Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#169801) aleister válasza Angel2014 (#169793) üzenetére


aleister
veterán

Május 31 óta? :Y

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#169802) bigmasterg válasza Angel2014 (#169793) üzenetére


bigmasterg
addikt

Te úgy viszel fel a 10.re bútorokat (gondolom lift nélkül), hogy közben nem bírsz lábra állni? Az a kemény :D

Wall street farkasa lambo-ba bemászós jelenete ugrott be. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#169803) Angel2014 válasza rwin5 (#169799) üzenetére


Angel2014
addikt

Nem a térd hajlító hátul, a térdeim elől, és a csípcsont felé kisugárzik mind a két lábamon. Mintha vasalóval égetnék..

És az az érdekes 5.31.én kaptam a másodikat.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#169804) HussarF válasza Angel2014 (#169803) üzenetére


HussarF
addikt

Akkor nem valószínű, hogy másfél hónappal később jönnek ki a tünetek rajtad. Másról lehet szó...

(#169805) aelod válasza HussarF (#169804) üzenetére


aelod
veterán

csípcsont

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#169806) Biqci válasza Angel2014 (#169793) üzenetére


Biqci
aktív tag

Én múlt hét csütörtökön kaptam az elsőt, pénteken fájt a karom egy kicsit, másnap jobb volt, vasárnap már edzettem. A feleségem az első után szinte semmit nem érzett, de a második után két napig rosszul volt. A lányomnak is a karja fájt, a fiam meg sem érezte...

"For those about to rock" - "azok számára, akik sziklani készülnek" - Google Translate ... Én már nem iszom, lehet alkoholista lettem... Peter Griffin

(#169807) stratova válasza Angel2014 (#169793) üzenetére


stratova
veterán

Elsőnél és másodiknál is délutáni bágyadtság alhatnék lett urrá mindkettőnkön, de se láz se kifejezett izületi fájdalom. Nekem csak az oltás helyén pontszerűen 2 napig fájt kissé a karom, de a kölköt és a bevásárlást lehetett emelgetni így is. Viszont az udvari foci, rohangálás nem ment igazán, nem vitt a lábam (átmenetileg romlottak a reflexeim, mint ha kialvatlan lennék). Cipekedés (na nem bútor, max 20-25 kg bevásárlás a boltból, hazasétálva), lépcsőzés, séta OK, futás NOK volt 2 napig.
Csak sajnos az én szervezetemnek nem kell mindeközben túledzettségből regenerálódnia.

[ Szerkesztve ]

(#169808) vaakuum


vaakuum
addikt

A dihidrotesztoszteron magasabb értéke ( 5-alfa-reduktáz enzim magasabb jelenléte miatt) az sport szempontból hasznos, vagy káros?
A hajamnak nem tett jót ifjabb koromban, de mivel szerintem a fizikumom sem profitált belőle soha, hajlamos lennék azt gondolni, hogy inkább káros. Ráadásul sok helyen hivatkoznak rá úgy, hogy erősebb androgén, mint a sima teszto, emiatt nem tudom, hogy a magasabb értékének örülni kellene, vagy esetleg harcolni ellene?
Valszeg meg fogom méretni kíváncsiságból, de az élettani hatásáról nem igazán találtam sehol normális leírást azon kívül, hogy a hajhagymáknak erősen ellensége. Valaki esetleg tud róla értelmes linket, információt? :F

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#169809) Dinter válasza vaakuum (#169808) üzenetére


Dinter
addikt

Dihydrotestosterone stimulates amino acid uptake and the expression of LAT2 in mouse skeletal muscle fibres through an ERK1/2-dependent mechanism (nih.gov)

In a recent study we showed that dihydrotestosterone (DHT), but not testosterone, increases force production in fast contracting muscles and decreases it in slow contracting ones. These findings led us to suggest that DHT may be a better muscle building hormone than testosterone.

(#169810) aelod válasza vaakuum (#169808) üzenetére


aelod
veterán

[link] itt elég jól összefoglalja a dolgot.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#169811) vaakuum


vaakuum
addikt

:R Köszönöm a tippeket!
A hormonharmónia linket néztem, de igazából abból sem tudtam eldönteni, hogy jobb-e az, ha a mondjuk amúgy sem acélos mennyiségű tesztó nagyobb része elaromatizálódik a szervezetben DHT formára, (nálam ez 20-25 éves kor között indult be durván a fényképes frizuradokumentációk alapján :B ) vagy jobb lenne, ha az a kevés inkább megmaradna normál formában. :U
én még ezeket néztem, de itt sem találtam egyértelmű választ.
[link]
[link]

Az ncbi-s linknek meg nekiállok, lefordítom, hátha megvilágosulok, bár a Dinter által kiemeltek alapján a pontos válasz valami olyasmi lesz a kérdésemre, hogy: talán IGEN, talán NEM. :DDD .

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#169812) aelod válasza vaakuum (#169811) üzenetére


aelod
veterán

Csináltass egy endokrinológiai vizsgálatot, hogy tiszta képet kapj.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#169813) D1Rect


D1Rect
félisten

Lehet most menni edzeni oltatlanul?

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#169814) HussarF válasza D1Rect (#169813) üzenetére


HussarF
addikt

Lehet.

szerk.:
Kis forma check, legyen Angelnek mit az albumba tennie ;]

[ Szerkesztve ]

(#169815) lacos001 válasza HussarF (#169814) üzenetére


lacos001
senior tag

Nincs csempe baxod, há hogy mérjen szegény ember? :D

(#169816) D1Rect válasza HussarF (#169814) üzenetére


D1Rect
félisten

:R

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#169817) HussarF válasza lacos001 (#169815) üzenetére


HussarF
addikt

Kihívás elé kell állítani néha a mestert, hogy fejlődjön a képessége ;]

(#169818) aelod válasza HussarF (#169814) üzenetére


aelod
veterán

F@sza ez!

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#169819) kk831228 válasza HussarF (#169814) üzenetére


kk831228
addikt

Ez szerintem most wallpaper lesz neki... 👌 ;]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#169820) benfolds


benfolds
őstag

tetszés szerint behelyettesíthető. :D

(#169821) aelod


aelod
veterán

Berek Gabi és Molnár Peti is meghívót kapott az első angol Arnold Classic-ra. Izgalmas lesz :K

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#169822) BUZZLGHTYR


BUZZLGHTYR
senior tag

Dietaba mennyire fontos a zoldseg bevitel, igazabol nemsokat eszek, meg inkabb semmi zoldseget, lehet emiatt nem megy az a dieta ugy ahogy kellene neki?

(#169823) aelod válasza BUZZLGHTYR (#169822) üzenetére


aelod
veterán

Kellő mértékű rost bevitel miatt fontos. Amúgy nem kell a szükségesnél nagyobb feneket keríteni a zöldség fogyasztással kapcsolatban. Attól pedig nem fogsz jobban fogyni, hogy több zöldséget eszel. Valami akkor nem stimmel a diétáddal. :U

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#169824) Madwe válasza BUZZLGHTYR (#169822) üzenetére


Madwe
nagyúr

A zöldség rostokban s mikro tápanyagokban gazdag jellemzően, így könnyebben okoz telítettségérzetet. A rost még segít a glikémiás indexét is lenyomni dolgoknak, így ha amúgy magasabb indexű kaja mellé eszed jobban kordában tartja az inzulinod.
de az ha nem éred el a céljaid nem hiszem h emiatt lenne. Egészséges, sokaknak könnyebb betartani így a céljait. De nem kötelező :)

[ Szerkesztve ]

(#169825) rwin5


rwin5
őstag

Másnak nem volt olyan szakasza, hogy a fehérje turmixot egyáltalán nem kívánta? Nekem főleg éhgyomorra, ha iszok akkor túlzás, hogy rámjön az öklendezés tőle, de olyan gondolattal iszom, hogy nem üdítő érzés, utána pedig érzem azt a nem természetes ízt a torkomban még órákig.

Biotechet iszok jó ideje (most épp iso whey zero-t), de lehet ahhoz van köze, hogy volt egy idő mikor ittam napi 2-3-at azt már meguntam(bár ez már évekkel ezelőtt)

Gym Beames fehérjét próbáltam még 1-2 éve de az se jött be valahogy, esetleg más opció még? Hétfő óta kondizok normális szinten, valamit azért nyomni akarnék.

Régi kondiban raktak fahéjat a turmixra, lehet azzal teszek egy próbát az eléggé fel tudja dobni az ízét.

(#169826) marked one94


marked one94
őstag

Ne idd magában.

You'll Never Walk Alone

(#169827) atee_13 válasza rwin5 (#169825) üzenetére


atee_13
őstag

Nálam olyan van, h kb unalomból is azt innék :P

(#169828) D1Rect válasza rwin5 (#169825) üzenetére


D1Rect
félisten

Ízesített?
Én évekig reggeliztem 1 adag csokis fehérjét ~3dl kávéval felöntve.
Egy ideig tettem hozzá 1-2dl mandulatejet, hogy ne legyen olyan forró és több legyen.

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#169829) DamianB válasza rwin5 (#169825) üzenetére


DamianB
őstag

Puregold ? nekem nagyon bejön .

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#169830) savior


savior
őstag

Régen én tejjel ittam mindíg a turmixokat. Sokkal finomabb volt mint vízzel.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#169831) t256 válasza rwin5 (#169825) üzenetére


t256
őstag

Lehet, hogy egyszerűen csak nem szereted? Úgy, mint én a sertés húst? Már akkor rosszul vagyok, ha valaki főzi és érzem a húsból áradó mosdatlan hajléktalan szagot.
Nem rossz a Biotech íze. Régebben PowerTrackot ittam, mert az volt az olcsó. Na annak nem volt jó íze, de simán megittam, még ízlett is.

Nem hinném, hogy van köze a mennyiséghez. Én most napi kettőt iszom, de akkor sem voltam rosszul, ha napi 3-4 lement.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#169832) aleister válasza vaakuum (#169808) üzenetére


aleister
veterán

Érdekes, hogy felhoztad ezt a tesztoszteron témát, mert pont emiatt akartam én is írni. :)
Történt ugyanis, hogy a szokásos kötelező egészségügyi laborhoz adott egy mindent IS tartalmazó beutalót a doki, és kicsit ledöbbentem a tesztó szintemen. Arra fel voltam készülve, hogy így 43 évesen már nem lesz a csúcson, de a 11.9 meglehetősen harmatos. Elvileg 9.8-24.5 közötti érték a jó. Pláne, ha azt vesszük, hogy a webbeteg szerint pont, hogy ebben a korszakban a legmagasabb az átlagos tesztoszteron szint.
Az LH is elég alacsony. 2.8 (0.8-7.6 között okés). Az SHBG jónak mondható. 39.09 (13.30-89.50 között jó, és elvileg ebből az alacsony érték üdvösebb).

Monnnnyuk így legalább van igazolásom, hogy miért nem vagyok izmos. :)

Valaki méretett mostanában ilyeneket? Régebben tán Woodslave írta, hogy volt laboron, de már nem rémlik, hogy mi volt.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#169833) Woodslave válasza aleister (#169832) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Nekem legutóbbi 15.4 azt hittem acélosabb mert volt már 29 meg is csillagoták dehát öregszünk :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#169834) D1Rect válasza Woodslave (#169833) üzenetére


D1Rect
félisten

Itthon van reális esély felírt orvosi tesztoszteronra?
Soha nem toltam magamba semmit, de azt betesztelném.

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#169835) Woodslave válasza D1Rect (#169834) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Urológia

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#169836) Biqci válasza Woodslave (#169835) üzenetére


Biqci
aktív tag

Az urológus felírja a kék tablettát is, azután már semmi szükség a tesztóra, legalábbis egy pár órára :DDD

"For those about to rock" - "azok számára, akik sziklani készülnek" - Google Translate ... Én már nem iszom, lehet alkoholista lettem... Peter Griffin

(#169837) Woodslave válasza Biqci (#169836) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Kellemeset a hasznossal ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#169838) aleister válasza Woodslave (#169833) üzenetére


aleister
veterán

Na ja, fiatalabbak ugyan már nem leszünk, de a webbeteges táblázat szerint épp most vagyunk a csúcson. :)

Az LH és SHBG-d mennyi volt?

D1Rect
Sima körzeti doki sajnos nem tud ilyet. Urológus vagy endokrinológus.

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#169839) D1Rect válasza Woodslave (#169835) üzenetére


D1Rect
félisten

Nem is tudtam. :R

aleister: Végre van értelme dokihoz menni. :)

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#169840) benfolds válasza aleister (#169838) üzenetére


benfolds
őstag

van valamilyen jele az alacsony tesztoszteron szintnek? gondolom alacsony libidó...még mi? én nem nézettem ilyesmit még sosem, a libidómmal csak azután volt egyszer gond fél évig, amikor dobtak, de akkor totál lenullázódtam, érthető módon (depresszió, gondolom). előtte-utána ilyen nem volt. olyan iszonyatosan szerintem nem vagyok maszkulin alkat, a mellkasom mondjuk szőrös. :U de valahogy úgy érzem, hogy elférne bennem még egy kis teszto, bár kúrára biztos nem vetemednék, max egészségügyi okokból (van egy ismerősöm, akinek betegség miatt szednie kell).

(#169841) D1Rect válasza benfolds (#169840) üzenetére


D1Rect
félisten

"van valamilyen jele az alacsony tesztoszteron szintnek?"
200kg alatt nyomsz fekve. ;]

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#169842) benfolds


benfolds
őstag

bírom, hogy a bulgur ennyire hype-olva van itt, a liszt meg ugye a gonosz...tudjátok miből van a bulgur? búzából, pont mint a liszt. :Y nekem mondjuk egyikkel sincs bajom, bár a bulgurral nincs kedvem pöcsölni, a jó kenyeret (felőlem lehet fehér, barna) és a durumtésztát viszont nem vetem meg.

(#169843) Woodslave válasza aleister (#169838) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Lh 2 sbght nem nézett. Egyszer csináltam akkor vmi 13 körül rémlik

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#169844) benfolds válasza D1Rect (#169841) üzenetére


benfolds
őstag

hát akkor elég nagy a baj. :U

(#169845) Madwe válasza benfolds (#169842) üzenetére


Madwe
nagyúr

Csak az egyik közel teljes értékű, rosttal mikro tápanyagokkal addig a másik egy totál feldolgozott mindenmentes cucc, végsőkig őrölve… alma vs almalé esete

(#169846) aleister válasza benfolds (#169840) üzenetére


aleister
veterán

Nemigen. 12+ éve vagyok a párommal. Gyerek miegymás. Nyilván nem gerjedek már rá úgy, mint az elején. Hogy most azért csökkent a tesztó szinten, mert mentálisan úgy érzem, hogy "révbe értem", vagy azért nem repülök már rá minden reggel, mert csökkent a tesztó szintem, fogalmam sincs.
Egyébként férfiasan szőrös vagyok. 35 körül elkezdtem enyhén Mikiegeresen kopaszodni, de ez megállt. A vállam csontozatilag keskeny sajna.

#169843 Woodslave
Ezeknek elvileg más a határértékük. Lásd az előző kommentemben. A 13 egyikbe se illik bele. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#169847) Woodslave válasza aleister (#169846) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Igazad van. A teszto volt akkor 13.6 az sbgh volt 21.1

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#169848) aleister válasza Woodslave (#169847) üzenetére


aleister
veterán

Az SHBG-d akkor jó volt szerintem. Az elvileg alacsonyan jó. Pontosabban minél kevesebb van belőle, annál kevésebb tesztót fog megkötni.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#169849) aleister válasza aleister (#169848) üzenetére


aleister
veterán

*kevesebb ...sry, hülye teló

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#169850) BUZZLGHTYR


BUZZLGHTYR
senior tag

Ha nagOn nagY kaloria deficitbe vagyok sokkal tobb izmot is adhtok le?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.