Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#169301) benfolds válasza Woodslave (#169293) üzenetére


benfolds
őstag

én el tudom képzelni, hogy az ókorban is voltak izmos emberek. :U egyébként sem hiszem, hogy ki lehet faragni egy ilyen szobrot úgy, hogy nem láttál még izmos embert, csak kitalálod, hogy hogy nézne ki, ha izmos lenne.

"egészségesen sportos testalkat": amúgy pont ez benne a csodálatos, hogy ezt a benyomást kelti mai szemmel is. kb. egy ideális ferfitest. nem túl sok, nem túl kevés.

(#169302) stratova


stratova
veterán

Ez biztosan volt már. Nekem most dobta be youtube.

(#169303) savior válasza stratova (#169302) üzenetére


savior
őstag

Érdekes, hogy otthon senki sem tud normálisan edzeni.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#169304) Madwe válasza savior (#169303) üzenetére


Madwe
nagyúr

Főleg h versenysportolók s teremtulajdonosok beszéltek főleg, akik bármikor lejárhattak eddig is :)?

(#169305) aelod válasza Madwe (#169304) üzenetére


aelod
veterán

Nem tudom mi az érdekes benne. Szerintem az egyértelmű, hogy otthon nem tudsz normálisan edzeni. Főleg ha már eljutottál arra a szintre, hogy amit az otthoni edzésmunkával végeznél meg sem közelíti azt az edzést amit a teremben tudnál csinálni. A terem tulajok (gondolom itt Bélára gondoltál) szócsövei voltak a lezárások alatt meghozott intézkedések elszenvedőinek. Valószínűleg nem az aggasztotta őket elsősorban, hogy tudnak e edzeni vagy sem....

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#169306) benfolds válasza aelod (#169305) üzenetére


benfolds
őstag

nagyon korrekten nyilatkozott a Béla, szvsz.

(#169307) headhunter


headhunter
addikt

(#169308) benfolds válasza headhunter (#169307) üzenetére


benfolds
őstag

jó nagy csöcsök nagy gomor kell hozzá, kb. ennyi szerintem. ahogy nézem, egy hónapban négyszer zabál be így, azt még éppen lehet kompenzálni.

(#169309) Madwe válasza benfolds (#169308) üzenetére


Madwe
nagyúr

+ az hogy megeszik ezeket a mennyiségeket nem jelenti azt h meg is emésztenék (a éegtöbb hánytatja magát) + kismillió betegséget kockáztat legyen az emésztési vagy mentális, de keresnek ezekkel a faszságokkal annyit h leszarják…

(#169310) benfolds válasza Madwe (#169309) üzenetére


benfolds
őstag

ja, ez eszembe se jutott, pedig simán lehet, hogy hántatják magukat. :U elég undorító.

(#169311) S e t h


S e t h
nagyúr

Srácok, nem talált esetleg vki Larry Wheels-Schoolboy szkanderről videót a weben?
Lassan már láttam mindent a felkészülésről, a helyszínről, de magát a 6 nullás kiütést nem, csak cikkben olvastam.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#169312) diegho válasza S e t h (#169311) üzenetére


diegho
nagyúr

Azért azt hittem 1-et behúz Larry. Schoolboy félelmetesen nagy tehetség, ha így folytatja ő lehet a legnagyobb a szakmában.

(#169313) benfolds válasza S e t h (#169311) üzenetére


benfolds
őstag

nem tudom elhinni, hogy a nála kétszer nagyobb néger fickót (black tom cruise :DDD) röhögve lenyomja, még játszik is vele.

[ Szerkesztve ]

(#169314) S e t h válasza benfolds (#169313) üzenetére


S e t h
nagyúr

A srác vmi elképesztő tálentum, a kinézete alapján senki sem gondolná róla.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#169315) Jim-X válasza S e t h (#169314) üzenetére


Jim-X
őstag

Rettenetes a csavo! Raadasul olyen emberekkel "szorakozik" akik egytol egyig ossze-vissza tornek itt mindenkinek a kezet :DDD :Y :R

Nekem amugy a nagy kedvencem John Brzenk volt, meg az ujkorban Devon Larratt (lathato is a linkelt videon)

[ Szerkesztve ]

A játék az nem játék!

(#169316) headhunter válasza Jim-X (#169315) üzenetére


headhunter
addikt

(#169317) Qtya123 válasza headhunter (#169316) üzenetére


Qtya123
őstag

Cyplenkov hogy megette a srácot. Mondjuk ő is egy mutáns... :) Larratt se nagyon tudott mit kezdeni vele.

(#169318) Jim-X válasza Qtya123 (#169317) üzenetére


Jim-X
őstag

Eppen ezert (is) szeretem Brzenk-et, egy "normalis" pali, technikas es rettenetesen eros! Devon meg egy igazi allat :DDD

A játék az nem játék!

(#169319) Pocee válasza Jim-X (#169318) üzenetére


Pocee
senior tag

Brzenk egy szimpatikus szolid pasi,Larrattot nagyon szerettem de egy nagyképű ripacs lett,szerencsére Cyplenkov rendesen visszaszabta az arcát a legutóbbi összecsapáson.adott egy menetet Larrattnak,hogy ne legyen annyira gáz ;]

Mr.Brightside

(#169320) Jim-X válasza Pocee (#169319) üzenetére


Jim-X
őstag

Larratt egy egyeniseg, o ilyen! Meg a baratnoje is ott kiabal mindig az asztal mellett...

A játék az nem játék!

(#169321) Pocee válasza Jim-X (#169320) üzenetére


Pocee
senior tag

Nekem gyökér ez a stílus és az is lehet hogy csinálni kell a showt és a hétköznap egy tök normális pali,de Brzenk,Cyplenkov,Schoolboy tudnak csendben is nyerni ;)

Mr.Brightside

(#169322) S e t h


S e t h
nagyúr

Felkerült a videó, tisztelet Larrynek, viszont nem sok esélye volt.
[link]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#169323) diegho


diegho
nagyúr

Itt a Larratt - Todd videó is. Az utolsó pár percet érdemes megnézni, ott kiderül milyen ember igazából Larratt.

(#169324) Qtya123 válasza diegho (#169323) üzenetére


Qtya123
őstag

Én bírom a csávót. Szerintem sokszor nem is a show része amit csinál, hanem magát is spannolja fel.
Itt is ordít, mint a sakál, de szerintem ösztönből: [link]

Amúgy nagyon kitartó. Hányszor az van, hogy átvészeli az erős ellenfél kezdeti próbálkozásait és mikor a másik már levegőt alig bír venni, ő még tele van erővel.

(#169325) Jim-X válasza diegho (#169323) üzenetére


Jim-X
őstag

:C :R :R :R

A játék az nem játék!

(#169326) sutyesz96


sutyesz96
őstag

Myprotein kuponkódot tud most valaki? Magyar/UK is jó lehet.

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#169327) Tamas1982.1


Tamas1982.1
tag

Tudtok jó bemelegítö krémet? Egy sima Bengay megteszi vagy van valami jobb?

(#169328) HussarF válasza Tamas1982.1 (#169327) üzenetére

Nicoflex

(#169329) benfolds


benfolds
őstag

szoktatok megfázva edzeni, vagy kár erőltetni? nem vagyok lázas, csak taknyos, meg ég a szemem és van egy ilyen nyomás a fejemben.

(#169330) Tamas1982.1 válasza HussarF (#169328) üzenetére


Tamas1982.1
tag

Koszi!

(#169331) Eversmann


Eversmann
aktív tag

Ha 76kg vagyok (175cm), és a 6kg fölösleg. Nyilván, nyárra szeretném rendberakni magam. Milyen irányba mozdulnátok? Tömegnövelés+kardió közbeiktatva (mondjuk, heti 3 edzés után)?

Azt mondtátok, hogy a Jumbo nem a legjobb, cukros. Valami más helyette, ami ajánlotok?

Köszi :R

Life is better with a Titan

(#169332) roti86 válasza Eversmann (#169331) üzenetére


roti86
őstag

Ha van rajtad 6kg fölösleg minek tömegelni? Enyhe deficit+ heti 3-4 súlyzós edzés és kész, max néha alacsony intenzitású kardió.

(#169333) Apollyon válasza roti86 (#169332) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Valszeg az zavar be az Erőbe, hogy "tömegnövelés" alatt izomtömeg-növelésre gondolnak sokan. Az ilyen jellegű "tömegnövelő" tápkiegek meg nem igazán úgy vannak marketingelve, hogy másképp gondolja az ember.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#169334) aelod válasza Eversmann (#169331) üzenetére


aelod
veterán

Testkompozíció változtatás.

Jumbo helyett mit? Egyél rendesen.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#169335) Qtya123 válasza benfolds (#169329) üzenetére


Qtya123
őstag

Én betegen soha.

(#169336) benfolds válasza Qtya123 (#169335) üzenetére


benfolds
őstag

lázas betegen természetesen én sem, de ezt a megfázást határesetnek éreztem. edzettem egyet, elég jól ment.

(#169337) Angel2014


Angel2014
addikt

GYÚRcsány

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#169338) Qtya123 válasza benfolds (#169336) üzenetére


Qtya123
őstag

Én sima megfázással sem szeretek nekiállni. Régebben csináltam, de már nem. Inkább regenerálódjon teljesen a szervezet, nem szeretem ha van valami betegség és még arra megkapja a sokkot a szervezet az edzéssel.

Nagy tragédia nincs belőle, ha csak egy kis megfázás van és úgy tolja az ember, de én már nem vagyok ennyire motivált. :)

Régen még nekiálltunk 3 óra alvás után is. Most ha csak 5 órát alszom, mert úgy jön ki a munka, akkor másnap már nem megyek, csak utána.

[ Szerkesztve ]

(#169339) lionshamlet


lionshamlet
senior tag

Sziasztok, mit csinalok rosszul?
*Egyébként mindent, de ezt most nagyon.

Szoval bicepsz gyakorlatoknal, a képen látható rész egyre gyakrabban görcsöl be, főleg a nyak tájékán.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#169340) Apollyon válasza lionshamlet (#169339) üzenetére


Apollyon
Korrektor

A képen látható részt csuklyának nevezik.
Bicepsz gyakorlatoknál először is azért görcsöl be a csuklyád, mert rosszul edzel bicepszre. Másrészt az izmok akkor is begörcsölhetnek, ha túlerőlteted; hosszú idő után hirtelen sok terhelést kap, hiányos étkezés stb.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#169341) Madwe válasza lionshamlet (#169339) üzenetére


Madwe
nagyúr

Görcs egyrészt túlerőltetés, másrészt pl magnéziumhiány miatt is lehet.

bicepsz gyakorlatot rpsszul csinálod ha a csuklyás izmod vagy a vállad is dolgozik. Mindkettő legyen merev s mozdulatlan s csak bicepszből dolgozz. Nézd magad tükörben s próbáld meg úgy csinálni hogy a könyököd mozdulatlan maradjon, ne mozogjon előre felfelénél. Ezt először jó pár kg könnyebb súllyal kezd, s valszeg a max is alacsonyabban lesz mint most bemozgatva…

esetleg próbáld meg scott padnál, bár ott is könnyen lehet csuklyásból meg testsúlyból “csalni”. Múltkor láttam figurát a teremben aki konkrétan kb felállt a pad mögött s úgy huppant vissza minden ismétlésnél :)

[ Szerkesztve ]

(#169342) aelod válasza Madwe (#169341) üzenetére


aelod
veterán

Eleve lehet megrövidült vagy merev izomrész. Bro science, hogy magnézium hiány. Nyújtani kellene.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#169343) lionshamlet


lionshamlet
senior tag

Sejtettem hogy valami hibadzik a gyakorlat vegrehajtasa közben.
Nyujtani/bemelegíteni szoktam mielott nagyobb ismetlesszammal elkezdeném a gyakorlatot.

De leginkabb a nyak es a kulcscsont kozotti resz szokott begörcsölni, a csuklya resze a testnek nem.

Illetve ami meg erdekes lehet hogy pajzsmirigy túlműködést állapított meg az orvos ugy masfel éve, enyhe mértékben.
Azota leszoktam a Whey melle adagolt Carbo X-rol.
Nemtudom ez befolyasol e valamit görcs ügyben, marhogy a pajzsmirigyes téma.

[ Szerkesztve ]

(#169344) BÁ Nutrition válasza Angel2014 (#169337) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

szimpatikus csavo, ja nem :N

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#169345) benfolds válasza Qtya123 (#169338) üzenetére


benfolds
őstag

á, fáradtan, kialvatlanul tényleg csak értelmetlen szenvedés az edzés.

(#169346) mazsonpopo


mazsonpopo
tag

Sziasztok!

Tudnátok nekem Pécsen kultúrált edzőtermet javasolni? Jövő héten végig ott leszek és szeretnék edzeni.

Köszönöm szépen,
Krisztián

(#169347) Woodslave válasza mazsonpopo (#169346) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Cutler a plazánál, F3 bent a városban, az árkáddal szemben a volt Life1. Most valami gym5 vagy nem tudom. A Széchenyi téren a földhivatal alatt is van (legalábbis ha nem zárt be) egy pinceterem.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#169348) Qtya123 válasza mazsonpopo (#169346) üzenetére


Qtya123
őstag

Nagyjából azok, amiket a fentebb hozzászóló fórumtárs javasolt.

Az Árkáddal szembeni a Fitness5. Feleségem járt oda egy darabig, nem tűnt rossznak.

F3-ban arra készülj, hogy a parkolás egy orbitális szívás, ha csúcsidőben mész. A történelmi belváros szűk utcájában van és az udvarában alig van pár hely.
Amúgy voltam ott régen, de csak 2 alkalommal. Nekem nem jött be, mert eléggé sznob hely volt. Ma nem tudom milyen, de nekem az a miliő nem jött be.

A megyeri úton szerintem megvan még a Professor's Gym. Jártam oda kb 1 évig, nem a csilli villi fancy hely, de minden megvolt, ami az edzéshez kellett és nekem a hangulata is bejött.

[ Szerkesztve ]

(#169349) Janaboy


Janaboy
veterán

Ehhez mit szóltok?

Fehérje: a proteinek alapvető tápanyagok, amelyek például izmaink fő alkotóelemei. A nefrológus szerint azonban sokan túl nagy mennyiséget fogyasztanak, mert gyakran esznek húst. Aki ugyanis többet eszik a fogyasztói szokásokat kutató német GfK által is ajánlott napi testsúlykilogrammonkénti 0,8 grammnál, jócskán megterheli a veséjét. A fölöslegesfehérjea vizeletbe kerül, így a veséknek kell elszállítani. Nézzünk egy példát: 70 kilogrammos testsúlynál mindössze napi 56 gramm fehérjét volna szabad fogyasztani. 100 gramm marhahús 26, 100 gramm joghurt pedig 5 grammot tartalmaz.

Összességében a húsban gazdag étrend túlsavasítja a szervezetet, és veseelégtelenséget okoz, mert a veséknek kell a savat kiszűrni a vérből és elvezetni. Minél magasabb a savszint, annál nehezebb feladat ez a veséknek.

Forrás: [link]

Janaboy

(#169350) marked one94 válasza Janaboy (#169349) üzenetére


marked one94
őstag

Ikszde

You'll Never Walk Alone

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.