Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#169051) Dinter


Dinter
addikt

Azzal artok az izomepitesnek, ha felsőtest után futok egy 20 percet?

(#169052) Tamas1982.1 válasza Dinter (#169051) üzenetére


Tamas1982.1
tag

Nem.

(#169053) pruzsi


pruzsi
őstag

Üdv!
Edzéshez keresnék cipőt , fő a kényelem és a stabilitás pl guggolásnál, mivel felénk csak kínai gagyik vannak csak online tudok vásárolni, mit tudtok ajánlani 8-13e között ,már ha létezik ennyiért. Akár munkacipő is lehet acél orral ha tudja mit kell. :D

(#169054) Angel2014


Angel2014
addikt

Megvan a tokiói kvóta az olimpiára Alexnek!

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#169055) Angel2014 válasza Angel2014 (#169054) üzenetére


Angel2014
addikt

A jobboldali Grúz származású Olaszt verte meg a döntőben hát jól szét van kokszolva Nikoloz KAKHELASHVILI.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#169056) rwin5 válasza Angel2014 (#169054) üzenetére


rwin5
őstag

birkózás számomra az egyik legnézhetetlenebb sport

(#169057) ginola


ginola
addikt

6-7 hét kihagyás ,covid miatt, az soknak számít, nagyon le lehet épülni?

(#169058) aelod válasza ginola (#169057) üzenetére


aelod
veterán

Mihez képest? Én 6 hónapig súly közelében nem voltam.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#169059) Angel2014 válasza aelod (#169058) üzenetére


Angel2014
addikt

Nem ez volt a kérdés hol voltál, hanem leépültél e!

Most fog megmutatkozni ki is volt a kokszosz betyár , ki volt a kreatin betyár, és kinn működnek az emlékező izmok akik tisztán edzettek! ;]

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#169060) aelod válasza Angel2014 (#169059) üzenetére


aelod
veterán

Izmosabb vagyok mint valaha ;]
Ja, hogy te még mindig itt tartasz. Értem :DDD:DDD

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#169061) Woodslave válasza aelod (#169060) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Pedig te valamelyik betyár vagy az tuti ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#169062) Angel2014 válasza aelod (#169060) üzenetére


Angel2014
addikt

Ott tartok amit idáig is mondtam sokat számít a gyerekkori alapok!

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#169063) aelod válasza Angel2014 (#169062) üzenetére


aelod
veterán

Elég sok mindent mondtál idáig, nehéz követni.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#169064) HussarF válasza aelod (#169063) üzenetére

Szerintem csak az ultimate kategorizálási szabályt kell követni:

Aki nálam kisebb, az nyomorék csicska, aki nálam nagyobb, az köcsög kokszos.

;] ;] ;]

(#169065) rwin5 válasza HussarF (#169064) üzenetére


rwin5
őstag

Vagy dagadt

(#169066) bigmasterg válasza HussarF (#169064) üzenetére


bigmasterg
addikt

Pedig ez így van :D

Ugyanígy, aki autóban lassabb az tötymörgő tesze-tosza, aki gyorsabb, az őrült.

(#169067) Angel2014 válasza HussarF (#169064) üzenetére


Angel2014
addikt

Én nem erről beszéltem, hanem arról aki tisztán edzett és táplálkozott annak nem fognak csak úgy eltűnni az izmai akkor is ha kicsi, akkor ha nagy, akkor is ha kövér mert ne felejtsük el ha kövér is valaki jobb alapokkal indul mint egy vékonyabb ember.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#169068) aelod válasza Angel2014 (#169067) üzenetére


aelod
veterán

Gondolom azért mert a zsírból épít izmot ;]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#169069) Angel2014 válasza aelod (#169068) üzenetére


Angel2014
addikt

Nem.

Hanem egy kövér minőségi ennivalót eszik és ha végez olyan fizikai munkát mellette a zsírral minőségi izom is rakódik le alatta.

Ha elkezd fogyni mint ahogy én is 40-50 kilót az az izom nem csökken le annyira mint egy kokszoson vagy egy kreatint használón.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#169070) Xelo válasza Angel2014 (#169069) üzenetére


Xelo
addikt

igen, köztudott hogy a kövér emberek minőségi táplálékot visznek be a szervezetükbe, véletlen se gyorskaját, zsíros szalonnát, péksüteményeket, csokit, csipszet, kólát, sört vagy egyéb alkoholos italokat. :DDD

(#169071) Angel2014 válasza Xelo (#169070) üzenetére


Angel2014
addikt

Nem csak ezektől lehet kövér egy ember.

Én utálom is ezeket.

Olyanról halottál túlzott kalória. Vagy nem is kell sok de kevesebb mozgáshiány társul hozzá?

Mi a baj a szalonnával?

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#169072) aelod válasza Angel2014 (#169069) üzenetére


aelod
veterán

Értem. Tehát a kövér emberek valójában izmosak csak jól zitkolják :DD

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#169073) Angel2014 válasza aelod (#169072) üzenetére


Angel2014
addikt

Miért nem?

Felszedtem 50 kilót most nem vagyok izmos? El tudom dobni a majd 30 év sportot?

Te abba tudatban élsz hogy csak az lehet izmos aki lehozza 08-ra a TZS% -át és onnan építkezik felfelé?

Rá mit mondanál? Jó ő kokszos de akkor is az előző kép... ;]

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#169074) Xelo válasza Angel2014 (#169071) üzenetére


Xelo
addikt

van rengeteg betegség is ami elhízással jár, viszont az is tény, hogy minőségi, változatos táplálkozással nehezebb elhízni. az ismerőseim között a legtöbb túlsúlyos nem beteg, hanem bizony össze-vissza kajál, plusz ahogy írtad: nem mozog eleget. nem vagyok én se dietetikus, azt se mondom hogy baj lenne a szalonnával, sőt ha az ember nem viszi túlzásba a sütikkel meg sörrel sincs szerintem. én személy szerint eszek mindent is, mégse vagyok elhízva. azt se mondta senki hogy egy kövér emberen nem lehet izom, példa lehet sok erőemelő, de ettől még nem ez a jellemző, és ha az emberek meglátnak egy túlsúlyos személyt nem az lesz az első gondolatuk hogy hú a háj alatt biztos nagyon izmos. :D

[ Szerkesztve ]

(#169075) aelod válasza Angel2014 (#169073) üzenetére


aelod
veterán

Rá azt mondanám, hogy ő Eddie Hall strongman és az első ember aki felhúzta az 500kg-ot.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#169076) Madwe válasza Angel2014 (#169069) üzenetére


Madwe
nagyúr

Egy kövér ritkán eszik minőségi ennivalót - minőségi ennivalóval eleve nehéz kalóriatöbbletbe kerülni - pláne ha edz is, ha már izomzatról beszélünk az se árt... Egy tipikus kövér ember azért eszik annyit mert szart eszik s annak ellenére hogy kalóriatöbbletbe van alultáplált - mikro tápanyagokban. Mert cukros zsíros sós feldolgozott tápérték nélküli kalóriabomba szarokat tol...

egy kokszos annyiban más hogy ő a tstvel s egyéb szarokkal a jelentős kalóriatöbbletet ami amúgy zsír lenne már azt is izomazttá alakítja amíg tolja...

a kreatin vesszőparipád végképp nem tudom hogy jön ide, az csak az atp raktáraid tölti fel, +1-2 ismétlés fér bele a szériáid végébe mielött kimerülne. Ha abbahagyod se történik semmi, az izom ugyanúgy izom amit építettél...

az meg h valaki tömegeléssel vagy szálkásítással kezd az mindegy, egyéni helyzet s preferencia kérdése. De tömegelni lehet ésszel, túl nagy kalóriatübblet tübb zsírt hoz mint izmot amit utána nehezebb lesz leadni.

az erőemelők meg más kategória, náluk a tényleges erő s izomtömeg a lényeg a sportjukhoz, lényegtelen mennyi zsír jön fel vele. De ha alacsony tzs% akarnak elérni, akkor hosszabb nehezebb szálkásítás vár rájuk, az nem a legoptimálisabb út. De nekik ez mindegy, nem a formára mennek hanem az erőre.

(#169077) Macka válasza Angel2014 (#169073) üzenetére


Macka
veterán

Gondolom ő szerinted sem a tipikus kövér. :F

(#169078) aelod válasza Xelo (#169074) üzenetére


aelod
veterán

Téves. Az elhízás nem a legtöbb betegség következménye hanem fordítva, az elhízás a legtöbb betegség kiváltó oka. Vannak kivételek de java részt így van.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#169079) Macka válasza aelod (#169078) üzenetére


Macka
veterán

És a dagadtakat a zombik is hamarabb eszik meg. :DD

(#169080) diegho válasza aelod (#169078) üzenetére


diegho
nagyúr

Bingó! Az elhízás magában is betegség, ami rengeteg más betegséget okozhat. Én 2 hete kimentem barátnőmmel kosárlabdázni, először a 46kg fogyás után. Hogy is fogalmazzak... nem futottam, hanem lebegtem kb. Elképesztő érzés volt! Aki el van hízva igenis a saját életét kockáztatja, tessék egészségesen élni és lefogyni!

(#169081) Xelo válasza aelod (#169078) üzenetére


Xelo
addikt

nem vitatom, szerintem nem is mondtam ellent ennek. annyit írtam hogy vannak betegségek is amik túlsúlyhoz vezethetnek, és nem feltétlen kell hozzá elhízni hogy kialakuljon. pl cukorbetegség, pajzsmirigy-alulműködés, kortizol-túltermelés, illetve egyéb betegségekre szedett gyógyszerek mellékhatása is hozzásegíthet az elhízáshoz. anyukám (nyugodjon békében) pl agydaganatos volt, a sok kezelés, illetve a szteroidok miatt (amiket szednie kellett hogy bírja a kezeléseket) kb 2 hónap alatt iszonyatosan elhízott, pedig egész életében egy vékony, sportos nő volt.

(#169082) Angel2014


Angel2014
addikt

Júlíus Björnsson, nem olyan rég még 202 kg volt, és 501 kg-ot húzott fel. Most 155 kg, egészségesebb formában.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#169083) bigmasterg válasza Angel2014 (#169082) üzenetére


bigmasterg
addikt

Jobban állt neki a 200kg-os forma. De ugye ő 2 méter felett van.

#169074Xelo:
"azt se mondta senki hogy egy kövér emberen nem lehet izom, példa lehet sok erőemelő"

Nem kevered véletlenül az erőemelőt és az erős embert? Powerlifter vs strongman.
Vagy csak nem ismersz túl sok powerest. Legtöbbjük nincs elhízva, versenyen súlykategóriák vannak, amibe érdemes beleférni, maximum a legagyobb kategóriában indulókon van tényleg sok zsír.

(#169084) Jim-X válasza Angel2014 (#169069) üzenetére


Jim-X
őstag

Hanem egy kövér minőségi ennivalót eszik és ha végez olyan fizikai munkát mellette a zsírral minőségi izom is rakódik le alatta.

Nalam ez mindent visz mester :C :R

Vegre a regi formadnal vagy es jonnek a kepek is :K

[link]

A játék az nem játék!

(#169085) Xelo válasza bigmasterg (#169083) üzenetére


Xelo
addikt

igaz (nem ismerek sok powerest), strongman jobb példa. :K

(#169086) Qtya123 válasza Angel2014 (#169073) üzenetére


Qtya123
őstag

Jelen! Mit linkelgeted itt a képeimet? ;]

Amúgy én próbálkoztam ezen az úton járni, hogy mindegy, hogy mennyire vagyok zsíros, de legyek minél erősebb. 71 kg-ról indultam és pár év alatt 116 kg-ig jutottam. Nem izmos, hanem inkább dokkmunkás alkatom lett. Ott volt bennem a hiúság és a tudatlan öröm, amikor mondjuk egy nálam lényegesen izmosabb, definiáltabb ember ült mellettem és erőlködött mondjuk vállból nyomásnál jóval kisebb súlyokkal, mint amit én használtam. Hú mondom jó az irány. Ki sem nézni belőlem, de erős vagyok he! :DDD :N

Aztán egy idő után rá kellett jönnöm, hogy egyrészt mindig benyelek valami kisebb-nagyobb sérülést, mert azon vagyok, hogy erősebb-erősebb. (nem is tudom a strongmanek hogyan tudnak a mindenféle sérüléseikből mindig visszatérni). Másrészt rájöttem, hogy attól, hogy erős vagyok (ugye ez elég relatív) még egyáltalán nem biztos, hogy egészséges is vagyok. És ehhez nem kell Eddie Hall szintű strongmannek lenni.

Elengedtem ezt a dolgot, nehéz volt, de már nem úgy állok hozzá, hogy az egyetlen cél, hogy minden egyes gyakorlatnál feljebb menjen a használt súly az idő előrehaladtával. Minek? Kinek? Ellenkezőleg. Visszább vettem, le akarok menni testsúlyban kb 100 kg-ig (most 108-109 között mozgok) és nem érdekel, hogy hoki súlyokkal edzek és sosem leszek olyan erős, amilyen lenni akartam. Már csak egy érdekel. Egészséges legyek.
Nem akarok izmos+zsíros nagy és erős ember lenni, akit egyik pillanatról a másikra elvisz mondjuk a szívinfarktus a fene nagy erősségében.

Amúgy a Te példád is jó erre: "Felszedtem 50 kilót most nem vagyok izmos? El tudom dobni a majd 30 év sportot?"

Nem tudod "eldobni" a sportot, de korábban osztottál itt meg véreredményeket és hát igen. Sport múlt ide, vagy oda, azért nem épp húdejók azok az értékek.

[ Szerkesztve ]

(#169087) harylmu


harylmu
őstag

[link]

Bereczki új videója. Ami szerintem különösebben érdekes benne, hogy azt mondja hogy a lean bulking faszság. 8.00-tól. A videó maradék része is jó sztem.

[ Szerkesztve ]

(#169088) whitezo88 válasza harylmu (#169087) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Én nálam pont ez jött szembe: [link] mondjuk lehet Páldi helyett bőven lehetett volna potentátot találni (akár a Bereczkit is), másrészt csak megjegyzés, hogy főleg az insta képein is látszik, mennyire szétszakadt a bőre. Nagyon kemény.

[ Szerkesztve ]

(#169089) Madwe válasza harylmu (#169087) üzenetére


Madwe
nagyúr

Faszságnak nem nevezném, kérdés mi a cél. Egyébként ő se mond mást mint mi feljebb, az hogy valamennyi zsír jön fel tömegelésnél s romlik a forma az természetes, de van az a szint amikor már lényegében csak zsírt pakol magára az ember. Pl én se pro lean bulking beszéltem, csak dirty bulking ellen :) nomeg itt ugye versenyről van szó, ott végképp belefér offszezonba a mindent a tömegelésért hozzáállás, s egy keményebb szálkásítás szezonban.

(#169090) Angel2014 válasza Qtya123 (#169086) üzenetére


Angel2014
addikt

Hát igen! Majd jön a kor is hozzá...

Nem csak a vér hanem a szív is kezd rossz lenni.

A sérülés szerintem azért jött mert nem volt jól bemelegítve. Itt értem az időtartamra és a piramisban való felvitelre.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#169091) aelod válasza harylmu (#169087) üzenetére


aelod
veterán

Legalább rájött, hogy hülyeségeket csinált. Pár év múlva arra is rájön, hogy addig nem lesz profi amíg nem tanul meg pózolni ;]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#169092) benfolds


benfolds
őstag

Látom, Angel doktor végre újra rendel. :DD Mindenki vigyázzon magára, vigyázzunk egymásra! :DDD

(#169093) bigmasterg válasza Angel2014 (#169090) üzenetére


bigmasterg
addikt

Hajlékonyság, mobilitás, stabilitás, kivitelezés és genetika (ízületek) pedig gondolom nem számítanak. :)

[ Szerkesztve ]

(#169094) Dinter


Dinter
addikt

Én nagyon élem ezt a kártyás kondizást. 20-30 ember helyett 4-5, sokszor egyedül vagyok. :D
Két észrevétel:
1. Saját testsúlyos bohóckodás semmit nem ér, semmi erőm nem volt a régihez képest.
2. Durva, hogy milyen gyorsan visszajön az izomméret és az erő a súlyzós edzés újrakezdése után.

(#169095) Madwe válasza Dinter (#169094) üzenetére


Madwe
nagyúr

1. Azért lehet ott is rendesen terhelni, s az is közrejátszik hogy az adott gyakorlatot már rég csináltad, nem csak az erő hanem a mozdulatsor is számít idegi szinten ami bármilyen egyszerű is, abból a gyakorlatból is ki lehet jönni. Ez hamar visszatér :)
2. Bizony, jó cucc ez az izommemória :)

(#169096) bigmasterg válasza harylmu (#169087) üzenetére


bigmasterg
addikt

Istenem ez a videó.
Direkt úgy vágták, hogy átjöjjön, hogy nem tud magától elmondani egy értelmes mondatot? Folyton kinéz, hogy most akkor mit mondjon, megakad, hebeg-habog, nézi a papírt.

Ez mind a vágáson múlik, hogy bennehagyják-e.

[ Szerkesztve ]

(#169097) rwin5 válasza bigmasterg (#169096) üzenetére


rwin5
őstag

nekem az a durva ahogy kapkod a levegőért 4-5 szó kimondása után, múltkori videójában is megfigyelhető volt, igaz van rajta izom rendesen

Füzessy nagy kedvenc volt a testépítés feketén fehéren-ből, érdemes megnézni a szemeit, idegrendszerén neki is kijött már valami, cucctól vagy pszichés, nem tudom

[link]

(#169098) parazstaposo válasza rwin5 (#169097) üzenetére


parazstaposo
újonc

Szia!

Friss interjú Füzessyvel:

https://youtu.be/aIjQe4hmNpM

(#169099) aelod válasza rwin5 (#169097) üzenetére


aelod
veterán

Istenem az a pali...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#169100) benfolds válasza rwin5 (#169097) üzenetére


benfolds
őstag

akiket én láttam, azok közöl a páldi csinálja legdurvábban ezt az összevissza levegővételt. ez a nagy izomtömeg miatt lehet, vagy valami koksz mellékhatás?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.