z123456z válasza Qtya123 (#169114) üzenetére


z123456z
őstag

OK, köszi.

(#169116) Madwe válasza z123456z (#169113) üzenetére


Madwe
nagyúr

Makrók: fehérje zsír szénhidrát beviteled egy napon (ami így az össz kalóriabveiteled is kiadja), de akkor ezt nem követed.
2g/tskg fölött nem feltétlen van értelme még szálkásítás esetén se vinni a fehérjét (zsír MINIMUM 0.5g/tskg legyen, de a szénhidrát s zsír között oszd el a maradék kalóriáid ahogy neked jobban kiadja)
a fehérjepor csak egy segítség hogy elérd a fehérjebeviteli céljaid ha félreeszel, így kicsit rugalmasabban tudod megválasztani hogy mit eszel. Napi rendszerességgel 3 adagot enni nem jó ötlet, tele van olyan dolgokkal ami ilyen mennyiségben szépen szétcseszi a veséd májad stb hosszú távon. A boosterről nem is beszélve. Ne a tápkieg ipar marketinganyagából tájékozódj...
Célszerű lenne a kajáidon is változtatni, h a makró céljaidnak megfeleljenek s pl ne kelljen napi 3 fehérjeport betolnod... ezt életed végéig akarod tolni? Napi 3 adag fehérjeport? Ha nem akkor csak időszakos diétát tolsz, s amint abbahagyod vissza fogsz hízni. Lehetőleg nem vagy kevésbé feldolgozott ételeket egyél, olyan makrokkal ami belefér s ha kell kicsit egyél félre s igyál meg 1 max 2 port...
kreatinra végképp semmi szükséged nincs ilyen célokkal.
természetesen csak kajával is lehet fogyni (bár akkor izomveszteség nagyobb lesz, függetlenül a fehérjebeviteledtől) viszont adott mozgás mellett kell meghatározni mennyi energiát viszel be. Ha diétázol s mozogsz hogy fogyj majd elhagyod a mozgást csak attól elkezdesz majd visszahízni ha kaján nem változtatsz. Pláne ha megint úgy eszel mint diétád elött.

[ Szerkesztve ]

(#169117) z123456z válasza Madwe (#169116) üzenetére


z123456z
őstag

Köszönöm.

(#169118) benfolds válasza z123456z (#169111) üzenetére


benfolds
őstag

ami a rosszullétet illeti, lehet, hogy a vércukorszinteddel van baj, érdemes lenne egy vérképet csináltatnod. a kiegészítőket én a helyedben teljesen elfelejteném, az ég világon semmi nem múlik rajtuk, márpedig szerintem te azoktól várod a csodát, ami rossz irány. inkább magadban bízz, és törekedj egy fenntartható, normális életvitelre (ebbe kaja, mozgás, minden beletartozik), amiben jól érzed magadat.

(#169119) aelod válasza Madwe (#169116) üzenetére


aelod
veterán

Azért hülyeséget ne írj.
Nincs a feherjében semmi ami ártana a májnak (nem is értem mi köze hozzá) vagy vesének.

A másik, ha edzés nélkül is magasabb fehérje bevitelen van az adott illető akkor csökkenthető egy fokozattal az izomvesztés. Edzéssel két fokozattal csökken.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#169120) DNReNTi


DNReNTi
őstag

Szevasztok,
Egy hulye kerdessel jovok, de nem tudok rajonni a megoldasra egyedul.

[L-Carnitine + Chrome] 60db, 3590 Ft
Adagolas: 2 tabletta 30 perccel etkezes elott.
Tartalma:
L-carnitine (from L-carnitine L-tartrate) 1000 mg
Chromium (from chromium-(III)-chloride hexahydrate) 20 μg

[L-Carnitine] 60db, 6290 Ft
Adagolas: 1 tabletta edzes elott feloraval.
Tartalma: L-Carnitine L-Tartrate 1000 mg

Korabban a masodikat rendeltem es hasznaltam, igy non-elermiszermernokkent erthetetlen most, hogy a kromot tartalmazo valtozat miert kerul kozel fele annyiba, es aztan miert kell belole 2x annyit szedni, amikor ugyan ugy 1g L-karnitin van benne.

Melyiket valasszam?
A cel - ahogy korabban is - dieta es aerob edzesek melle egy kis extra zsirkontrol. Plusz reggel este kaja elott super fat burner... Hosszu volt ez a karantenosdi :D :U

Koszi!

[ Szerkesztve ]

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#169121) Madwe válasza aelod (#169119) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nem a fehérjében, a fehérjeporok adalékanyagaiban... normális használat mellett semmi gond nem lenne vele, de napi 3 adaggal betolni belőle hosszútávon nem hiszem h annyira jót tenne a vesének... (májhoz tényleg nem lesz köze, jogos :) )

[ Szerkesztve ]

(#169122) Madwe válasza DNReNTi (#169120) üzenetére


Madwe
nagyúr

Keress rá biotechusa weboldalán: a chrome-os esetén 1 adag (2 tabletta) tartalmaz 1000mg-ot. [link]

[ Szerkesztve ]

(#169123) DNReNTi válasza Madwe (#169122) üzenetére


DNReNTi
őstag

Bakker ... :W
Koszi!

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#169124) aelod válasza Madwe (#169121) üzenetére


aelod
veterán

Ha az édesítő szerekre gondolsz mint adalék anyag attól sem lesz semmi bajod. A vese károsodása a magas fehérjeviteltől is téves. Nincs kimutatható tudományos kutatás erre. Tehát ha nincs vese problémád az a napi 2g/ts kg fehérje nem okoz bajt. Abban adok igazat neked, hogy nem turmixból kell fedezni ezt napi szinten hanem csak kiegészíteni vele a fehérje bevitelt.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#169125) Angel2014 válasza DNReNTi (#169120) üzenetére


Angel2014
addikt

Sciteces folyékony karnitinnel nem lősz mellé.

Nem csak ezeket kell nézni hanem milyen erős. Max veszel chromót mellé.

(#169119) aelod : A túlzott fehérjebevitel a vesét nem küldi meg?

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#169126) Angel2014


Angel2014
addikt

Aki oltatott de nem jött meg a kártyája így is tud edzeni.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#169127) stratova válasza Angel2014 (#169126) üzenetére


stratova
veterán

Mint szolgáltató értem a hozzáállását, de azt az egy hetet szerintem már amiatt is érdemes kivárni, mert nagyobb eséllyel termelődött már több ellenanyag. Így is idejekorán küldik azt a kártyát.

(#169128) Macka válasza stratova (#169127) üzenetére


Macka
veterán

Legalább a félősek addig sem jönnek edzeni.

(#169129) aelod válasza Angel2014 (#169125) üzenetére


aelod
veterán

Nem

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#169130) z123456z


z123456z
őstag

Na még egy kérdés. Felbontott termékeknek van vajon piaca? Vagy wc?

(#169131) aelod válasza stratova (#169127) üzenetére


aelod
veterán

Most megint jön egy valag hsz az oltás/kormány/vírus/ témakörben

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#169132) szabi325 válasza z123456z (#169130) üzenetére


szabi325
tag

Láttam már ilyet facebook marketplacen, ott próbáld meg

(#169133) gergo5991


gergo5991
őstag

megprobalok itt kerdezni ha nem baj, Szoval magas a koleszterin szintem. (meg a trigricerid) azt olvastam hogy a jo zsir (telitetlen zsir) csokkenti a koleszterint. Ez azt jelenti, mivel az extra szuz olivaolajban nagyon sok a telitetlen zsir, nyomhatom degeszre magamba es a jo zsir majd lenyomja a koleszterint meg a rossz zsirt? Vagy attol hogy a jo zsir egezseges, nem szabad degeszre enni? csakmert olasz pizzás videókban deciket locsolnak a pizzára, meg a kenyérre is, stb.
10 napja kezdett el szúrkálni a lábamba, hasamba stb, azt hittem vérrög hát elmentem kivizsgálásra, ott derült ki a magas koleszterin amúgy. vérrögre utaló d-dimer értékeim jók voltak. Azóta megy a diéta meg ujból elkezdtem sportolni kezd elmúlni a szurkálás, na meg figyelek arra hogy minimális telitett zsirt vigyek be, csak a telitetlen.

[ Szerkesztve ]

(#169134) Angel2014 válasza gergo5991 (#169133) üzenetére


Angel2014
addikt

Rengeteg kardió rendbe teszi volt nekem is 9 es trigliceridem. 6,5 koleszterinnel.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#169135) gergo5991 válasza Angel2014 (#169134) üzenetére


gergo5991
őstag

nekem 6,3 a koleszterin, meg 3,09 volt a trigiceridem, utána csináltak hdl meg ldl-t is mind2 magasabb volt picivel. Tudni kell azért, hogy minden 2. nap egy kilós pizzát benyomtam kolbásszal, szalonnával meg igy. 86 kiló vagyok amúgy, sose sikerült meghiznom, pedig évek óta igy kajáltam. Most keményen megy a diéta zabkása, saláták, párolt csirkehús, lightos mozzarella, gyümölcsök, zöldségek, na meg sok fokhagyma. 1 hete megy már a kerékpározás meg otthon sulyzózás. Az a baj minden halra és diófélékre,mandula stb allergiás vagyok, szóval nehéz nekem omega 3 meg 6 ot bevinném

[ Szerkesztve ]

(#169136) Madwe válasza gergo5991 (#169133) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ez azt jelenti hogy a zsir amit beviszel annak legyen jo az aranya… omega3 stb. De ez nem azt jelenti hogy akkor eszel mint eddig csak noveled a jo zsir aranyat. Ha magas a koleszterin akkor eleve csokkentsd a bevitt zsir. Ha magas a tgc erteked akkor valszeg chbol is tuleszed magad, azon is kene csokkenteni, s igen, kardio is segithet ezen.
a stressz is rossz hatassal van ezekre, probalj meg nyugodtabb legkort teremteni magadnak, pihenj rendesen s igyal sok vizet :)

[ Szerkesztve ]

(#169137) ginola


ginola
addikt

Nekem a triglicerid szintem csupán 0,41 ez mire utal?

[ Szerkesztve ]

(#169138) S e t h válasza Angel2014 (#169134) üzenetére


S e t h
nagyúr

Tehát ha zsírszallonát eszek tepertővel kardió mellett, akkor csökkeni fog?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#169139) rwin5


rwin5
őstag

Ma meglett végre az első oltás. Tegnap néztem magam a tükörben, olyan szarul nézek ki, szerintem évek óta nem volt ilyen gyenge a forma :DDD csak a 2. Oltás után akartam kondiba járni, de szerintem ha lesz igazolvanyom akkor nekiallok a reggeli kondinak. Amúgy nekem fájt az oltás, pedig magas a küszöböm

(#169140) Angel2014 válasza S e t h (#169138) üzenetére


Angel2014
addikt

Így van..

Először meg kell tanulni mi a koleszterin és mi okozza. Vele együtt jön a triglicerid is.

Van zsírdiéta vagy ketogén is mégis jó mind a kettő nekik.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#169141) aelod válasza Angel2014 (#169140) üzenetére


aelod
veterán

Májnak is csodálatos. Ja nem...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#169142) benfolds


benfolds
őstag

a világ leggazdagabb embere, aki 45 fölött kezdte el kigyúrni magát, naturál vagy...? :U

[ Szerkesztve ]

(#169143) aelod válasza benfolds (#169142) üzenetére


aelod
veterán

Konkoly a kérdés? 😁

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#169144) Woodslave válasza benfolds (#169142) üzenetére


Woodslave
nagyúr

azért ha ránézek nem az jut eszembe hogy nem naturál. Ha a before kép alapján vonunk le következtetést a genetikai adottságairól és figyelembe vesszük hogy tényleg csak 45 fölött kezdett edzeni ami már annyira nem a legjobb idő az izomépítésre...

Mondjuk a kaja-kieg-edző témakörben nem hiszem hogy van olyan amit ne tudna megengedni magának, szóval...

Ha meg az asszonykát nézem akkor nem tartom elképzelhetetlennek, hogy igénybe vesz némi teszto pótlást mert biztonságos, hatásos és szintén nem probléma a pénz és nemcsak a gyúrás miatt hasznos ebben a korban

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#169145) aelod válasza Woodslave (#169144) üzenetére


aelod
veterán

Akár lehet de felesleges ezen lamentálni. Legtöbb ilyen körökben lévő ember nem ad magára ő viszont legalább sportos.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#169146) t256 válasza aelod (#169145) üzenetére


t256
őstag

A füleivel mi történt? Mitől lett elálló? Szerintem nem ugyanaz a két ember.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#169147) akooos válasza t256 (#169146) üzenetére


akooos
veterán

Csak elfogyott a haj mögüle.

(#169148) HussarF válasza akooos (#169147) üzenetére


HussarF
addikt

Elon a hajbeültetést választotta

(#169149) aelod válasza t256 (#169146) üzenetére


aelod
veterán

Sok creatintól bevizesedett neki és elállt.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#169150) Woodslave válasza aelod (#169149) üzenetére


Woodslave
nagyúr

annyi pénze van megoperáltatta. Csak éppen elállósra ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.