Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#169730) atee_13 válasza Madwe (#169729) üzenetére


atee_13
őstag

Régebben teljesen grammoztam mostanság kb minimálisan számolom.

Többnyire hétköznap:

20 g kókusz 10g chiamag 45g zab 40 g fehérje 1 banán 2 kanál fagyasztott gyümölcs
2x 150g csirke + 50g bulgur + párol zöldség
edzés után 40 g fehérje
vacsora mikor mi van :D ha akciós akkor pl füstölt lazac vagy makréla + csirke vagy kb 3 tojás -1 sárgája, de van, h 6 tojás -3 sárgája ehhez pufirizs vagy bulgur vagy ami éppen kézre esik és készen van, ebből annyi amit legkevesebb meg tudok enni, h ne legyek éhes igyekszem napi 200g alatt tartani a ch-t amennyire lehet
annyit csalok, h 1 kocka csokit megeszek a táblából :DDD
lefekvés előtt még casein + glutamin

Vizet meg annyit iszom amennyit csak tudok este 6 ig, h az éjszaka nyugodtan teljen ;]

Hétvége az a bűnözésé ;]
azért igyekszem figyelni, h normális minőség legyen, de van, h megeszem a mirelit pizzát úgy, h én pakolászom rá a feltétet, vagy házi hambit, de ilyenkor este csak egy fehérjeturmix.

Edzeni otthon edzek. Van egy húzódzkodó állványom, francia rudam, öv a húzódzkodáshoz tolódszkodáshoz, szőnyeg felülésekhez, fekvőtámaszbak ezek közül variálgatok mikor mit tudok ellesni ötlet gyanánt netes videókból vagy egyedileg továbbgondolni.

Amit aelod említett, h tolódszkodás vállgyilkos én is aláírom :DDD utóbbi időben nálam is előjött egy kellemetlen érzés így most újfajta gyakorlatokon agyalok, h pihentessem

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.